Matka Kurka o Owsiaku:  Jeszcze możecie się zdziwić... - zdjęcie
15.01.19, 12:30Screenshot/YouTube / Fot. Ralf Lotys via Wikipedia, CC BY 4.0

Matka Kurka o Owsiaku: Jeszcze możecie się zdziwić...

94

Po tym, jak wczoraj Jerzy Owsiak ogłosił, że rezygnuje ze stanowiska szefa WOŚP i zaczął rzucać oskarżenia w kierunku osób ze środowiska szeroko pojętej prawicy, pojawił się apel, aby ten jednak nie rezygnował z przewodniczenia Orkiestrze. Podpisali się pod nim między innymi ks. Wojciech Lemański czy Krystyna Janda. Piotr Wielgucki jest przekonany, że w kwestii Owsiaka nie zostało jeszcze powiedziane ostatnie słowo.

Jeżeli mnie nie będzie, może tym wszystkim szaleńcom, którzy mają nazistowskie pomysły, z plasteliną włącznie… Pani Barbara Piela, bardzo mnie pani uraziła, poczułem się jak w Auschwitz”

- między innymi takie słowa padły wczoraj z ust Owsiaka.

Z kolei we wspomnianym apelu czytamy między innymi:

[…] by zło nie zwyciężyło, apelujemy do pana, żeby zmienił pan swoją decyzję i nadal kierował tym wielkim, szlachetnym ruchem Orkiestry. Dziś, do końca świata i jeden dzień dłużej”.

Tymczasem Piotr Wielgucki, znany również jako Matka Kurka, napisał na twitterze:

Konferencja Owsiaka. Załatwił swoje interesy, w tym jeszcze raz, po dwóch wyrokach obrzygał @KrystPawlowicz. Tyle od Owsiaka. A co do jego rezygnacji, to jeszcze możecie się zdziwić, teraz to ucieczka od odpowiedzialności, a zaraz będzie usilnie przekonywany do powrotu”.

dam/wyborcza.pl,twitter

Komentarze (94):

Janodboga2019.02.28 13:05
http://www.muremzaowsiakiem.pl/prokuratura-nie-znalazla-haka-na-owsiaka-wieloletnie-sledztwo-umorzone/?fbclid=IwAR2a7IbcbG1bKHI7MEvgY7jPHSTVdQ10LUPHSryWNppSE5fgC7xUzvI-3ck
obserwator2019.01.22 21:11
Prawdopodobnie pan prezydent sam zapłacił za swoją śmierć ponieważ to miasto prawdopodobnie płaciło za firmę ochroniarską , a zawsze szuka się najtańszych ot i cały paradoks
Dorina2019.01.21 23:17
Czy ci wszyscy, którzy tak ochoczo hejtują Jurka Owsiaka zrobili coś dobrego dla innych?? Czy jakoś przyczynili się do zakupu aparatury służącej do badania noworodków, aby ich uchronić od niepełnosprawności? Zamiast cieszyć, się, że przez te 27 lat polskie szpitale mają więcej drogiej i cennej aparatury do badań to wypisują kalumnie o Jurku Owsiaku!! Jak Wam nie wstyd!!!!! Jacy z was Polacy!!!!!! Na pewno rodziny tych hejterów też były badane na tej aparaturze, bo nie przeprowadza się selekcji pacjentów korzystających z aparatury zakupionej przez WOŚP!!!!!! Ludzie opamiętajcie się i skończcie z tym!!!
Dorina2019.02.17 16:41
Ciekawa jestem z jakiego to powodu mam aż 7. minusów a tylko 1. plus??? W którym miejscu napisałam nieprawdę?
TM2019.01.20 0:01
Wielgucki jest taki mądry, ale sądzi się jedynie cywilnie. Jeżeli ma wiedzę o przekrętach w WOŚP, to powinien zgłosić to do prokuratury, ale jakoś w tym kierunku nie idzie. Dokładnie to samo można powiedzieć o każdym z Was. Jeżeli macie dowody na to, że Owsiak robi coś niezgodnie z prawem, to macie obowiązek to zgłosić, jeśli tego nie zgłaszacie, to sami popełniacie przestępstwo. O ile wcześniej jeszcze można było udawać, że to politycznie nie przejdzie, o tyle teraz prokuratura jest "wasza". Czy ktoś mi odpowie, co Wam stoi na przeszkodzie? Prawdopodobnie nie, ponieważ jedyne co macie to tylko własne domysły i nic więcej. Dlatego Polska wygląda, jak wygląda, bo mamy całą masę takich geniuszy pokroju Wielguckiego i redaktorów Frondy.
