06.03.16, 19:30

Matka Kurka: Wyrwać tłuszczy kij i pogonić na wschód

Wyznaczników poziomu zgnilizny i rozkładu społecznego, który wcześniej nazywał się ludową ojczyzną, a dziś członkiem europejskiej wspólnoty, jest całe mnóstwo. Wybiorę jeden i to wystarczy, żeby pokazać moralny bajzel uchodzący za „liberalną demokrację”. Twarzami żenującej akcji „Hejt stop” były największe chamy i prymitywy, jakie funkcjonują w Internecie. Nazwiska pominę, nie z obawy przed kolejnymi procesami, ale z obrzydzeniem i by nie robić prostactwu reklamy. Jednocześnie ta celebrycka tłuszcza non stop dyscyplinowała ludzi, których najpierw prowokowała, potem gnoiła i na końcu pokazywała wykrzywione ze złości twarze swoich ofiar. 

Narzędzie wyjątkowo prymitywne i jednocześnie śmiertelnie skuteczne. Zamiast kombinować i nieustannie zbierać w tyłek, czas wykonać tę samą serię działań w odbiciu lustrzanym. Żaden to problem, ale cięgle nie widzę odpowiedniej skali przedsięwzięcia, bo pierwsze próby na szczęście są już za nami. Cała niemoc bierze się z fałszywie pojętego przekazu Nowego Testamentu, gdzie rzeczywiście jest mowa o naiwnym nastawianiu drugiego policzka, jednak na tym tolerancja się kończy. W przypadku gnojenia ludzi przez lewacką i liberalną dzicz nie ma mowy o policzkowaniu, to jest flekowanie, oblewanie gównem, odczłowieczanie, czyli jednym słowem eksterminacja. Pewnie wszyscy pamiętają słynną sałatę posłanki Pawłowicz, ale mało kto pamięta dzięki komu zrobiono z tej bzdury faszyzm połączony z nazizmem. Jako pierwszy wystąpił na mównicy sejmowej lump z Twojego Ruchu i zaczął udzielać lekcji kultury. Jako żywo spektakl przypominał wykład menela pachnącego denaturatem na temat doboru odpowiedniego wina do mięs białych. Potem „aferę” podchwycili reżyserzy „Szkła kontaktowego”, wzorowanego na niemieckich kabaretach z okresu, gdy pewien austriacki kapral zaczął budować autostrady. Przy tym wszystkim za największe chamstwo i prymitywizm robiła konsumpcja sałatki, natomiast szczucie uchodziło za walkę o najwyższe standardy. 

Tak się można bawić bez końca i atakowany nie ma żadnych szans na obronę, bo z definicji jest poddawany linczowi. Jedyną formą przeciwstawienia się przemysłowemu odczłowieczaniu jest wyrwania kija prymitywom i przemówienie w ich języku. Z olbrzymią radością i satysfakcją zobaczyłem w Wiadomościach kadry z komentarzami „nowoczesnych” i „zakodowanych” chamów, w tym chamów uchodzących za gwiazdy dziennikarstwa, którzy kpili z wypadku Prezydenta Andrzeja Dudy. Powiem od razu, że nie sprawdzałem reakcji, ale skoro nie ma ich na czołówkach gazet i serwisów telewizyjnych, to raczej zadziałało jak należy. Od wielu lat przeciwstawiam się nowotestamentowej naiwności, żeby nie powiedzieć frajerstwu i postuluję zasadę starotestamentową. Ktoś bardzo słusznie zauważył, że to jest wojna, wojna kulturowa i cywilizacyjna. Od 1945 roku najpodlejszy element (sort) napływowy, przy pomocy miejscowego elementu, wprowadził kulturę musztardówki i słoniny. Pijani, niedomyci, często niepiśmienni ojcowie i dziadowie dzisiejszych bojowników o ludową demokrację w walonkach wdrapali na sam szczyt struktury społecznej, a następnie ogłosili się przewodnią siłą narodu. Genetyczną i mentalną pałeczką pionierzy realnego socjalizmu przekazali zstępnym, których teraz widzimy w telewizjach i radach nadzorczych. 

