Modlitwa za nas i za Polskę do św. Jadwigi Królowej - zdjęcie
08.06.20, 08:15

Modlitwa za nas i za Polskę do św. Jadwigi Królowej

8

Święta Królowo Patronko nasza, którą Bóg obdarzył żarliwością o zbawienie dusz ludzkich i użył do utwierdzenia Prawdy w naszym narodzie, wyjednaj, prosimy Cię, aby Bóg zachował od szkody ziarno wiary, ku Swojej Chwale i zbawieniu dusz naszych.

Święta Jadwigo! Królowo świątobliwa i bogobojna Pani, która słyniesz różnymi cudami, która byłaś opiekunką i orędowniczką wszystkich sierot, ubogich i nieszczęśliwych; która tak ukochałaś Twój kraj, że dla jego szczęścia i dla rozszerzenia wiary w prawdziwego i jedynego Boga wszystko poświęciłaś.

Do Ciebie udajemy się z prośbami naszymi; racz je wysłuchać i wstawić się do Jezusa Chrystusa, jedynego Syna Boga Ojca. Przede wszystkim błagamy Cię, święta Jadwigo, byś Ojczyźnie naszej dała szczęście, jakim się cieszyła będąc pod Twoim panowaniem.

Ufamy Tobie, święta Królowo Jadwigo, że nie zawiedziesz serc naszych i dzisiaj znowu, jak za dawnych czasów, powiesz te słowa: Panie, któż im łzy powróci?

A Jezus wysłucha głosu Służebnicy Swojej, i jak niegdyś na Wawelu, skłoni Swą świętą głowę na znak, że to On jeden uczynić potrafi; wejrzy na lud skruszony i osuszy łzy dzieci Swoich darząc pociechą, nadzieją, radością! zdrowiem.

Tobie to zawdzięczać będziemy, do Ciebie też z gorącą prośbą się zwracamy:

ŚWIĘTA JADWIGO, PATRONKO NASZA- MÓDL SIĘ ZA NAMI!

Komentarze (8):

JAdwiga D...2020.06.11 1:28
ŚWIĘTA JADWIGO, MOJA PATRONKO, NASZA KRÓLOWO POLSKI. ZA SWEGO ŻYCIA BARDZO DBAŁAŚ O SWÓJ LUD. LEŻAŁY CI NA SERCU BIEDNE DZIECI, I RODZINY! WIERZĘ, ŻE TAK JAK ZA DAWNYCH LAT JESTEŚ U BOGA NASZĄ ORĘDOWNICZKĄ! Proszę, wyproś u Boga dla naszej kochanej Polski potrzebne Łaski, Wiarę, Nawrócenie ludzi, powstanie z nałogów, zgodę wśód Polaków i szczęśliwe Wybory. Módlmy się o Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii i wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu.
ladychapel2020.06.8 12:03
a moze do sw. Bzrbary - na Slasku przeciez zakazenia wzrastaja
Darek2020.06.8 10:20
Biedne dziecko, jedenastolatka gwałcona przez Jagiełłę, cóż taka katolicka tradycja.
AAAA2020.06.8 10:12
Powyżej komentarze - dyskusja ślepych o kolorach. Miłosierny Boże, bądź łaskaw oświecić te ciemne głowy i serca!
f232020.06.8 11:04
Warto zachować dystans, inaczej człowiek wierzy w bzdury.
katolicka kretynizacja polski 2020.06.8 8:52
po co katolom pośrednicy? nie mogą się prosto do boga modlić?
Darek2020.06.8 10:04
Do kogo? A Ty słyszałeś żeby jakiś katolik się modlił do Boga? Oni się modlą tylko do śmiertelnych ludzi, do Maryi, świętych od każdej sprawy. To taki nawyk łapówkowiczów - liczą że załatwia sobie swoje sprawy "po znajomości" za łapówke w postaci modlitwy któryś tam święty przepchnie ich sprawę, tak robią też w życiu, w urzędach, u lekarzy itd. Taki to już gatunek człowieka. Katolik = łapówkarz.
f232020.06.8 8:43
Modlitwa do św. Jadwigi. I niech mi ktoś powie, że Katolicyzm to nie jest forma politeizmu.