Jan Radziszewski2019.01.16 11:30
Po raz kolejny żydzi z SB GRU Mosadu próbują zrobić Polaków w Konia !!! Pouczenia Pana Jezusa i Orędzia dla Polski, Kościoła, świata wtorek, 15 stycznia 2019 15 i 16 I (po północy) 2018 Pewne upomnienie dla S. i M. Krajskich i innych/ - Tak dziecko, to kolejna inscenizacja. Prezydent Adamowicz nie został zabity.
anonim2019.01.16 15:21
" " " " " " "" dsdas"dasdas"dasdas" ,,dasdas"
IcoZtego?2019.01.16 8:05
Ci, nie ważne jakiej opcji politycznej, co sieją szeroko pojętną nienawiść, co bez grama współczucia nakręcają jeszcze większą spiralę hejtu... Nie boicie się Boga? "Miłuj bliźniego jak siebie samego", "Przebacz im bo nie wiedzą co czynią" - nie znacie tego? Czy pod płaszczykiem rzekomej wiary, chowacie samego szatana? Przecież i tak Bóg wszystkich oceni... wedle miłości, nie wedle wielkich słów.
Kaskada2019.01.16 11:30
Tą miłość widać na tym szambie zwanym frondą. Demony nie ludzie
Patriot2019.01.16 0:59
PiS się kończy a ten Matka Kurka istnieje tylko dzięki Owsiakowi. Czy w ogóle słyszelibyście o nim gdyby nie WOŚP? - pozostawiam to każdemu do przemyślenia.
Jędrek2019.01.15 22:22
Słaba ta matka kurka. Jakby była taka dobra jak się kreuje, to pewnie już dawno książkę by napisała z dobrą dokumentacją. A tak to popiskiwanie tylko, a właściwie gdakanie :). Miłej nocy
Papa72019.01.15 22:18
Smieszne, jak latwo jest ludziom obrzucac Boga blotem, i nastepnie zastanawiac sie, ze swiat zmienia sie w pieklo.. Smieszne, jak latwo wierzymy w to, co jest w prasie i telewizji, ale podwazamy wszystko, co jest w Pismie Swietym. Smieszne, jak kazdy chce isc do nieba, pod warunkiem, ze nie bedzie musial wierzyc, myslec, mówic czy robic cokolwiek, co nakazuje Biblia. Smieszne, jak ktos, kto powiada "Ja wierze w Boga", wciaz idzie za Szatanem, który, nawiasem mówiac, równiez "wierzy" w Boga. Smieszne, jak szybko jestesmy gotowi oskarzac, ale nie byc oskarzanymi. Smieszne, kiedy mozesz wyslac tysiace "kawalów" poprzez e-mail, i one rozprzestrzeniaja sie jak pozar lasu, ale kiedy zaczniesz slac wiadomosci o Bogu, ludzie zastanawiaja sie dwa razy, zanim podziela sie nimi z innymi.Smieszne, kiedy niemoralnosc, brutalnosc, wulgarnosc i nieprzyzwoitosc lataja wolne w cyberprzestrzeni, ale publiczne dyskusje o Bogu sa zakazywane w szkolach i miejscach pracy. Smieszne, kiedy ktos moze byc podnioslym, naboznym chrzescijaninem w niedziele, i niewidocznym chrzescijaninem przez reszte tygodnia. Wesolo ci? Smiejesz sie? Smieszne, jak kiedy bedziesz chcial wyslac ten post innym, nie wyslesz tego do wielu, poniewaz nie jestes pewien, w co oni wierza, lub - co sobie o tobie pomysla, kiedy im to wyslesz. Smieszne, jak moge byc bardziej przejety tym, co inni o mnie pomysla, niz tym, co pomysli o mnie Bóg. Czy myslisz? Przekaz dalej powyzsze przemyslenia jesli uwazasz, ze sa wazne. Jesli nie - wyrzuc je. Nikt przeciez nie bedzie tego wiedzial. Na pewno! Ale jesli wyrzucisz te mysli, nie siedz i nie narzekaj, w jakim zlym stanie jest swiat..... Ja wyslalem ten tekst wszystkim na mej liscie. Ludzkie serca sa dzisiaj bardziej czule z powodu wydarzen, które mialy miejsce ostatnio. Spróbujmy to zmienic. "Przyjaciele, to cisi aniolowie, którzy pomagaja nam stanac na nogach, kiedy nasze skrzydla maja klopoty z przypomnieniem sobie, jak sie fruwa."
