Minuta ciszy po śmierci Pawła Adamowicza, a senatorów PO brak... - zdjęcie
23.01.19, 12:35screenshot twitter

Minuta ciszy po śmierci Pawła Adamowicza, a senatorów PO brak...

7

W ubiegłym tygodniu opozycja totalna i jej sympatycy zarzucili prezesowi Prawa i Sprawiedliwości Jarosławowi Kaczyńskiemu, Beacie Mazurek oraz Ryszardowi Terleckiemu, że ci celowo spóźnili się na minutę ciszy w Sejmie po tragicznej śmierci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Tymczasem dziś to samo stało się w Senacie. Tyle tylko, że to nie członkowie PiS przyszli później...

Senator Prawa i Sprawiedliwości Artur Warzocha zamieścił na swoim twitterze zdjęcie informując, że dziś Senat uczcił minutą ciszy tragicznie zmarłego w ubiegłym tygodniu śp. Pawła Adamowicza, który został ugodzony nożem w trakcie gdańskiego finału WOŚP. Zabrakło jednak kilku senatorów…

Miejsce szefa KP @Platforma_org puste. Senatorowie, m.in . Bogdan Klich, Jan Rulewski, Sławomir Rybicki w tym czasie nieobecni. Pojawili się dopiero dwie minuty później”

- napisał Warzocha na twitterze.

Ciekawe, czy dziś opozycja postąpi konsekwentnie...

dam/twitter,Fronda.pl

Komentarze (7):

Max Fiendlich2019.01.24 13:52
A to się nakombinowali. Najpierw nie ogłaszali kiedy będzie minuta ciszy a potem natychmiast ogłosili gdy nie było wszystkich senatorów. Typowy chamski numer, ale Kaczyński wcześniej wiedział kiedy będzie minuta ciszy w Sejmie. Z drugiej strony nieobecni mogli się spodziewać takiej zagrywki ze strony PiS i przyjść na posiedzenie punktualnie.
Michał Pasierb2019.01.23 20:08
Dziecinne i głupie
Jan Radziszewski2019.01.23 19:03
Ot dlatego bo wiedzą że Adamowicz żyje i jest Ameryce ! ak można pochować wroga Boga w Kościele a tym bardziej w Bazylice - Pouczenia Pana Jezusa i Orędzia dla Polski, Kościoła, świata wtorek, 15 stycznia 2019 15 i 16 I (po północy) 2018 Pewne upomnienie dla S. i M. Krajskich i innych/ - Tak dziecko, to kolejna inscenizacja. Prezydent Adamowicz nie został zabity. Pouczenia Pana Jezusa i Orędzia dla Polski, Kościoła, świata czwartek, 17 stycznia 2019 16 I dokończenie - Zmyłka złego, 17 I 2019 Jeszcze o inscenizacji śmierci Adamowicza i rzeczach związanych. Chandra. Pan "Lecz tego nie robią. Trumna ma być zamknięta aby społeczeństwo przyzwyczaiło się do kłamstwa i wiele nie żądało. Lecz czas jest krótki. Krótki dla tych, którzy walczą z Bogiem. A Adamowicz walczył z Bogiem. Ja każdemu chcę podać rękę. Lecz musi uznać swe winy i przyjąć pokutę. - To wygląda jednak, Panie Jezu, na walkę agentur. Oto tzw. stronnictwo pruskie uruchomiło swoją agenturę, aby wracać do władzy kontra PiS. Pouczenia Pana Jezusa i Orędzia dla Polski, Kościoła, świata niedziela, 20 stycznia 2019 18- 21 ( po północy) I 2019 Tak dziecko, to był mord satanistyczny [ śmierć dziewczynek w Koszalinie], który niewinną krwią miał podlać operację fałszywej flagi, fikcyjny zamach na prezydenta Gdańska – Adamowicza Piątek, 18 stycznia - Podtrzymujesz swoje zdanie w sprawie dziewczynek z Koszalina? (: smutny uśmiech Pana Jezusa). - Tak Panie Jezu. Podtrzymuję. - Tak dziecko, to był mord satanistyczny, który niewinną krwią miał podlać operację fałszywej flagi, fikcyjny zamach na prezydenta Gdańska – Adamowicza. - Dziękuję, Panie Jezu. Myśmy nie zasłużyli na Twoje Słowa. - Nie obrażaj się na społeczeństwo, dziecko. - Tak Panie. - To kolejni polscy męczennicy. Wstawiają się za wami a ich modlitwa ma szczególną rangę. Biada zabójcom. Po trzykroć biada.
Krzych Adam2019.01.23 14:49
Nie dajmy się zwariować. Uczestniczą w minucie milczenia ci którzy chcą uczcić. Czczenie nie jest obowiązkiem. Ma być tym co czynimy z potrzeby serca, nie jakąś pokazuchą.
Krzych Adam2019.01.23 14:52
Żeby było jasne. Jestem tą zbrodnią wzburzony i zasmucony. Ale czcić pamięci zamordowanego nie będę.
Jan Radziszewski2019.01.23 14:42
pewnie zanosili modły do Allaha i proroka Mahometa aby dziewicze hurysy uradowały Adamowicza tj. ex prezydenta Gdańska w Jego Raju piekielnym a który uciekł żywy do Ameryki .
Jan Radziszewski2019.01.23 14:39
pewnie zanosili modły do Allaha i proroka Mahometa aby dziewicze hurysy uradowały Adamowicza tj. ex prezydenta Gdańska który uciekł żywy do Ameryki .