Matka Komorowskiego zaangażowana w kampanię: Mamy znakomitego prezydenta - zdjęcie
10.03.15, 12:39fot.Prezydent.pl

Matka Komorowskiego zaangażowana w kampanię: Mamy znakomitego prezydenta

6

Jadwiga Komorowska udzieliła „Super Expressowi” obszernego wywiadu, w którym nie może się zachwalić syna.

- Wystarczy jednak wziąć do ręki podsumowania kolejnych lat prezydentury mojego syna, aby przekonać się, jak wiele zrobił i zadziwić, że tego wszystkiego mógł dokonać jeden człowiek - mówi w rozmowie z Jarosławem Sulikowskim.

Według pani Jadwigi, po raz kolejny walczący o fotel prezydenta jest m.in. „człowiekiem dialogu i współpracy, a nie wetowania i awantur”, „był odważny w czasach komuny, jak i później”.

- Naprawdę jest prezydentem wszystkich Polaków. Myśli, czuje i działa dla dobra Polski, a nie dla interesów którejkolwiek partii czy innej społecznej grupy. (…) Mamy znakomitego prezydenta – uważa Komorowska.

Przekonuje, że „syn ciężko pracuje i jest tej pracy dla dobra Polski bezgranicznie poświęcony.”

Po licznych wpadkach w czasie obecnej kampanii prezydenckiej, Bronisławowi Komorowskiemu nie pomoże nawet kochająca mamusia.

Sab/Super Express 

Komentarze (6):

anonim2015.03.10 12:41
Pani Mamo widocznie syn nie powiedział co naprawdę robi.
anonim2015.03.10 13:01
Przepraszam ! nie życzę sobie stwierdzenia, że jest prezydentem wszystkich Polaków, nie głosowałem na tego obywatela, z wielu przyczyn, a więc na logikę nie jest moim prezydentem, jednak w demokracji liczy się większość, więc sobie go wybrali Polacy którym odpowiadał, szanuję ten wybór. Pięć lat mieliśmy zmarnowane, a czas płynie nieubłaganie, szkoda tych lat dla Polski, trzeba teraz mądrze wybrać !
anonim2015.03.10 13:12
Mamusiu, ja chcę siusiu.
anonim2015.03.10 13:41
„Syn ciężko pracuje i jest tej pracy dla dobra Polski bezgranicznie poświęcony” - przekonuje Jadwiga Komorowska - to jest chyba żart tygodnia albo nawet miesiąca. Niby tak ciężko pracuje a ortografii do tej pory się nie nauczył.
anonim2015.03.10 15:44
Mama nawet syna zdrajcę i nieudacznika będzie kochała, jak na załączonym obrazku
anonim2015.03.12 9:21
@ odkrywam Kto angażuje się w kampanię wyborczą, musi się spodziewać odpowiedzi. Ta Pani zaangażowała się politycznie, a komentarz Frondy jest co najwyżej ironiczny i nawet w ułamku % nie dorównuje brudnym atakom Newsweeka i GW na ś.p. rodziców braci Kaczyńskich. Jesteś hipokrytą.