Kaskada2019.01.15 22:09
Kurka jesteś mendą nad mendy. Obrzygujesz z niskich pobudek i zyjesz ta nienawiścią i zdechniesz z nią razem. Pawłowicz i cała reszta prowokuje Owsiaka nie od dziś, szukacie czegokolwiek na niego, gówno znajdujecie prócz waszych schizofrenicznych wymysłów. Jesteście podli i mali bez własnego zycia, albo z takim którego nienawidzicie i ta nienawiśc chcecie na innych przerzucić.
Papa72019.01.15 22:05
Przewaga liberalno-lewicowych mediów, popierających ofensywę anty-wartości, sprzyjała tworzeniu dość specyficznie wylansowanych idolów. I tak np. kosztem przemilczanej ogromnej pracy charytatywnej katolickiego Caritasu starano się maksymalnie wyeksponować jako największego specjalistę od dobroczynności Jerzego Owsiaka. Jego chwalcom nie przeszkadzało i to, że koszty darmowej reklamy dawanej przez telewizję i radio oraz inne media owsiakowej Wielkiej Orkiestrze wielokrotnie przewyższały pieniądze uzyskane przez nią ze zbiórek. Ani to, że zarówno zbiórki pieniężne, jak i sposób wydawania zbieranych przez Owsiaka pieniędzy nie miały żadnej należytej kontroli. W oczach lewicowych mediów Owsiak miał jedną ogromną „zaletę", która przesłaniała wszystko inne: głosił i realizował ideologię maksymalnego „luzu", zasadę „róbta, co chceta". A poza tym milcząc o złach komunizmu przy różnych okazjach dawał do rozumienia, że siewcami zła są różni faszyzujący prawicowcy.Przewaga liberalno-lewicowych mediów, popierających ofensywę anty-wartości, sprzyjała tworzeniu dość specyficznie wylansowanych idolów. I tak np. kosztem przemilczanej ogromnej pracy charytatywnej katolickiego Caritasu starano się maksymalnie wyeksponować jako największego specjalistę od dobroczynności Jerzego Owsiaka. Jego chwalcom nie przeszkadzało i to, że koszty darmowej reklamy dawanej przez telewizję i radio oraz inne media owsiakowej Wielkiej Orkiestrze wielokrotnie przewyższały pieniądze uzyskane przez nią ze zbiórek. Ani to, że zarówno zbiórki pieniężne, jak i sposób wydawania zbieranych przez Owsiaka pieniędzy nie miały żadnej należytej kontroli. W oczach lewicowych mediów Owsiak miał jedną ogromną „zaletę", która przesłaniała wszystko inne: głosił i realizował ideologię maksymalnego „luzu", zasadę „róbta, co chceta". A poza tym milcząc o złach komunizmu przy różnych okazjach dawał do rozumienia, że siewcami zła są różni faszyzujący prawicowcy.
XD LoL2019.01.15 22:29
To o to Wam chodzi? Że ktoś zabiera chwałę Caritasowi? Wpłacę 100 zł na Caritas jak dostanę link do tak dokładnych rozliczeń jakie ma WOŚP
Leszek Pe2019.01.15 21:44
Najbardziej mnie dziwi fakt że Pan Wielgucki tak zaciekle pluje jadem w Owsiaka jakby nie miał co zrobić z energią. To na prawdę musi być przykre codziennie przez jakiś czas maltretować się takimi myślami. Że Owsiak zbiera i cześć bierze dla siebie? Że wszystko co osiągnął nie jest jego zasługą? Że w życiu miał za prosto? Że wykorzystuje dzieci do zbierania datków? Że ludzie dają się manipulować? Panie Wielgucki - każdy z nas ma prawo decydować o tym gdzie włoży swoje pieniądze. Ludzie chcą w tym uczestniczyć? ICH SPRAWA!!! Może Pan to oceniać i poddawać analizie. Szukać i odciekać próbując doszukać się dowodów którymi potem będzie można wymachiwać w sądzie. Ale po co? Jak Pan sam siebie określa - jest Pan szczęśliwym i spełnionym człowiekiem. Ma Pan cudowną rodzinę i nie narzeka Pan na brak zajęcia. Wszystko się Panu udało a mimo to maltretuje się Pan własnymi negatywnymi emocjami - nienawiść, złość i pogarda. To musi na człowieka działać źle nawet jeżeli Pan tego nie zauważa. Pozdrawiam.
