Matka Kurka: Obraz PO, czyli zgnojenie prostego człowieka - zdjęcie
06.07.19, 21:30

Matka Kurka: Obraz PO, czyli zgnojenie prostego człowieka

38

Takie nazwisko Arłukowicz, mówi komuś coś? Mnie od zawsze się kojarzy z przaśną komuną, ale też z pewną sceną. Wisi typ w kasku na linie, obwiązany i asekurowany ze wszystkich stron, pomimo tego trzęsie jak osika. Slapstickowa akcja miała miejsce przy okazji jakiegoś durnowatego „realityszoł” i na zawsze Arłukowicz będzie przerażonym asekurantem wykonującym tańce na linie dla poklasku. Na szczęście w POKO panuje przekonanie, że to nowy Macron, czy tam inny Obama, bo udało mu się w Szczecinie zdobyć 200 tysięcy głosów. Prawda, że proste wnioski wyciągnęli stratedzy „opozycji”? - pisze na łamach bloga Kontrowersje.net publicysta Matka Kurka (Piotr Wielgucki).

 

Prawda, w dodatku bardzo perspektywiczna i pożądana. Do znudzenia można powtarzać, że w tej ekipie nic się nie zmieni, niby jak się ma zmienić skoro ciągle ci sami komedianci, z takim, a nie innym potencjałem intelektualnym, mieszają w tym samym PR-owym kotle. Wyciągnęli takie wnioski na jakie ich stać i przy pierwszym zdarzeniu z rzeczywistością zaliczyli podwójny nokaut, o czym parę zdań niżej, najpierw wrócę na chwilę do Szczecina. Obok Warszawy, Gdańska, Poznania, Zielonej Góry i paru innych miast, w Szczecinie można wystawić konia na senatora albo słomianego misia na posła i ten koń z misiem dostaną się do parlamentu, jeśli będą mieli logo SLD, PO, czy innego wariantu z tej samej półki. Dla przypomnienia dopiszę, że rasowy komunista Cimoszewicz uzyskał rekordowy wynik w Warszawie – 219 tysięcy głosów.

Co się stało z wynikiem Cimoszewicza? Nawet POKO nie zostawiło suchej nitki na Cimoszewiczu i krzyczeli, że ten całkowicie olał kampanię wyborczą. Olał, nie olał, ale zdobył najwięcej głosów. Dlaczego w takim razie to nie Cimoszewicz, tylko Arłukowicz stał się nową nadzieją „opozycji”? Odpowiedź jest prosta jak „opozycja”, bo Arłukowicz odstawiał różne szopki z tańcami na linie i to rzekomo był przepis na sukces. Tymczasem prawda jest taka, że Arłukowicz mógł nie robić nic, tak jak Cimoszewicz i zdobyłby w Szczecinie tyle samo głosów lub niewiele mniej. Każdy „pisowiec” wygra konkurs piękności, gdy głosować będą słuchacze Radia Maryja. I każdy lewak wygra w miastach, gdzie na lewaków głosuje się od zawsze. Dziecko zrozumiałoby tę prawidłowość, ale nie „opozycja”.

Wielki „talent” Arłukowicza został zweryfikowany jedną wizytą w Węgrowie, mazowieckim miasteczku i tutaj przypomniał mi się inny gigant: „nie ma zgody na brak zgody” Bronek Komorowski. W odzewie lud mu odpowiadał „na Mazury łapać kury”. Arłukowicz zaliczył podobny, a może i bardziej żenujący występ. Udał się gwiazdor ze Szczecina do Węgrowa napadł swoją agresywną uprzejmością pierwszego napotkanego człowieka, który jak większość ludzi podaje rękę, jeśli ktoś się wita. Potem Arłukowicz „zażartował” sobie: „Słyszałem, że jest pan najsłynniejszym wsparciem PiS-u w Węgrowie?”. Człowiek osaczony przez kamery i komediancką wesołą ekipę, przestraszony odpowiedział: „Niech pan mnie nie denerwuje” i wtedy cały sztab POKO z Arłukowiczem i Nowacką na czele zaczynają rżeć.

