27.11.19, 11:15Screenshot Youtube

Lubnauer: Jacek Jaśkowiak chyba pomylił prawybory

Wylewność prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka jeśli chodzi o jego poglądy, nie do końca podoba się w Koalicji Obywatelskiej. Swoje wątpliwości wyraziła dziś Katarzyna Lubnauer.

W rozmowie na antenie Polsat News stwierdziła:

Mam dziwne wrażenie, że prezydent Jacek Jaśkowiak chyba pomylił prawybory”.

Dalej dodała:

To znaczy wiem, że Lewica też ma problemy z wyborem kandydata na prezydenta i coraz bardziej mam wrażenie, że pan prezydent ma ochotę zostać kandydatem Lewicy”.

Przyznała, że sama również ma światopogląd liberalny. Dodała jednak, że jej zdaniem aby wygrać wybory prezydenckie, konieczne jest postawienie na umiarkowane poglądy.

Przypomnijmy, w ostatnich dniach prezydent Poznania, który bierze udział w prawyborach KO, przyznał że w kwestii aborcji jest zwolennikiem prawa wyboru dla kobiet. Podobnie postępowe poglądy wygłosił w kwestii eutanazji oraz małżeństw osób tej samej płci.

dam/Polsat News,Fronda.pl

Komentarze

Andrzej 2019.11.27 13:45
Niech on się lepiej weźmie dp roboty. Poznań czeka, teraz jakieś plagi "Egipskie" nawiedzają to miasto. Za co on bierze pieniądze ? Za wyjazdy i popisywanie się ?
Michał Jan2019.11.27 12:12
A co się A'Tomkowi w wersji żeńskiej nie podoba? Jak wyborcy PO już tak się zlewaczyli i będą go chcieli, to on będzie kandydatem - po to są prawybory, nieprawdaż? A nam pozostaje się cieszyć, że kandydat nie ukrywał się za głoszeniem "umiarkowanych poglądów", tylko z miejsca zapodał kawę na ławę. Jakby ktoś nie wiedział, czego po nim oczekiwać...
Ura-Bura - syn Baby Jagi2019.11.27 11:54
Polityk, władza - mogą mieć swoje poglądy - ale nie po to aby narzucać je innym. Inni - powinni mieć prawo wyboru, swojego sposobu życia - jeśli nie godzi to w cudze słuszne interesy, wolności i prawa. Niestety - Lubnauer - i inni NOWOCZEŚNI - przez swoje rozumienie wolności - doprowadzili swoją partię do niebotycznego poparcia - 2%.
Zydokomuna w Polsce kaput2019.11.27 11:32
Zydy miedzy soba sie zra o wladze w Polsce ale daremny trud juz nigdy nie bedzie jak bylo.
lady chapel2019.11.27 12:43
Co ty wiesz o zydokomunie gimbusie? Twoje narodziny smartfonem filmowano. Guzik wiesz, w nogach spisz...