15.04.19, 18:36zdj. screen Youtube/Centrum medialne

'Morawiecki to czwarte dziecko z Fatimy'. Oburzający występ KODziarzy!!!

W Gdyni odbył się wiec poparcia strajkujących nauczycieli. Pedagogów przyszli wesprzeć działacze Komitetu Obrony Demokracji. Podczas wiecu doszło do szokujących scen. Jeden z aktywistów KOD stwierdził, że premier Mateusz Morawiecki to... "czwarte dziecko z Fatimy", 

"Dzieci już zjedzą wszystkie jajka, a my na co mamy czekać? Na co czekają w tej chwili uczniowie, którzy nie chodzą do szkoły? Egzaminy są ważne, ale nie są najważniejsze, a na pewno nie są kluczowym elementem edukacji"-stwierdził jeden z nauczycieli przemawiających na tym wydarzeniu. 

"Najważniejsze jest to, że większość uczniów, która egzaminów nie zdaje, nie chodzi do szkoły, nie z naszej winy, nie z winy nauczycieli. Tylko i wyłącznie z winy rządu, który nie chce z nami rozmawiać"-przekonywał pedagog. 

Z kolei działacz KOD rozpoczął swoje wystąpienie od ataku na szefa rządu. Przy tej okazji zakpił również z Objawień Fatimskich. 

"Nie wiem, czy słyszeliście, że została odkryta ostatnia, wielka tajemnica fatimska. Czwartym dzieckiem był Morawiecki"- stwierdził. Aktywista był również łaskaw zacytować słowa premiera Morawieckiego z sobotniej konwencji w Lublinie. Szef rządu, odnosząc się do strajku nauczycieli, wskazał, że Platforma Obywatelska w czasie rządów nie przejmowała się nauczycielami tak bardzo, jak obecnie- np. zamroziła im pensje. Obrazując hipokryzję totalnych, Morawiecki przywołał przysłowie o diable, który ubrał się w ornat i ogonem na mszę dzwoni". 

"Wczoraj(...) okazało się, że ci co przyszli wspierać nauczycieli to diabły wcielone, które poubierały się w komeżki(...) to tak a propos szacunku dla nauczycieli"-stwierdził "konferansjer". W tłumie odezwał się głos: "I machają ogonami". Cóż, nieco niedouczone te elity, skoro nie znają tak popularnego powiedzenia... 

Na Pomorzu apelowano również o wpłacanie pieniędzy dla strajkujących nauczycieli, mówiąc o "Matce Boskiej Pieniężnej". 

Przykre i żenujące. Nauczyciele, którzy rzeczywiście powinni zarabiać lepiej (o czym mówi się od lat, nigdy wcześniej jednak nie doszło do próby paraliżu egzaminów), mogą takimi "występami" zwrócić przeciwko sobie przychylne im społeczeństwo.