XD LoL2019.01.15 21:15
Piotr Wielgucki (czy tam matka kurka) cieszył się jak dziecko, że po ataku i rezygnacji Owsiaka zrobiło się o nim głośniej niż zwykle. Człowiek który w takiej sytuacji szuka atencji powinien zastanowić się nad sobą. Tymczasem facet publikuje na Twitterze żale do całego świata, że niewiele osób bije mu brawo za opluwanie organizacji, która zajmuje się kupnem sprzętu medycznego. Frondo czy wy jesteście w stanie cytować nawet największe miernoty tylko dlatego, że stoją po tej samej stronie ideologicznej barykady?
Julita2019.01.15 20:41
Matka Kurka to lysiejacy niski facet z nadwaga z twarzy niepodobny do nikogo z cala masa kompleksow, ktory na nienawisci do Owsiaka opiera swoja kariere w necie
Jan2019.01.15 19:50
A ten swoje. Idź człowieku i się w końcu wyspowiadaj, bo nienawiść cię zabije. Ten nowy system komentarzy, to chyba z Gazety Wyborczej zerżneliście, co? Daję minusika a wyskakują 2 minusy i 4 plusy albo odwrotnie.
zygryd2019.01.15 19:46
lolek + bolek zestaw super Ubeków i zdrajców polski
Urszula Lipska2019.01.15 18:56
Festiwalu nienawiści ciąg dalszy. Co musi sie w Polsce zdarzyć, żeby ludzie chcieli być ludźmi. Chyba jakiś potężny kataklizm, który zmiecie 1/3 tego durnego narodu, który nie potrafi żyć bez opluwania innych, bez zazdrości, bez oczerniania i bez krzywdzenia. Gospodarka leży, ludzie żyją biednie, ale gęby w tym katolickim narodzie są pełne jadu i nienawistnych słów. Dałoj waszu Polszu!
orgi2019.01.16 5:44
ula , siądź na traktor i obierz kurs na moskwę .....mowę jak widać znasz ....
zenio2019.01.15 18:54
Rzygam tą waszą katolicką miłością do bliźniego. Jezus jakby żył to wasz widok też by się porzygał.
Jan Radziszewski2019.01.16 9:58
Jak myślisz gdzie są teraz tj. w jakiej wieczności dobrej szczęśliwej czy złej nieszczęśliwej adwersarze tj Przeciwnicy Jezusa z Nazaretu tj Chrystusa? - Czy nie od 2000 lat w piekle w przerażającym jeziorze ognia i siarki /Ap 20,15) w którym jest również Judasz Iszkariota zdrajca i wszystko wskazuje że ty razem z tym Judaszem zdrajcą Chrystusa Będziesz Myślisz żydowskie nasienie , że żydzi od razu do NIEBA Idą - przecież wybrali zamiast swojego Dziedzica cezara z Piekła /J 19,15) tj Lucyfera /Iz 14,12-15 Sura 113,1( zw Czerwonym Smokiem /Ap 12,3 nn) Aniołem czeluści Sziwą Apollyonem Niszczycielem Abaddonem Zatraceniem /Ap 9,11) tam od razu poznasz czym żydowska Nienawiść pachnie :) :) :)
zenio2019.01.15 18:50
Kurka, ty szmaciarzu, wypie.dala.j już lepiej.
Alojzy Cedzidło 2019.01.15 18:43
Już się zaczyna . Podobnie jak po 4,X. ,2010
IZA2019.01.15 16:48
Wielgucki zamknij się . Dość już Twoich kłamstw, nagonki i budowania swojego nazwiska kosztem OWSIAKA. Promujesz swojego nędznego bloga kosztem wspaniałego człowieka. Co zrobiłeś dobrego dla dzieci? Owsiak stworzył kilka oddziałów neonatologicznych, uratował tysiące dzieci. W milionach liczy się dzieci, które dzięki OWSIAKOWI miały przesiewowe badanie słuchu w pierwszej dobie życia. A ty co - jedynie hejtujesz i sączysz jadem, podburzasz do agresji. Jesteś potworem i po części moralnie odpowiadasz za gdańskie wydarzenia.
plankton2019.01.15 20:16
Widzę, że wpadłaś tu wprost z marszu przeciwko «mowie nienawiści».