Mam serdecznie dość wysłuchiwania idiotycznych i frajerskich apeli w stylu: „nie zniżajmy się do ich poziomu”, „bądźmy ponad to”. Jeśli ktoś ma jakichś pomysł jak przy czyszczeniu szamba poczuć zapach fiołków albo powiew morskiej bryzy, to niech się koniecznie tym patentem podzieli. Obawiam się jednak, że zmarnowaliśmy całe dekady i z fioletowo-purpurowymi policzkami ciągle udajemy, że metoda jest słuszna, tylko materiał ludzki się nie sprawdza. To żaden materiał ludzki, to tłuszcza i z tym się nie dyskutuje, ale wynosi poza margines, to się czyści. Pani Marzena Paczuska we wczorajszych Wiadomościach zrobiła pierwszy krok, o który błagałem od kilku lat, co więcej Jej się udało pokazać sowieckich chamów z kobiecym wdziękiem i złośliwością, a o to dokładnie chodzi. Typy ukształtowane przez „kulturę” bolszewickich naczelników, nie wyzbyły się i nigdy nie wyzbędą się naturalnych dla siebie cech, instynktów i zachowań. Czas najwyższy odprowadzić te całą armię tam skąd przyszła. Uznam sprawę za zakończoną gdy za horyzontem znikną konsumenci tuszonki z ośmiorniczek i gdy ucichnie tupot walonek.

Matka Kurka/kontrowersje.net

Komentarze

anonim2016.03.6 19:41
tl;dr Bool dojpy ze obecna opozycja stosuje takie same metody jak ówczesny PiS,
anonim2016.03.6 19:43
btard PO tymi metodami cały czas się posługuje, od 2007 roku w ten karczemny sposób działa.
anonim2016.03.6 19:46
Kurak, to jeszcze masz czas na pisanie takich wypocin? Pis nie mianował już cię przewodniczącym komisji ds. nieudanego zamachu na prezydenta Dudę? Zamachu, którego autentyczności dowiodłeś przecież.
anonim2016.03.6 20:06
Krzys gazeta wyborcza ci powiedziała że to nieudany zamach, komisja lasaka właśnie podobnych tobie ciućmoków miała.
anonim2016.03.6 20:07
Freddy raz na wschód, innym razem na zachód, w zależności od gazeta wyborczej opowiadań.
anonim2016.03.6 20:25
Kopalny już gazeta wyborcza orzekła że takowy zamach był, winnych też ci przedstawi niebawem, bądź w necie od świtu do zmierzchu, bo nie będziesz widziała co na temat myśleć.
anonim2016.03.6 20:26
Hwyaden Marw którzy to pobratymcy Kurki z komunistycznych czasów, Rzepinski, Bolek, Komorowski a może MIchnik który w pałowaniu ma wprawę.
anonim2016.03.6 20:42
"z matki ku..y wychodzi agresywny bolszewik, chcialby juz ludzi pałować jak jego pobratymcy z czasów komunizmu...." za czasów którego /komunizmu/ wymordowano 150 000 000 istnień ludzkich. Tobie "kury szczać prowadzać" nie komentować .....
anonim2016.03.6 20:44
Kurka mać, ogarnij się chłopie, bo jak tak dalej będziesz fantazjował, to nikogo w Polsce nie będzie.
anonim2016.03.6 21:23
@puniak Ja będę...
anonim2016.03.6 21:28
@marekwu Ciebie też nie będzie, bo jakaś inna kurka mać cię wygna i w naszej ojczyźnie zostaną same kurki maci.
anonim2016.03.6 23:09
Popieram !!! Trzeba przede wszystkim pokazywać POWIĄZANIA tych ludzi. Dobrym początkiem były "Resortowe dzieci". Ale to miał być dopiero POCZĄTEK odkłamywania historii !!! Trzeba pokazać, że Lis jest Lisem nie przez przypadek. Że Kwaśniewski jest Kwaśniewski nie przez przypadek itd itp. Dopiero widząc te powiązania i siły działające od IIWŚ do dzisiaj można zrozumieć, o co tak naprawdę w tym wszystkim chodziło. Widać wtedy, jak stopniowo umierał świat XIX wieku, jak tworzyły się nowe "elity", jak zmieniały się stosunki demograficzne w naszej części Europy i jak stopniowo ustalały się struktury władzy, z podziałem na "żydów" i "chamów" itp. Wtedy też obrady Okrągłego Stołu staną się bardziej zrozumiałe, a także to, co się działo potem w latach 90-tych.
anonim2016.03.7 8:45
A oprócz wszystkiego trzeba wreszcie ujawniać energiczniej: Maszerujcie, piszcie, resortowe dzieci : http://tiny.pl/g77t2