Media: Ziobro nie odpowiedział Kaczyńskiemu. Spotkają się ponownie  - zdjęcie
23.09.20, 18:18Fot. Rafał Zambrzycki SEJM RP via Flickr, CC BY 2.0 / P. Tracz (KPRM) via Flickr, CC 0

Media: Ziobro nie odpowiedział Kaczyńskiemu. Spotkają się ponownie

13

Zakończyła się narada liderów Prawa i Sprawiedliwości dot. przyszłości Zjednoczonej Prawicy. Rzeczniczka partii Anita Czerwińska poinformowała po spotkaniu, że teraz wszystko zależy od odpowiedzi Solidarnej Polski. Tymczasem portal Onet informuje, że jeszcze dziś odbędzie się kolejne spotkanie prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego z liderem Solidarnej Polski Zbigniewem Ziobro.

Jak donosi portal Onet, jeszcze dziś wieczorem dojdzie do kolejnego spotkania Jarosława Kaczyńskiego ze Zbigniewem Ziobro. Pierwszy raz po konflikcie związanym m.in. z głosowaniem nad „Piątką dla zwierząt” politycy spotkali się w nocy z poniedziałku na wtorek. Dzisiejsze spotkania natomiast, zdaniem dziennikarzy Onetu, ma wynikać z braku potwierdzenia przez lidera Solidarnej Polski poparcia w Sejmie poprawek do nowej ustawy o ochronie zwierząt.

- „Nieoficjalnie spotkanie ma mieć znacznie ostrzejszy przebieg niż ostatnia poniedziałkowa wieczorna rozmowa” – donosi portal.

Dziś w siedzibie PiS przy ul. Nowogrodzkiej miała miejsce kolejna narada najważniejszych polityków Prawa i Sprawiedliwości dot. m.in. przyszłości koalicji z Solidarną Polską. Po spotkaniu rzeczniczka partii Anita Czerwińska poinformowała, że wciąż możliwe są wszystkie scenariusze, a obecnie wszystko zależy od odpowiedzi Solidarnej Polski i jej chęci do konstruktywnej współpracy. O 15:00 na podobnym spotkaniu zgromadzili się liderzy Solidarnej Polski.

kak/Onet.pl

Komentarze (13):

