Marsz niepodległości, czyli panowie powiedzcie wprost - zdjęcie
02.08.13, 16:52Logo Marszu Niepodległości

Marsz niepodległości, czyli panowie powiedzcie wprost

17

Panie pośle, powiem wprost bo ani poprawność polityczna, ani język dyplomacji nie są bliskie mojemu jestestwu: szaleju żeś się pan nażarł? Jeżeli pan masz w domu komputer z dostępem do internetu to sobie pan obejrzyj filmiki kręcone przez uczestników marszu, posłuchaj pan ich wypowiedzi i wtedy dopiero głos zabieraj. A jeżeli komputera pan nie masz to na poselskim tablecie z mojej krwawicy ufundowanym też możesz pan sobie „ciekawostki” z jedenastego listopada pooglądać. Dowiesz się pan wtedy, że nieodpowiedzialne osoby dążące do konfrontacji z policją jak raz w policyjne fatałaszki poubierane były.

Ten sam front przyjmuje inny poseł partii Jarosława Kaczyńskiego, Jacek Sasin, który w programie trzecim Polskiego Radia wypowiedział słowa następujące: „Po ostatnim 11 listopada posłowie z komisji spraw wewnętrznych mieli okazję oglądać materiały policyjne, z których wyraźnie wynikało, że przyszli tam ludzie, których jedynym celem było wywoływanie burd”. Powtórzę się: może by sobie panowie posłowie pooglądali nagrania nieocenzurowane, które sporządzili bezpośredni świadkowie? Powtórzę za panem Krzysztofem Bosakiem: jedyne śledztwo jakie toczy się w związku z awanturami podczas Marszu Niepodległości dotyczy policyjnych prowokacji i nadużycia uprawnień przez funkcjonariuszy i to policjant został skazany za pobicie człowieka podczas obchodów, a nie odwrotnie. Nie wiem co panowie piją, ale radziłbym wstrzemięźliwość, sierpień mamy, miesiąc trzeźwości, może się przyda parę tygodni abstynencji.

Jeżeli nie chcecie z narodowcami czcić święta 11 listopada to powiedzcie wprost: nie chcemy, jesteście naszą konkurencją, którą zamierzamy zwalczać wszelkimi metodami. Tak będzie po prostu uczciwiej, bo dyskredytowanie patriotów chcących godnie uczcić ten dzień to nie tyle dziecinada co zwykłe chamstwo i świństwo. Ja oczywiście rozumiem, że wasze parcie na szkło i dążenie do władzy to uczucia silne, rządzące całym organizmem niczym flacha pijaczkiem, ale jednak wypada – przynajmniej trochę – wziąć na wstrzymanie. Chyba, że nie zależy wam na uczciwości a chcecie stać się Platformą bis albo pezetperem naszych czasów...

Alexander Degrejt

Komentarze (17):

