Skandaliczne!!! Biejat: Gdyby Jezus dziś żył, szedłby w Marszach Równości i głosował na Partię Razem - zdjęcie
06.08.20, 12:10Screenshot Youtube - Telewizja Republika

Skandaliczne!!! Biejat: Gdyby Jezus dziś żył, szedłby w Marszach Równości i głosował na Partię Razem

43

Magdalena Biejat „popełniła” niedawno na Twitterze kuriozalny wpis: „Gdyby Jezus dziś żył, szedłby w Marszach Równości i głosował na Partię Razem. Zajmijcie się lepiej ściganiem przestępstw z nienawiści”.

Słowa te stanowią reakcję na zatrzymanie przez policję trójki aktywistów LGBT, którzy sprofanowali figurę umęczonego Chrystusa na Krakowskim Przedmieściu, zawieszając na niej tęczową flagę i maseczkę z anarchistycznymi symbolami.

Wpis wywołał liczne słowa oburzenia. Oto przykłady: poseł PiS Przemysław Czarnek - „A o jakiego Jezusa się rozchodzi Poseł Magdalenie Biejat, bo jeśli chodzi o Chrystusa, to zapewne Pani Poseł nie wie, ale On ŻYJE”. To słowa posła PiS Przemysława Czarnka. Albo: „Aborcjoniści podczepiają się pod Jezusa. Odrażające”, Tak brzmi wpis Cezarego Krysztopy z „Tygodnik Solidarność”.

erl/twitter

Komentarze (43):

