07.07.15, 11:39

Kukiz nie wie jak skończyć

„Tytuł tego tekstu to „Kukiz może skończyć tak jak Lepper”, a ja im mówię byle nie jak Hołdys i ten drugi. To najważniejsze!” – powiedział Kukiz podczas niedzielnego koncertu w Piotrkowie Trybunalskim, nawiązując do rozmowy Frasyniuka i Hołdysa opublikowanej w tygodniku „Newsweek”.

Kukiz podczas koncertu nawoływał do głosowania we wrześniowym referendum ws. JOWów: „Jeśli nie zagłosujecie, plujcie sobie w brodę i nie dziwcie się, że wasze dzieci wyjadą za granicę, szukać szczęścia w Australii czy Nowej Zelandii” – mówił. Kukiz dodał, że referendum to ostatnia szansa na to, by ostatecznie rozprawić się z układem Okrągłego Stołu. 

sad/gazeta.pl

Komentarze

anonim2015.07.7 12:34
Panie Kukiz ! Popierałem Pana od samego początku i cieszę się z Pańskiego zwycięstwa. Ma Pan wizję i charyzmę przywódcy. JOW to bardzo ważny temat do debaty, ale nie na chwilę obecną. Dzisiaj cały wysiłek musi iść na obalenie Grubej Kreski. Plebiscyt tuż przed wyborami to największe zagrożenie dla zwycięstwa prawości, bo zacznie się wojna w łonie potencjalnych zwycięzców. Dlatego nie wezmę udziału w referendum. Mieszkałem 30 lat w USA i wiem, że JOWy są najlepszą formą wyboru swoich przedstawicieli. Wiem jednak także, że w pierwszej fazie powodują chaos, a nawet korupcję. Dopiero drugie wybory zaczynają czyścic scenę polityczną. Dlatego należałoby skrócić kadencję Sejmu do dwóch lat.
anonim2015.07.7 13:22
Taaaaa, demokracja też miał być najlepszym lekarstwem na wszystko
anonim2015.07.7 16:57
Fronda też nie wie jak skończyć, jadąc na Wybiórczą.