Mieczysław Ryba: Bodnar broni LGBT zamiast dzieci - zdjęcie
25.07.19, 14:35

Mieczysław Ryba: Bodnar broni LGBT zamiast dzieci

19

Najsmutniejsze jest to, że Adam Bodnar nie tyle nie bierze w opiekę dzieci, które są bardzo wrażliwe, jeżeli weźmiemy pod uwagę wychowanie – zwłaszcza w tak delikatnej sferze, jaką jest ludzka płciowość – tylko broni tych, którzy głoszą tę ideologię, a raczej bierze w obronę ideologię. Być może na tym chce się wypromować - mówił prof. Mieczysław Ryba, komentując zachowanie Rzecznika Praw Obywatelskich.

Przypomnijmy, niedawno Adam Bodnar pełniący funkcję Rzecznika Praw Obywatelskich poinformował, iż będzie zaskarżał do sądów uchwały dotyczące ideologii LGBT. Uważa, że są to deklaracje polityczne, które dodatkowo dyskryminują lesbijki, gejów, biseksualistów i transseksualistów.

Ciekawe, że rzecznik Adam Bodnar nie podjął żadnej inicjatywy w stosunku do prezydenta miasta Warszawy Trzaskowskiego, który podpisał deklarację LGBT, w której m.in. podejmował kwestię tzw. strażników w szkołach, czyli promocji LGBT. Deklaracja była zupełnie poza kompetencjami miasta. W sensie programowym to ministerstwo sprawuje kuratorium i opiekę nad szkołami, a nie samorząd. Tu nie było problemu, aby pan Bodnar zgłaszał jakikolwiek sprzeciw. Natomiast w reakcji na to, co zrobił pan Trzaskowski, różne samorządy podjęły uchwałę czy stanowiska – bo to są stanowiska i nie wiem, czy pan Bodnar ma świadomość, że stanowisko nie niesie ze sobą jakiś konsekwencji prawnych, tylko jest deklaracją woli – wskazał prof. Mieczysław Ryba.

Jednocześnie ekspert podkreślił, że wyrażane przez RPO poglądy jasno wskazują, że planuje on prowadzić karierę polityczną.

Niektórzy publicyści wprost mówią, że po skończeniu swojej kadencji pan Adam Bodnar chce się odnaleźć w polityce i to na tej lewej flance sceny politycznej (…). Jeżeli spełnia rolę Rzecznika Praw Obywatelskich powinien nade wszystko bronić porządku natury, wtórnie porządku konstytucyjnego i legislacyjnego. Porządek natury jest pierwotny w stosunku do tego, co zwiemy prawem stanowionym. Jeżeli tego się nie rozumie, to trudno dyskutować na argumenty – podkreślił prof. Mieczysław Ryba.

mor/RadioMaryja.pl/Fronda.pl

Komentarze (19):

