,,Lider największej partii musiał zabrać głos'' - zdjęcie
20.08.19, 08:20Fot. Joanna Adamik (Archidiecezja Krakowska) via Flickr / screenshot twitter - pisorgpl

,,Lider największej partii musiał zabrać głos''

9

Kiedy temat się już pojawia w dyskursie publicznym, to trudno, żeby się do niego nie odnosić i zostawić pole gry tylko jednej stronie” - mówił zastępca rzecznika PiS Radosław Fogiel. Odnosił się tym samym do słów prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, który w niedziele podziękował abp. Markowi Jędraszewskiemu za „obronę rodziny”.

Fogiel w rozmowie z „Rzeczpospolitą” przyznał, że dobrze świadczy o Polakach fakt, że nie są oni zainteresowani tym, aby w kampanii wyborczej pojawiały się tematy światopoglądowe jak LGBT. Zauważył też jednak, że tematy te pojawiają się, ponieważ dla pewnej części dziennikarzy i polityków są nośne.

Jak dodał Fogiel, odnosząc się do słów prezesa PiS:

Nie było to wywołanie tematu, tylko komentarz do tego, co przez ostatnie tygodnie padało w dyskusji publicznej, również do happeningu z obcinaniem głowy kukły przedstawiającej abp. Jędraszewskiego, rzecz absolutnie nie do zaakceptowania”.

Stwierdził wprost, że „lider największej partii musiał zabrać głos”.

dam/"Rzeczpospolita",Fronda.pl

Komentarze (9):

edi2019.08.20 10:17
BRAWO PiS - BRAWO POLSKA - BRAWO POLACY - NA NIC LEWACKIE PODRYGI - POLACY JUŻ NIE POPEŁNIĄ BŁĘDÓW Z PRZESZŁOŚCI - Prawo i Sprawiedliwość WYGRAŁO te i następne wybory TEŻ WYGRA gdyż OPATRZNOŚĆ MA TAKI PLAN - JEZUS JEST PANEM POLSKI a MARYJA KRÓLOWĄ - Polska BĘDZIE URATOWANA ! NIE BĘDZIE W POLSCE ANI GENDER ANI KOMUNY ANI LGBT !!!!!
BiegunkaProrocza2019.08.20 19:27
ZROBIŁES JUŻ KUPĘ DZIŚ? BYŁA TWARDA? CHYBA NIE, CHYBA ZNOWU CIĘ PRZEDMUCHAŁO, PEWNIE U SASIADÓW AŻ MUSZLE WYBIŁO. ZBADAJ KAŁ I UMYJ SIUSIAKA.
Obserwator2019.08.20 9:55
Nie wrzuciliście artykułu o tym jak Czarnecki mszę odprawiał?
www2019.08.20 8:58
Jeśli z zaburzeń seksualnych próbuje się robić normę i budować na niej społeczeństwo, to jest to tym samym, co działanie choroby na zdrowy organizm. Jest właśnie zarazą, czyli niszczeniem zdrowej tkanki przez tkankę zainfekowaną.
Hak Ci w smark2019.08.20 8:55
Hej Jarek pamiętasz jakich słów użył Rydzyk wobec Twojej szwagierki? Bądź facetem i postaw się biznesmenowi z Torunia. Jakie oni brudy na Was wszystkich mają, że pozwolicie sobie odebrać wszelką godność za poparcie?
Suweren2019.08.20 8:50
Czarnecki też musiał zabrać głos, prawda? Coś czuję, że spadną przychody z kolendy. Ale zaciągnie się 5x tyle z budżetu, co? Daje to przynajmniej obraz co liczy się dla kościoła - ludzie. Konkretnie: Mieszko I, Bolesław Chrobry, Kazimierz Wielki, Władysław Jagiełło i dwaj najważniejsi: Zygmunt I Stary i Jan III Sobieski - papierowi czempioni biskupów.
Karol2019.08.20 9:21
Ostatni raz na kolede dali jeszcze twoi rodzice, wiec sie nie martw przychodami. A swoja droga widac, ze ty musisz byc straszny sknera i dusigrosz, jak od rana rozprawiasz o pieniadzach !
Suweren2019.08.20 9:47
W biblii to wyczytałeś, czy miałeś objawienie? G-wno o mnie wiesz, Karolu.
Prawaczka2019.08.20 8:37
Gdy Sodomici czarni walczą z tęczowymi PIS na tym korzysta.