anonim2013.08.2 22:52
"Bo jak weźmiecie już tę Polskę, to będziecie się nawzajem wyrzynać z werwą i bez pardonu." - no i co? Hartman nie miał racji?
anonim2013.08.2 23:21
PIS to szumowiny jak wszyscy inni politycy
anonim2013.08.2 23:26
Panie Degrejt, w to że w czasie zeszłorocznej manifestacji narodowców wśródł manifestantów były same potulne baranki, które wcale nie przyszły tam z myślą o biciu policji to ja nie uwierzę. Takich ludzi jest tam masa, biorąc pod uwagę jak łatwo jest ich sprowokować (o ile to rzeczywiście są prowokacje).
anonim2013.08.2 23:29
Brawo, bravis, bravissimo! Pan Alexander jak zwykle ma rację.
anonim2013.08.2 23:56
ja z "narodowcami" po "obchodach 11 listopada" pociągiem jechałem, i to było jakby jechać z bandą zbirów, wykolejeńców i degeneratów, którzy przyciągają młodych zagubionych. terror i pogarda. tak wygląda świat wg grup prawicowych? jeśli to jest polska współczesna prawica, to powinna się nazywać polska my-wszystko-możemy rozróba!
anonim2013.08.3 0:13
Nie ma co się czepiać - faktem jest, że "przyszli tam ludzie, których jedynym celem było wywoływanie burd". A co mieli zrobić? Służba nie drużba. A generalnie - Autor wykazał się wielkim miłosierdziem (albo naiwnością), składając wypowiedzi panów Kamińskiego i Sasina na karb przedawkowania. Ja przypuszczam, że to nie szalej ani trunki - oni mówią, co ustalono (albo przykazano). W miarę zbliżania się Święta Niepodległości takiej "narracji" należy się spodziewać coraz więcej.
anonim2013.08.3 0:16
Polska nie rzadem stoi lecz fasada!!! Fasadowe sady i prokuratura, fasadowy plemiel i zainstalowany fasadowy pRezydent, fasadowe partie i urzedy, fasadowe banki i kredyty, fasadowe szkolnictwo, fasadowe wojsko i milicja(moze tylko w strazy pozarnej mniej pija). Od 20 -tu lat mamy w Polsce bolszewicki matrix wprowadzany przez wiernych uczniow szkolonych na "Operacji Trust". Polska czeka na wolnosc. Ojczyzne wolna racz nam wrocic Panie!!!!!!!!!!!! BHO!!!
anonim2013.08.3 0:50
Kolejny lichy artykuł. Kim jest Alexander Degrejt, że czuje się uprawniony do pouczania wszystkich dookoła ? Po raz kolejny potwierdza się stara prawda, że niektórzy autorzy swoje braki warsztatowe starają się maskować ostrym językiem. Drogi autorze. Nie idź tą drogą !
anonim2013.08.3 7:05
Ciekawsze jest, że na 11 listopada zaplanowano prowokację: http://gpcodziennie.pl/22052-warszawe-czekaja-krwawe-zamieszki.html
anonim2013.08.3 8:08
Alexander Degrejt, czyli Alexander The Great, czyli Aleksander Wielki. Nie wiem jaka ameba zaatakowała mózg tego popaprańca, ale również musiała być WIELKA.
anonim2013.08.3 8:22
Panie Aleksandrze, a czego się można spodziewać po takim cyniku i hipokrycie jak Jarek K.? Zobaczył,że może ugrać na zawłaszczeniu "marszu niepodległości" pewien kapitał polityczny, to i kombinuje jak was wygryźć.
anonim2013.08.3 9:11
"że wasze parcie na szkło i dążenie do władzy to uczucia silne, rządzące całym organizmem niczym flacha pijaczkiem" Najtęższe umysły Frondy właśnie odkryły ż polityk dąży do zdobycia władzy - ZBRODNIA!!! :)
anonim2013.08.3 9:12
Teraz już tylko wyczekiwać wyprawy badawczej mającej umożliwić znalezienie okrężnej drogi handlowej do Indii.
anonim2013.08.3 9:14
brawo dla M. Kamińskiego za te słowa. patriotyzmu kibolskiego ani patriotyzmu w stylu "orzeł może" nie potrzeba Polsce;
anonim2013.08.3 10:39
PIS oraz inne partie biorące pieniądze na swoje istnienie z budżetu państwa są zaniepokojone faktem, że poza ich oddziaływaniem medialnym są ugrupowania, nad którymi nie mają władzy, stąd te insynuacje, kłamstwa, oszczerstwa i straszenie społeczeństwa rzekomym "faszyzmem".
anonim2013.08.3 12:19
Kamiński odleciał z tym uzasadnieniem wydzielania narodu PIS z Polaków, Niepodległość jest jedna, ale widać u nich są rzeczy ważniejsze niż polski interes narodowy.
anonim2013.08.4 10:54
Boją się siły ruchu stworzonego oddolnie przez osoby, chcące wreszcie żyć w Polsce bez przekrętów i pozostałych naleciałości PRL-u. PS Skąd tu tyle przygłupów na tej frondzie jest? Czyżby i tu lewackie szumowiny brały pieniądze za debilne komentowanie na forum?