Onet umieszcza obozy zagłady na mapie Polski. Minister Przydacz: Ręce opadają  - zdjęcie
08.05.20, 13:49Fot. via: Wikipedia CC 3.0

Onet umieszcza obozy zagłady na mapie Polski. Minister Przydacz: Ręce opadają

49

Portal Onet.pl opublikował dziś skandaliczną grafikę, na której przedstawiono hitlerowskie obozy zagłady naniesione na dzisiejszą mapę Europy. Publikację skomentował wiceminister spraw zagranicznych, Marcin Przydacz. „Ręce opadają” – napisał na Twitterze.

Dziś obchodzimy 75. rocznicę zakończenia w Europie II wojny światowej. Z tej okazji portal Onet zamieścił artykuł zatytułowany „Mija 75 lat od zakończenia II wojny światowej. Najważniejsze wydarzenia [Infografika]”. I w zamieszczonej ikonografii przedstawiono… niemieckie obozy zagłady naniesione na dzisiejszą mapę Europy, w tym na terytorium Polski.

-„Ręce opadają” – komentuje minister Przydacz.

Wiceszef MSZ zwrócił się też bezpośrednio do red. Bartosza Węglarczyka:

-„MSZ walczy na całym świecie właśnie z takimi manipulacjami. Panie redaktorze Węglarczyk, obozy zagłady funkcjonowały na terytoriach okupowanych przez III Rzeszę”.

kak/Twitter

Komentarze (49):

