Miażdżąca przewaga PiS w najnowszym sondażu! 52 proc. poparcia - zdjęcie
02.05.20, 10:55Screenshot Twitter - Beata Mazurek

Miażdżąca przewaga PiS w najnowszym sondażu! 52 proc. poparcia

93

Gdyby wybory parlamentarne odbyły się w najbliższą niedzielę, Prawo i Sprawiedliwość zwyciężyłoby z ogromną przewagą. Na partię Jarosława Kaczyńskiego swój głos chce oddać aż 52 proc. badanych.

W sondażu przeprowadzonym dla portalu wpoltyce.pl przez pracownię Social Changes, w którym uwzględniono tylko osoby zdecydowane, Koalicja Obywatelska traci do PiS ponad 30 punktów procentowych i może liczyć na poparcie tylko 17 proc. Polaków.

Trzecie miejsce na podium przypadło Lewicy, którą wskazało 12 proc. badanych.

W Sejmie znalazłaby się również Konfederacja z poparciem 9 proc. respondentów oraz Koalicja Polska (PSL i Kukiz’15), którą wskazało 8 proc. badanych.

Co istotne, deklarowana frekwencja to aż 43 proc.

Badanie przeprowadzono w dniach 2427 kwietnia 2020 roku.

dam/wpolityce.pl,Fronda.pl

Komentarze (93):

Jack Em2020.05.18 18:04
Jest dobrze ! Polacy, trzymamy się razem i nie reagujemy na obstrukcję. To co robią świry z opozycji nie ma żadnego wpływu na wyborców. Mamy już 50 % poparcia, natomiast PO 17%, a tot. opozycja razem nie ma więcej niż 45 %. Naszym zadaniem na kolejne 3 lata jest przekonanie jeszcze wiąkszej liczby Polaków do Polski plus i polskiego modelu dobrobytu ! Teraz każdy % w górę dla PIS, to dwóch posłów i jeden senator usunięty z życia publicznego !!! I o to chodzi !!! Wyborca PO to szczęśliwy idiota, któremu ścierwomedia głównego nurtu odebrały rozum i honor.
PiS to katolewica i masoneria jak PO2020.05.13 16:05
Przekupiona własnymi pieniędzmi i wystraszona przez ryżego nr 2 gawiedź; http://kontrrewolucja.net/wiadomosci/szumowski-chce-przymusu-szczepien-trzy-lata-temu-podczas-konferencji-powolywal-sie-na-billa-gatesa-wideo
Ja2020.05.13 10:22
Nic, tylko obok głosowania na prezydenta organizować "wybory" parlamentarne! Trzeba zdążyć przed efektem kryzysu gospodarczego po epidemii koronawirusa, bo wtedy cała władza będzie w rękach Prezesa i wszyscy będą mogli Go cmoknąć w DUUUUUŻE CZOŁO!
Jan Radziszewski 2020.05.11 10:12
taka prawda 6 maja 2020 09:50 WEZWANIE JEZUSA NAZARETEGO DO SWOICH WIERNYCH LUDZI. WIADOMOŚĆ DO ENOCHA Moja trzoda, strzeżcie się masowych kampanii szczepień, finansowanych przez elity i chronionych i promowanych przez organizacje międzynarodowe, ponieważ szczepionki te mają na celu zdziesiątkowanie światowej populacji. Ogłaszam wam specjalną szczepionkę, która według elit służących złu uchroni całą ludzkość przed pandemiami; Uważaj na tę szczepionkę, ponieważ pochodzi ona z Mikroczipa, który po wstrzyknięciu do populacji narodów oznaczy ją znakiem bestii. Międzynarodowe organizacje i elity, które rządzą tym światem w milczeniu, chcą kontrolować ludzkość, aby przygotować ją na pojawienie się Antychrysta….pamiętajcie, że każdy, kto jest naznaczony znakiem bestii, straci życie Ducha i nie będzie już Owcą mojej trzody. Już wkrótce środki masowego przekazu zaczną ogłaszać masową kampanię szczepień dla całej światowej populacji, która będzie sponsorowana i finansowana przez elity i organizacje międzynarodowe. Przed szczepieniem przeprowadzą spis ludności na świecie w celu ustalenia liczby niemowląt, dzieci, młodzieży, dorosłych i osób starszych. Nie bójcie się, ufajcie i módlcie się, a Niebo zajmie się ochroną was. Wszystko to zacznie się dziać po Ostrzeżeniu i Cudu; wszyscy, którzy nie są wpisani do Księgi Życia, zostaną utraceni….. Moja trzoda, wirusy i pandemie będą pretekstem do masowego szczepienia ludzkości; Te szczepionki rozbudzą nowe pandemie, które w ogromnej ilości zdziesiątkują populację świata. Podczas ostatniego panowania mojego przeciwnika ludzkość oznaczona Mikroczipem straci swoją tożsamość jako istota ludzka; Nie będą już mieć nazwy, ale będą znani pod numerem, który zostanie zakodowany w pamięci „Wielkiego Brata”…. http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/mensajesrecientes.html
Reytan2020.05.9 18:14
Smierdzace komuchy mysla,ze obrazajac ludzi dostana wiecej niz tradycyjne 4 procenty !!!
