Lewica chce zakazać nielewicowym sportowcom... udziału w zawodach sportowych - zdjęcie
27.05.19, 14:30screenshot Youtube - TVP Sport

Lewica chce zakazać nielewicowym sportowcom... udziału w zawodach sportowych

100

Lewica (w duchu bliskim nazistom czy komunistom) chce odebrać sportowcom niepodzielającym wiary w lewicowe zabobony prawa do udziału w rywalizacji sportowej. Ofiarą lewicowych fanatyków ma stać się Zofia Klepacka. Zapewne to początek lewicowych prześladowań. Po sportowcach lewica zacznie prześladować i inne grupy zawodowe.

Na lewicowym portalu „Na temat” ukazał się artykuł „Apel o odwołanie Zofii Klepackiej z kadry narodowej. Skandaliczne zachowanie olimpijki” skierowany do „Do Prezesa Polskiego Związku Żeglarstwa, Pana Tomasza Chamery” przez Damiana Maliszewskiego (który zdaje się uważać, że prawo do uprawiania sportu mają tylko ludzie podzielający jego punkt widzenia, a innych, niepodzielających jego przesądów należy dyskryminować i marginalizować).

W liście na rzecz dyskryminacji i marginalizacji sportowców niepodzielających lewicowych zabobonów można przeczytać apel o odebranie Zofii Klepackiej prawa do uprawiania sportu z powodu tego, że ta olimpijka, ma rzekomo publikować „na swoim oficjalnym fan page filmy pełne agresywnej retoryki, w których regularnie atakuje, obraża i dyskryminuje osoby homoseksualne” czym ma godzić w równość i łamać paragraf 8 statutu PZŻ zakazujący w sporcie rasizmu i nawoływania nienawiści.

Według zwolennika politycznej dyskryminacji i marginalizacji Zofia Klepacka musi być pozbawiona prawa udziały w zawodach sportowych, bo „używając agresywnego tonu, kontrowersyjnego języka, od dawna uderza w osoby homoseksualne, biseksualne i transpłciowe, [...] Uderza w sportowców heteroseksualnych posiadających dzieci [...], którzy chcieliby, aby ich dzieci wyrosły na ludzi mądrych, wrażliwych, szanujących wszelkie odmienności”.

Lewicowy aktywista w swoich żądaniach dyskryminacji i marginalizacji sportowców niepodzielających lewicowych zabobonów opiera się na tym, że „Facebook, zablokował [...] wpisy Z. Klepackiej”.

W swoim totalitarnym z ducha liście lewicowy aktywista odpowiedzialność za samobójstwa osób mających zaburzoną tożsamość seksualną skojarzył z wypowiedziami Zofii Klepackiej, tym samym przypisując jej odpowiedzialność za samobójstwa osób z zaburzeniami.

Według lewicowego aktywisty „Zofia Klepacka podejmując swoją krucjatę mającą na celu wyeliminowanie osób LGBT+ z życia społecznego (bo tym w moim odczuciu jest jej jawny sprzeciw wobec warszawskiej karty i hasła, które głosi publicznie o walce z promocją LGBT+) jako osoba publiczna, w bezpośredni sposób wpływa na nastroje społeczne i dzięki temu podsyca nienawiść do konkretnej grupy społecznej”.

Zdaniem lewicowego aktywisty „od nienawiści do osób homoseksualnych zaczął się kiedyś Holokaust”.

Warto przypomnieć lewicowemu ignorantowi, że holocaust zaczął się od eksterminacji osób niepełnosprawnych i psychicznie chorych z pobudek eugenicznych, tych samych, które są dziś podstawą aborcji, która jest na sztandarach lewicy. Represje nazistowskie wobec homoseksualistów były o wiele mniej dolegliwe niż wobec innych grup, zapewne z racji na to, że elity partii narodowo socjalistycznej były zdominowane przez gejów.

W opinii lewicowego aktywisty „zwolennicy Zofii Klepackiej to często ludzie o faszystowskich poglądach. [...] odpowiedzialni za kolejne tragedie wynikające z nagonki na osoby nieheteronormatywne. Zofia Klepacka wulgarnych, poniżających osoby LGBT+ komentarzy nie kasuje. Pani Zofii chodzi o szum medialny. Po trupach do celu”.

Lewicowy aktywista twierdzi, że Zofia Klepacka „napędzająca spiralę nienawiści, sportowczyni, której portal społecznościowy pomylił się z szambem, a sport z zapasami w kisielu, nie powinna w mojej opinii być członkiem kadry narodowej klubu, który dotowany jest przez Państwo, czyli przez obywateli. Także przez obywateli homoseksualnych, biseksualnych i transpłciowych”.