Wiesław Kaloryfer2019.01.15 15:59
Większość mądrzeje. W końcu nie ma za wielu 30+ wyborców co dalej chcieliby głosować na Korwina :P
tom2019.01.15 15:14
Wielgucki lepiej się nie odzywaj, to dzięki takim jak ty doszło do tragedii w Gdańsku.
plankton2019.01.15 19:43
"Wszyscy winni, tylko nie ja". Gratuluję ci świętości.
Marek2019.01.15 14:40
PO się skończyło!!! Młiodzież zapamięta krętaczy ,i podżegaczy z PO zwasze siali nienawiśc ale młodzież poprze PIS !!!!!
Tim2019.01.15 23:52
Może nie poprze pis ale chyba trzeba być niespełna rozumu żeby uwierzyć ,że ludzie którzy jeszcze 2 m-c temu mówili o szarańczy(p. schetyna) są za mową miłości itp. Na tym wszystkim najlepiej wyjdzie biedroń już widać jak buduje kapitał na wydarzeniach z Gdańska sprawdźcie sami jak jego ekipa dwoi się i troi aby pokazać ,że on jest ponad to sprawdźcie kto pisze artykuły publikowane dla WP
Ludzie myślcie2019.01.15 14:35
Taka jest prawda że dwoją się i troją aby odpowiedzialność za śmierć Adamowicza przypisać PiSowi ale jak to zrobić skoro wszystko rozegrało się w rodzinie. Jak zwykle bajzel a potem giną ludzie no ale już się znaleźli "koledzy" którzy tą śmierć chcą zagospodarować. I wcale nie bronię tu Pisu bo to barany którzy dają się wciągać w te ustawki agentur obcych wywiadów. A co do Pawłowicz to jest właśnie oznaka zbaranienia PiSu.
Phhh2019.01.15 14:20
Lektura treści zamieszczanych przez tego, nazwijmy to, publicystę pokazuje obraz człowieka w działaniu pełnego zawiści, zapatrzonego w siebie i swoje ego, ze spektrum narcyzmu, czy wszystkie swoje porażki życia jest w stanie wyprzeć i przypisać innym osobom? Pomimo tego, wydaje mi się, że to człowiek smutny, bo nie można uciekać w nieskończoność. Niestety, życie takie jest i nie każdy ma równy start oraz nie każdy równo skończy, a im wcześniej uświadomimy to sobie, tym mniej bolesne to będzie dla siebie i innych. Gdyby założyć, powiedzmy w jakiejś równoległej rzeczywistości, że pan Owsiak nie istnieje, gdzie byłby pan Wielgucki, który swoją markę wypromował właśnie na jego osobie (w jaki sposób to zrobił to przypominać raczej nie trzeba)? Czy cokolwiek dobrego z tego wynikło, bo na pewno wzajemne obrzucanie się wyzwiskami przez ludzi korzystających z osłony monitora, dobrem nie jest. Czy takie rzeczy nie czynią życia pustym? Niektórzy jednak mimo wszystko potrafią wznieść się ponad swoje słabości i czynić na tym smutnym świecie dobro, którego, jak widać, coraz mniej. Może jednak warto chwilę pomyśleć nad tym, jaką wartość się niesie, ponieważ słowem dużo można zdziałać, niekoniecznie dobrego.
Ludzie myślcie2019.01.15 14:47
Ale pieprzenie. Bez Wielguckiego wiadomo że to wszystko to pod publiczkę. Jakoś koledzy Adamowicza z PO nie chcą prawdy ale już kombinują jak tą śmierć wykorzystać przeciw PiSowi. A co do Owsiaka to jest to jego odpowiedzialność. Zresztą siebie warci jesteście. Kąsacie się po kostkach jak te kundle ale tak aby sobie krzywdy nie zrobić i jakoś to się kręci. A tu kurna szok. Chyba rzeczywiście jakiś wariat zabił, i trzeba się ratować ściemą aby nie wyjść przed ludźmi na szalbierzy. No bo jak to Owsiak winny? Nie to niemożliwe. To wszystko przez nienawiść rozsiewaną przez Pis.
alf2019.01.15 15:27
posłuchaj sam siebie. Kto ci to zrobił?
jan2019.01.15 14:53
Matka Kurka nie potrzebuje Owsiaka do swojej egzystencji,tego jestem pewien.Tego czy w druga strone tez tak jest,nie jestem pewien
BurAK2019.01.15 14:11
czy wpisy są oceniane przez kogoś przytomnego i usuwane czy wolna amerykanka?
ciekawski2019.01.15 14:09
Zdarta płyta. Czy ten Pan ma jakieś inne problemy i tematy. Ileż można.