Walter2020.05.3 14:12
Za kilka miesięcy pogłębi się recesja gospodarcza, zwiększy się bezrobocie, powiększy się ilość zbankrutowanych firm, ceny mocno wzrosną, inflacja będzie galopująca, a służba zdrowia będzie w stanie zapaści. Szanse na reelekcję namiestnika Jarosława Kaczyńskiego czyli Andrzeja Dudy znacząco spadną. Dlatego Jarosław Kaczyński i Andrzej Duda chcą przeprowadzić wybory w maju, w czasie pandemii koronawirusa, nawet kosztem zdrowia i życia biorących udział w głosowaniu. Jarosław Kaczyński chce zmusić Polaków do wyboru na drugą kadencję swojego namiestnika Andrzeja Dudę, żeby przez następne pięć lat łamał konstytucję, zgodnie z jego wskazówkami. Nie jestem w stanie zrozumieć motywów wyborców, chcących głosować na Andrzeja Dudę. Działania polityków z PiS-u można określić jako "po trupach do władzy".
Reytan2020.05.9 18:16
Ale cie zwija komuchu,ze nie macie juz zadnych szans,bo ludzie maja was dosc.
Chcesz sie umowic na SZYBKI SEKS BEZ ZADNYCH ZOBOW2020.05.2 19:31
Szukam mężczyzny na namiętne spotkania. Mam 24 lat i zgrabne ciało, moje nagie zdjęcia i kontakt na stronie: www.xlove.com.pl Wyszukaj mnie po niku: Sandra24 kup vip i napisz do mnie lub zadzwoń o każdej porze, odpisuje zazwyczaj do 5 minut, czekam.
Konfederacja2020.05.2 15:04
Nic dziwnego... jak mawiał Korwin demokracja to ustrój głupców", ten sondaż dobitnie to pokazuje.
Reytan2020.05.9 18:17
Przeciez sam Korwin jest najwiekszym glupcem sposrod glupcow,i kabotynem na dodatek.
Nina2020.05.2 15:02
Obecna władza to nic tylko demolowanie Polski i okradanie Polaków na każdym polu... tylko koryto i nepotyzm ich interesuje.
Reytan2020.05.9 18:19
Pomylilo ci sie z PO,pani blondynko.
SONDAŻE DAJĄ PRAWO DO NOWYCH WYBORÓW !!!2020.05.2 14:00
Oj, wrzask przerażenia natychmiast by się rozległ. Wszelkie sondaże są stabilne od dawna i wskazują na olbrzymią przewagę PIS nad innymi. Po wygranych wyborach prezydenckich przez Andrzeja Dudę może warto zastanowić się faktycznie nad przyspieszonymi wyborami parlamentarnymi. Znikną wtedy z parlamentu dziwactwa i wszelkie kurioza, pożytek tego dla Polski nie do opisania. I wtedy przyśpieszenie wszelkich reform dekomunizacyjnych, w tym reforma szkolnictwa wyższego, wprowadzenie reform eliminujących propagandę gender z uczelni, szkół i życia publicznego.
Nina2020.05.2 15:03
Sondaże właśnie nie dają możliwości przeprowadzenia wyborów.
149.202.5.192020.05.2 13:23
Teraz jest wojna Kto fałszuje, ten żyje
Sauron2020.05.2 13:16
Serio, social changes? Przecież to jakaś firma krzak, której "sondaże" zawsze podbijają wyniki PIS.
GIZD2020.05.2 13:09
Czym bliżej do wyborów lewactwo coraz bardziej ujada.