gogo2020.08.9 23:45
A partia "Razem" i inni z tej paczki, odpowiadając na Jezusowe "nawracajcie się" leżeliby w worach pokutnych....
zatroskana2020.08.9 12:21
pani wariatko razem z panią pod reke by szedł
XD2020.08.6 19:01
No tak. Bo Jezus chodził wzdłuż Jordanu wykrzykując "jeb*ć lewactwo" i wskazując palcem którego homoseksualistę należy powiesić 😇 To chrześcijaństwo to jednak dzieło złych ludzi.
***2020.08.6 19:55
No nie kompromituj się. Przecież nic o Nim nie wiesz, ani co robił, ani co mówił i gdzie chodził. To co wypisujesz poniżej to tylko takie twoje "pobożne życzenia". Jezus podkreślał co jest najważniejsze. Trzeba uwierzyć(nawrócić się) i przyjąć chrzest i żyć według przykazań bożych( a nie według przykazań niewierzących). Bez wypełnienia pierwszego i najważniejszego przykazania miłości tzn. "Będziesz miłował Pana Boga swego......" choćbyś był nie wiem jak "dobry", "miły", "uczynny" itd. nic ci to nie da. Jeśli zaś chodzi o twoje zaprzeczanie i niewiarę to niby ci wolno, ale....twoim słowom zaprzeczają wszyscy dawni prorocy a obecnie wszyscy mistycy chrześcijańscy. A kiedyś twoja niewiara pryśnie jak bańka mydlana.
BieS2020.08.6 17:27
Dziewczynko, jak mógłby iść skoro GO nie uznajecie? Naprawdę masz taki mały rozumek?
XD2020.08.6 19:08
Ależ drogi zły demonie pogański, Jezus jak najbardziej żył i nie sądzę żeby ktoś chciał to kwestionować i prawdopodobnie był po prostu dobrym i skromnym człowiekiem. Dalsze bajędy to długotrwały proces przekazów ustnych, pisemnych, ustaleń soborowych itd. Wierzyć w to że był dzieckiem dziewicy i ducha, zabili go ale uciekł i znów ma wrócić to już mitologia jak każda inna. Mimo tego z mitologii też można czerpać wiedzę i wyciągać wnioski. Ja z katechezy w podstawówce, kiedy jeszcze na nią chodziłam, wyciągnęłam naukę, że nie należy robić drugiemu co Tobie niemiłe, nie być chuliganem, nie bić kolegów, nie życzyć nikomu śmierci, być dobrym i uczciwym człowiekiem, nie kłamać... Nigdzie nikt nie mówił, że za preferencje seksualne należy rwać bruk z ulicy i rzucać w przechodniów, ale może coś przeoczyłam 😁
Tak przeoczyłeś,2020.08.8 1:55
POwska dziwko. Jesteś idealnym reprezentantem tych swoich przyjebów. 🤣🤣 O qwa! To mnie zmiażdżyłeś! 😂 Jprdl. hahahaaa Co za przykurw 😅. Tak przeoczyłeś
XD2020.08.8 12:57
Czy to jedno zdanie kopiujesz pod każdym komentarzem, bo nie wiesz jak na takowe odpowiadać? Czy może nie znasz więcej słów w języku ojczystym?
Jan2020.08.6 16:40
Nie bardzo rozumiem ten portal...W jakim celu cytujecie takie idiotki? Przecież to widać kto ona zacz..
Lewak2020.08.6 16:08
ty już głupsza paniusiu nie będziesz ... musiał by być tak jak ty niewierzący ...
Małgorzata2020.08.6 16:07
kobieto kiedy miało miejsce to tragiczne wydarzenie? (rozstanie z rozumem)
BLUŹNISZ bezczelna biejat-KO!2020.08.6 15:36
Pan Jezus NIE szedłby razem z wami sodomitami, bo wy nie dość, że nie wierzycie w Pana Boga, to bluźnicie! a tak ku przestrodze spójrz na ruiny SODOMII! wnet za sprawą Pana Boga i wy runiecie w czarną otchłań!
Jan Radziszewski2020.08.6 15:35
wprawdzie w Ewangelii Ewangeliści nie zamieścili tzw wody Przekleństwa jaką Pan zastosował wb mordercy i fałszywych świadków bo by po wypici tej wody zaraz trąd ujawnił ich przeklęte oblicze demonów z piekła rodem.
lewacka tęczowa lewatywa2020.08.6 14:25
kuźwa biejat coż za ście...?
lewak2020.08.6 14:24
Pan Jezus jest z panią i jest na paradach równości, i mówi do was, ale wy go nie słuchacie…Mówi do was: ” Wyrzucie, spalcie tęczową flagę, ona nie prowadzi do dobra, tolerancji, miłości, to co ona reprezentuje zabija duchowo i fizycznie!"
Mała162020.08.6 14:18
Skandaliczne ? To niech Kościół na różnych szczeblach wypowie się wreszcie oficjalnie i potępi genderyzm, lgbt jak kiedyś był potępiony faszyzm i komunizm. Nie wystarczy rzucić "tęczowa zaraza". Dokładnie i przystępnie opisać to zjawisko. I potępić również ich obrońców w łonie kościoła. Inaczej rozbiją nas od środka
