Masowa sterylizacja zmieniła się w rzeź kobiet - zdjęcie
11.11.14, 20:46Masowa sterylizacja zmieniła się w rzeź kobiet (fot. sxc hu)

Masowa sterylizacja zmieniła się w rzeź kobiet

15

Rząd Indii doprowadził do obrzydliwej zbrodni. Jak informuje portal „Life Site News”, od wielu lat wywierał presję na społeczeństwo, chcąc je skłonić do posiadania mniejszych rodzin. W ramach tej kampanii państwo płaciło personelowi medycznemu za każdą osobę, która poddała się sterylizacji. Opłacano także sterylizację biednych osób.

Sterylizacja sama w sobie jest już przeciwną Bogu zbrodnią, wrogim wobec życia ingerowaniem w naturę człowieka. Dochodzi do tego jeszcze sposób, w jaki w Indiach sterylizacje przeprowadzono.

Obecnie dziewięć kobiet nie żyje, a dwadzieścia znajduje się w szpitalu w stanie krytycznym. To właśnie efekt sterylizacji w jednej z państwowych placówek „medycznych”.

Do poważnego nadużycia doszło we wsi Pendari w Bilaspurze. Lokalni mieszkańcy mówią, że w ciągu zaledwie sześciu godzin jeden lekarz i jego asystent wysterylizowali 83 kobiety, w wieku od 26 do 40 lat.

Najprawdopodobniej za śmierć i krytyczny stan kobiet odpowiada zakażenie albo upływ krwi. I choć władze wszczęły już śledztwo w tej sprawie, nie jest to odosobniony przypadek.

W 2012 roku aresztowano dwóch mężczyzn za wysterylizowanie 53 kobiet w ciągu dwóch godzin.

Masowe sterylizacje to jednak tak naprawdę rządowy wymysł. Już w latach 70. Indira Ghandi stworzyła obozy sterylizacyjne w całym kraju, gdzie pozbawiano biedne osoby możliwości posiadania dzieci. Oczywiście, w związku z fatalną infrastrukturą medyczną w całym kraju, od razu dochodziło do wielu komplikacji. Jednak o życie biednych w Indiach troszczy się niewielu.

Takie są zgniłe owoce ateistycznej inżynierii społecznej.

pac/life site news

Komentarze (15):