Asmo2020.05.2 13:06
PIS podąża drogą apostołów ! Członkowie partii ze wspaniałym przywądcą Jarosławem Kaczyńskim to ludzie uczciwi, szlachetni i prawdomówni. Wspaniały Prezydent , Premier i jego rząd realizujący programy dobrej zmiany, zrównoważonego rozwoju, programy prorodzinne i socjalne oraz polski model dobrobytu da Polaków. Lewactwo podąża drogą Judasza ! Członkowie tych partii z Budką i Czarzestym na czele to skorumpowani złodzieje, łapówkarze, kłamcy i zdrajcy narodu polskiego. Metodami ich walki politycznej nie sąprogramy wyborcze, propozycje i oferty dla Polaków, lecz likwidacje tego co dobre, a co im przeszkadza (likwidacja IPN, CBA, złotówki, WOT, węgla, bazy wojsk amerykańskich, kilku ministerstw, urzędów wojewody na rzecz państwa federalnego, programów rodzinnych, socjalnych i emerytalnych ), i nienawiść do konkurentów politycznych, objawiająca się jakimś amokiem, opętaniem, wręcz podłą wścieklizną. Wiem, że droga apostołów i dobro zwyciężą, ale pytam – po co aż tyle tego zła ?! Czy szatan ma jeszcze tyle siły ?! Pomyślmy sobie, o ile szybciej następowałyby reformy państwa i polska droga do dobrabytu, gdyby nie ten niezrozumiały koszmarny opór tej części społeczeństwa ?!!!
anonim2020.05.2 20:24
Apostołowie nie zamykali by kościołów, tak ,że to z pewnością nie jest droga apostołów.
anonim2020.05.2 20:30
Lewactwo nie jest Judaszem,bo z założenia jest przeciwna wierze w Boga,to rząd,,niby ''katolicki zdradził Boga i to są Judasze. .
Reytan2020.05.9 18:22
Komuna ujada glosem, Konfederacji.
Jarek z Poznania2020.05.5 23:39
Co co opisałeś to chyba sarkazm albo masz coś z głową XD PIS jest jeszcze bardziej umoczony w afery niż PO i przyspawany do koryta. Zamietli pod dywan aferę korupcyjną z NBP, "kryształowo czystego" Banasia z NIK i "doskonale przygotowaną" służbę zdrowia do epidemii koronawirusa. PIS ma po prostu lepszą propagandę od PO.
Les2020.05.2 13:05
PIS też nie jest stowarzyszeniem aniołów, nie ma władzy idealnej i do PiS-u można mieć parę uwag, ale politycy tej opcji są ludzmi uczciwymi, zaufanymi i prawdomównymi. Jeżli PIS robi jakieś błędy to są one wynikiem nienawiści i presji czerwonego lewactwa w sejmie, senacie i ich mediach z GW i TVN na czele z jednej strony, i lewackich urzędników w UE i samorządach z drugiej. Gwarantuję jednak, że te błędy, a w większości głupoty jak choćby premie dla rządu, sprawa Banasia, czy konie z Janowa są niczym do tego, gdyby nie daj Boże Polskę spotkała największa tragedia pod nazwą POKO. Polacy muszą zrozumieć, że obecnie nie ma innej alternatywy w kalendarzu politycznym, a więc albo Polska plus albo Polska minus - alboPIS, albo POKO.
jozef2020.05.2 16:51
To gdyby nie było opozycji to byłby w Polsce raj.
Naczelny2020.05.2 18:15
tam jak w północnej korei
Reytan2020.05.9 18:24
Komunisci tylko morduja, klamia I kradna.
Stalker2020.05.2 13:04
Wyborami parlamentarnymi, chociaż jeszcze 3,5 roku zajmiemy się zaraz po wyborach prezydenckich. Chodzi o to by Polacy głosowali na ludzi uczciwych, prawdomównych z PIS-u, a lewactwo usunęli z życia publicznego !!!
Ksiądz Bartold2020.05.2 12:57
Zaraz, zaraz - czy sondażowania social changes nie jest przypadkiem prowadzona przez zagorzałego pro-lifera i ortodoksyjnego katolika? Ciekawe, czy sondaż był głównie prowadzony wśród członków domowego kościoła i odnowy w Duchu Świętym, profilerów i innych ruchów katolickich? Czy może również zapytali kilku lewaków?
Vivian Darkbloom2020.05.2 12:36
https://www.salon24.pl/u/hyrkan/957195,pracownia-social-changes-fejkowy-osrodek-do-manipulowania-opinia-publiczna-przez-prawicowe-media
Vivian Darkbloom2020.05.2 12:34
https://oko.press/prorzadowe-media-ciesza-sie-z-pseudo-sondazu-polacy-chca-by-nauczyciele-pracowali-wiecej/
nnn2020.05.2 12:17
Ja już oddałem głos na Dudę, podobnie, jak większość społeczeństwa
Rudy rydz2020.05.2 13:01
Ja choć jestem przeciwnikiem Dudy i nigdy bym na niego nie zagłosował - w tych wyborach również oddam głos na Dudę. I to nawet zdalnie, ponieważ w tym momencie zagranicą i nie mam dostępu do skrzynki pocztowej
gumowa kaczka2020.05.2 12:09
52 proc.poparcia pisu wśród wyborców pisu -zmiażdżyliście i zaoraliście.W sieci wrze.