robaczek2020.08.6 13:52
JEDNA PARTIA........... JEDNA IDEOLOGIA...............JEDEN WÓDZ (nie Adrian;]) KONTROLA PRZEZ STRACH!!!! ;] ............WRÓG U BRAM.............ZACHOD WRÓG.................ROSJA WRÓG................ INTELIGENT WRÓG................................. .GEJ WRÓG ................EKOLOG WRÓG.................POSTĘP WRÓG...............KTO NIE Z NAMI TEN WROG NARODU.................... tylko PARTIA cie uratuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cos wam to przypomina? a wiecei gdzie komunisci mieli najwieksze poparcie??? ludu pracujący??? wiecie?? W POWIATACH!!! a kogo najłatwiej przestraszyc i kontrolować?? no ludzi bez szkoły...... TYLE!!! WNIOSKI NIEHC WAM PROBOSZCZ WYCIAGNIE. bo sami pewnie nie potraficie.
Anonim2020.08.6 14:23
Nie ma już w Polsce "ludu bez szkół" , lepiej żeby proboszcz wyciągał niż kolesie z pod sześciokolorowej flagi , w powiatach jest statystycznie więcej ludzi z wyższym wykształceniem niż w dużych miastach , dzisiaj Polaka już nie przestraszysz , bo nie te czasy , Polacy zaczęli myśleć SAMODZIELNIE no coś Ci się robaczku ten wpis nie udał.
XD2020.08.6 18:58
Zaklinanie rzeczywistości to specjalność polskiej prawicy. Niestety przeciw Twoim słowom stoi dzi*ka – statystyka 😘
Zgadnij kto ja jestem?2020.08.8 1:58
Jak bardzo trzeba być sqrwionym żeby takie rzeczy odstawiać??? Przecież ty jesteś chory.... Mordo! Ty w ogóle nie ogarniasz? 🤣🤣🤣 Cokolwiek nie napiszesz na tej stronie, nic nie da.Jesteś idealnym reprezentantem tych swoich przyjebów.🤣🤣🤣🤣 Aha.. Sorry ale wygląda na to że pedofilem to był twój stary. (albo cię nappierrdlał). Zgadłem? BYE, Pomarańczowa Alternatywa!
Jan Radziszewski2020.08.6 15:40
ot robaczku co będzie jak robaki Z PIEKŁA dobiorą się do ciebie? tzn wszystkimi otworami ciałą będą właziły i swoją robotę robiły tak jak należy !! Ha ha tj robak który nigdy nie umiera
XD2020.08.6 19:19
Siewca strachu normalnie 😱 Wiesz, że piekłem straszyło się w średniowieczu lud, żeby ładnie słuchał wyżej urodzonych? 😉 Już nie te czasu mój drogi 🙃
Cześć Piotrek to ty?2020.08.8 2:00
Cześć Piotrek tu ty? 🖐🏻🌈 🤣🤣 A chu.j ci w dziąsło! bu hahaha 🤣🤣
Anonim2020.08.6 13:26
BÓG w wielu miejscach w Starym Testamencie mów np. " Księga Mojżeszowa 20/13 " Mężczyzna , który cieleśnie obcuje z mężczyzną jak z kobietą , popełnia obrzydliwość ; obaj poniosą śmierć; krew ich spadnie na nich". I to samo mówi JEZUS , który jest synem Bożym w Nowym Testamencie na temat pederastów . Dlatego SYN BOŻYJezus (jedno ciało) gardzi Grzesznikami ( wszelkiej maści Sodomici ) i ta Pani stara się zamieszać w głowach niedouczonej Polskiej młodzieży , a to jest podłość . Jeżeli BÓG nie miał by nic przeciw pederastom i tym podobnym innym, to nie spalił by Sodomy i Gomory . Czyli twierdzenie że szedł by w marszu z Nimi jest okrutnym KŁAMSTWEM
Donald2020.08.6 13:19
ty jednak jestes poj3ebana!
wojtek_f2020.08.6 13:17
Dziewucho gdyby wyborcy wiedzieli jak masz zapaskudzony mózg nikt by nie głosowałna ciebie!
Yep2020.08.6 13:11
W czasach Jezusa obchodzono w Rzymie i nie tylko bachanalia. Czy On w nich uczestniczył?
man.of.Stagira2020.08.6 13:10
kandydatka do ukrzyżowania? Tylko g d z i e Ten Ojciec "pani", "pani" Biejat? Karol? Wołodia? Fryderyk?..
les2020.08.6 13:04
Jezus rozrzucal ,,dziela,, handlarzy,kasiarzy oszustow w swiatyni,dajac do zrozumienia,ze to nie jest zgodne z wola Ojca. To samo zrobilby dzisiaj widzac wariatow z golymi tylkami na ulicach, niszczacymi zycie mlodych ludzi, wzialby za ,,szmaty,, i wyrzucil poza miasto, jednego po drugim, o lesbach tez nie zapomnialby .Moze kilku okazaloby skruche i tych wyciagnalby z tlumu.
Anonim2020.08.6 13:19