W tej scenie jest wszystko i bardzo szybko Internet podsumował występ wielkomiejskiego chama jako gotowy materiał na spot PiS. Zgnojenie „prostego człowieka” w świetle kamer i jeszcze chwalenie się tym, co Arłukowicz zrobił natychmiast i wrzucił filmik na Twittera, to idealny obraz przemawiający za milion słów. Jak nie trawię Kurskiego i jego telewizji, to akurat to nagranie powinien powtarzać do znudzenia jak powtarza słowa Rostowskiego „piniendzy nie ma i będzie”. Mamy do czynienia z kolejną komedią PR-ową, ale aktorzy udający przyjaciół ludu, po pierwsze są kiepscy, a po drugie tak gardzą i nienawidzą „prostych ludzi”, jak gardzili ich ojcowie patrząc na kolejki przed mięsnym, bo przecież dla nich wszystko było podane w „sklepach za żółtymi firankami” albo w Pewexach.

Jednak najbardziej komiczne jest to, że ci aroganccy nieudacznicy nie robią nic innego tylko próbują naśladować kampanię PiS. Gdy Kaczyński wbijał i nadal wbija do głów swoim działaczom, że mają jeździć do każdej gminy, słuchać ludzi i nisko chylić przed nimi czoła, to śmiechom nie było końca. Po czasie okazało się, że ta tytaniczna praca przynosi efekty, no to najgłupsza na świecie opozycja postanowiła, że w dwa miesiące zrobi to samo, na co PiS pracował przez 10 lat. Mało tego, oni „wymyślili”, że dwa miesiące udawania „prostych ludzi” zastąpi autentyczny szacunek, jaki PiS okazywał „Polsce B”, „niewykształconym” i „fizycznym”. Dla Arłukowicza, Brejzy i reszty PiS już powinien ufundować nagrodę, a wręczyć ją na jesieni.

Matka Kurka/Kontrowersje.net

Komentarze (38):