anonim2014.11.11 21:35
Jest to tragedia i ludzie za nia odpowiedzialni powinni byc surowo ukarani. Co nie odbiera sensu programom rzadowym dazocym do regulacji populacji. Jak rozumiem portal Fronda.pl zaplaci za jedzenie, mieszkanie i edukaje tych wszystkich dzieci ktore urodza sie w skrajnej biedzie?
anonim2014.11.11 21:42
Lewactwo i tak powie, że to deszcz pada, chociaż diabeł pluje im w twarz.
anonim2014.11.11 21:50
Za jedzeni, mieszkanie i edukację zapłacą rodzice tych dzieci lewacki głąbie.
anonim2014.11.11 21:50
Agnieszka Nowak Masz rację jakby całkowitą, bo niezależnie od tego czy przesłuchanie prowadzila Świeta Inkwizycja, czy też władza swiecka, delikwent tak samo umierał lub pozostawał okaleczony w wyniku tortur. Przecież metody byly te same.
anonim2014.11.11 23:01
Antifa A Ty już się okaleczyłaś?
anonim2014.11.11 23:47
Biedne dziewczyny ale,biorac pod uwage liczbe gwaltow w tym kraju ... Wierze ,ze sterylizacja to ochrona wielu z tych kobiet przed jeszcze wiekszym cierpieniem. Wszak do zaplodnienia nie dojdzie w zadnym razie.I jest nadzieja na zachowanie resztek godnosci. Sterylizacja ,tak jak antykoncepcja to jeden z niewielu sprzymierzencow kobiet. Za rozwoj nauki i medycyny,Bogu niech beda dzieki.
anonim2014.11.12 0:00
@oszczednicki Dlaczego uwazasz ,ze 'dobry' Bog wybral kobiety na meczennice? Dlaczego to mezczyzni sa silniejsi fizycznie? Czyzby dawal cos nierowno?
anonim2014.11.12 0:40
@Bubu taaak? Ciekawe z czego skoro sami nie maja co jesc tak samo jak ich juz istniejace potomstwo.
anonim2014.11.12 8:12
A za opiekę nad 60-70-letnimi, schorowanymi, niezdolnymi już do pracy, bezdzietnymi, owdowiałymi kobietami też rząd albo lewactwo zapłaci? Będzie zmieniać pieluchy na starość, trzymać za rękę podczas umierania, zapewni godny pogrzeb? Czy może przywrócą przymusowe sati http://pl.wikipedia.org/wiki/Sati_(ceremonia) w formie tradycyjnej czy też nowoczesnych komór eutanazyjnych? Władza matczyna to często jedyna władza, do jakiej te kobiety w swym życiu maja dostęp, brak możliwości urodzenia sobie syna - mściciela czyni je lalkami zdanymi na łaskę i niełaskę żądz otaczających je mężczyzn i naraża na wykorzystywanie seksualne w rodzinie oraz bycie oddelegowanymi przez nią na prostytucje. Jako że dzieci i tak już z nich nie będzie, więc współżycie z nimi sprowadza się już tylko do zaspokajania żądz i nie ma już żadnego potencjalnie "metafizycznego" znaczenia w historii danej rodziny czy też ludzkości, a staje się tylko aktem sportowo-rekreacyjnym bądź to usługą na sprzedaż. Ładne mi "wyzwolenie" tych kobiet, uczciwiej byłoby "zeutanazować" je od razu, co u części z nich faktycznie niestety zrobiono w tym przypadku.
anonim2014.11.12 9:20
Co na to Środa, Nowicka i reszta pań powiązanych mentalnie i kapitałowo?
anonim2014.11.12 9:52
@sabat - gdy w wypadku zginie Ci teraz tych dwoje dzieci, ciekawe, czy nazwiesz swoją sterylizację dobrodziejstwem. Druga sprawa: domaganie się darmowej sterylizacji to bezczelność. Gdy chcesz zażywać nieskrepowanej przyjemności, sama se za nią zapłać, a nie wymagaj tego od obcych Ci podatników. Równie dobrze ja mogę domagać się od Ciebie prenumerowania mi ulubionego tygodnika, a co tydzień czteropaku piwa.
anonim2014.11.12 10:22
@Mrs_Medicina - nie życzę tej osobie utraty dzieci, tylko zwracam uwagę, iż odtąd nie mogłaby mieć następnych. Owszem, dorosła osoba, gdy będzie chciała to i tak zrobi to, czy tamto. Zwróć uwagę, iż sterylizacja, antykoncepcja, czy "aborcja", one wszystkie jakoś dziwnie odnoszą się do obowiązującej dzisiaj mody na ograniczanie populacji na świecie. Jakkolwiek byłoby to jakoś zrozumiałe wobec Indii, to w przypadku wymierającej Polski jest to lansowaniem beztroskiego dupczenia się. Do tego z tekstu wygląda, iż kobiety poddały się zabiegowi dobrowolnie, a zbrodnią byłoby, gdyby przy jakimś zabiegu ze znieczuleniem ogólnym przy okazji poddać jedną z nich sterylizacji.
anonim2014.11.12 10:44
@sabat - "na pewno nie urodziła bym następnych dzieci" Na pewno, droga Pani, to Kopernik umarł. @oszczednicki - niektóre "feministki" domagają się nawet darmowego kosztownego in-vitro dla wszystkich zainteresowanych. Przy czym w ich przypadku nie występuje coś takiego jak płacenie przez wiele lat kumulującej się dodatkowej, potężnej przymusowej akcyzy jak w przypadku opojów i palaczy na ich ulubione przyjemności.
anonim2014.11.12 11:48
@AnitaF - "tylko zwracam uwagę, iż odtąd nie mogłaby mieć następnych" Przytoczenie całego mojego wpisu pokazałoby, iż moje uwagi nie są takie zbędne. Przekazywanie życia potomstwu swojego gatunku to nie efekt mody, ale działania natury każdej żywej istoty. A coś takiego jak "prawa kobiet" to może istnieć w głowach "feministek" itp. Co tego beztroskiego dupczenia się to istotnie niektórzy mają na tym punkcie pewną obsesję.
anonim2014.11.12 12:55
No proszę, QED. A niech Ci będzie.