Lewicowy aktywista zarzuca też Zofii Klepackiej, że ta „zaatakowała słownie prezenterkę Kingę Rusin, bezprawnie filmując osoby prywatne (rodzinę prezenterki, mimo braku zgody) i doprowadzając do tego, że film z wizerunkiem bliskich Kingi Rusin wypłynął do internetu, nie pozostawia złudzeń, że Zofia Klepacka nie panuje nad swoim zachowaniem i emocjami.

Jest agresywna, zachowuje się w sposób skandaliczny, chamski i przynosi wstyd polskiemu sportowi i Polsce generalnie. Kinga Rusin w kulturalny sposób zwróciła sportowczyni uwagę, że ta powinna wstydzić się nagonki na osoby homoseksualne. Przy czym podziękowała olimpijce za jej osiągnięcia sportowe. Cała sytuacja została zarejestrowana na video. Prezenterka została zakrzyczana w sposób przypominający awanturę w melinie, a nie wypowiedź kobiety, która kiedykolwiek występowała w telewizji i stała na podium olimpijskim”.

W swoim liście lewicowy aktywista stwierdził, że „zastanawiający jest także sposób wypowiedzi Zofii Klepackiej. Sportowczyni bardzo dziwnie się wysławia. Momentami sprawia wrażenie osoby co najmniej nienaturalnie pobudzonej, mającej problemy z wymową”.

W opinii lewicowego aktywisty „Zofia Klepacka chce zostać celebrytką, a swoją popularność buduje obecnie nie na sukcesach sportowych, a na negatywnych emocjach, od których coraz bardziej podejrzewam jest już uzależniona”.

Celem listu lewicowego aktywisty jest „odwołanie Zofii Klepackiej z kadry narodowej”. Autor listu zachęca innych sportowców do włączenia się w nagonkę na kobietę.

Swój list lewicowy aktywista kończy pytaniem „, Czy w Polskim Związku Żeglarskim sportowcy mają dostęp do psychologa i lekarza psychiatry?”. Warto zwrócić na to uwagę w Związku Siweckim komuniści zamykali przeciwników politycznych w szpitalach psychiatrycznych stwierdzając u nich schizofrenię bezobjawową. Jak można się spodziewać lewica też tych swoich przeciwników, których nie zamknie w obozach koncentracyjnych, pozamyka w szpitalach psychiatrycznych.

Jan Bodakowski

Komentarze (100):