oi2019.07.7 22:57
Arłukowicz, Brejza i reszta, myślą że "prości ludzie" to prości ludzie, bo tak ich przedstawiają "eksperci" z TVN z Hołdysem, Jandą i Sarmanamowiczem na czele. Oni patrzą na ulicach na słoików w Warszawie, resztą dooglądają w tzw. faktach TVN i myślą że tak jest w całej Polsce. Przytoczyć można tu stare oklepane hasło - pycha kroczy przed upadkiem
Tadeusz2019.07.7 15:18
Artur 7.7.19 0:07 ..."Tam jest przerażająca, zimna, pozbawiająca nadziei pustka"... TO nie jest pustka.To jest bolszewicka mentalność zaszczepiona w 1944r.
Janek2019.07.7 11:38
buhahaha ten, co z gnojenia innych uczynił biznes mówi o gnojeniu ! Koniec świata
Mniuchu2019.07.7 10:17
tu jest prawda https://natemat.pl/277975,arlukowicz-przedstawil-pana-andrzeja-ktory-odpowiedzial-na-zarzuty-prawicy
jerzy2019.07.7 9:55
Tak się robi ludziom wodę z mózgu. Ludzie, czy wy nie macie juz swojego rozumu i bezkrytycznie przyjmujecie wszystko co takie takie durne portale jak fronda pokazują???? Jest takie słowo "fake news"...
lon2019.07.7 8:12
Wielgucki , czy jak mu tam , może Aukowiczowi nogi myć.
jarek XXL2019.07.7 8:45
Aukowicz może wodę - po myciu nóg Wielguckiego - PIĆ
Ja 2019.07.7 8:47
Ty nawet Arlukowiczowi liżesz.
DANIEL2019.07.7 7:50
10 maja 2011 został powołany przez premiera Donalda Tuska na stanowiska sekretarza stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów i pełnomocnika premiera ds. przeciwdziałania wykluczeniu społecznemu[7]
Mejer2019.07.7 7:44
Modelowi przedstawiciele PO...
jarek XXL2019.07.7 7:21
A dyć to wszystko PRAWDA, ino jednakoż w sprawie 447 POWINNO się odbyć REFERENDUM. Nie TAJNE KNOWANIA z Jonashem Danielsem, a JAWNA konsultacja z Narodem - REFERENDUM. Czy Poloki kcą płacić NIENALEŻNE "" odszkodowania "" za mienie BEZDZIEDZICZNE NIEUPRAWNIONYM ŻYDOM ???? 30 000 zł / głowę GOTÓWKĄ czy NA RATY - cedując na złodziei swoje np. uprawnienia do pobierania - przez ca 10 lat - 500+ ????
Cool2019.07.7 6:57
Takie są skutki, kiedy świni wmówi sie, że jest orłem!
zibi2019.07.7 6:37
postkomunistyczna elita nauczona przez partyjnych tatusiow ze wszystko im wolno , dyplomy ,dywidendy prominentne stanowiska, wszystko po partyjnej lini, jednym slowem najwyzsza kasta, a tak naprawde miernota,tepota az razi po oczach co z drogich zegarkow jak dalej sloma z butow wylazi
ROCCO2019.07.7 5:09
Matka Kurła KŁAMIE!!!
anonim2019.07.7 1:54
Jakim nieinteligentnym głupkiem trzeba być, żeby nie zobaczyć, że ten pan podaje mu rękę i że ze sobą żartują, a nie, że ktoś tu z kogoś drwi...
Artur2019.07.7 0:07
Trudno to zrozumieć. Arłukowicz pokazał nam pornografie w najgorszym wydaniu. Obnażył się wobec całej Polski i wszyscy mogli zobaczyć co skrywa pod garniturem. Totalne prostactwo. Wielka, nieogarnięta pustka. Nawet trudno to dokładnie opisać. Są takie chwile kiedy patrząc na człowieka zaczynasz płakać. Łatwiej mi teraz zrozumieć naturę ludzi popierających PO czy Nowoczesną. Do tej pory szukałem w nich czegoś, teraz widzę że nic nie mogłem znaleźć. Tam jest przerażająca, zimna, pozbawiająca nadziei pustka.
prof.B.Gabka2019.07.7 0:01
Tylko karta wyborcza moze rozwiazac problem.pisanie nic nie da.Piszcie i tlumaczcie ludziom zeby szli na wybory.Usunac tych meneli mozna tylko karta wyborcza.
Piotr2019.07.6 23:27
Jak saię Wielgucki płaszczyłeś przed O\wsiakiem aby nie beknąc przed sądem ;-) ?
Cool2019.07.7 6:55
Informacja sprzed kilkunastu dni : https://fakty.interia.pl/polska/news-jerzy-owsiak-przeprasza-blogera-piotra-wielguckiego,nId,3045999 ...... :-)))
Piotr2019.07.6 23:25