Reytan2020.05.9 18:30
Jestes gumowym praciem palikota.
M.a2020.05.2 12:04
Coraz więcej ludzi nie czyta Wyborczej.
hud2020.05.2 12:08
Może i nie czyta. GaPola też nie. Kto teraz czyta gazety?
gumowa kaczka2020.05.2 12:10
większość pisiorków to ludzie niepoczytalni i niepopiśmienni
anonim2020.05.2 11:54
Z informacji ujawnionych przez dziennikarzy wynika, że pocztowcy będą roznosić pakiety wyborcze parami (listonosz i osoba do pomocy) i zaczną to robić siedem dni przed wyborami (jeśli mają się odbyć w planowanym terminie 10 maja). Oznaczałoby to, że pracownicy Poczty Polskiej roznosić pakiety zaczną już od niedzieli 3 maja. Pakiety będą miały status zwykłej przesyłki, czyli takiej wrzucanej do skrzynki bez potwierdzenia odbioru. Na forum znajdują się też informacje, że Poczta Polska nie ma wpływu na to, że niektórzy nie mają skrzynek, dlatego będzie można zostawić także pod drzwiami mieszkania w lokalach wielorodzinnych. Pakiety wyborcze mają być nieopisane i nieadresowane. Za błędne doręczenie przesyłki pracownikom nie grożą kary, bo, jak wynika z informacji TVN24, Poczta Polska wierzy, że pocztowcy "rzetelnie wywiążą się z powierzonego zadania".
Reytan2020.05.9 18:35
Komunisci smierdza nawet z daleka.
Glaudiusman2020.05.2 11:48
No i tak trzymać, taki kurs. Niech ta cała reszta zostanie na mieliźnie bez wyjścia.
PancerCrystal2020.05.2 11:48
Tylko 52%? Należy natychmiast upartyjnić TVN na wzór TVP i będzie 75%! Następnie zdelegalizwać partie opozycyjne, oraz wpisać w Konstytucję przewodnią rolę Partii PiS w Polsce! I wtedy poparcie wzrośnie do 98%, a dla Kałczyńskiego 115%! Niech żyje Prezes! Niech żyje!!!!
ASTOM2020.05.2 12:16
Niech żyje, bo jak go nie daj Boże zabraknie to wrócisz do koryta.
PancerCrystal2020.05.2 12:27
Nigdy nie byłem przy żadnym " korycie".
Reytan2020.05.9 18:37
Pancer prymityw I cham bez zadnej kultury.
wacula2020.05.2 11:43
Miażdżąca przewaga PiS w najnowszym sondażu! 52 proc. poparcia .TAK BO pis NIE POKAZUJE CELOWO ZADŁUŻENIA POLSKI
diki2020.05.2 12:01
w każdym roczniku statystycznym se możesz zobaczyć... około ponad 1 bilion zł a procentowo około 50 % do rocznego PKB z czego 500 mld (360 mld + 150 mld (drugi filar) ) zrobiła PO przez 8 lat 2016 46 mld (plan PO) w 2017 25 mld w 2018 PiS zrobił długu na 10 mld w 2019 na 14,5 mld a w 2020 miał być zero ale z wiadomych przyczyn ...nie wyjdzie PiS czyli z 4 lata zrobili około 100 mld a PO 250 mld (za dowolne 4 lata średnio) i gdyby nie pandemia to by dług zaczął by maleć również bezwzględnie a nie tylko procentowo do PKP https://demagog.org.pl/wypowiedzi/jak-zmienial-sie-deficyt-budzetu-panstwa-w-ostatnich-kilkunastu-latach/ zrozum wacula jednym kliknieciem myszki masz dane jakie chcesz ... to już zdrowiej w kiblu bąki puszczać niż na forach fake-newsy z PiS prędkość zadłużenia bezwzględnego bardzo zmalała , a prcentowy dług też zmalał , ale spłata tego zo nagrabiono po okrągłym stole i za PO zajmie jedno pokolenia i ty i ja i nasze dzieci wnuki będą na to płacić różnica będzie tylko taka że ja nie będę miał na sumieniu głosowania na PO-złodziei a pewnie ty i inni PO-wyborcy niestety tak ...
JANOSIK2020.05.2 11:33
Nalezalo by rozwazyc obowiazkowe glosowanie jak w niektorych zachodnich demokratycznych panstwach.Po 500+ i nne dodatki to wszyscy a na wybory 40% ,tak dalej niepowinno byc.Milego dnia
Vivian Darkbloom2020.05.2 12:28
Masz na myśli "wszyscy" w Twojej rodzinie? Bo tak ogólnie to "wszyscy' bynajmniej nie łażą po zasiłki.