Hanys672020.06.1 12:20
Ależ to wszystko jest jasne i oczywiste: onet.pl należy do niemców. To jest niemiecka tuba propagandowa nadająca po polsku. W onet.pl nie ma NIC polskiego. +++ Kto o tym nie wie ten idiota i ciemniak.
Jan Radziszewski 2020.05.11 16:34
Co ma wisieć - NIE UTONIE tzn kto ma być w PIEKLE w piekle będzie !!! Ty rzeczniku, Żydzie Pinkasie nie zalecaj modlenia się w domu bo to nie jest Twoje zadanie. Twoje miejsce nie jest w Polsce a zwłaszcza w polskiej służbie zdrowia. Prezydencie Dudo nie bądź chwiejny. Dawałem Ci Łaski lecz kto nie wykorzystuje Łask ten kończy źle. Możesz być powieszony przez lud Polski. Nie teraz jeszcze lecz gdy będzie w Polsce wielki krach gospodarczy i dziesiątki tysięcy zmarłych na coronawirusa a więcej niż milion chorych to jest to już bardzo prawdopodobne. Okazałem Ci Łaskę gdy Hostia przytoczyła się do Twoich rąk. Nie byłeś tego godzien jak każdy, ale jesteś prezydentem Mego umiłowanego kraju, skąd pochodzi Mój przodek o imieniu Iz ( jak było w tych Orędziach). Dlatego tak Cię uszanowałem. Uszanuj Ty i Mnie, nie tylko w sercu, kłaniając się wrogom Polski, lecz postawą. Polska to nie Polin. Polska jest krajem starożytnym a Ariowie - Słowianie, w tym zwłaszcza z terenów dzisiejszej Polski, nieśli kulturę i swoje geny na Bliski Wschód i w wiele innych miejsc. Imię Mojej Matki jest słowiańskie – Miriam, to znaczy - jestem pokojem. Korzenie Mojego Imienia też są słowiańskie : Iz, co znaczy – z głębi prarzeczy. Przykładem jest rzeka Izera, dzisiaj w Niemczech, wtedy i później rzeka ludu tylko słowiańskiego. Dawid oznacza - dający wid, czyli światło. Uzupełniaj swą wiedzę prezydencie Dudo bo źle Cię uczyli ( jak i innych Polaków). Sam powiedziałeś, że się uczysz, zatem ucz się. Masoni w Polsce, sługi szatana. Wasz czas w Moim Kraju kończy się. Posłużę się jeszcze wami dla oczyszczenia Polski lecz wasze miejsca w piekle są straszne. Kto szkodzi Polsce będzie bardziej jeszcze męczony niż mieszkaniec innego kraju szkodzący jemu. Zatem wasze piekielne cierpienia masoni służący szatanowi w Polsce będą jeszcze większe niż masonów we Francji, Niemczech czy innych krajach. Zatem pamiętajcie. Chcecie żyć choćby dla marnego życia ziemskiego i waszych bliskich. Zatem czyńcie tak aby żyć bo kto oddaje się szatanowi nie żyje lecz już jest martwy. Strzeżcie się. Truliście przez wiele lat Polaków smugami chemtrails. Zatrzymałem to teraz w wielkim stopniu. Widzicie to. Więc nie wierzgajcie przeciw ościeniowi. Nie chcę was zgładzić. Wy sami idziecie na zagładę. Służcie Polsce. To ostatni wasz czas. Amen. - Dziękuję Chryste Królu, doskonały nasz Panie i Zbawco.
Hanna2020.05.10 18:45
One są nienormalne głupole. Myślę , że najwyższy czas się zacząć z nich śmiać. To infantylno-żulowskie towarzystwo marzące o rządzeniu w Polsce. Ha ha ha A do łopaty , drogi trzeba budować.
Jan Radziszewski 2020.05.10 10:11
Pan " Pokój wam, Pokój wam nie bójcie się. Jak Ja Zmartwychwstałem tak i wy zmartwychwstaniecie, ci którzy zasnęli w Panu , to jest we Mnie. Teraz jest wielka walka, ostatni bój na ziemi i niebie w przestworzach i Bóg w Trójcy Jedyny posłał swoich Aniołów pod wodzą św. Michała Archanioła księcia wojsk niebieskich, by opieczętowali swoje sługi wierne. Antychryst Mój przeciwnik oznaczył już swoich sługusów, pachołków, którzy dla mamony zdradzili, jak Judasz Mistrza, wątpiąc w potęgę Boga Najwyższego Miłosierdzie Syna Człowieczego, nieposłuszni pouczeniom Ducha Świętego. Więc sąd musi się dokonać, to jest ten czas. Tak, wielka nierządnica jak powiedziałem przez proroka Cypriana Polaka rozpuściła swoje korzenie, żądna krwi niewinnie mordowanych dzieci i męczenników tych czasów, którzy z miłości do Mnie Swojego Króla Pana – Oblubieńca godni są oddać życie, niejednokrotnie w torturach, poniewierani jak św. Paweł, który bieg ukończył w dobrych zawodach wystąpił, wiarę ustrzegł i otrzymał wieniec chwały. Pytam, ile jest dusz w Polsce, uczniów Moich, by w takich zawodach wystąpić, ilu jeszcze godnych kapłanów mądrych, którzy widzą to co dzieje się w Kościele świętym, który idzie na zatracenie? I nic już tej kary Boga Ojca Przedwiecznego nie powstrzyma. Ratować trzeba jeszcze jednostki, módlcie się za swoich pasterzy, bo nie wszyscy zachowają swoje dusze. Nie rozpoznali pasterze czasu łaski Nawiedzenia, nie służą już dla Boga w Trójcy Jedynego, ale dla świata, jak by się nie nazywali, jaki tytuł by mieli. Ich milczenie, złe decyzji wydane wg nie Ducha Świętego pouczeń, wołają o pomstę do nieba. I ta klątwa jest ważna dana przez wybranego syna mojego proroka Cypriana Polaka
