04.10.19, 10:59(fot. flickr/PiS)

Mafiozo zlecił zabójstwo Zbigniewa Ziobry - wciąż na wolności

Jan S. miał zlecić zabójstwo Zbigniewa Ziobry, policjantów i śledczego. Jak się okazuje, prokuratura nie może ogłosić rozszerzenia zarzutów, ponieważ mężczyzna... pozostaje wciąż na wolności. 

Poszukiwania Jana S. trwają od sierpnia na podstawie ENA i czerwonej noty Interpolu. 28-letni Jan S., dopalaczowy potentat ma już pięć zarzutów, jednak śledczy chcą postawić mu kolejne. Chodzi o zarzut podżegania do zabójstwa ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry, prokuratora i trojga policjantów, którzy rozbili jego mafię.

Jednak jak się okazuje, mężczyzna wciąż jest poszukiwany.

Jan S. szykował zamach na życie ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry. Za zabójstwo oferował 100 tys zł. Zlecenie miał wykonać  „chemik" z dopalaczowego gangu.

„Ten sk...n podpisał nową ustawę. Zepsuł mi interes" – miał powiedzieć Jan S., odnosząc się do Ziobry. 

Zlecenie się nie udało, co wprawiło w gniew dopalaczowego bossa, który groził również "chemikowi". Zdaniem śledczych Jan S. ukrywa się w Europie.

 

 

tg/fronda.pl

 

Komentarze

JPIII2019.10.10 13:16
Jeśli to prawda to jestem za.
tomasz2019.10.4 16:42
MINISTER OBRONY NARODOWEJ oraz PROKURATOR GENERALNY niech publicznie wyjaśnią postępowania prowadzone w sprawie nielegalnych podsłuchów Żandarmerii Wojskowej wobec kadry 16 batalionu dowodzenia w Elblągu i odpowiedzą na pytania: Dlaczego prokurator Mackiewicz umorzył postępowanie wobec ppor. NS z 16 bdow ,mimo że nikt na tego oficera nie doniósł i nikt nie wnosił o jego ściganie Dlaczego nie zabezpieczono urządzeń podsłuchowych wskazanych przez pokrzywdzonego. Dlaczego umorzono sprawy bez zapoznania się z materiałami operacyjnymi ŻW w Elblągu i ich nie zabezpieczono Dlaczego prokurator TOMASZ MACKIEWICZ z Wojskowej Prokuratury Garnizonowej w Elbląg zataił dane chor. Grzegorza. K. z ŻW i dlaczego nie poniósł za ten czyn konsekwencji. Dlaczego szef prokuratury garnizonowej w Elblągu JAROSŁAW ŻELAZEK po otrzymaniu ponownego wniosku o wszczęcie postępowania w sprawie nielegalnych podsłuchów w 2008r nie wykonał czynności sprawdzających . Dlaczego prokurator KAROL KOPCZYK mimo iż potwierdził w aktach sprawy fakt zatajenia informacji przez Mackiewicza nie postawił mu zarzutów Dlaczego tylko pokrzywdzony był przesłuchiwany, żandarmi byli tylko rozpytani bez pouczenia o karalności składania fałszywych zeznań Czy istnieje związek między pierwszym doniesieniem z lipca 2007w sprawie nielegalnie stosowanym podsłuchem , a wypowiedzeniem złożonym przez chor. Grzegorza K w lipcu 2007r .BŁASZCZAK lub Komendant Żandarmerii niech ujawni i poda do publicznej wiadomości zakres i wyniki kontroli przeprowadzonej dn.31.01.2008r w oddziale elbląskim ŻW dotyczącej nielegalnego stosowania podsłuchów. Dlaczego pokrzywdzony nie otrzymał informacji mimo upływu 8 lat na temat zakresu i wyników kontroli. Dlaczego Komendant Żandarmerii woli pisac bezskuteczne doniesienia do prokuratury rejonowej w sprawie znieważania funkcjonariuszy żandarmerii zamiast publicznie odpowiedzieć na pytania. 25.05.2017 do ministra sprawiedliwości wpłynęła petycja mieszkańców Elbląga o odwołanie prokuratora rejonowego jarosława żelazka. Dlaczego Ziobro boi się opublikować jej na stronie ministerstwa zgodnie z ustawą o petycjach z dn.11.07.2014 (Dz. U. z 2014 r. Poz. 1195 art. 8 §1 )? Dlaczego do dnia dzisiejszego nie udzielił odpowiedzi autorom petycji.
stan2019.10.4 14:48
Rączka rączkę myje, mafia mafię kryje. To już świadczy, że Ziobro dobiera się do skóry nieuczciwym. Polska ma być praworządna. Brawo ministrze!!!
anonim2019.10.4 11:26
To teraz gramy na symbol ofiary? Do tej pory nigdzie nie było wiadomości by ktoś zlecał zabójstwo zera! choć jak wiemy wystarczyło by ktoś mu ubliżył lub wg PISu miał nieuzasadnione pretensje a już PISowski wrzask i kwik we wszystkich reżimowych mediach sięgał nieba! a tu do tej pory cisza i dopiero tuż przed wyborami podnosi się kwik że "nowe fakty" w sprawie zlecenia zabójstwa dyktafona!
stan2019.10.4 14:46
Podobno Stefka Niesioła ktoś chciał zabić (tak twierdził), Miller też był u kogoś na celowniku, ale zabili Rosiaka z PiS! Kto tu się kreuje na ofiarę, a kto naprawdę zalazł za skórę UKŁADOWI? Cała ta opozycja to jedna wielka mafia! Mają jakikolwiek program? Słyszałeś ich program - odsunąć PiS od władzy. To jest ich program, czyli znów przywrócić mafijne rządy, korupcję, przestępstwa, wyroki na telefon. Tego chcą Polacy?
Karol2019.10.4 18:49
Wiekszego zera jak ty nie ma i nie bedzie !
Jarek2019.10.4 11:21
Przecież to fake, aby zrobić z ZZ bohatera a może i prawie męczennika.
Karol2019.10.4 18:45
Trzeba by na ciebie kogos podeslac, zobaczylbys jaki to fake fajny !
Ura-Bura - syn Baby Jagi2019.10.4 11:19
Imię, nazwisko i zdjęcie - jest pokazane publicznie, by się ludzie z nim zapoznali. Czyżby to!!! miała na celu ta publikacja??? /wybory - sprawa nadrzędna/
Polska 2020.2019.10.4 11:12
Imię, Nazwisko i Zdjęcie powinno być pokazane publicznie, by go ludzie rozpoznali.