Min. Mucha o próbach bojkotu ZN: Świadczą o tych, którzy to mówią - zdjęcie
05.08.20, 12:01fot. yt/tvp info

Min. Mucha o próbach bojkotu ZN: Świadczą o tych, którzy to mówią

16

Prezydent Andrzej Duda złoży przysięgę przed Zgromadzeniem Narodowym 6 sierpnia i tym samym rozpocznie drugą kadencją prezydenta RP. Zaprzysiężenie odbędzie się w czwartek o godz. 10.

W obradach Zgromadzenia Narodowego – jak wynika z informacji PAP - nie wezmą udziału m.in. byli prezydenci Lech Wałęsa i Bronisław Komorowski, byli premierzy: Ewa Kopacz, Leszek Miller, Włodzimierz Cimoszewicz oraz były marszałek Sejmu i b. szef MSZ Radosław Sikorski, a także prezydent Warszawy i niedawny kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta RP Rafał Trzaskowski. Obecny ma być natomiast b. prezydent Aleksander Kwaśniewski.

Wiceszef kancelarii Paweł Mucha skomentował próby bojkotowania Zgromadzenia Narodowego przez niektórych polityków opozycji:

- Politycy wzywający do bojkotu Zgromadzenia Narodowego, podczas którego nastąpi zaprzysiężenie prezydenta Andrzeja Dudy sami sobie wystawiają świadectwo

Mucha podkreślił też, żę ważność wyborów prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej stwierdził Sąd Najwyższy:

- Nie można postrzegać demokracji w taki sposób, że jeżeli zwycięża mój kandydat to jest demokracja, a jeżeli zwycięża pan prezydent Andrzej Duda to mam wątpliwości, co do tego, czy wybór był demokratyczny

 

mp/pap

Komentarze (16):

