13.08.14, 12:00Lider narodowców: Rafalala to nie człowiek (fot. YouTube)

Lider narodowców: Rafalala to nie człowiek

W rozmowie ze Sławomirem Jastrzębowskim, redaktorem naczelnym „Super Expressu”, Artur Zawisza przedstawia interesującą teorię na temat Rafalali, która od kilku dni rozpala do czerwoności opinię publiczną.

Lider narodowców przekonuje, że wcale nie odmawia Rafalali ludzkich cech, ale „odróżnia człowieka od perwersyjnej kreacji”. „To tak jak z białym misiem na Krupówkach. Tam w środku jest człowiek. Ale ten miś to już nie jest człowiek. To jest "to coś" – argumentuje rozmówca „Super Expressu”.

Na zarzut Jastrzębowskiego, że obraził przebranego za kobietę mężczyznę, Zawisza odpowiada: „Ten mężczyzna to człowiek. Rafalala to nie człowiek, tylko sztuczna konstrukcja antykulturowa”.

Zapytany o to, po co w ogóle przyjął zaproszenie do programu „Tak czy nie” lider narodowców wyjaśnia: „Chciałem rozmawiać z panią redaktor i uświadomić jej, że tego typu dziwadło może być pokazywane najwyżej w jakimś reportażu po 23.00. Realizowałem ten plan do momentu, kiedy zostałem w groteskowy sposób zaatakowany”. Całość rozmowy można obejrzeć TUTAJ

