Lubnauer musi odejść? Scheuring-Wielgus bezlitosna - zdjęcie
02.03.18, 09:20

Lubnauer musi odejść? Scheuring-Wielgus bezlitosna

Katarzyna Lubnauer nie radzi sobie z .Nowoczesną - to widać jak na dłoni. Sondaże są jednoznaczne, partia, która jeszcze niedawno dość regularnie odnotowywała dwucyfrowy wynik, dziś często ma poparcie poniżej progu wyborczego. Tą sytuacją jest głęboko rozczarowana między innymi Joanna Scheuring-Wielgus.

,,Myślę, że to nawet nie chodzi o jakieś moje subiektywne odczucie, bo sondaże też pokazują, że z Nowoczesną coś jest nie tak. Te sondaże są alarmujące i bardzo złe dla nas. Mija właśnie 100 dni rządów Katarzyny Lubnauer i mam nadzieję, że odbędzie się jakaś rzeczowa i dobra dyskusja co dalej'' - powiedziała na antenie radia RMF FM.

,,Nigdy nie byłam przeciwniczką Katarzyny Lubnauer, bo ją bardzo cenię za to na czym się zna, a zna się bardzo dobrze na edukacji. Katarzyna Lubnauer doskonale wie, jakie jest moje zdanie. Partia to nie jest budowanie z klocków Lego, to jest coś więcej i budowanie nie polega na tym, że najpierw stawiamy okna do domu, w którym jesteśmy, tylko najpierw budujemy fundamenty'' - dodała polityk.

,,Chciałabym usłyszeć, jaka jest wizja, jaka jest strategia na przyszłość i być może na najbliższym zarządzie taka strategia na najbliższe miesiące zostanie nam przekazana'' - stwierdziła.

Scheuring-Wielgus zapewniła też, że w żadnym razie nie myśli o przechodzeniu do Platformy Obywatelskiej.

mod/rmf24.pl