Kwik "apolitycznych dziennikarzy" Trójki odrywanych od mikrofonu - zdjęcie
23.03.16, 19:53

Kwik "apolitycznych dziennikarzy" Trójki odrywanych od mikrofonu

13

„Wszelkie próby upolityczniania czy upartyjniania działalności Programu Trzeciego są nie do przyjęcia, ponieważ media publiczne nie należą do partii politycznych ani do nas, dziennikarzy, tylko do Polaków, którzy je utrzymują” - napisali dziennikarze „Trójki” w proteście przeciwko zmianom w ich miejscu pracy.

Teraz krzyczą o "upartyjnieniu" mediów, mimo że sami wcześniej jawnie popierali porzednią władzę.

Sygnatariuszom listu nie przeszkadzało popierać prezydenta Bronisława Komorowskiego (m.in. akcje przeprowadzane w III RP jak np. zorganizowana w 2013 r. „Orzeł może”)

Jeden z dziennikarzy – Artur Andrus (także podpisał się pod listem) napisał nawet piosenkę pt. Orzeł może.
Wtedy "upartyjnienia" oczywiście nie było.

Podczas gdy „Trójka” zaangażowała się w akcję „Orzeł może”, której patronował ówczesny prezydent Bronisław Komorowski, członkowie Rady Programowej Polskiego Radia stanowczo protestowali twierdząc, że narusza to zasady bezstronności. Władze „Trójki” były jednak innego zdania.

Na specjalnie wynajętej przyczepie były prezydent z małżonką, wspólnie z Jarosławem Kurskim (Gazeta Wyborcza) i Magdaleną Jethon (radiowa Trójka), zapewniali że jest to apolityczna impreza.

- Dziękuję „Trójce” i „Wyborczej”, które starają się zaproponować nieco zmodyfikowany sposób obchodzenia patriotyzmu - powiedział prezydent.

tag/niezalezna.pl

<<< JAK ŻYĆ BY PO PROSTU .... ŻYĆ WIECZNIE! ZOBACZ! >>>

 

<<< 10 PORAD JAK PRZEŻYĆ W DNIACH OSTATECZNYCH >>>

 

<<< CAŁA PRAWDA O BANKSTERACH! KONIECZNIE PRZECZYTAJ! >>>

 

<<< CZY WIESZ ŻE ŚMIERĆ .... NIE ISTNIEJE! >>>


Komentarze (13):

anonim2016.03.23 20:01
A czy szumnie zapowiadany list Michnika do Kiszczaka został dziś opublikowany? Przeglądam prawicowe portale i ani widu ani słychu...?
anonim2016.03.23 20:25
Radiową "Trójkę" trzeba jak najbardziej odkurzyć i nie słuchać kwiczenia. To wyjątkowo lewicowa stacja, ideowo chyba niewiele lepsza od Toku efemu.
anonim2016.03.23 20:25
@Narodowy.. -a w USA biją murzynów.
anonim2016.03.23 20:26
kwiczące świnie z apolitycznej trójki powinny sobie założyć swoje radio i tam wciskać Polakom ciemnotę....
anonim2016.03.23 20:48
;]
anonim2016.03.23 20:48
Jak Wy mnie radujecie mordki moje bolszewickie :D
anonim2016.03.23 20:50
To nie dziennikarze tylko tuby propagandowe.
anonim2016.03.23 22:18
@Lukasz 83 Co ty tak cały czas o tych burakach? Czyżbyś miał przed sobą lustro? Jeśli odpowiada Ci nachalna propaganda kierowana do lemingów wielkomiejskich ( i nie tylko) to twoja sprawa. Ci tak zwani dziennikarze byli zbyt tendencyjni, aż nie można było słuchać tego ich bełkotu. Wszystko na jedno kopyto. Próbowałem tego czegoś słuchać jadąc samochodem ale nie dało się dłużej niż kilka minut bo łapałem ich ( dziennikarzy i zaproszonych przez nich gości) za każdym razem na prymitywnych manipulacjach a nawet kłamstwach. Po prostu szkoda czasu i nerwów. Jest to radio publiczne i nie życzę sobie słuchać steku bzdur i propagandy antypolskiej na tej antenie. Możesz sobie posłuchać bzdetki jak lubisz taki poziom, ja płacę podatki i chcę słuchać prawdy i faktów a nie ładnie opakowanego kłamstwa. Koniec i kropka.
anonim2016.03.23 22:32
Były w Trójce audycje Kaczkowskiego,ale tam hodowała się także Olejnik pod czułym dla niej okiem Urbana,także wtedy gdy jako Jan Rem nawoływał do zamordowania bł.księdza Jerzego Popiełuszki
anonim2016.03.23 22:39
Ten artykuł jest o tym, że PIS jest taki obiektywny i profesjonalny? Czekam aż PIS weźmie się za zmiany ustrojowe.
anonim2016.03.24 10:24
Słuchałem Trójki, i pamiętam doskonale pierwsze listy przebojów. Sobota 20 wyciągaliśmy przedłużacz i grundiga stereo...Cała banda dzieciaków siedziała pod klonem i słuchaliśmy. Uczyliśmy się na pamięć piosenek. Fajnie było. Potem było trochę gorzej. Pojawił się "Juras" ze słoniami i ręcznikami. Nie puszczali piosenek, które znaliśmy z Jarocina i przegrywaliśmy sobie na kasety. I zaczęliśmy myśleć...I Trójka przestawała być fajna.
anonim2016.03.24 10:33
Mam wrażenie, że krytykujący dziennikarzy Trójki, w życiu tej stacji nie słuchali i nie mają pojęcia o historii tego radia :/ Ja niestety też chyba dołączę do grona niesłuchających, bo ostatnio coraz więcej propagandy.
anonim2016.03.24 22:17
Angażowanie się mediów publicznych w jakiekolwiek akcje inicjowane przez prezydenta jest absolutnie niedopuszczalne, no chyba, że prezydent jest z PiS.