24.09.19, 09:45Fot. via Pixabay, CC 0

ME siatkarzy. Sensacyjna porażka Rosji! W półfinale zagramy ze Słowenią

Polska zameldowała się wczoraj w półfinale Mistrzostw Europy w siatkówce. Nasza reprezentacja pokonała Niemców 3:0 i od początku turnieju jest niepokonana. Straciliśmy do tej pory zaledwie jednego seta. Zaskoczeniem jest jednak nasz rywal, z którym Polacy stoczą bój już 26 września.

Byliśmy niemal pewni, że w półfinale spotkamy się z Rosją, gdy tymczasem ta została sensacyjnie pokonana przez Słowenię 3:1!

W półfinale polscy siatkarze zagrają wobec tego właśnie ze Słoweńcami. Rosjanie swoje zmagania kończą na etapie ćwierćfinału. To zaskakujące tym bardziej, że podopieczni Tuomasa Sammelvuo bronią tytułu mistrza Europy, ponadto w fazie grupowej bez większych problemów Słowenię pokonali. Wczoraj jednak poszło im znacznie gorzej.

Pierwsze dwa sety wygrali siatkarze ze Słowenii. Rosjanom udało się wygrać tylko trzeciego seta, jednak w kolejnym znów ulegli i w związku z tym odpadli z turnieju.

Niezwykle ważny dla polskiej reprezentacji mecz półfinałowy zobaczymy już 26 września. Spotkanie z reprezentacją Słowenii rozpocznie się o godzinie 20:30. To z pewnością nie będzie łatwe zadanie dla naszych sportowców – Słoweńcy grać będą w końcu u siebie. Liczymy jednak na to, że nadal Polacy okażą się niepokonani!

dam/Fronda.pl

Komentarze

Polak Ateista Dumny Gej2019.09.24 10:43
Te statystyki to oczywisty fałsz i bzdura. Zmanipulowane do bólu, pokazują rozpaczliwe próby przekonania normalnej większości, że zboczenia to norma. Nie da rady. Zbok to zbok. I tyle. Na pohybel wszelkiej maści tęczowym zboczeńcom i neurastenicznym dewiantom. Na pohybel tęczowym pedederastom/pedofilom.
Polak Ateista Dumny Gej2019.09.24 11:00
ruski kacapie jakbyś jeszcze nie zauważył już każdy zdemaskował twoje podszywanie się pod użytkowników, wstyd ci wypowiadać się pod własnym nickiem ze względu na tożsamość.... smuteczek :)
Polak Ateista Dumny Gej2019.09.24 9:59
Złe wieści dla homofobicznie zaburzonych ---> Opublikowane dziś badanie Eurobarometru na temat dyskryminacji pokazuje, że 76 procent Europejczyków zgadza się, że osoby homoseksualne lub biseksualne powinny mieć takie same prawa jak heteroseksualiści - powiedziała w poniedziałek unijna komisarz ds. sprawiedliwości i równości płci Viera Jourova, przedstawiając wyniki unijnego badania, pierwszego od 2019 roku w tej sprawie. Dla Polski ten odsetek to 49 procent. Nad Wisłą akceptacja dla równych praw mniejszości seksualnych postępuje szybko. Wzrosła aż o 12 punktów procentowych w stosunku do 2015 roku. https://www.tvn24.pl/eurobarometr-polacy-bardziej-otwarci-niz-4-lata-temu-w-kwestii-praw-mniejszosci-seksualnych,971736,s.html
eugeniusz 2019.09.24 10:11
wypisz sobie ten komentarz na czole , a nie szwendaj sie po wszystkich forach
Polak Ateista Dumny Gej2019.09.24 10:35
Jakich forach? Nawet przygłupie nie wiesz gdzie się wypowiadasz....
Jim2019.09.24 11:55
Człowieku! Wpadłeś do szamba i ciągle opowiadasz tylko o gównie. Wyłaź stamtąd, umyj się i zobacz jaki świt możne być piękny kiedy ludzie ze sobą współpracują. Utknęli na lotnisku, i ktoś, w tym wypadku Premier pomaga im. Jeszcze raz Ciebie proszę wyłaź stamtąd i zobacz co Bóg dla Ciebie przygotował
Polak Ateista Dumny Gej2019.09.24 13:10
Lepiej ty napisz czemu nie możesz przestać myśleć o rozchylonych męskich pośladkach? A potem napisz dlaczego doopy nie myjesz....