123452019.07.26 8:18
Co najwyżej rzecznik praw mchu i paproci.
olaboaga2019.07.25 22:10
Lgbt nie zagraza dzieciom. Ksieza i biskupi katoliccy sa o wiele wiekszym niebezpieczenstwem dla dzieci i mlodziezy. Trzeba wciaz pouczac rodzicow, by z duza ostroznoscia pozostawiali dzieci pod opieka osob duchownych.
Teresa2019.07.26 2:49
Olaboga! Ale bzdury! Przecież to wasze pedały gwałcą i demoralizują dzieci! A jeszcze wam mało, to chcecie adoptować, aby mieć pod ręką dzieci niewolnicze! Odpieprz się od duchownych! Ich jest tylko 0,17% . To wy stanowicie resztę! Nie chcecie tego pojąc !? Prawie 100% pedałow jest zarażonych AIDS! Tego też nie wiecie??? TO NIE KSIĘŻA SĄ PEDAŁAMI! TO PEDAŁY ZOSTALI KSIĘŻMI ! TAKA JEST PRAWDA! Komuna wstawiała pedziów do Seminariów, chcąc w ten sposó Kościół rozwalić od wewnątrz! Na szczęście nie udało się to wam ! Możesz o tym poczytać, jak nie wiesz, ! Nie kłamę!
edi2019.07.25 17:04
UWAGA HOMOSEKSUALIŚCI - WAŻNE ! - LGBT (GENDER) NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z OCHRONĄ JAKICHKOLWIEK MNIEJSZOŚCI (wszelkie mniejszości SĄ ICH ZAKŁADNIKAMI) - to jest RUCH POLITYCZNY który bazuje na ideologii NEO MARKSISTOWSKIEJ - KOMUNISTYCZNEJ - jest to ciąg dalszy marksizmu-komunizmu-bolszewizmu - Z KTÓRYM POLSKA WALCZY OD 1920 r. IDEOLOGIA NARZUCONA POLSCE SIŁĄ po II Wojnie światowej IDEOLOGIA ODPOWIEDZIALNA ZA LUDOBÓJSTWO ponad 150 milionów zamordowanych lub zagłodzonych osób - TAKA IDEOLOGIA MUSI BYĆ ZWALCZANA TAK SAMO JAK NAZIZM I KOMUNIZM, jako WROGA LUDZKOŚCI, POLSCE, RODZINIE i POLSKIEJ KONSTYTUCJI JEST WROGIEM POLSKI i POLAKÓW !!!!!!!! - ZASTANÓWCIE SIĘ CZY CHCECIE COŚ TAKIEGO POPIERAĆ !!!!!!
polak2019.07.25 16:58
jak na razie ten JUH nie przeprosił policjantów za oskarżenie ich o brutalne potraktowanie mordercy 10-letniej dziewczynki --zamilkł ten Rzecznik Praw Oszustów --wiadomo kto tego zboka wybrał na to stanowisko --przecież chyba nie PełO
Teresa2019.07.26 2:37
Właśnie, że wybrała go PO na 5 lat i w tym roku mu się konczy! A co taką masz małą wiedzę?
edi2019.07.25 16:48
PiS za to broni pedofilnych klechów zamiast dzieci i ich ofiary!
edi2019.07.25 17:06
- dzielnicowy - ruski trollu - ty jesteś naszym NORMALNYCH POLAKÓW WROGIEM - ZAWODOWO CODZIENNIE PLUJESZ NA POLSKĘ I POLAKÓW i wiesz co ci powiem tak po chrześcijańsku - zabieraj manatki i onuce i sp...aj do Moskwy !!! NIC TU NIE WSKÓRASZ ZE SWOJĄ V KOLUMNĄ PUTINA - TU JEST POLSKA KRAJ WIELKICH POLAKÓW PATRIOTÓW !!
Prorok2019.07.26 10:39
Klechow pedofili to twoj dziadek tatko w d..e dymali na komisariacie i stad ty sie wzioles.
madka pOLka2019.07.25 16:18
Mam kilku przyjaciół katolików, ubierają się normalnie, nie obnoszą się z ideologią katolicką, i mówią dokładnie to samo co wielu, że te wszystkie pielgrzymki, pochody, marsze katolickie tylko szkodzą zwykłym katolikom.
Jana2019.07.25 18:05
Te pielgrzymki nie sa dla oka ludzi.Każdy katolik wie ,ze to forma wielbienia Boga.Ci o których mówisz to nie katolicy.
Foster2019.07.25 14:58
Trzeba być perfidnym hipokrytą. Po przeczytaniu tytułu artykułu wybuchnąłem śmiechem. Goebbels by się tego nie wstydził.
Zerr02019.07.25 14:52
Trzeba przypominac bez końca: Bliskim celem Sekty LGBT jest stawianie kolejnych żądań, eskalowanie ich bez końca w celu zamęczenia przeciwnika. Gdy już nas zamęczą, stępią wrażliwość wtedy wchodzą na wielką skalę do szkół aby - pod płaszczykiem "nauki" - zindoktrynować dzieci. Sa one napadane, szczute na rodziców i moralnie szantażowane aby przyjęły punkt widzenia Sekty. Gdy już zgwałcą wrażliwość 15 do 20 roczników szkolnych, wtedy przechodzą do drugiego etapu - zdobywania jawnej WŁADZY politycznej. Społeczeństwo składa się juz w znacznej mierze z osób poddanych w dzieciństwie przemocy psychicznej. Jest niezdolne do stawiania oporu, lękliwe i wycofane. To normalny efekt sadystycznego gwałcenia delikatnej psychiki kilkulatka, robienia publicznych wiwisekcji jego dziecięcych wyobrażeń 'skąd sie wziąłem' oraz plugawienia postaci rodziców.
Sebastian Lorenc2019.07.25 14:55
Leki Zerro, weź leki!
Zerr02019.07.25 15:34
Zobaczysz, książkę napiszę Dziewczyny będa płakały a faceci zaciskali pięści.
Teresa2019.07.26 2:32
Ot, Sebak ! Znalazł się z ciebie lekarz spod sześciu boleści! Sam weź najpierw i nie lej głupot!
Zerr02019.07.25 15:04
Rozumiecie już skąd na zachodzie tak abstrakcyjnie wysokie 'poparcie' dla Ludzi LGBT? Jeśli ktos jest od dziecka, od małego urabiany (przez fachowców!) jeśli media pokazuja całkowicie fałszywy obraz rzeczywistości, jeśli trzeba naprawdę wielkiej odwagi aby podziedziec "Dość!" bo każdy kto tak postawi sprawę jest poniżany, poddawany ostracyzmowi i nękaniu prawnemu - jesli tak jest to jak mogło by byc inaczej? Społeczeństwom zachodu wepchnięto w usta ligninę z gipsem, żeby nie krzyczało. A jakby jednak zaczynało się miotać, za rogiem juz czeka milion 'uchodźców' z tegimi kijami, gotowych na rozkaz Europejskich Mandarynów do przywoływania Europejczyków do porządku. Ludzie tam to wiedzą, czuja przez skórę, domyślają się z urwanych wiadomości w TV, z szeptem przekazywanych opowieści. Wiedzą, że wydano na nich wyrok smierci.
diag2019.07.25 14:40
Nie prześladujcie Bodnara. Mamy tolerancyjne kolorowe i uśmiechnięte społeczeństwo. Jak on się dobrze czuje kłamiąc to nie wolno go z tego powodu dyskryminować. Wybrał sobie życie kłamcy i wara nam od tego.
Nina2019.07.25 22:53
Jak przebiega resocjalizacja syna tego experta od niczego?