Tylko prawda sie liczy.2019.05.29 9:12
Jak dlugo jeszcze POLACY, beda tolerowac ta holote lewacka, zensko czy meska. Obecnie chca sprofanowac zawody sportowe.Pol baba pol chlop, bedzie startowal raz z mezczyznami , raz z kobietami.Wybierze plec z lepszymi wynikami.Ludzie przeciesz to pomyleni lewacy , gnac to lewactwo z kraju naszego .Umozliwic im wyjazd na smietnisko niemieckie albo francuskie.
anonim2019.05.28 13:42
Adolf Hitler robił to samo w stosunku do Zydow i Czarnoskorych sportowcow , jak ta historia kolem sie kreci jak widac
Aleksander2019.05.28 11:24
Jeszcze nam żyć pozwalają. Jeszcze.
Grizzly2019.05.28 9:32
@@@ mario Błaszczyk: niczego swoim wpisem nie udowodniłaś: jest partia, jest wódz, jest zbrojne ramię: parady zboków! Kontrola nad życiem nastąpi po zdobyciu władzy przez zboków! To faszyzm tęczowy!
ada2019.05.28 8:41
Brawo, Zosiu. Jesteś super!
Zen 2019.05.28 7:41
Nie karmcie trola pederastę ,on specjalnie prowokuje , olać i przechodzić obok bo g...wno śmierdzi !
Icek2019.05.28 6:14
Czy ci co organizują uliczne burdy w "walce o wszelakie wolności" sami jej nie ograniczają i sami nie są faszystami? Czy "europejczycy" warszafki to osobnicy z głebokim defektem intelektualnym?
zenek2019.05.28 0:14
takich idiotów należy wsadzać do pierdla za nawoływanie do nienawiści i skrajną nietolerację względem ludzi myślących normalnie i inaczej niż on
Moshe Eli Cvel2019.05.27 23:11
Należy uszanować wolność wypowiedzi każdego człowieka bo jest to jedna z wartości podstawowych w każdym systemie etycznym a w nauce trzeba jeszcze własne wypowiedzi uzasadnić a nawet udowodnić. Zofia Klepacka. Ma prawo nie tylko do wolności wypowiedzi ale ma także ma obowiązek reprezentować Polskę jako znakomita mistrzyni żeglarstwa. Krytycy mają prawo do wypowiedzi ale wypowiedzi rzeczowych a nie mowy nienawiści bo czego pani Zofia Klepacka ma się wstydzić. LGBT , PEDOFILIA , ZOOFILIA , NEKROFILIA TO W DOKTRYNIE KATOLICKIEJ GRZECH CIĘŻKI NIE MOŻE ZATEM KATOLIK TYCH GRZESZNYCH CZYNÓW RELATYWIZOWAĆ I TAK POSTĄPIŁA PANI ZOFIA KLEPACKA
infor2019.05.27 22:54
Zlikwidować wszelkie grupy reprezentujące te głupawe l;ewackie gów.a. Te zboczone śmiecie mają tak zakute łby, że jeszcze nie załapaqły że w Polsce psują tylko powietrze normalnym ludziom
gośka2019.05.27 22:33
kto podniesie rękę na osoby homoseksualne temu rękę odgryzę...lepiej psy traktują niż tych ludzi i taka osoba ma reprezentować sport? aż nie wypada...prześladuj sobie kobieto ludzi za coś innego niż zaglądanie do cudzych majtek
Moly2019.05.27 21:46
Osoby homesksulane byly przesladowane przez nazistowskie Niemcy. Byli wywozeni do obozow smierci i mordowani w wielkich liczbach . To sa fakty bardzo latwe do sprawdzenia. Jest nawet pomnik upmietniajace ich przesladowania przez homofobicznych nazistow w jednym z obozow koncentracyjnych.
02019.05.27 22:29
to po prostu nieprawda. Nie byli mordowani w wielkiej liczbie, ponieważ zginęło ich kilkadziesiąt tysięcy. Naziści nie byli homofobiczni, tylko byli gejami "butches" którzy prześladowali gejów "femmes". geje gejom zgotowali ten los
Moly2019.05.28 0:42
Zrodla?
obserwator2019.05.27 21:41
I takie kreatury chcą rządzić tym krajem.
Prorok2019.05.27 20:40
Lewactwo to choroba psychiczna.
Stachu2019.05.27 19:48
Bodakowski? aaaa....rzeczywiście, Bodakowski.
grimm2019.05.27 18:43
No to jest ale popis w szerzeniu nienawiści ! Kim jest ten aktywista? Bezimienny - tchórz? Taka nienawiść zza węgła. Kinga Rusin.. brak komentarza.
Jacek2019.05.27 18:06
Niech się pedały odpiera....Ą! Zosia do Sejmu!
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.27 18:34
Wskutek zboczenia homofobicznego straciła dziiwka setki tysięcy na niedoszłych kontraktach reklamowych, to teraz szykuje sobie spadochron w Sejmie?