Reytan2020.05.9 18:42
Komuchy smierdza onucami.
PancerCrystal2020.05.2 11:32
A co z końcowym raportem Macierewicza??? Polacy mają prawo wiedzieć co się wydarzyło 10.04.2010. W Smoleńsku!!! A Macierewicz wciąż ukrywa dowody przed społeczeństwem!! Dlaczego!!?? I ciągle musimy płacić na jego podkomisję miliony rocznie, a on za to jeździ sobie służbowym autem z ochroną do kumpla w Toruniu!! My, Polacy, żądamy raportu końcowego z zamachu w Smoleńsku!! Czy ktoś jest przeciw???
diki2020.05.2 11:46
co się zdarzyło to wiadomo ...rozpad w powietrzu samolotu na rosyjskiej produkcji i po rosyjskim remoncie (czyli nawet na gwarancji ) www.knferencjasmolenska.pl można poczytać i niepełny techniczny raport o tym mówi ... są dwie proste kwestie... jeden : czas śledztwa musiał być długi ...ponowne badania po pierwszym "skręconym" śledztwie drugi : opozycja ciągle próbuje coś "rozbujać" emocjonalnie a to ciamajdany , a to sądy, a tera koronowirus i wybory no to teraz jest odwrotna sytuacja PiS wstrzymuje publikacje na spokojniejszy czas... a trzecia kwestia to raport musi spełniać warunki ICAO i być twardym dowodem w Sądzie stety nie stety wyborcy są "ławą przysięgłych" czyli jak PiS będzie dalej rządzić to sprawa prawidłowo w sądzie międzynarodowym się skończy a paru polskich "pionków" w sądzie krajowym a jak opozycja znów by zdobyła władzę to jak zwykle "skręci" śledztwo albo rozprawa będzie trwała 30 lat do umorzenia jak z Jaruzelskim i dodatkowo wznowią kradzież VAT-u spokojnie , wybory przejdą i czas na rozprawę "na spokojnie" będzie...
PancerCrystal2020.05.2 11:52
Ale Twoja wypowiedź nie zaspokaja pytania Polaków: dlaczego Macierewicz nie chce ujawnić raportu końcowego, chociaż wszem i wobec ogłosił że już jest gotowy! Czy my jesteśmy ciemną masą że nie mamy prawa znać raportu komisji na którą płacimy miliony rocznie?
diki2020.05.2 12:07
Polacy już wiedzą .... linki podałem... a powód przesunięcia jest prosty aby ten temat nie był elementem kampanii wyborczej.. i nie będzie i bardzo dobrze...
PancerCrystal2020.05.2 12:26
Ale pięć lat temu ten temat był głównym tematem wyborczym PiS i Dudy: "jak wygramy wybory to wyjaśnimy co się wydarzyło w Smoleńsku" - grzmiał Kaczyńsk. Mineło pięć lat, a Macierewicz dalej ukrywa dowody na wybuchy. Dlaczego!! Polacy mają prawo wiedzieć!!
diki2020.05.2 12:39
nikt 5 lat temu nie grzmiał , ale ogólnie poprzedni raport został unieważniony a tu masz nie pełny raport techniczny https://niezalezna.pl/data/internet_RAPORT.pdf z tym że badania ofiar są w prokuraturze i na razie tajne i słusznie i do końca nie wiem czy w oparciu o te same badania (w tych samych laboratoriach) nie stowrzy jakiegoś dodatkowego raportu ale tego nie wiem (nie jestem zorientowany) https://vod.gazetapolska.pl/22588-antoni-macierewicz-kolejne-dowody-na-eksplozje-w-tu-154m-w-smolensku https://vod.gazetapolska.pl/22532-antoni-macierewicz-podsumowuje-ustalenia-techniczne-ws-tragedii-smolenskiej mam średnie pojęcie o mechanice ale widoku wrakowiska i brzozy która leży prostopadle do linii ewentualnego uderzenia wynika : 1 brak jakichkolwiek śladu uderzenia brzoza -skrzydło a skrzydło leży faktycznie jakieś 50 60 ma za brzozą 2 rozrzut szczątków samolotu który miał przyziemić z 20 m na najniższej prędkości 260 km/h wynika przyziemienie wybuchowe wszyscy to wiedzą
PancerCrystal2020.05.2 12:46
Raport techniczy bez dowdów..... Polacy chcą raportu końcowego wraz z dowodami, który obiecał macierewicz. W raporvie technicznym są tylko hipotezy bez podstaw. Zapoznaj się. A dowody scinania drzew przez samolot są widoczne na zdjęciach. Zresztą Macierewicz nigdy się nie pofatygował ze swoją komisją jechać zbadać wrak. Tyle w temacie.
