Marek Król: Grzegorz Schetyna buduje polityczną wieżę Babel - zdjęcie
15.05.19, 15:31

Marek Król: Grzegorz Schetyna buduje polityczną wieżę Babel

7

Grzegorz Schetyna z uporem godnym lepszej sprawy buduje polityczną wieżę Babel - powiedział Marek Król, publicysta tygodnika "Sieci", komentując poszerzenie Koalicji Europejskiej.

Przypomnijmy, do KE dołączyły niedawno Inicjatywa Feministyczna, KOD, Inicatywa Polska, Unia Europejskich Demokratów, Wolności Równość oraz Wolne Sądy.

Grzegorz Schetyna z uporem godnym lepszej sprawy buduje polityczną wieżę Babel. W Koalicji Europejskiej nie ma żadnego wspólnego mianownika, poza jednym. To nienawiść i chęć odsunięcia PiS od władzy. Moim zdaniem skończy się to bardzo marnie - stwierdził Król na antenie Polskiego Radia 24.

Dziennikarz skomentował również przynależność do Koalicji Europejskiej Polskiego Stronnictwa Ludowego.

Znam ZSL od dawna. I zgadzam się z tym, żeby używać tej nazwy zamiast PSL, ponieważ niewiele się zmieniło. Tam są ci sami działacze. To partia, która ma niewiele wspólnego z konserwatyzmem. Może tylko tyle, że w większości jej działacze chodzą do kościoła - podkreślił publicysta.

mor/PR24/Fronda.pl

 

Komentarze (7):

TO ANTYPOLSKA BANDA2019.05.15 17:58
kto by chcial za wyjatkiem zdrajcow taka bande przy wladzy zlozona z mniejszosci zydowskiej niemieckiej ukrainskiej i bolszewickiej
TO ANTYPOLSKA BANDA2019.05.15 17:39
OBECNE POKO SROKO TO WSZYSTKIE SMIECIA ANTYPOLSKIE TO CALA ZYDOKOMUNA TZN DZIECI I WNUKI UBOKOW.ZNOWU BY CHCIELI ZEBY IM ZYLO SIE LEPIEJ NIZ POLAKOM JAK TO MIALO MIEJSCE 8 LAT ZYDOWSKICH RZADOW.
wszystko przeciw polsce2019.05.15 17:12
ta wieze ten zulik lwowski buduje z szaranczy iwszelkiej masci antypolskiej swoloczy
Cogito ergo sum2019.05.15 16:57
Może i Babel a może Schetyna ryje już mrowisko a raczej kretowisko. W każdym razie podoba mi się ta szorstka przyjaźń między Tuskiem a Schetyną.
Glaudiusman2019.05.15 15:58
Znamy historię wieży Babel i jej upadek. Więc możemy spać spokojnie. Tzw. UE, pełna sprzeczności wewnętrznych, poza nieutulonym żalem za utraconym korytem i przeraźliwym głodnym kwikiem sama się zawali.
anonim2019.05.15 15:56
Miasto Babel,czyli po hebrajsku Babilon, wszystko się zgadza.
Edi2019.05.15 15:41
A ja UFAM PiS i Prezydentowi Dudzie - czytam historię polecam "DZIEJE POLSKI" prof Andrzeja Nowaka - SĄ SIŁY W EUROPIE I NA ŚWIECIE KTÓRE POLSKĘ CHCIAŁYBY W ŁYŻCE WODY UTOPIĆ ZA JEJ NIEUGIĘTOŚĆ W WIERZE KATOLICKIEJ, ZA JEJ WOLNOŚĆ I REPUBLIKAŃSKI SYSTEM OPARTY NA CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ - DLATEGO MUSIMY POSTĘPOWAĆ MĄDRZE I NIE DOPUŚCIĆ DO KOLEJNYCH ROZBIORÓW - TRZEBA SIĘ MODLIĆ OPATRZNOŚĆ CZUWA JEZUS JEST PANEM POLSKI A JEJ KRÓLOWĄ MARYJA - SURSUM CORDA !!