Agnieszka2019.05.27 21:11
Dla Ciebie każda kobieta to dziiwka? Czy tylko ta o innych poglądach? Nie sądziłam, że będę broniła kiedykolwiek Klepackiej, ale wkurzasz mnie niemiłosiernie z tą swoją mizoginią.
Tak sie pytam2019.05.27 17:55
Od homoseksualistów prześladujących innych w otoczeniu socjalisty Hitlera się roiło - wraca stare/idzie nowe, ale zamiast brunatnych mundurków mają wdzianka kolorowe. To raz, a dwa powiedz Bodakowski dlaczego tolerujesz prowokacyjne antypolskie i antykatolickie komentarze na tym zas..m portalu? Jak się kończy tolerancja dla agresywnych wrogów chyba ci wyjaśniać pod tym tekstem nie trzeba?
taro2019.05.27 17:44
bezczelne lewackie bydlaki, juz sie ze swoim debilizmem nie ukrywaja.
Felek2019.05.27 17:33
Skoro ona sieje nienawisc do innych ludzi to niech nie oczekuje innego traktowania. Proste. Podobnie jest z Pawlowicz ktora wyzywa wszytskich od najgorszych a jak ktos smie jej odpowiedz w podbnym jezyku ktory ona zrozumie to od razu hurr durr ze jest atakowana.
infor2019.05.27 22:57
Przejdź lewacki śmieciu do swoich portali, bo tutaj i tak wszyscy cię oleją. Polacy nie potrzebują takich jak ty
Greg2019.05.27 17:28
Jak to możliwe, że w kraju rządzonym od 3 lat przez prawicowy i konserwatywny PiS możliwy jest taki lewacki zamordyzm? Czy PiS jest nieudolne, czy po cichu to wspiera? Wyjaśnijcie mi jak to możliwe?
Grizzly2019.05.27 16:51
Dzisiaj faszyści są tęczowi! Ich swastyka to flaga tęczowa!
Maria Blaszczyk2019.05.27 17:18
No to rzućmy okiem na podstawowe cechy faszyzmu: Autokratyzm w stylu wodzowskim. Militaryzm. Walka z odmiennymi ideologiami (np. demokracja, komunizm, socjalizm). Pełna kontrola partii rządzącej nad dużą częścią aspektów życia społecznego i gospodarczego. Gospodarczy etatyzm oraz korporacjonizm. Nacjonalizm, w skrajnych przypadkach szowinizm bądź rasizm. I teraz wykaz na przykładach, że osoby LGBT mają aoutokratycznego wodza, są zmilitaryzowani, zwlaczają demokrację, komunizm, socjalizm, mają jakąś partię, za pomocą której próbują kontrolować życie gospodarcze i społeczne, są etatystyami lub korporaconistami, i do tego nacjonalistami (czy rasistami)... Życzę powodzenia.
Grizzly2019.05.28 9:30
Niczego tu nie udowodniłaś: jest partia, jest wódz, jest zbrojne ramię: parady zboków! Kontrola nad życiem nastąpi po zdobyciu władzy przez zboków!
Tomek2019.05.27 16:51
Najważniejsze to nie dać się lewakom zastraszyć. Na zachodzie LBTG i lewactwo dzięki swej agresywnej działalności budzi skrywany wstręt. Opanowali niestety administrację sądową, urzędy miejskie i gminne. W radykalny sposób eliminują wszelką opozycję. W Polsce jeszcze do tego nie doszło, jeszcze mamy szansę obronić się przed nimi.Pamiętacie kto skazał Charliego Evansa na śmierć? Sędzia homoseksualista nienawidzący normalnych rodzin, orzekający w sadzie rodzinnym. Dobrze że Franz Kafka tego nie dożył, bo umarł by ze śmiechu że rzeczywistość przerosła jego fantazję.
Maria Blaszczyk2019.05.27 17:14
A któż to jest Charlie Evans? To była taka postać ze "Star Treka", ale pewnie nie o to Ci chodzi... A z tą eliminacją to chyba przesadzasz. W kazdym zachodnim kraju sa partie zarówno lewicowe, jak prawicowe. Podobnie jak ze wstrętem. Mieszkam na tym Zachodzie i ludzie naprawę nie mają nic przeciwko lewakom (np. w moim kraju ostatnie wybory wygrała własnie partia lewicowa), a LGBT w ogóle nie jest tematem. Każdy żyje, jak uważa, a inni się tym nie zajmują.
Marek2019.05.27 18:36
Bo żyjesz w kraju kastratów intelektualnych o moralności nie wspomnę. Brak wykształcenia klasycznego charakterystyczne dla tych społeczeństw powoduje shamienie tzw elit,polityków, ludzi sztuki itd. a jak pisał Dołęga Mostowicz cham honoru nie ma.
robaczek 2019.05.27 16:28
