Luterańska organizacja płaciła na aborcje - zdjęcie
09.02.14, 20:19

Luterańska organizacja płaciła na aborcje

0

Luterańska organizacja Thriven Financial Services (TFS) w ukryciu wspierała aborcyjnego giganta, Planned Parenthood, poinformował portal liveactionews.com.

Odkrycia dokonał luterański pastor Steven Cholak i przedstawił je innemu luterańskiemu duchownemu, Michaelowi Schuermannowi. Schuermann rozmawiał z przedstawicielami Thriven Financial Services na Twitterze i dowiedział się, że Planned Parenthood rzeczywiście znajduje się na zatwierdzonej liście potencjalnych beneficjentów pomocy, jaką TFS organizuje.

TFS zarzekała się jednak, że aborcjoniści nie otrzymali od nich ani jednego dolara wsparcia. Jednak rzeczywistość wygląda inaczej. Według dokumentów TFS, organizacja przekazała w latach 2006-2012 8,484 dolarów, co stanowi połowę całości pomocy, jaką w tym okresie przekazywała.

Jak wskazuje Schuermann, biorąc pod uwagę przeciętny koszt jednej aborcji, luterańska TFS mogła ufundować zabicie 34 dzieci. Jeżeli policzyć koszty aborcji chemicznych, liczba ta może być o wiele większa.

Organizacja zapowiedziała już, że nie będzie dłużej wspierać Planned Parenthood. Niestety, na liście jej beneficjentów nie znalazła się też żadna grupa pro-life

pac/liveactionnews.com