Szybka Randka2020.08.5 18:17
Cześć- Zapraszam na nowy portal społecznościowy dla dorosłych! Znajdziesz tam osoby na szybkie sex spotkania lub na wyskok na imprezke! Wystarczy wejść aktywować konto i juz randkować! www.lexlale.com.pl
prawy2020.08.5 17:01
POzbawic diet i obciazyc kara pieniezna na rzecz potrzebujacych to mazgaje POzbawieni HONORU,przyzwoitosci ,nie nadaja sie lawiranci do POlityki ,zyją z POdjudzania,klamstw,napuszczania jeden na drugiego,komunistyczne metody-nie tedy droga,daleko nie zajdziecie
kretynizacja - zdechł narazie2020.08.5 14:13
Niech żyje rabin Radziszewski - "kurva pomatolska", jest "deratyzacja". Jest brudny żyd Keller-Krawczyk, jego ziomal równie parchaty Jan Hertrich-Woleński, hejter Albert wtórny analfabeta i zakomplesiony Stachu, itd. - jak Kraj Rad, wiecznie żywy.
Jan Radziszewski2020.08.5 14:02
środa, 22 lipca 2020 22 VII 2020 Klątwa Boża rzucona na ministra Łukasza Szumowskiego Środa, 22 lipca Godzina 6.45 - Rzucam klątwę Bożą na ministra Łukasza Szumowskiego. Za sprawy związane z coronawirusem, które były i są przeciw Polakom, za oszustwa i manipulacje danymi medycznymi, za przekupywanie lekarzy publicznymi pieniędzmi, którzy stwierdzają coronawirusa tam gdzie go nie było i nie ma. A od początku lipca za kłamstwo publiczne iż Polacy nadal chorują i umierają na COWID -19 a nawet, że zwiększa się liczba chorych i zmarłych. A jak zaświadcza Bóg przez swego sługę Grzegorza z Leszna i przez swego sługę Cypriana Polaka ( Krzysztofa Michałowskiego), Pan nasz Jezus Chrystus zgodnie ze swymi wcześniejszymi zapowiedziami, rządząc w Swoim Królestwie po Intronizacji w Niebie 20 lutego 2020 roku, czyli Polsce – Nowym Jeruzalem zwolnił Polaków od chorowania i umierania na coronawirusa COVID -19 od pierwszego lipca. Tak Pan nasz z dniem 20 lutego 2020 roku ograniczył mocno chemtrails nad Polską a zablokował całkowicie chemtrails ze zrzucanym na Polaków coronawirusem, co obserwowali naoczni świadkowie iż w wypadku niektórych smug chemtrails były one wciągane, wsysane z powrotem, wbrew prawom fizyki do zbiorników samolotu, do jego wnętrza. Zatem ministrze Łukaszu Szumowski. Przeklina Cię Bóg! Przeklina Cię Bóg! Przeklina Cię Bóg! Amen! Amen! Amen! - I tak się stanie. Amen. Mówię to Ja, Jezus Chrystus, Pan Zastępów, Król Nowego Jeruzalem, któremu na imię Polska. Łukaszu Szumowski, Twój czas jest krótki. Jakie życie, taka śmierć. Skończysz marnie i skończysz gorzej niż prezydent Duda. On ma dobre odruchy i kocha Mnie choć przez swe decyzje szkodzi Polsce. U Ciebie nie ma niczego co byłoby pozytywne w Twej służbie krajowi. Nie mówię już o aferach. Nawet „Twoje” zdjęcie z Matką Teresą jest sfałszowane, wstrętny oszuście, masoński łgarzu. Czekaj więc na swoją kolej. I pamiętaj: im więcej zakarbujesz, jak dawniej mawiali Polacy, tym sowitszą otrzymasz zapłatę. Opublikuj synu. - Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste.
Dam2020.08.5 13:06
Jarosław Kaczyński mówiący w sfałszowaniu wyborów i nieprzychodzący na zaprzysiężenie Bronisława Komorowskiego troszczył się o jakość demokracji w Polsce, natomiast politycy PO zapowiadający nieobecność na zaprzysiężeniu Dudy i wyrażający sprzeciw wobec olania słusznych skarg wyborczych przez SN uprawiają warcholstwo i lekceważą Wolę Narodu. Bycie hipokrytą to warunek konieczny wstąpienia do partii rządzącej?
Anonim2020.08.5 13:24
Ta sama izba SN stwierdzająca ważność wyborów do sejmu i senatu była legalna ale w wyborze prezydenta nielegalna , Wymień płyn mózgowy na bardziej pożyteczny i nie paplaj w internecie
Dam2020.08.5 13:28
Nie kwestionuję tego, że te wybory były ważne, mimo wielu nieprawidłowości (jak np używanie alertu CRP do "przypomnienia" ludziom o wyborach). Pokazuję tylko hipokryzję partii rządzącej, co cię widać mocno boli. Za komuny też tak było, że nie można było partii krytykować, widać ci tęskno do poprzedniego systemu.
robaczek2020.08.5 14:51
no bo kto popiera PIS? powiaty i ludzie bez szkoly!!! a gdzie byla najwieksza sila komunistów??? ? NO POWIATY I WIES!!!!! lud pracyjacy !!!! a inteligencja byla wrogiem!! NO TO MAMY POWTORKE!!!! i nie ma sie co rzucac o prawde pisiury.
***2020.08.5 16:22
No i co się rzucasz debilu jakby cię podłączyli do prądu!
wyborca2020.08.5 12:27
Sami nieudacznicy na liście bojkotujących. Zazdrość to ich wspólna cecha.Jakby wygrał POgrobowiec jedynie słusznej,przewodniej siły narodu ,nieboszczki PZPR - byłoby o,key.
Hue2020.08.5 15:49
Cudowna diagnoze wystawiles PIS okreslajac ich jako nieudacznikow, skoro bojkotowali kilka lat temu wybor Komorowskiego na prezydenta, a wybory okreslili jako sfalszowane.
***2020.08.5 16:24
Nie rozumiesz trzech zdań komentarza? a "chusteczka" z czym ci się kojarzy.
Katolik2020.08.5 12:24
Rezygnacja z konwencji stambulskiej ważniejsza od absencji bele kogo.
Hue2020.08.5 15:51
Dawno zony nie biles?
***2020.08.5 16:26
....a ty?........ach! może ty z tych co mają "męża".
Hue2020.08.5 18:08
Mówisz o księżach, co poślubili Jezusa na całe życie?