tylko debilom bez szacunku do drugiego czlowieka. szacunek - takie cos o czym wasz Jezus uczyl podobno. znacie? no nie znacie.
stah2019.05.27 17:00
Już głąbie w świątyni prał po łbach tobie podobnych i wynosił na kopach !
Marek2019.05.27 16:08
Lewackie tępaki, po tylu komentarzach jeszcze nie ogarniacie tematu... Chcecie całe zboczone zastępy na olimpiadzie, to niech baby z jajami rywalizyją między sobą, faceci, którzy czują się kobitami z takimi samymi biegają, a faceci przebierający się w sukienki niech boksują się z takimi samymi. Kur_a co ja pier___e, dałem się ponieść fantazji lewackie, ale w sposób zamierzony.
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.27 15:43
"Pani to mówi DO MNIE OLIMPIJKI SPORTOWEJ" Klepacka jest chora psychicznie. Ona uważa, że skoro dostała medal za osiągnięcia sportowe, to teraz wolno jej wszystko. Dla niej oznacza to prawo do obrażania, atakowanie, prześladowania, naruzcania swojej ideologii. BO MEDAL DOSTAŁA! To jest typowe psychiczne myślenie każdego zwyrola. Klepacka jest potwierdzeniem tego, że homofoby mają nierówno pod sufitem. Niech lepiej przestanie już Klepać te swoje piierdololo, niech się ludziom nie narzuca. Pogrzane babsko niech się zgłosi do psychiatry im szybciej tym lepiej. Jaki ona wstyd przynosi swoim dzieciom.....
PrawyObywatel2019.05.27 16:02
Ona nie jest chora. Ona jest zła jak bolszewicy czy ci z ss!
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.27 16:08
Na pewno nie jest zdrowa na umyśli, bo nikt normalny nie lata jak poparzony po ulicach ze smartfonem nie nagrywa przypadkowo napotkanych ludzi i nie awanturuje się z nimi. Wystarczy popatrzeć filmik na mimikę i ekspresję Klepackiej. Te 2 minuty krótkiego nagrania wystarczają do postawienia przynajmniej wstepnej diagznozy psychiatrycznej. Po więcej szczegółów, pełną ocenę głowy Klepackiej i receptę na rozwiązanie jej problemów psychicznych już musi się zgłosić ona sama. Podstawą skutecznej terapii jest dobra wola pacjenta.
Leon Napoleon2019.05.27 15:39
Czy lewicowy aktywista ma jakieś imię i nazwisko??? W tym pełnym nienawiści piśmie, bo ciężko to nazwać listem, brakuje mi nazwiska tchórza, który sklecił na piśmie wizję dla osób normalnych. Lewicowy aktywista to patologia umysłowa na szóstkę!
Polak Ateista Dumny Gej.2019.05.27 15:29
Prawda o "polskim geju". W jakim miescie jesteś "polski geju"? No powiedz, napisz. Tego nie zrobisz bo się boisz, że ktoś o szczegóły zapyta. 𝐍𝐢𝐞 𝐦𝐚 𝐭𝐲𝐜𝐡 𝐬𝐮𝐤 𝐰 𝐏𝐨𝐥𝐬𝐜𝐞! 𝐍𝐢𝐞 𝐦𝐚 𝐭𝐲𝐜𝐡 𝐬𝐮𝐤 𝐰 𝐏𝐨𝐥𝐬𝐜𝐞! 𝐍𝐢𝐞 𝐦𝐚 𝐭𝐲𝐜𝐡 𝐬𝐮𝐤 𝐰 𝐏𝐨𝐥𝐬𝐜𝐞! 𝐍𝐢𝐞 𝐦𝐚 𝐭𝐲𝐜𝐡 𝐬𝐮𝐤 𝐰 𝐏𝐨𝐥𝐬𝐜𝐞! A jaki jest na to dowód? Ich IP adres, oto on jeden z ich proxy adres: 𝐈𝐏 𝟐.𝟔𝟑.𝟐𝟓𝟓.𝟐𝟓𝟓. - 𝐑𝐎𝐒𝐉𝐀 Każdy może to sprawdzić. Nie dajcie się nabrać na ta sowiecka sukę !!! Suki nie mają nic wspólnego z Polską !!! ten prawdziwy
PrawyObywatel2019.05.27 15:24
I bardzo dobrze! Polska brunatna to może istnieć tylko w głowach popapranych pisuarów! Złym ludziom zachciało się bawić w neonazistów! WON!
zdumiony lewacką głupotą2019.05.27 22:55
a czego ty tu szukasz z takim głupawym bełkotem ty lewacki śmieciu?
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.27 15:21
Koła olimpijskie symbolizują różnorodność i solidarność. Ideologia Klepackiej jest zaprzeczeniem tych wartość. Klepacka chciałaby wykluczyć ludzi LGBT ze społeczeństwa, ze sportu. Jej postawa jest dyskryminująca, pełna nienawiści, antysportowa. Jak ona chce nadal utożsamiać się ze swoją sportową koleżanką lesbijką, jak ona jej po czymś takim w oczy spojrzy? Nie spojrzy, nie będzie miała odwagi. Taki ktoś nie powinien reprezentować Kadry Olimpijskiej. Nie ma miejsca na prawackie homofobiczne piierdololo Klepackiej ani w polskim sporcie, ani światowym sporcie. Jeszcze chwila, a Klepacka dostanie zakaz wstępu na sportowe obiekty na zachodzie. Nikt od Klepackiej nie oczekuje wysokiego ilorazu inteligencji, ma prawo jak każdy do swoich poglądów nawet niemądrych. Nikt też nie zmusza jej do zapisania swoich dzieci na zajęcia dotyczące równości LGBT. Niech więc przestanie lamentować, że krzywda jej się dzieje i niech pamięta o tym, że w polskich szkołach są dzieci LGBT, które musimy chronić przed ideologią Klepackiej.
