Kukiz'15 zaprezentowało hasło na wybory do PE - zdjęcie
28.04.19, 15:58fot. screen TVP Info

Kukiz'15 zaprezentowało hasło na wybory do PE

5

"Polska w Europie, Europa dla Polski" to hasło wyborcze Kukiz'15 w wyborach do PE. Równe szanse i równe prawa dla wszystkich państw w Europie - mówił Paweł Kukiz na konwencji wyborczej w Warszawie.

"Dziś w tej naszej walce, na tej naszej drodze kolejny bardzo ważny krok - wybory do europarlamentu. Wybory do europarlamentu, do których idziemy z hasłem Polska w Europie, Europa dla Polski" - stwierdził Kukiz w przemówieniu do wyborców.

"Równe szanse dla wszystkich państw w Europie, równe prawa dla wszystkich państw w Europie. Nie może być tak, że Europę trzyma w garści Komisja Europejska, która tak naprawdę służy interesom dwóch państw, takiemu swoistemu małżeństwu (Emmanuela) Macrona z Angelą Merkel. Walka o równe prawa dla wszystkich obywateli Unii Europejskiej łączy nas wszystkich" - dodał.

mor/PR24/Fronda.pl

Komentarze (5):

Tom Bombadil2019.04.28 21:23
Panie Bizon, Kukiz i Konfederacja w jednym stoją domu. Nie wątpię, że kiedyś dowiemy się, po co - tak naprawdę - powstały Kukiz'15 (dawniej) i Konfederacja (ostatnio). Zauważyłem, że zaczynam podejrzewać, że obecnie są one na scenie politycznej po to, aby razem urwać PiS-owi przy najbliższych wyborach tych 8 - 10 % (razem) i - w konsekwencji - umożliwić wspólne rządy PO + przydatki + Wiosna. Zamiast PiS-u. Niedługo się o tym przekonamy (na jesieni). 1) Czy Kukiz, Wiosna - urwą PiS-owi procenty. 2) Czy Kukiz wejdzie w koalicję z PiS-em, czy z PO? That is the question.
ALE TO JUZ BYLO I NIE WROCI WIECEJ2019.04.28 19:48
S CETYNA ZYD UKRAINSKI DZIS ZNOWU OBIECYWAL RUINE ZE JAK BY ZDOBYL WLADZE TO BEDZIE ZWIJAL POLSKE A TYM SAMYM WSPOMAGAL NIEMCOW I ZYDOW W POLSCE.
SKRAJNE UGRUPOWANIA ZYDOWSKIE ZAWSZE UPADAJA2019.04.28 19:44
WY NARODOWCY NIE WIECIE ZE RZADZENIE TO NIE SILOWE PRZECIAGANIE LINY FIZYCZNI JUZ BYLI PRZEZ 8 LAT I CO ZOSTAWILI BIEDE UBOSTWO I UPODLENIE . JESZCZE JEDNA KADENCJA I BY DOPROWDZILI TO TEGO CZYM JEST WENEZUELA.POLITYKA WYMAGA ELASTYCZNOSCI I POSZANOWANIA NAWET TYCH KTORYCH NIE LUBIMY DRUGA TAKA PARTIA JAK WY JEST BIDNA WIOSNA KTORA TLUMACZY ZE CHETNIE INACZEJ MYSLACYCH BEDZIE WSADZAC DO WIEZIENIA.
Marcin2019.04.28 18:07
To juz nie JOWy Paweł? Głosowałem na ciebie wyborach parlamentarnych, jak i prezydenckich... wybacz, juz o tobie zapomniałem... sorry Winetou :D
Bizon2019.04.28 16:04
Zauważyłem, że ostatnio media agitujące za PiS przyjęły dwie strategie. Po pierwsze, atak na Konfederację i próby zdyskredytowania dobrego imienia ruchu Narodowców, Korwina, Brauna, Liroya i Godek. To efekt tego, że Konfederacja ma wielkie szanse na to, aby odebrać PiS elektorat patriotyczny i narodowy, który partia obecnie rządząca zwyczajnie zawiodła. Po drugie, pompowanie Kukiza, który nie jest już tak popularny i lubiany, jak w 2015 roku i może mieć realne problemy z dostaniem się do Sejmu. Media agitujące za PiS wiedzą, że szanse na samodzielną większość po wyborach PiS ma raczej małe, dlatego będą starały się sprzyjać Kukizowi, widząc w nim jedyną nadzieję na koalicjanta i jedyną możliwość tego, by nie utracić władzy.