diki2020.05.2 13:08
Macierweicz jest historykiem i nigdzie nie będzie jeździć , jeździła polska prokuratura nie nudzi cię te tanie insynuacje dla matołów ? ... więc tyle w temacie dla ignoranta... dowody są ...nie jesteś mechanikiem ? nie rozumiesz ? nie chcesz zapoznać się z konferencjasmolenska.pl twój wybór.. zdjęcia wywiniętego poszycia "na ślimak" są typowym jednym z wielu dowodów ...na rozerwanie wybuchowe skrzydła... https://www.youtube.com/watch?v=kRocwcd5IqY każdy kto twierdzi że w miejscu pancernej brzozy przeleciał TU-154M i rozpiętości skrzydeł 38,5 m na wysokości 5 m nad ziemią w pochyleniu 15 stopni w gorę na ciągu startowym to ma chyba uszkodzony zmysł orientacji przestrzennej i powinien się leczyć i na pewno nie wsiadać na żaden pojazd mechaniczny od hulajnogi i roweru poczynając...
Jurek O.2020.05.2 12:23
ty palancie ten raport dawno już jest w internecie.Trzeba tylko umiec serwowac po portalach.
PancerCrystal2020.05.2 12:34
Gdzie jest oficjalny raport, proszę podaj link? I dlaczego w takim razie Macierewicz kłamał miesiąc temu że opublikuje raport jak minie pandemia? A co pandemia ma do wystawienia raportu na www, skoro nawet wybory mogą się odbyć? Proszę, odpowiedz mi na te pytania. Pozdrawiam- palant.
diki2020.05.2 16:31
Część 1 wszystkim jakimś złym siłom pasowało by rozchwianie emocji Polaków ... opozycji zależy na tym najbardziej ... więc nie trudno się domyśleć że przełożono na po wyborach nie trzeba być geniuszem intelektu aby wiedzieć że nawet strona wygrana (PiS) nie chce "grać" Smoleńskiem w kampanii wyborczej chociaż większość wie co się stało ... na wszystko przyjdzie czas ... powód jest prosty .... normalnie w takich sprawach (zamachu) wtajemniczona jest jedna , dwie , trzy osoby (mała ilość jakiejś wierchuszki) i jest zadaniem prokuratur postawić zarzuty i pod sąd i problemu by nie było ale ? ale pierwsze śledztwo zostało "skręcone" za przyzwolenie, PO i PSL to jest jak ... jak partii jako całości przyznanie się do winy ... (a nie kilku osobników do osądzenia) obcym państwom bardzo bardzo ... zależy abyśmy się "wzięli za łby " i aby doszło do wojny domowej ...i wtedy zagraniczna pomoc ...i dalej chyba nie muszę tłumaczyć ... ponadto nie trudno się domyślać za cała PO musi już od 10,04.2010 chodzić "na pasku" Moskwy i ewentualnie Niemiec i w zasadzie PO z PSL powinna być zdelegalizowana problem jest taki że powoli i powoli może tylko dokonać tego tylko suweren (czyli wyborca coś jak ława przysięgłych ) i to się zaczyna dziać za dużo nie myśl , uzbrój się w cierpliwość i się zastanów czy tylko chodzi ci tanie "pieniaczenie" na forach czy o prawdę ? jeżeli o prawdę to wystarczy trochę poczytać posłuchać ...aby mieć nawet nie opinie a pewność co się stało ... np. ta brzoza ... problem jest tylko taki czy pierwsza z trzech belek (podłużnic konstrukcyjnych o podwójny teownik o (takie teowniki "mechaniory" lubią najbardziej) skrzydła pęknie czy nie ? grubość (główna, bez wypustów) około 10 cm a wysokość takiej podłużnicy (w miejscu ewentualnego uderzenia) to 40 cm tyle samo co średnica pancernej brzozy Bineniedzie pierwsza belka nie pękła bo wziął wytrzymałość brzozy z Wiczita wzięli największą wytrzymałość drewna (pewnie dębu) no to się pierwsza belka ścięła z brzozą (oboje polegli ) ale nie to jest istotne ... co to oznacza ? ano oznacza ze powstał nowy element (górna część brzozy z korną ) a co to oznacza ? ano oznacza że środek ciężkości (nowego elementu ) co waży z 1 tone ) jest 2 do 3 metrów wyżej a co to oznacza ? nowy element ma 6 stopni swobody możliwy w osiach X,Y,Z i ruch obrotowy X,Y,Z i składwe ... jeżeli przyłożona siła do elementu (swobodneg) nie jest w środku ciężkości elementu to element zaczyna się obracać ...