W miejscach gdzie się na PIS głosuje mozna wystwiic miotłe i powedzieć, że jest z PIS i wtedy zostanie senatorem jak np Anders ;-)
Waldek2019.07.6 22:53
PO Nowoczesna i Biedroń oraz SLD to dno!!!
Oloo2019.07.6 22:50
Kto z nas nie pamięta pogardy prostego człowieka w wykonaniu Kaczyńskiego? Słynne "S..........J DZIADU"
wypalacz wegla drzewnego w Bieszczadach2019.07.7 8:54
obejrzyj se cale nagranie, tam jest najpierw atak słowny gościa na Kaczyńskiego, gościu
Nimrodel2019.07.6 22:32
Kto tu jest tym "prostym człowiekiem"? Nie cierpię tego określenia.
bezlitosny internauta2019.07.6 22:11
Przecież ten człowiek nie był wyborcą PiSu. Kolejny fake news Frondy. Jeden inteligentny inaczej robi copy-paste z drugiego inteligentnego inaczej. Poziom płaskoziemców i antyszczepionkowców: Polityków PiS i prawicowych publicystów oburzyło nagranie, na którym Bartosz Arłukowicz żartuje sobie z mieszkańcem Węgrowa. Miało z niego wynikać, że sztabowiec PO zakpił z mężczyzny. Szerszy kontekst tego spotkania pokazuje drugie nagranie, na którym wcale nie widać, by rozmówca Arłukowicza był wyszydzany. Tymczasem Beata Szydło, już po jego publikacji, grzmiała: - Panie Arłukowicz, wracajcie do tego pana przeprosić. http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,24969959,prawica-oburzona-spotkaniem-arlukowicza-z-mieszkancem-wegrowa.html?utm_source=RSS&utm_medium=RSS&utm_campaign=10199882
PePe2019.07.6 22:39
Tak, a Arłukowicz jest prorokiem i wiedział o tym zawczasu. Zdawało mu się, że wychodzi lokalny pijaczyna ze sklepiku i zwietrzył okazję do kapitalnego w swoim mniemaniu żartu, żeby pokazać kto głosuje na PiS. Tylko jak zwykle mu nie wyszło, bo ani facet nie był pijaczyną ani nie głosował na PiS. Myślę, że po tym bliskim spotkaniu III stopnia może zweryfikować swoje poglądy.
bezlitosny internauta2019.07.6 22:52
Tak, dokładnie. Wiedział o tym zawczasu, bo brał udział w całości spotkania, a nie tylko w tym co opublikował jako pierwsze. Czy tak trudno to zrozumieć?
PePe2019.07.6 23:14
Jasne, krowie na miedzy to powiedz. Codziennie będziecie mieli takie farfocle z tak idealnie dobranym towarzystwem. Brejza i Arłukowicz wsparci Nowacką to piękna mieszanka wybuchowa.
bezlitosny internauta2019.07.6 23:54
"Marnuję głos" głosując na Razem. Więc ani mnie to ziębi ani grzeje. Tym niemniej "wam" warto przypomnieć werset o kłamcach i "jeziorze ognia" które przygotowane jest dla kłamców.
PePe2019.07.7 0:08
Może nie zmarnujesz. Sądząc po twojej heroicznej obronie zaczynam węszyć "szeroką koalicję" ;)))
bezlitosny internauta2019.07.7 10:54
Już nawet Fronda rakiem wycofuje się z powyższej manipulacji.
Hanna2019.07.6 22:09
Panie Wielgucki ,jak zwykle trafił pan w punkt! Pozdrawiam
Piotr2019.07.6 23:25
W punkt w ocenie DEBILA ;-)
Cool2019.07.7 6:52
Debil POzostanie debilem! ... ocena POyebca nie jest więc, ani nowa ani szczególnie trudna.
matis892019.07.6 22:05
No cóż, politycy lewakoateistów ewidentnie wygrać wyborów nie chcą i już napewno nie chcą zdobywać większego poparcia. Bo po prostu działają w politycy ale działają jak czyste bezmózgi. Lewakoateiśći wesprą swoich polityków pierwszych do padania na kolana przed Głową Watykanu, ale to pokazuje że lewicą, lewakoateizm i sodomią kieruje już tylko i wyłącznie fanatyzm religijny i ideologia, bo racjonalności tam nie ma wcale, ani grama. A pożniej się dziwić że to lewakoateiśći i sodomici są odpowiedzialni za islamizację UE.
sasd2019.07.6 21:59
ten uśmiech wyższości hehe
polak2019.07.7 11:17
szkoda,że ten mężczyzna nie dał w mordę temu idiocie !!!!! -to dopiero by się śmiał --debil
realista2019.07.8 9:23
Na gnojenie ludzi to przecież monopol mają pisie