2.22.2222020.05.9 16:02
Onet to kompletne, zaprzedane szwabom ścierwo.
Grizzly2020.05.9 12:04
Co, ręce popadają - do sądu z k..wami i tyle!
J2020.05.9 11:03
Od 5 lat czekam na ustawę medialną,żeby takie dziennikarskie prostytutki odeszły na śmietnik historii.To oprócz reformy wymiaru sprawiedliwości najpilniejsza ustawa..Poziom zidiocenia Polaków czytających zagraniczne media jest przerażający..
Jan Radziszewski 2020.05.9 7:39
żydy z GW mają krótką perspektywę - najwyżej 3,5 roku życia a nawet i to nie !!! Diabły cezara żydów /J 19,15 ) nie mogą wprost doczekać się kiedy będą mogły przedstawić ich swojemu Staremu tj Lucyferowi /Iz 14,12-15 Sura 113,1) oczywiście nie gdzie indziej jak to się mówi - no oczywiście powszechnie wiadomo, że w PIEKLE !!!
t2020.05.8 22:15
Bezczelne i namolne są te...
jokR2020.05.8 22:09
Widziałem mapę współczesnej Polski z naniesionymi obcymi instalacjami, takim jak: zamek Malbork, fort Srebrna Góra, fabryka Poznańskiego w Łodzi... Skandal!
Pat2020.05.8 20:07
Ręce nie mają opadać,one mają się podnosić
Andrzej nr12020.05.8 18:20
A trąbiliście Pisiorki o repolonizacji prasy,i cisza jak po smierci organisty,przecież gdybyście zabronili pod karą grzywny kłamstw w publikacjach to ukręcilibyście bat na samych siebie Hipokryci TVN też plecie bzdury aż słońcu wstyd swiecic ale go nie ruszacie bo Pani Żorżeta was sztorcuje jak dzieciaków,dla Morawieckiego liczy sie tylko następna kadencja kupiona od narodu za jego własne pieniądze.Socjalizm jest tylko środkiem do celu,dlatego macie gdzieś uczciwość mediów rownież swoich
Hej wy Żydzi!2020.05.8 17:27
Macie inne dane?
Co wam Żydzi nie pasuje?2020.05.8 16:38
Że; - " ... się okazało, szmondactwo w 60% (!) nie mówiło w ogóle po polsku (!!!), około 30% mówiło w domu w jidysz a poza domem mówili "jakoś" po polsku." - ? A może, że: - "Ponad 40% przestępstw kryminalnych, gospodarczych było popełniane przez szmondactwo po jidysz i ledwie po polsku mówiące. Nie płacili podatków, czarny rynek, szmugiel, zwykłe złodziejstwo." - ?
frondziarskie bzdury2020.05.8 16:43
Pod deklem ci się przegrzało, troliku.
Albert2020.05.8 17:02
Do której z tych grup zaliczali się twoi przodkowie?
Od XI wieku Polacy!2020.05.8 17:25
Od XI wieku Polacy!
Albert2020.05.8 17:45
Chyba w marzeniach. Tak kaleczysz język, że jesteś typowym potomkiem tego szmondactwa z grupy 30%. Albo i 60%, bo się potem taki cham z czworaków w jakiejś PGR-owskiej podstawówce mówić i pisać jako-tako nauczył.
poczytaj sobie o moim rodzinnym "PGRz-e"2020.05.8 18:03
https://pl.wikipedia.org/wiki/Top%C3%B3r_(herb_szlachecki)
szabes dzisiaj żryj swój koszerny szajs2020.05.8 16:17
@czosnek OBOJĘTNY Nie ma "linku", dane są w archiwach GUS-u.
Ile zrobił, Magdusiu?2020.05.8 16:42
Pier­dolicie Hipolicie.
@Vous êtes…2020.05.8 16:07
W II RP były dwa spisy powszechne: w 1921 i 1931. Kolejny był planowany na rok 1941.
Loluś2020.05.8 15:26
Węglarczyk typowy zezowaty mosiek.
Vous êtes une menteuse, Juif!2020.05.8 15:15
W 1936 r. był ogólno-narodowy spis ludności.
katolicki czosnek2020.05.8 15:59
Podaj wiarygodne źródło albo oddal się w pokoju i nie grzesz więcej.
Et Si Tu N'existais Pas2020.05.8 14:57