02019.05.27 15:30
kłamiesz jak patologiczny gej-kłamca Koła Olimpijskie oznaczają kontynenty. Niebieski – Europę, czarny – Afrykę, żółty – Azję, czerwony – Amerykę i zielony – Australię. O taką różnorodność chodzi, nie o róznorodnośc zboczeń
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.27 15:36
Chodzi dokładnie o to co napisałem. W sporcie nie ma miejsca na homofobię, nie ma miejsca na ideologię Klepackiej. Chce uprawiać brudną politykę jej sprawa, w takim razie wypad z Kadry Olimpijskiej.
02019.05.27 15:40
a niby dlaczego "nie ma"? Nie ma miejsca na zboczeńców. To pewne.
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.27 15:51
Dlaczego nie ma miejsca dla normalnych osób, których psychopata 0 określa "zboczeńcami"? W sporcie funkcjonuje wielu gejów, lesbijek, którzy osiągają bardzo dobre wyniki, zdobywają medale i przynoszą chwałę swoim krajom.
02019.05.27 16:00
podaj JEDEN dowód, że zboczenia są normalne
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.27 16:04
Nie muszę, gdyż nie postawiłem takowej tezy. To ty postawiłoś tezę, że normalność to "zboczenie". Twoje urocze piierdololo nie ma nic wspólnego z faktami, podobnie jak piierdololo psychicznej Klepackiej.
02019.05.27 16:15
Nadzwyczajne twierdzenia wymagaja nadzwyczajnych dowodów, więc dokąd nie UDOWODNISZ że zboczenie ma wszystkie znamiona normalności, dotąd musi być wykluczane.
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.27 16:43
Nie ma nic nadzwyczajnego. homoseksualność jako prawidłowa normalna orientacja, jeden z wariantów ludzkiej seksualności to consensus naukowy.
02019.05.27 17:14
Konsensus ustalony pod groźbą pobicia nie ejst konsensusem Sory, leżysz A dowodu jak nie było tak nie ma
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.27 19:47
Nie muszę nic udowadniać, bo to nie ja propaguję pseudonaukowe kocopoły
Maciek Arczyński2019.05.27 19:25
Ha, i w ramach prawidłowej orientacji wymieracie w jednym pokoleniu. Prawidłowo.
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.27 19:49
Wymarliśmy w twoich urojeniach, tak jak jesteśmy "zboczeńcami" w twojej chorej głowie.
anonim2019.05.27 20:35
jesteście zbokami
Maria Blaszczyk2019.05.27 21:40
A do tego to jak doszedłeś? Homoseksualność istniała "od zawsze", skoro już 4 tys. lat temu wspomina się o nim w Darmasatrach, (a ponad 2,5 tys. lat temu w Biblii). I jakoś nie zanika. Więc chyba problem leży w tym, że Ty nie rozumiesz natury tego zjawiska, a nie na tym, że to zjawisko prowadzi do czyjegoś wymarcia.
02019.05.28 0:08
wodogłowie podobnie nie zanika
hetero2019.05.28 22:09
proponuję baranka o ścianę, może pomoże....
02019.05.27 15:33
No i oczywiście - z definicji NIE ma żadnych "dzieci LGBT" Nie ma również na promocję zboczeń ani oszustów podających się za "kobiety". Ich miejsce jest w wiezieniach.
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.27 15:38
Oczywiście, że są. Sam byłem jednym z wielu dzieci LGBT, które chodziły najpierw do podstawówki, potem liceum.
02019.05.27 15:44
zboczeńcem sie stajesz gdy przestajesz być dzieckiem Nie mówiąc o tym, ze nie jest was "wielu" tylko tyle co brudu za paznokciem.
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.27 15:54
Zboczeńców szukaj w swojej rodzinie i u siebie, gdyż twoje poglądy są zboczone. Człowiek jest świadomy swojej orientacji już od lat dziecięcych, a zwłaszcza nastoletnich. To jest wciąż etap podstawówki, nastepnie liceum. Zatem jak najbardziej w szkołach są dzieci LGBT. Należy je chronić przed homofobiczną prawacką ideologią.