yenn/Youtube, Fronda.pl

Komentarze

Maria Błaszczyk2019.04.16 23:13
"nigdy wcześniej jednak nie doszło do próby paraliżu egzaminów"??? Czy pan/i redaktor yenn mogłaby/mógły sprawdzać fakty, zanim coś napisze??? Na dużą skalę nie odbyły się w terminie matury w 1993 roku - wtedy był to strajk organizowany przez... uwaga, uwaga... Solidarność!!! Jeśli chodzi o ZNP, to w czasie strajku w 2008 roku, 27 maja nie odbyła się część zaplanowanych matur ustnych...
anna2019.04.15 22:01
wpłacajcie dla kodziaży , może coś wam strajkujący skapnie z pańskiego stołu , oj jacy wy nauczyciele jesteście naiwni , hucpa na całego a wy myślicie , że to za was te zadymy
Sławomir2019.04.15 21:31
Czas powiedzieć dość patologii kodera-stów i innych dewiatów!!!
zbyszek2019.04.15 21:27
Jak patrzę na tego gości i czytam co mówił,dochodzę do wniosku-to jest dopiero trzynaste dziecko Baby Jagi,brakujące ogniwo w teorii Darwina,wypierdek mamuta,wyjątkowa POpierducha.
MarianCh2019.04.15 20:18
Agresja Agresja nastała jakaś dziwna w tłumie. Nienawiść do wszystkiego, co obce i inne. Demony się budzą, gdy pusto w rozumie. To, co nieznane, z pewnością jest winne! Zwalczane są poglądy, płeć oraz rasa. Rosną na fali armii wodzowie. Diabeł do tańca z chęcią zaprasza. Wszyscy inni, to nasi wrogowie! Takie historie zawsze się źle kończą. Rozumu i serca czasem potrzeba! Dobrze jest, gdy mądrzy swe siły połączą... Zanim szaleńcy nas wyślą do nieba! Oskar Wizard
Gęstość Plancka2019.04.15 20:03
Nie trawię kodziarzy ale wypowiedź trafia w sedno.
kosa2019.04.15 20:17
Zdjąłeś majty i cie trafili ....w sedno ??
Gęstość Plancka2019.04.15 20:40
Te, część rowerowa, od moich majtek trzymaj łapki z daleka, bo ktoś ci je u.....li.
Polak Ateista Dumny Gej2019.04.15 21:07
Zabezpiecz sobie dobrze , bo czasy niepewne .
kosa2019.04.15 22:35
To raczej ciebie o pedalstwo posądzam....
agatgr12019.04.15 19:42
Te wypowiedzi "POstępowych kodziarzy" potwierdzają teorię , że są od dawna poszukiwanym brakującym ogniwem w teorii Darwina .
szcze na PiS2019.04.15 19:35
Dramat Polskiego kościoła to wszechobecna pedofila i homoseksualizm wśród biskupów, księży i kleryków! A religijność to o choroba psychiczna PiSo-katolskiego kołtuństwa!
asia2019.04.15 19:58
dramat to twój stan umysłu i twoja choroba psychiczna , Pomimo oczywistych faktów , jak w amoku jedno i to samo klepiesz. Jeszcze raz dla przypomnienia jeżeli potrafisz czytać : "Ze statystyk policyjnych, sądowych i więziennych wynika, że wśród homoseksualistów jest dużo więcej pedofilów niż wśród reszty ludzi." "Problem pedofilii w Kościele jest, a przez lata był brutalnie wyciszany, ale dotyczy 1% księży i nawet jeśli podnieść do 5%, to jest ułamek z 33% w LGBT."
Polka2019.04.15 21:39
Jako Polka kocham to nasze kołtuństwo,kościół i społeczność katolicką.Kiedy to wszystko zostanie zatracone,Polska zginie.TA NIESAMOWITA NAGONKA NA KOŚCIÓŁ ,NA BOGA NA LUDZI WIERZĄCYCH JEST OD DAWNA ZAPLANOWANA....Ale z Polakami się nie uda.
Leon Napoleon2019.04.16 20:10
Jak zwykle i bez niespodzianek. Na tobie można polegać. Klasyczny, ograniczony głupek!
marianl2019.04.15 19:30
Rehabilitacja za pieniądze?
Polak Ateista Dumny Gej2019.04.15 19:23
Katole i katolki wpłacajcie zrehabilitujcie swoje środowisko suma cały czas rośnie, ale nie dzięki WAM !! Wpłacajcie dla Mikołaja zamiast pasibrzuchowi na tacę !! Trwa zbiórka dla Mikołaja wyrzuconego z domu przez matkę katoliczkę i ojczyma jednocześnie oprawcę Mikołaja. Chrześcijańscy zwyrodnialcy wyrzucili z domu 18-letniego syna z powodu orientacji seksualnej. Powiedz STOP katopropagandzie! Ludzie dobrej woli wpłacili dla Mikołaja już 10181zł! - - -> https://zrzutka.pl/mikolajowi-na-start "Pewne małżeństwo, które przeczytało o Mikołaju na Facebooku, zaoferowało mu pokój w wynajmowanym przez siebie mieszkaniu na Powiślu za kwotę na tyle niską, że Mikołaja stać jest na to by uzyskać upragnioną niezależność. Renta po ojcu i alimenty o które będzie występował wystarczą w tej sytuacji na to, by dopóki się uczy mógł żyć godnie. Dla Mikołaja jest to bardzo ważne". Mikołaj jest również ofiarą ponad 10-letniej przemocy domowej ze strony ojczyma, na co była milcząca zgoda jego matki. Padł też ofiarą wielu innych nadużyć. Na co zostaną przeznaczone pieniądze? Pokój Mikołaja jest pusty, jest potrzeba zakupienia podstawowych rzeczy, potrzebne są także środki, by do czasu przyznania alimentów Mikołaj mógł jakoś funkcjonować."