Media i politycy opozycji nie wpłyną na rozpatrywanie protestów wyborczych  - zdjęcie
20.07.20, 12:41screenshot youtube-Radio Maryja

Media i politycy opozycji nie wpłyną na rozpatrywanie protestów wyborczych

5

Sędzia prof. Aleksander Stępkowski jest zdania, że Sąd Najwyższy rozpatrzy o czasie protesty wyborcze, które spływają po drugiej turze wyborów na Prezydenta RP.

W sieci i mediach ostatnio pojawiły się zdjęcia worków pocztowych z protestami wyborczymi. Zdjęcie takie opublikował między innymi sędzia Marcin Łochowski z Izby Kontroli Nadzwyczajnej i Spraw Publicznych, która zajmuję się sprawami protestów po wyborach.

Poczta nie próżnuje. l nadal przyjeżdża ...– napisał sędzia Łochowski przy  zdjęciu. 

Termin na składanie protestów wyborczych minął w czwartek. DO SN mogą jeszcze napływać protesty, które zostały wysłane za pośrednictwem poczty.

,,To istotnie duża liczba protestów, tym niemniej oceniamy, że Izba jest w stanie rozpoznać wszystkie zarzuty sformułowane w protestach wyborczych” – zaznaczył Rzecznik Sądu Najwyższego

Sędzia wyraził też zaniepokojenie, bowiem mówi się wiele o  „atakach prasowych na sędziów, którzy rozpatrują protesty wyborcze. Rzecznik SN zapewnił też, że sędziowie rozpoznając protesty wyborcze ,,nie ulegną i nie ulegają medialnej czy politycznej presji" .

rr,wpolityce.pl, twitter

Komentarze (5):

sex bez kamerki2020.07.20 14:37
U MNIE LICZY SIĘ WIEK I PAŁA ! Halo, ja "Lesiu" Keller-Krawczyk mam dla ciebie super oferte. Jesteś młody to zarobisz, jesteś stary to ci się PRL przypomnie. Darmowe obciąganie każdej lachy: czarnych, żołtych, tych z wirusem. Za lachy do 30-tki to płacę do 100PLN za 10 min. Lokalizacja dowolna.
Szybka Randka2020.07.20 14:29
Cześć- Zapraszam na nowy portal społecznościowy dla dorosłych! Znajdziesz tam osoby na szybkie sex spotkania lub na wyskok na imprezke! Wystarczy wejść aktywować konto i juz randkować! www.lexlale.com.pl
sex bez kamerki2020.07.20 13:02
Ja, "Lesiu" Keller-Krawczyk mam super oferte. Jesteś młody to zarobisz, jesteś stary to ci się PRL przypomnie. Darmowe obciąganie każdej lachy: czarnych, żołtych, tych z wirusem. Za lachy do 30-tki to płacę do 100PLN za 10 min. Lokalizacja dowolna.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.07.20 13:01
c h u j ci doope Trzaska! Przegrałeś z katolami ty katolu!
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.07.20 12:59
przecież już żoliborski smierdziel wydał werdykt że wybory są ważne! to na c h u j ten cały cyrk z SN???