Amok Wawelski2019.01.15 13:56
Wolę gdy Matka Kurka zabiera głos w sprawie stanu opon rządowych limuzyn – bardziej śmiesznie i mniej straszno.
Alojzy Cedzidło 2019.01.15 13:47
Poczekamy , zobaczymy , Widzi mi się ,że nasza ,,Matuchna " ma 100% racji. Z takiej kasy w tych ,,biznesowych " kręgach lekko nie rezygnują , Nooo ..Chyba ,że po jakie operacji w Bangladeszy mu się zemrze .
Andrzej2019.01.15 13:39
Miałem cichą nadzieję, że Fronda coś zrozumiała, że ta tragedia czegoś redakcję nauczyła. Tymczasem jak widzę to jest kolejna okazja żeby cytować hejterów i szczuć ludzi na siebie. Spodziewajcie się solidnej zapłaty.
michu2019.01.15 13:55
To prawda lewacy mogą wam dać solidną zapłatę to nie łagodny kler ;).
Alojzy Cedzidło 2019.01.15 13:57
Panie Andrzeju . Sama prawda zionie z pana wpisu . Poważnie . Tylko wrzucenie takiej uwagi wymaga szerszego uzasadnienia. Przy najbardziej kulturalnej , napisanej zgodnie z zasadami uczciwego ziennikarstwa wiadomości , startują ,,najemnicy" . U nich niema szacunku do zmarłych . Wyglada na to ,ze mają kontakt z ,,sąsiadem " specjalistą od polskich obożow śmierci.
Andrzej2019.01.15 17:22
Zachęcam Pana do przeczytania tego co MK napisał na swoim blogu kilka dni temu. A jeśli się Panu nie chce to ja streszczę. Tytuł >Za co nienawidzę Owsiaka< Po tym przyjaznym wstępie MK wyjaśnia, że on Piotr Wielgucki do wszystkiego co ma doszedł sam.(cokolwiek by to nie było) Owsiakowi za to w życiu wszyscy pomagali. Po drugie Owsiak robi błędy językowe. Kierując się tymi zasadami musiałbym nienawidzić poł świata. I to dosłownie. Nie, nie lubić. NIENAWIDZIĆ! Z tego ja wyciągam tylko taki wniosek, że Wielgucki nie ma nic szczególnego na Owsiaka. Nienawidzi go ponieważ nie pozwolił mu zrobić kariery swoim kosztem. Z Rydzykiem nie wyszło, tylko nick pozostał. Z Owsiakiem nie wyszło bo ten podał go do sądu. Ot i cały Matka Kurka.
Igor2019.01.15 16:12
zajrzyj na gazetka.pl, dowiesz się czym jest nienawiść
ad2019.01.15 13:39
Panie Wielgucki pisze Pan Prawdę.Ten hochsztapler wróci jako bohater swojej sekty.To tylko jego chwilowa cwaniacka zagrywka.
Laura2019.01.15 13:24
Wielgucki ma racje!!Jeszcze sie zdziwicie jak wam prawda dokapie do tych waszych durnych łbów!!!
nitro2019.01.15 13:32
wielgucki to niech sobie pracę znajdzie porządną
KAROL2019.01.17 12:26
gdybym usłyszał te słowa które piszesz laura w mojej obecnosci to wypłacił bym plaskacza
Marduk2019.01.15 13:13
Wielgucki weź już wreszcie zamknij japę, bo rzygać się chce jak sie czyta twoje brednie.
plankton2019.01.15 18:42
Widzę, że wpadłeś tu bezpośrednio z marszu przeciwko przemocy i nienawiści.