diki2020.05.2 16:32
część 2 z Polskiego na nasze jak se kopniesz piłkę nie w środek a z boku to se ja podkręcisz ...co każdy nierozgarnięty (analfabeta) 6 latek bez tytułów milion razy przetestował ... czyli dół ściętej brzozy pójdzie do przodu a korona (góra) do tyłu a co widzimy ? na resztkach nie ściętych włókien (wytrzymałość zerowa) (no to by musiały przejść przez trzy belki "sic") i wytrzymać pchniecie do przodu elementu o wadze 80 ton i prędkości 260 km/h sic) końcówka brzozy oparta o pień pod kątem 90 stopni do linii przelotu, a na prawo od brzozy nie zdmuchnięta buda Bodina nad dachem której ogon z trzema silnikami przeszedł by ledwie 2,5 metra wyżej pod kątem 15 stopni "sic" aby głosić taki głupoty (Raport Milera) toż to jest kompletny bezsens łamiąca wszystkie trzy zasady dynamiki Nevtona...
jozef2020.05.2 11:30
PZPR zawsze miała więcej, więc nie ma się czym cieszyć.
ASTOM2020.05.2 12:13
No więc się nie cieszysz mimo, że miałeś zawsze więcej.
jozef2020.05.2 16:47
Widzisz cały PZPR przeszedł do PiS - u, dlatego się nie cieszę.
Reytan2020.05.9 18:39
Popisy troglodytow,jednak ZAWSZE za Komuna.
Sonia2020.05.11 15:42
A ciebie nie chcieli przyjąć ?
NARODOWO - KONSERWATYWNY2020.05.2 11:28
Napiszcie, że Krzysztof Bosak jest najlepszym kandydatem, żeby zmierzyć się z Dudą w II turze. Zaraz pojawi się na forum ten psychopata Reytan i zacznie ujadać na KONFEDERACJĘ. Czubek robi to w taki sposób, że odstrasza od PiSu sporo ludzi, którzy albo zostaną w domach, albo oddadzą głos na K.Bosaka. Więcej Reytana na Frondzie.pl - gość robi dobrą robotę dla KONFEDERACJI.
RYTAN2020.05.2 11:39
KONFEDERACJA TO ANTYPOLSKA AGENDA SKLADNIK TARGOWICY WSPIERA ZYDOKOMUNE BO NIEKTORZY CZLONKOWIE TO ZYDZI.
Jarek z Poznania2020.05.5 23:34
PIS to antypolska partia klęcząca przed USA i żydami. Wszyscy pamiętamy ustawę o IPN - wystarczyło, że Izrael tupnął nóżką i już cofnęli ustawę :D
Reytan2020.05.9 18:57
Konfederacja to Krypto-Komuna,agentura od kiedy pojawila sie w Sejmie,od razu wziela sie RAZEM z Komuna do likwidacji Panstwa Polskiego I do Rozbiorow Polski.,. Smierc Wrogom Ojczyzny,won lachudry do Putina,zdrajcy Polski. Narodowo-Konserwatywny nie podal ani JEDNEGO argumentu,tylko ujada I szczeka jak ruski pies. Taki NARODOWY,ze Konfederacja okazala sie jeszcze bardziej antypolska od Komuchow ,I glosowala przeciwko srodkom przeciwko wirusowi,zeby zrealizowac Polski Holokaust na rozkaz Putina. Taki on KONSERWATYWNY,ze popiera masona Kurwina,ktory ostatnio zaatakowal Chrystusa za potepienie BOGACZY. Konfederacja to lewicowa partia anarchistow,bo tylko lewica jest przeciwko silnemu panstwu,a PANSTWO POLSKIE to dla Polakow SWIETOSC,ty lachudro bolszewicka. Powtarzam Konfederacja to KRYPTO-Komuna i zdrada Narodu !!!! Zadamy delegalizacji antypolskiej agentury,jaka jest TA RUSKA Konfideracja.
interia.pl i inne wyniki2020.05.2 11:17
Partyjniacka pracownia Social Changes przydu­pasów PiS-u.
senior wyborca2020.05.2 11:15
Proponuję by prawnicy w tej sytuacji rozważyli możliwość skrócenie kadencji sejmu i senatu i w ten sposób oczyści scenę polityczną z ludzi niszczących kraj (awanturników, sabotażystów, koni trojańskich itp) Polska to kraj okupiony krwią męczenników, bohaterów.