MaR/Se.pl  

Komentarze

anonim2014.08.13 12:30
@adam.tam A ja uważam, że tym wyjaśnieniem jednak się obronił.
anonim2014.08.13 12:36
@merss "Nie może ścierpieć, że został pokonany przez kobietę" To jakiś żart? Może i są ludzie, którym w imię śmiesznej postępowej ideologii udaje się wytworzyć w sobie szczere przekonanie, że tzw. "Rafalala" jest rzeczywiście kobietą, tyle że z penisem i płcią męską wpisaną w dowód osobisty, ale nie sądzę, by pan Zawisza do tych ludzi należał ;) "Rafalala pokazała temu degeneratowi, że ma od niego większe jaja" No właśnie o tym cały czas mówimy - Rafalala to baba z jajami. I penisem.
anonim2014.08.13 12:37
Parafrazując motto Spinozy na temat tolerancji chciałoby się jako komentarz powiedzieć: "Nie ma człowieczeństwa dla wrogów człowieczeństwa"... ;-) Wszak samodzielne obdzieranie się z ludzkiej godności przed kamerami przez różnej maści dewiantów jest teraz "trĄdem"... Pardon- trendem ;-)
anonim2014.08.13 12:37
"Rafalala to nie człowiek, tylko sztuczna konstrukcja antykulturowa” Lepiej bym tego nie ujął.
anonim2014.08.13 12:40
@merss - miałem do Ciebie się nie zwracać, bo mi się na widok Twojego nicka na zwracanie zbiera, ale napisz szczerze: czy Ty te swoje wynurzenia, takie jak to o 12:28 po południu piszesz sam z siebie i wierzysz w to wszystko, czy Ci za to płacą?
anonim2014.08.13 12:41
@merss Piszesz "Rafalala pokazała temu degeneratowi, że ma od niego większe jaja" Hm, zrobiła to na wizji? Pokazała tylko jaja czy coś więcej? A Zawisza? Też coś pokazał?Czy przerażony widokiem wyciągniętych spod kiecki "damskich jaj" Rafalali uciekł krzycząc?
anonim2014.08.13 13:22
Naprawdę dyskusji na takim poziomie oczekujemy? Zawisza już wcześniej podpadł przyklaskując narodowcom wątpliwej moralnie akcji wobec antify.
anonim2014.08.13 13:22
Czy naprawdę nikt nie widzi, że ks. Lemański, tęcza i rafadziunia to robota służb? Po co zajmować się istotnymi sprawami? Polska Kiepskich kwitnie...
anonim2014.08.13 13:25
#merss ...i kamieni kupa!!
anonim2014.08.13 13:26
@merss Napisałeś, że pan Zawisza na pewno jest przybity faktem, że "pokonała go kobieta". Powtarzam, że nie sądzę, by Artur Zawisza miał takie poczucie, że to kobieta go znieważyła publicznie ;) Ja też bym tak nie powiedział. A tak w ogóle, to ja też jestem facetem, tylko z penisem, jajami i brodą. I bez peruki nawet. Ale proszę mnie całować w rękę i w drzwiach przepuszczać.
anonim2014.08.13 13:28
@merss "Jak nas Ruscy zaatakują to mężni geje będą musieli was przed atakiem bronić." Widzę, że "robisz sobie jaja" ze wspaniałych, dzielnych i najmądrzejszych na świecie ludzi więc pragnę zwrócić Ci uwagę, że taka wypowiedź trąci okropną lgtbfobią...
anonim2014.08.13 13:37
Pan Zawisza odleciał, dewiant też jest człowiekiem. Niech pan Zawisza nie kompromituje Ruchu Narodowego swoimi wypowiedziami, widać z myśleniem ma problem, jak emocje wzrosły po fizycznym ataku ze strony męskiej prostytutki w studiu Polsatu.
anonim2014.08.13 13:44
ecce homo, to jest tez czlowiek. Kochaj blizniego....Tylko dzieki milosci ktos moze dostrzec Boga ktory stworzyl nas wszystkich i ma dla nas nieskonczone milosierdzie. Modlmy sie za tego czlowieka, nie odbierajmy mu czlowieczenstwa.
anonim2014.08.13 13:58
@[email protected]@rezolutny Drogi ciotowaty trollu - redakcja wywalała cię już dwa razy z tego forum, a ty wracasz jak bumerang. Kiedyś myslałem że robisz to z osobistego zaangażowania ale teraz raczej przypuszczam że na odcinek Frondy, rzuciła cię czerska lub Krytyka Polityczna i to nie za frajer. Komentatorzy z Frondy jeżeli chcecie się dowiedzieć ze: 1.Najwartościowszą i wybraną porzez Boga częścią ludzkości są homosie 2.To co sprzyja homoseksualizmowi jest naukowe a to co nie, jest tego przymiotu pozbawione 3.Bohaterscy geje byli znaczną częscią powstańców warszawskich 4.Tak czy inaczej jesteście homofobami bo czytacie Frondę 5.Najszczęśliwsze normalne rodziny wychowujące dzieci tworzą homosie. 6.U wierzących, zasłanianie się Jezusem, który na temat homosiów nie powiedział ani słowa, potęguje homofobiczny amok. to wdawajcie się z nim w dyskusję i karmcie trolla.
anonim2014.08.13 14:13
Zboczeniec to też człowiek
anonim2014.08.13 14:25
Hitler zrobił dokładnie to samo wobec swoich ofiar - zdehumanizował ich. Jeżeli coś przestaje być człowiekiem, to nie mamy już do czynienia z morderstwem w wypadku zabicia "czegoś". Możemy też dorobić ideologię, że "to coś" jest szkodliwe i stanowi zagrożenie dla społeczeństwa/Rasy i już cała horda wyznawców leci na rzeź "tego czegoś". Człowiek nie przestaje być człowiekiem nigdy. Ani przez okoliczności życiowe jakich doświadcza, ani przez swoje najgorsze czyny, ani na czyjeś życzenie. A to już nie jest mój pomysł, tylko UNK. Rafalala może grzeszy rozwiązłością, ale Zawisza również grzeszy i jest wspólnikiem grzechu ludzi, którzy za Nim poszli.
anonim2014.08.13 14:27
Zawiszy i rafalalaalaa... dałbym po snickersie-strasznie gwiazdorzą.
anonim2014.08.13 15:57
Ale to juz wiele razy w historii ludzkosci bylo. Nic nowego, pod sloncem. Najpierw odczlowieczyc, wmoiwc innym ze to nei czlowiek potem juz do gazu, pojdzie latwo. Dlatego nalezy pietnowac yakie wypowiedzi pseudo katolikow. Zeby nie mysleli ze ludzie wokol to idioci ktorzy pozwola sobei wode z mozgu robic. Rafalala to TEZ CZLOWIEK ze swoimi prawami i godnoscia czy sie katolom podoba czy nie.
anonim2014.08.13 16:07
@merss "ps: nie przepuściłbym cię, bo nie ma takiego powodu, kobiet również, bo niby z jakiej paki?" A bo widzisz, sam już nie nadążasz za postępowym światem. Rafalalek w programie telewizyjnym podczas rozmowy z posłem Żalkiem uparcie, z oburzeniem, zarzucał temu drugiemu, iż nie przepuścił Rafalali w drzwiach w drodze do studia! "A przecież przepuszcza się kobiety w drzwiach!" Rafalalek określił więc postawę Żalka jako "brak kultury".
anonim2014.08.13 16:48
Zboczeniec to też człowiek. A może "Rafalala" mogłaby byc nazywana "człowiekaka"?
anonim2014.08.13 20:20
Jakie to szczęście, że pan Zawisza odszedł z Prawicy Rzeczypospolitej.