"handlarzy,kasiarzy oszustów w świątyni" Zgadnijmy, kto dzisiaj handluje sakramentami "co łaska (ale 500 zł)". Ich by na pewno powyrzucał. O lesbijkach chyba nic w ST ani NT nie ma, a na pewno nasz KK o nich nie mówi, jedynie geje przeszkadzają (może syndrom wyparcia, już kilkukrotnie okazało się, że największymi homofobami byli kryptogeje).
Wojtek Polak2020.08.6 12:57
do wiadomości p. Biejat Pan Jezus żyje On jest drogą prawdą i zmartwychwstaniem.a czy szedł by w paradach nierówności a może by ukręcił bat i was rozpędził?
KamiLL882020.08.6 12:49
Niektórym przez głowę nie przechodzi, że Jezus może żyć i być wśród nas. Uwierzyli Marksowi i innym komunistycznym "myślicielom" samemu będąc zanurzonym w grzechu po uszy. Napiszę, że dla tzw. racjonalistów argumentem nawet nie są najnowsze odkrycia nauki, które mówią, że 95% materii i energii wszechświata jest dla nas niewidzialne i nieznane. Jesteśmy po prostu marginesem kosmosu - może właśnie reszta wszechświata to ten właściwy. A tam rządzi Trójca Przenajświętsza! Naukowcy mówią już o konieczności istnienia wielu wymiarów by ten nasz skrawek i nasza wiedza o nim jakoś się "kupy" trzymała. O łaskę wiary trzeba zabiegać, prosić a wtedy, gdy się ją dostanie. wszystko staje się jasne. Ja tą łaskę otrzymałem, za co Bogu niezmiernie jestem wdzięczny. Od razu napiszę, że mam wyższe wykształcenie i jakiś dorobek w publikacjach, szanuję wszystkich i bardzo żal mi tych co odrzucają Wiarę, ale póki są tu zawsze mogą się nawrócić! Dodam, że każdy może być bliżej Boga, ważne by przyjął Jezusa jako swego Pana i Zbawiciela!
west2020.08.6 12:53
Warto też pamiętać, że póki żyjemy na tym świecie, możemy liczyć na Boże Miłosierdzie. Później pozostaje już Boża Sprawiedliwość.
gdybyśmy bolszewiki żyli w czasach Chrystusa2020.08.6 12:42
to głosowaliśmy jak Sanhedryn - smierć; na Via Dolores nie pomagaliśmy by dżwigać krzyż i nigdy nie dopuściliśmy, przez blokadę kamienia komory grobowej, żeby Chrystus zmartychstał - tak mi dopomóż flaga czerwona i Zoroz
gdyby żył Stalin to by było charaszo2020.08.6 12:38
a gdyby żył nazista socjalista Hitler to Antifa byłaby w strukturach SS
cip cip cip czerwononóżki2020.08.6 12:36
do kurnika, kogut czeka i znosić jajca czerwone XXXXXXXXXXXXXXXXL
Dariusz2020.08.6 12:36
Gdyby Jezus żył w obecnych czasach ta Pani mogłaby liczyć na łaskę uleczenia.
Wyrocznia2020.08.6 12:35
Gdyby Jezus dziś żył , zrobiłby mocny pejcz i przepędziłby uczestników marszów równości jak to uczynił z kupczącymi w Świątyni Jerozolimskiej.Nie toleruje przewrotności i zła.
west2020.08.6 12:32
Naród wybrany oczekiwał mesjasza na kształt swoich wyobrażeń. Że mocno odbiegał od tego, co im pasowało, nie temu co wynikało z proroctw, szybko, po swojemu zrobili z Nim porządek... Pani poseł też widzi Chrystusa, jaki pasowałby do jej i jej podobnym oczekiwań. Myślę, że podobnie jak wówczas tak i teraz Jezus zostałby potraktowany. Prawda jest zgoła inna. Jezus umarł i zmartwychwstał ( co pani poseł umknęło) za grzechy moje, pani poseł i wszystkich ludzi. Nasz ludzki problem polega na tym by pójść za Jezusem, za Jego Ewangelią, niosąc Jego krzyż i po żalu i odpuszczeniu grzechów, więcej ich nie popełniać. Pani poseł wyobraziła sobie Jezusa popierającego grzech. Jednym słowem wymyśliła sobie Antychrysta, za którym radzę nie iść...
BogaNIEMA2020.08.6 12:26
No jaha, Jezus "żyje" ;) "Żyją" również: Czerwony Kapturek, Rumcajs, Czarna Wołga oraz Myszka Miki :D
Jożin z bażin2020.08.6 12:35
No... żyją też wieczne idee Lenina, Marksa, Engelsa , które ożywają w podobnym Tobie umyśle...
***2020.08.6 12:38
Przestań durniu stale robić debila ze siebie. Akurat w tym temacie masz zero wiedzy.
Jan Radziszewski2020.08.6 15:45
bardzo bidny bidoczku jeszcze w tym roku staniesz na Sądzie tego którego wg ciebie nie ma