Miłe wspomnienie Pawła Adamowicza [WIDEO] - zdjęcie
14.01.19, 20:36Zdj. Twitter/Kacper Płażyński

Miłe wspomnienie Pawła Adamowicza [WIDEO]

2

Podczas kampanii przed wyborami samorządowymi, których pierwsza tura odbyła się w październiku tego roku, byliśmy zarzucani głównie ostrą rywalizacją pomiędzy kandydatami na prezydentów miast. 

Po tragicznej śmierci Pawła Adamowicza w sieci zaczęło krążyć wideo z czasów kampanii samorządowej, udostępnione na Twitterze przez Kacpra Płażyńskiego, jego kontrkandydata w wyścigu o fotel prezydenta Gdańska. Film pokazał nam, że można różnić się... kulturalnie. 

W natłoku emocji i wzajemnych oskarżeń, zobaczmy jak prezydenta Gdańska zapamiętali ludzie, którzy znali go, kochali, ale też współpracowali lub rywalizowali z nim. Na filmie opublikowanym przez Kacpra Płażyńskiego w październiku ubiegłego roku widać, jak dwaj kandydaci spotkali się podczas działań kampanijnych. Obaj postanowili rozdawać gdańszczanom pączki. Spotkanie między Adamowiczem i Płażyńskim odbyło się w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. 

Nagranie udostępniali dziś na Twitterze dziennikarze, m.in. Konrad Piasecki z TVN24 oraz Jakub Olkiewicz z portalu Weszlo.com

yenn/Twitter, Fronda.pl

Komentarze (2):

Jana2019.01.15 7:42
Piękne i jakoś lżej na duszy.
piotr2019.01.14 21:16
Takie tam przemyślenia na gorąco https://youtu.be/UENq3V0SIaU