cypis2019.01.15 13:11
Dzień po morderstwie Adamowicza na WOŚP, kilka dni po ohydnych kukiełkach w TVP szkalujących i obrzydzających Owsiaka, po jego osobistym dramacie, kiedy wykrwawiony po licznych atakach na niego zrezygnował z szefowania fundacji, którą od 30 lat tworzy, MK i TVP jeszcze go kopią.... Po ludzku płakać się chce - z żalu i bezsilności, że takie mendy bezkarnie niszczą wszystko co dobre i piękne. Ziemiec, Matka Kurka, Kurski, Holecka....wycieracie sobie twarze wartościami, a sumienia i wstydu nie ma w was wcale. Jedno wielkie zakłamanie
michu2019.01.15 13:53
A "Kler", czasopisma "Nie" "Fakty i mity" oczywiście nikogo nie szkalują i nie obrzydzają
cypis2019.01.15 14:12
Kleru nie widziałem, nie odniosę się do tego filmu. Nie, Fakty i mity - proszę bardzo, owszem, szkalują. Nie napisałem jednak nigdzie, że oskarżam o cokolwiek wyłącznie prawicę. Odniosłem się do artykułu frondy, do tego, co napisał MK i przy okazji do wczorajszych Wiadomości TVP, bo traktują w zasadzie o tym samym - są brutalnym przykładem nieludzkiego i haniebnego traktowania drugiego człowieka przez osoby i instytucje, które wmawiają innym, że bronią wartości i prawdy. Luster w domu nie mają
alf2019.01.15 14:17
zwyczajnie ujawniają to co zakryte. Nie znajdziesz takich wiadomości na frondzie. tylko prawda was wyzwoli.
michu2019.01.15 16:36
Czyli hejtowanie to inaczej odkrywanie tego co zakryte ;).
nitro2019.01.15 18:53
kler szkaluje? a co ciebie boli prawda, że księża kłamią, oszukują, robią dla kasy pod przykrywką ideologii o bogu?
Polon2019.01.15 19:04
Dodam jeszcze nieustająca działalnośc ściery elektronicznej jaką jest TVN oraz papierowej GwnoWyborcze.
Zdzislau2019.01.15 14:11
Haha biedny Jureczek.. Robi wszystko gratis!! Takie wartości to tylko na woodstocku fundowanym z WOSP!
plankton2019.01.15 19:28
Podoba mi się słowo "mendy". Dobrze cię Owsiak "wyedukował" w mowie "miłości, przyjaźni, braterstwa i tolerancji".
Maria Błaszczyk2019.01.15 12:59
No i jak Wam się podoba? Pan Wielgucki broni oskarżania Jurka Owsiaka o zabójstwo pana prezydenta Adamowicza, o sianie nienawiści itd. Mnie się niedobrze robi. Więc gdyby ktoś chciał jednak podpisać tę petycję, to służe linkiem: https://secure.avaaz.org/pl/community_petitions/Jerzy_Owsiak_Jurek_zostan_WOSP_potrzebuje_Cie_Potrzebujemy_my/?anqnNnb&fbss_shared=1
Urszula Lipska2019.01.15 13:47
Podpisałam
AgaDziedzic2019.01.15 14:01
Ja też :)
kalif2019.01.15 12:55
Owsiak w III RP III to osobnik Nietykalny Bożyszcze LEWAKÓW
andrzejhahn32019.01.15 12:55
oto jest efekt pisokatolickiej nagonki na Owsiaka i WOSP
michu2019.01.15 13:51
Ciekawe jaki będzie efekt nagonki na Kościół katolicki?
jpt2019.01.15 14:44
oto jest intelektualny wynik ogladania tvn
plankton2019.01.15 19:09
Nagonka? Nie znasz słów "dezaprobata" i "krytyka"? Widzę, że dobrze cię Owsiak "wyedukował" i wytresował w «mowie nienawiści»!
bogdanus2019.01.15 12:51
"Róbta co chceta", no i zrobił. Panie Owsiak jest pan nieodpowiedzialnym człowiekiem i zawsze z pana osobą, będzie się wiązała tragedia Adamowicza.
Andrzej2019.01.15 13:36
Możesz mi powiedzieć w jaki sposób powiązałeś tytuł programu rozrywkowego w tv z początku lat 90-tych z zabójstwem Pana Adamowicza?
Brokrak2019.01.15 12:48
Jeśli Jerzy Owsiak jest złodziejem, o co od kilkunastu lat oskarża go Wielgucki, to dlaczego kontrole skarbowe nie ujawniają nieprawidłowości??? Dlaczego organy państwa dokonujące tych kontroli milczą?? Czy to nie jest przyzwolenie na hejtowanie WOŚP i personalnie Owsiaka?? Czy to nie jest podgrzewanie atmosfery nienawiści??
bogdanus2019.01.15 12:55
Bo wolno mu zabierać te pieniądze dla siebie, lecz jest to nie etyczne i nie uczciwe wobec społeczeństwa, takie mamy prawo.