It was just before dawn One miserable morning in black 'forty four. When the forward commander Was told to sit tight When he asked that his men be withdrawn. And the Generals gave thanks As the other ranks held back The enemy tanks for a while. And the Anzio bridgehead Was held for the price Of a few hundred ordinary lives. ... And kind old King George Sent Mother a note When he heard that father was gone. It was, I recall, In the form of a scroll, With gold leaf and all. And I found it one day In a drawer of old photographs, hidden away. And my eyes still grow damp to remember His Majesty signed With his own rubber stamp. It was dark all around. There was frost in the ground When the tigers broke free. And no one survived From the Royal Fusiliers Company Z. They were all left behind, Most of them dead, The rest of them dying. And that's how the High Command Took my daddy from me.
2.22.2222020.05.9 16:06
To na forum BBC się nadaje. Tutaj jest o Polakach
heinrich2020.05.8 14:52
Samo utyskiwanie nic nie pomoże. Prokuratura ma się wziąć do pracy a gnojarzy z onet-u do paki, tam ich miejsce . Banujmy Onet.
Kaja Gódek — wywrotowiec2020.05.8 15:02
Możesz sobie wpisać onet.pl to blokera reklam, jak ci tak zależy.
sct2020.05.8 14:42
Der "onet.de" Kto czyta jeszcze ten syf?? Wyłączyli komentarze 3 lata temu, bo już tego fałszu i buty nikt nie mógł strawić, nawet lewicowcy!
JS2020.05.8 14:40
A czego dobrego dla Polski, dla Kościoła Powszechnego można się spodziewać po wykupionym przez Niemców portalu informacyjnym ??? Pozdrawiam
pewnie tego nie wiedziałeś 2020.05.8 14:32
Trochę okruchów z historii z polsko-szmondackich, tj. żydowskich. W 1936 r. rząd Rz. P. zrobił spis ludności, na kwestionariuszu były m.in. pytania o pochodzenie etniczne, religię oraz jakim językiem mówi pytany w domu i poza domem. I co się okazało, szmondactwo w 60% (!) nie mówiło w ogóle po polsku (!!!), około 30% mówiło w domu w jidysz a poza domem mówili "jakoś" po polsku. Zaledwie 10% mówiło w jęz. polskim zarówno w domu jak i poza. Takich k.... a (!), Rz. Polska miała szmondackich obywateli. Ale to nie wszystko. Ponad 40% przestępstw kryminalnych, gospodarczych było popełniane przez szmondactwo po jidysz i ledwie po polsku mówiące. Nie płacili podatków, czarny rynek, szmugiel, zwykłe złodziejstwo. Teraz sobie rodaku-Polaku wyobraź, że wojny nie było.
Et Si Tu N'existais Pas2020.05.8 14:58
Nie kłam. Ostatni spis powszechny w II RP przeprowadzono 9 grudnia 1931 roku.
Vous êtes une menteuse, Juif!2020.05.8 15:10
W 1936 r. ogólno-narodowy spis ludności.
katolicki czosnek2020.05.8 15:57
Tej, Francuzik, masz jakiś potwierdzony link do wiarygodnego źródła?
szabes dzisiaj żryj swój koszerny szajs2020.05.8 16:16
Nie ma "linku", dane są w archiwach GUS-u.
Albert2020.05.8 15:39
Twoi przodkowie się do której części z tych 90% zaliczali?
anonim2020.05.8 14:25
Kozioł ofiarny?! Rzeczywiście?! Czy też obyczaje, które nie mieszczą się w żadnych cywilizowanych standardach, chrześcijańskiego, więc cywilizowanego świata?!
hehe Leszku2020.05.8 14:22
Gdyby pokazali mapę z przebiegiem granic z 1939 to byś skomlał, że Breslau i Stettin chcą przywrócić do macierzy? Przypominam, że Onet obecnie należy do Amerykanów a nie do Niemców, czas najwyższy wbić to sobie do głowy.
Gigi2020.05.8 17:37
nie ma znaczenia ponieważ myślą po niemiecku
mundurowy2020.05.9 14:47
do amerykańskich żydów
skarb2020.05.8 14:21
nie wchodzic na ich strony!!!!!!! to kolaburujacy z wrogami POLSKI I POLAKOW JAK ZA STARYCH WOJENNYCH CZASOW!!!!! POtomkowie kolaborantow ktorzy sprzedawali POLSKE!!!!!! TERAZ ROBIA TO" INTELIGENTNYMI"sposobami znanymi tylko komunistom .gdyby wszyscy POLACY byli ludzmi HONORU,prawdy i wiary to tacy nie mieli by co w POLSCE robic a zreszta za male kary wg .czynow a kasta zwiazana z nimi zawsze ich wybroni
Marian2020.05.8 14:08
Każdy kto poczuwa sie do polskości nie powinien wchodzić na ich strony.Dotyczy to także firm i ich reklam!
anonim2020.05.8 14:12
Zgadzam sie na 100%
Piotr Nowak2020.05.8 14:55
No. A najgorsze to są takie ch.uje co jak było ciężko to sp.erdolili na zachód a teraz pier.dolą coś o poczuwaniu się do polskości. Prawda Maryjan?
Marian2020.05.8 15:24
Nieprawda Pietrek.
Steinway2020.05.8 13:59
Węglarczyk to znany lizus i jurgieltnik jest
Andrzej2020.05.8 14:07
Jesteś przyjacielu w błędzie. To żaden lizus - służby ochrony państwa powinny sprawdzić, czy nie jest to funkcjonariusz BND.
anonim2020.05.8 14:13
Dabry pomysl, popieram.