Kukiz: Mówię to ja, któremu Żyd-komunista zamordował Dziadka, a Ojca wysłał na Syberię - zdjęcie
30.01.18, 13:15

Kukiz: Mówię to ja, któremu Żyd-komunista zamordował Dziadka, a Ojca wysłał na Syberię

Izraelski polityk Jair Lapid, który chciałby zastąpić na fotelu premiera kraju Benjamina Netanjahu, stał się protagonistą bezczelnej nagonki prowadzonej przeciwko Polsce. Na Twitterze napisał o Polsce i Polakach bzdury tak olbrzymie, że w gruncie rzeczy należałoby przestać traktować tego człowieka jako osobę cywilizowaną. Szef Kukiz'15 Paweł Kukiz postanowił jednak odpowiedzieć Lapidowi i na facebooku w kilku akapitach wyłożył oskarżającemu Polaków Żydowi, w czym rzecz, gdy idzie o Holocaust.

"Dlaczego obozy działały w Polsce? Ponieważ Niemcy wiedzieli, że przynajmniej część lokalnej społeczności będzie im w tym pomagać" - powiedział Jair Lapid szef partii Yesh Atid.

Nie, panie Lapid.... Niech Pan spojrzy na mapę... Rok 1933... Trzy miliony Żydów żyje na terytorium Rzeczpospolitej. Czyli tylu, ilu w Niemczech, Francji, Szwajcarii, Belgii, Holandii, Austrii, Węgrzech, Włoszech, Jugosławii, Bułgarii, Grecji, Danii, Litwie, Łotwie i Estonii razem wziętych.

Zadał Pan sobie pytanie DLACZEGO AKURAT POLSKĘ umiłowała Żydowska Diaspora ??? Bo "wiedziała, że część Polaków będzie ich mordować"??? Pan oszalał ???

Wytłumaczę Panu "dlaczego obozy (NIEMIECKIE!) działały w Polsce". Przede wszystkim dlatego, że Niemcy to bardzo praktyczny Naród i nazistowską, bandycką eksterminację Ludności Żydowskiej realizowali tam, gdzie tej Ludności było najwięcej. Oszczędzili na transporcie. No chyba, że uważa Pan, że w przypadku wywiezienia Polskich Żydów do Niemiec uniknęliby Oni Holokaustu, osłaniani mężnymi piersiami Wehrmachtu, SS i GESTAPO...

W każdej nacji, w każdym Narodzie, panie Lapid, znajdą się bandyci, zwyrodnialcy i dewianci, którzy okres wojny wykorzystają albo po to, by spełniać swe dewiacje, albo po to by się bogacić, albo z innych, obcych mi względów. Czy to wśród Polaków, czy to wśród Żydów. Jest wiele do wyjaśnienia. Po obu stronach. I wszystkich bandytów- bez względu na nację- należy ścigać i surowo karać. Ale generalizowanie i stawianie Polaków na równi z niemieckimi nazistami również jest zbrodnią.

I mówię to ja, Paweł Kukiz, który wybaczył mimo iż Żyd-komunista zamordował mu Dziadka a Ojca wysłał na Syberię. Który uwielbia Singera, kocha poezję Etgara Kereta a wiersze Brzechwy przypominają mi Tatę, bo zawsze czytał mi je do snu.

Znajmy miarę, Panie Lapid.
Szalom.