Milusi2020.05.2 14:02
Prawnicy to sobie mogą naskoczyć co najwyżej. To konstytucja ustala co wolno a co nie... Mamy demokracje a nie sędziokracje.
Felek2020.05.4 23:13
Wtedy to 3/4 PiSowców trzeba by usnąć
Reytan2020.05.9 19:18
Konfederacja jest jeszcze bardziej antypolska niz Komuna. Konfederaci to farbowane ruskie syberyjskie lisy. Trzeba na nich zrobic nagonke I zapalic stosy na tych antypolskich prowokatorow. NIECH PLONA !!!
Maciej Łagodny.2020.05.2 11:10
Od w/wyżej REKLAMOWANYCH partii jest też np: Federacja dla Rzeczpospolitej Marka Jakubiaka. Dlaczego np; ta partia nie jest uwzględniana ? Ma poparcie 2-4%. Czy chodzi oto ,że ma program Idę Narodowo-Demokratyczną ? a JAKO WZÓR NP: pax.
ASTOM2020.05.2 12:11
Pan Jakubiak zapierdzielał ostatnio z tekstem o jakościowo dobrych sądach w naszym kraju więc przestań tu bujać o jakimś jego narodowym kursie. Chyba, że naród rosyjski masz na myśli.
Reytan2020.05.9 19:32
PAX to byla sowiecka agentura GRU,i samego generala Sierowa ze Smerszu,w ramach PRL.. Piaseckiego nie zabili tylko dlatego,ze stal sie ich agentem . Ta krzyzowka sowieckiej Endekokomuny nie zasluguje nawet na spluniecie. Jakubiak wydawal mi sie uczciwy I sympatyczny,choc nie na tyle,bym go popieral. Ale skoro on wychwala SOWIECKI PAX,(czego osobiscie nie slyszalem),to nalezy na niego machnac reka.
katolicka kretynizacja polski2020.05.2 11:07
Wyborcy PiS to zdradzieckie mordy, które doprowadziły do totalnego ograbienia Polski przez Kałczyńskiego, Morawieckiego i innych PiSich przydoopasów!. Polska jest już bankrutem!!!
RYTAN2020.05.2 11:35
TY CHAMIE ZYDOWSKI SPADAJ Z POLSKIEGO FORUM DO KIBUCU BUCU.
.2020.05.2 18:34
Myślisz głąbie katolicki,że tylko myślący jak ty i ten pokurcz z Żoliborza są prawdziwymi Polakami?
Ali Baba2020.05.11 19:16
Tak właśnie myślimy ? Uznając "ketynizację"bolszewicko-liberalną za zwykłą hołotę szkodzącą Polsce od momentu przybycia do Polski na tankach rosyjskich po 1945 r.
ASTOM2020.05.18 13:04
A ty mendo jesteś prawdziwym Polakiem? A gdzie polskie fabryki? znasz jakiś duży zakład, który przetrwał złodziejską prywatyzację twoich kolesi????
RYTAN2020.05.2 11:42
WY ICEK JUZ JESTESCIE BANKRUTAMI POLITYCZNYMI W POLSCE WIEC MORDA W KUBEL I SPADAC DO BOLSZEWIKOW LUB KACAPOW.
Slawek2020.05.2 11:48
Jaki ty durny !
ASTOM2020.05.2 12:08
Niezły ma ubaw, moskiewski sukinkot: wypisuje z premedytacją komsomolskie paszkwile i obserwuje jak się złościmy.
Ben2020.05.2 12:18
Przynęta marnej jakości. Wymyśl coś innego.
kol2020.05.2 12:36
nie wstydzimy się
Huehue2020.05.2 13:24
Zero argumentów sympatyków pis oprócz przymiornikow. Tym czasem pis zaciąga 78 mld długu. A ponieważ nbp nie może finansować długu to rząd zaciągnie dług w prywatnych bankach, a spłaci to nbp. Oczyśćcie za tą operację prywatne banki wezmą procencik. Nie dość że robią to nielegalnie, naginając prawo . To zapłacą za to wszyscy wyższa inflacja.
BieS2020.05.7 22:58
Specjalista od długów się odezwał. Ty jeszcze w tej mafii watowskiej?
Erectus2020.05.2 17:20
ja cie wyleczę debilu kopiąc cie po ryju,szmato platformerska
GeneralAdmiral2020.05.2 17:28
Bankrutem to ty jestes intelektualnym lec na stone GW lub poogladaj TVN tam tez taie glupoty opowiadaja
MT(1)2020.05.2 11:00
Czyli gdyby nadal były problemy z Gowinem, warto byłoby się zastanowić czy nie zmienić bardzo wyraźnie układu sił w parlamencie.