02019.05.27 15:56
orientacja jest jedna reszta to zboczenia
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.27 16:02
Nie będę dyskutować o urojeniach i zachciankach 0, tylko faktach. Orientacji jest kilka, zboczeń jeszcze więcej wśród prawactwa zboczenia to częsta przypadłość.
Rtl2019.05.27 16:05
Dobry podpis, zero umysłowe i moralne. Ciekawe co o jednej orientacji wie twój prezio. Jedna orietacja. PEDALSKA!
02019.05.27 16:18
tylko sobie nie zrób dobrze
jotbart2019.05.27 17:32
A co ma do powiedzenia biologia? Jak tam sluzowka odbytu u gejow znosi nienaturalne bodzce? Czy biologia stowrzyla te tkanke do tych celow? Skoro jedna tkanka jest permanentnie uszkadzana, to co sie dzieje z innymi tkankami? A co z organami? A co z liczba zakazen takimi prostymi chorbami wenerycznymi? Cdn
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.27 18:06
Nie na temat dziubeczku ja ci porad analnych udzielać nie będę. Zwłaszcza bezpłatnie. Zapytaj żony jak będziesz grzeczny to może się zgodzi.
anonim2019.05.27 21:20
naucz się po polsku pisać
anonim2019.05.27 21:22
poco ma smrodzić ulewającym się gównem z odbytu normalnych sportowców
Tadzio2019.05.27 15:11
Czyli PiS chce zakazać prawicowym sportowcom działania? Bo PiS to w coraz bliżej komunistycznym ideom. 500+? Marks byłby dumny
edi2019.05.27 15:10
Dla niewierzących - to nie PiS POKOnał POKO - to MARYJA KRÓLOWA POLSKI w miesiącu MARYJNYM - MAJU w DZIEŃ MATKI tego dokonała. To zła wiadomość dla POKOnanych BO TO JEST TA - KTÓRA ZMIAŻDŻY GŁOWĘ SZATANA - NAWRÓĆCIE SIĘ PUKI CZAS ! bo przyjdzie NASTĘPNY ŁOMOT NA JESIENI !
Anty PoPiS2019.05.27 15:13
to 500+ i bezmózga hołota tego dokonała
Maciek Arczyński2019.05.27 20:18
Tolerancja, pokój i miłość demokracji u postępactwa są znane w całej galaktyce o czym gorliwie zapewnia Wasz idol, p. Lech Wałęsa.
Marcin Matyja2019.05.27 15:08
zboczeni faszyści chcą poszczekać. Sodomici opamiętajcie się i pamiętajcie, że zboczenia można i powinno się leczyć.
Maria Blaszczyk2019.05.27 15:05
A mam pytanie. Czy pan redaktor Bodakowski uważa, że w jakichkolwiek okolicznościach można wnioskować o odwołanie sportowca z kadry (obozy koncentracyjne i szpitale psychiatryczne pominę litościwym milczeniem, pierwszych w Polsce nie ma w ogóle, oddziały psychiatryczne padają jak muchy pod miłościwymi rządami Prawa i Sprawiedliwości)? Czy np. ktoś, kto twierdzi, że kobiety zawsze sie troche gwałci, albo, że gwałcenie pijanej jest zupełnie normalnym zachowaniem, powinien być w kadrze olimpijskiej? Albo ktoś, kto opierając się na Piśmie bardzo Świętym twierdziłby, ze niewolnictwo jest bożym zamiarem i należy je znów wprowadzić? Albo że - na drugą nóżkę - religia to opium dla ludu, a skoro tak - to mając na uwadze potrzebę wychowania młodych pokoleń w trzeźwości należy przed nią chronić dzieci? Czy istnieje jakikolwiek pogląd, który zdaniem pana redaktora sprawia, że człowiek traci mandat do reprezentowania naszego kraju na jakimkolwiek polu?
02019.05.27 15:39
Nie ma takiego poglądu. Szczególnie że kłamiesz w dokładnie każdym punkcie jaki barwnie przytaczasz - samowolnie wrzucając tu i ówdzie kłamstwa a to o "gwałceniu" a to o "niewolnictwie" - co jest szczególnie śmieszne w ustach piewczyni Socjalnego Państwa Niewolniczego. Słóko dodasz tu, słówko dodasz tam, i tak się kłamie po plasterku.
Maria Blaszczyk2019.05.27 17:08
Ale jakie kłamstwa? To są przykłady, wymyślone przeze mnie (choć oparte na prawdziwych poglądach wypowiadanych przez różne osoby, nota bene - wybrałam też totalitarystyczny lewicowy pogląd, żeby nie było, że jestem jednostronna), by zobrazować o co mi chodzi. Przecież nie twierdzę, że pani Klepacka to twierdzi. Szukam jakiejś wyjściowej pozycji do dyskusji - staram się ustalić, czy się gdzieś zgadzamy z panem redaktorem Bodakowskim - że istnieją poglądy nie do przyjęcia dla cywilizowanych ludzi. A co do kłamstw - gdzie ja opiewałam "Socjalne Państwo Niewolnicze"?