katolicka deratyzacja Polski2020.09.25 15:38
W ustxwie o futrzxkxch jest zxwxrtx legxlizxcjjx prywxtnej polcji NGO-sow,czyli Sorosx. I w tym jest PIES pogrzebxny,x nie w jxkis futrzxkxch. To jest prxwdziwy KOSZMXR.
ryszard2020.09.23 21:31
Wygląda na to Solidarna Polska dostała propozycję. Tylko jak się na nią nie zgodzi to traci życie, a jak się zgodzi to traci duszę,
Jan Radziszewski2020.09.23 21:21
10.05 2020 Pan i Król (...) Dzieci moje umiłowane. Dziękuję za wasze modlitwy i miłość, którą Mi okazujecie. Jesteście Moją radością i ukojeniem Serca Mojego. Czas trudu i zmagania jest waszym udziałem i wiedzcie, że waszym udziałem będzie Moja Chwała. . Tak drogie dzieci, módlcie się za Rząd Polski by wszystkie złe plany zostały zniweczone Tak Premierze Morawiecki wkrótce twe rządy zostaną zakończone, lecz czas działania klątwy jeszcze dotkliwie odczujesz. Zaś Ministrze Szumowski wiedz, że zło któremu służysz zemści się na Tobie bo taki jest wyrok Boży. Każdy kto teraz jest u sercu władzy niech wie i niech pamięta, że jeśli swej przysięgi nie dochowa by służyć Polsce i narodowi Polskiemu dla jego dobra zostanie dotknięty ręką Bożą, ręką Sprawiedliwości. A ci co wiary nie mają i co się zaprzedali niech wiedzą, że jawne staną się ich uczynki i nie unikną kompromitacji.
Jan Radziszewski2020.09.23 21:19
2 maj 2020 (...) Rząd Polski nie działa dla dobra Polskiego Narodu i wprowadza ustawy nie tylko niezgodne z prawem. Ale i takie które prowadzą do zniszczenia kraju i Polskiego narodu. Nie wierzcie politykom, nie wierzcie Prezesowi Jarosławowi Kaczyńskiemu, gdyż stracili swą wiarygodność i zaprzedali się rządowi światowemu. Tak naród Polski nie ma przywódcy co jak król przez Boga wybrany przeprowadzi naród Polski do wolności nowego świata, gdzie będzie Boga królowanie. Tak drogie dzieci, wiele bólu już przeszedł Polski naród. Lecz teraz nadszedł czas oczyszczenia każdej duszy i całego narodu Polskiego. Czyż w cierpieniu nie oczyszcza się dusze, czyż nie w ogniu Ducha Świętego? Dlatego bądźcie gotowi i zbrójcie swą duszę, by mężne wasze serca przeszły zbawienny ogień oczyszczenia. Drogie Moje dzieci, wyście naród wybrany i dobry Bóg da wam Pomazańca Bożego co przeprowadzi Polski naród do zwycięstwa. I mocą Bożą zostanie zniweczony każdy rząd co zdradził Boga i zaprzedał się demonowi.
Anonim2020.09.23 19:52
Kaczyński zastanawiam się co cię skłoniło ,że chciałeś oddać Zydom rynek mięsa koszernego wart kilkadziesiąt miliardów zł. Po co to Żydom, wiadomo dla pieniędzy , a może to współpraca wojskowa i Zydzi do mięsa na rynek arabski zaczną coś pakować a oberwie polski rolnik którego ogołociłeś.
Anonim2020.09.23 20:46
Kaczyński chyba wiem, to coś to paniczny strach. Idąc tropem twych preferencji doszedłem do Chabad Lubawicz i ich wiary w reinkarnację. Wyjaśnia to twój lęk o dobro norek bo przecież w następnym wcieleniu może to być dom twojej duszy. Ale pewnie to tylko interesy ,ktoś ci obiecał pomoc w załatwieniu kredytu dla kraju za drobną prowizję 30 miliardów zł a twój wkład to tylko ustawa co nic nie kosztuje.Zostaje jeszcze strach z powodu ustawy o bezkarności ale tym niech się zajmie p. Ziobro
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.09.23 19:34
niech te kürwy się wezmą do roboty a nie gryzą się o miejsca przy korycie
matis892020.09.23 19:31
Uwaga katolicy na lewacką frakcję PIS partii POPIS. Lewacki PIS wspiera satanistyczny, masoński i apokaliptyczny projekt państwa bezgotówkowego do Znamienia BEsti. Teraz lewacki PIS stawia się ponad Bogiem zakazując Polakom hodowli zwierząt futerkowych, kiedy sam święty Boga ap. Paweł zajmował się obróbką skór zwierzęcych. Dodatkowo Ty samym PIS napluł Bogu i katolikom w twarz stawiając życie futrzaków od dzieci mordowanych w aborcji. Ale PIS aborcję popiera od lat. Tak samo PIS wspiera LZPKNTB+, gender i teraz nagania Polaków do masońskiego szczepienia plandemii, jednocześnie dalej powołując się na masońską i pedofilską organizację WHO.
kxtolickx derxtytyzxcjx Polski2020.09.25 15:32
Konfederxcjx to lewicowx pxrtix xnxrchistycznx,bo niszczy PXNSTWO,jxk kxzdx lewicx.
Marek2020.09.23 19:17
Tak sobie myślę, że ta nerwowość bierze się stąd, że zbliża się ustawa Kaczka 447, zwana też Dżuma 447.
Karol2020.09.23 19:25
No to nie " mysl ", bo widzisz, ze " myslenie" nie jest twoja mocna strona !
lol2020.09.23 20:09
oj karolek, karolek, u ciebie z mysleniem to dopiero tragedia
Parafrazując panią Marię:2020.09.23 18:48
"Brawo Polska! Nie ma kompromisu PiS i Solidarnej Polski!"