Rafał JT2019.01.15 13:14
Jest to etyczne. Jest legalnie zatrudniony w WOŚPie, nie chcesz chyba żeby siedział na zasiłku z państwa, cały czas poświęcając na WOŚP?
bogdanus2019.01.15 13:31
Wiesz na czym polega pomoc, na bezinteresowności. Gdy się żyje i czerpie zyski za uczynione dobro, to nie jest żadna pomoc. Za te same pieniądze jest organizowany Woodstock. Ludzie dobrej woli o małych nakładach finansowych są w stanie zorganizować WOŚP.
nitro2019.01.15 13:31
jakie pieniądze zabiera dla siebie? parę groszy? poza tym nie może zabrać pieniędzy, na zbiórkę, która została zgłoszona w Min. Fin. radzę zająć się finansami caritas, gdzie ksiądz wyłudził grube miliony z PFRON
Repolonizacja2019.01.15 16:36
pyt:to dlaczego kontrole skarbowe nie ujawniają nieprawidłowości??? odp. ponieważ brak jest szczegółowych rozliczeń w firmach Mrówka cała i Melon Złoty
XD LoL2019.01.15 21:05
Bzdura. Dlaczego kłamiesz?
Witold Pilecki2019.01.16 5:09
Kolego Brokrak. W czasie rzadów PO-PSL wyparowalo z naszego budżetu 250 mld zł. Dlaczego ówczesne organy państwa milczały? Dlaczego milczały w czasie afery Amber-Gold?
T2019.01.20 17:39
Masz jakieś dowody na te 250 mld czy wyssałeś tego newsa z palca?
retro2019.01.16 8:43
a w sprawie Amber Gold działały ?
lolek2019.01.15 12:47
PiS się skończył. Młodzież zapamięta wszystko co kaczyści i "pasterze" ultrakatolickiego skrzydła KK wypowiadali na temat Owsiaka - w wyborach wyrażą swe zdanie. Matko Ku...wo - jesteś bladzią.
Skorpion2019.01.15 12:54
Takie wpisy może zrobić tylko prostak i cham. Człowiek pozbawiony rzeczywistości. Człowiek nienawidzący innego człowieka. Do psychiatry można dostać się bez skierowania lekarza pierwszego kontaktu.Radzę skorzystać.
nitro2019.01.15 13:32
wystarczy poczytać frondę, czy media narodowe
michu2019.01.15 13:50
Nie każdy młody to nie mądry. Niektórzy mądrzeją z latami inni nigdy.
Zdzislau2019.01.15 14:08
Słuchaj "lolek". Po pierwsze, odpuść sobie choć dziś przy żałobie. Po drugie, Owsiak zrobił niezłe lody, a po trzecie, prezydent jest nie jedyną osobą, która zginęła przy WOSP/Woodstocku. Poczytaj, doucz się, a potem obrażaj całą młodzież swoją wypowiedzią. I nie troluj.
Jan Radziszewski2019.01.15 14:18
A co powiesz o Liderze Donaldzie Tusku i jego feralnie z PO gdzie będą po śmierci ? W Niebie a może raczej w piekle razem z tobą lolek radując żydowskiego cezara /J 19,15) tj Lucyfera /Iz 14,12-15 Sura 113,1) zw. Czerwonym Smokiem /Ap 12,3 nn.) I Nie myśl że Jerzy Owsiak zajaśnieje w Niebie - tylko w piekle królestwie Yamy bowiem może być po śmierci Mag - jego wybraniec Adept Lucyfera
Jędrek2019.01.15 22:18
Niezłe zioła jarasaz Janie :)
Ludzie myślcie2019.01.15 14:27
lolek Pis to nic innego jak Unia Wolności. Koledzy z podwórka pokłócili się o piaskownice i tyle. Zobacz Jeden Kurski urabia ciemny lud w TVP a drugi w GW urabia oświecony lud. A na święta jadą do mamusi i się śmieją do rozpuku z takich jak TY. Myśl i poznawaj historię zamiast się kierować emocjami, propagandą Kurskich i zazdrością o księżowską mamonę. Tak więc jakbyś myślał to byś wiedział że wypisywaniem takich bredni robisz sam z siebie wała. PO=PIS.
teodozja2019.01.15 14:43
3/4 bolka
plankton2019.01.15 18:53
Widzę, że wpadłeś tu wprost z marszu przeciwko mowie nienawiści.
korek2019.01.15 22:02
PiS jest "ultrakatolicki"? Gdyby tak było już dawno wprowadziłby zakaz aborcji eugenicznej i całkowity zakaz handlu w niedziele. Pis tylko udaje, że jest katolicki.
ian2019.01.15 23:10
kukiełka lolek makatka lemingoza z puszka piwa tatra