ewka2019.05.28 12:06
A tak właściwie to o co pani sie rozchodzi, ględzi pani , ględzi , o kim o czym? bez przykładów, beż konkretów, takie pierdy do poduchy.
sct2019.05.27 15:02
Do eurolewaków:Jeszcze więcej łomotu od suwerena chcecie?Polska to nie Hiszpania lub Irlandia.
Maria Blaszczyk2019.05.27 15:13
To nie o to chodzi... Przeczytaj swój własny komentarz i przemyśl, czy aby na pewno to jest to, czego Ty chcesz? By blisko połowa Twoich rodaków machnęła na to wszystko ręką, mając dosyć niszczenia (w naszym przekonaniu, ale my się naprawdę szczerze martwimy) naszego kraju, a także wyzwisk i pogardy, jak te zawarte w Twoim poście - zabrała się i wyniosła do Hiszpanii i Irlandii? Zwróć uwagę, że "lewacy" to ta zamożniejsza, lepiej wykształcona część społeczeństwa - oni sobie dadzą radę, ale czy Polska da sobie radę bez nich? Ja zawsze sobie roiłam, jak to wrócer do Polski, gdy dzieci skończą szkołę, itd... Ale teraz - to już jakoś mnie ta chęć opada. To nie jest już miły kraj, gdzie ludzie sobie żyją normalnie, mimo różnic. To jakaś zimna wojna, gdzie wyborczy wynik to "łomot", a inne poglądy to powód do pogardy.
02019.05.27 15:28
Lewacy nie są "zamożniejszą" częścią społeczeństwa - choćby z tego powodu, ze nie sa częścią społeczeństwa. Są jego śmiertelnym wrogiem, ponieważ głoszą teorie o potrzebie zniszczenia wszystkich przejawów istnienia tego społeczeństwa. Jesteście jak nowotwór. Zamożniejszą częścią społeczeństwa są albo powinni być (jesli WY ich nie okradniecie) - przedsiębiorcy i klasa średnia - czyli klasyczny wyborca prawicowy, a przed wojną endecki.
02019.05.27 16:13
trudno życ normalnie, gdy jest się non stop atakowanym przez różnych samozwańczych rzeczników "gejów" i "transseksualnych kobiet", a dzieci w szkole zboczenec poucza o Prawie do masturbacji.
0.0.02019.05.27 14:58
Jak widać - powtórzone 1000 razy kłamstwa o "normalności homoseksualizmu", "ludziach transpłciowych" i "LGBT" stają sie "Prawdą'.
Magda2019.05.27 14:52
. PRECZ Z DYKTATEM ZBOCZEŃCÓW! .
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.27 16:48
kto wie... może biskupy cię posłuchają
Magda2019.05.27 22:10
Oni podzielają moje zdanie na ten temat.
Marek2019.05.27 14:49
Jak faceci trans stają na podium olmpijskim, startując jako kobiety to lewicy to nie przeszkadza, fuj zboczeńcy, rasiści...
Stop lewactwu2019.05.27 14:47
Nie dziwię się , że chore poglądy i pomysły goszczą w jednej głowie !
Maciek Arczyński2019.05.27 16:43
Ale popatrz, ludzkie panisko. Nie kazał jeszcze ogolić głowy p. Klepackiej.
Moni2019.05.27 14:41
Jeżeli to jest prawda, to lewacko-tęczowy faszyzm już trwa. Porządni ludzie muszą się temu przeciwstawiać.
ja2019.05.27 14:46
Przecież to jest absolutna bzdura. Bodakowski znowu się nayebał. Nikt nikomu niczego nie będzie zabraniał. Bodakowski manipuluje, jak zwykle - bo jest wrednym ch...
ABC2019.05.27 15:20
Słowa "zwracam się do Pana publicznie z apelem o odwołanie Pani Zofii Klepackiej z kadry narodowej PZŻ." są apelem o szykanowanie osoby
ja2019.05.27 15:23
No cóż. Kretyni są wszędzie. Niech się "zwraca" :) Powodzenia
Mateusz Jegliński2019.05.27 16:01
Ale w 99,9% kretynami są lewacy.
ja2019.05.27 18:08
"Nikt swojego garba nie widzi, a z innych szydzi" Mati ;)
JR2019.05.28 7:47
Czyżbyś o sobie napisał?
polak2019.05.27 17:35
coś słyszałem od tych lewaków i pedałów o TOLERANCJI
Kanty2019.05.27 20:12
A ja sie pytam, gdzie jest Minister Sportu, dlaczego takiego lachmyte psine prezesine nie wypie...li od razu na pysk?! Po co nwasciwie on jest??!!