Kukiz jednak dalej za legalizacją marihuany - zdjęcie
08.07.15, 12:12

Kukiz jednak dalej za legalizacją marihuany

5

Kukiz przez dwa dni brylował w wielu programach telewizyjnych. Mówił o rewolucji w Polsce jeśli rząd nie zatwierdzi wyników referendum ws JOWów - mniema że Polacy zdecydowanie poprą jego jedyną rzecz o któej mówi. Ale mówił też o sprawie, która nie wywołała szerokiej dyskusji a mianowicie o legalizacji marihuany. 

Na zakończenie rozmowy Monika Olejnik pytała Pawła Kukiza, czy jest za legalizacją marihuany. Odpowiedział, że wielokrotnie zwracał uwagę, iż alkohol jest groźniejszym narkotykiem. Przyznał, że jest zwolennikiem takiego rozwiązania, jakie przyjęto w Czechach, gdzie można mieć niewielką ilość marihuany na własny użytek. Natomiast obecnie są znacznie ważniejsze sprawy dla Polaków niż ta kwestia - zaznaczył. Czyli kwestia narkotyków i ich legalizacji nie jest ważna dla Kukiza. Cóż, sprawy takiej wagi są bardzo ważne Panie Kukiz, tak samo jak walka z in vitro czy aborcją. Ale widać że sprawy które dziwnie określa się jako światopoglądowe są dla Kukzia mało koszer. 

Podobną opinię Kukiz wyraził na swoim Facebooku, pisząc: "...po jaką cholerę mówić Narodowi np. o tym, że Polska jest w pierwszej dwudziestce państw świata pod względem WYPROWADZANIA z nich kapitału? Że wśród członków UE zajmujemy w tej "konkurencji" pierwsze miejsce? Po co uświadamiać Obywateli, że w latach 2008-2012 wyprowadzono z Polski 46 MILIARDÓW dolarów? Lepiej o in vitro i maryśce" - napisał.

Kukiz pokazuje kolejny raz, że ma w nosie sprawy związane z moralnością czy etyką.

mm/gosc.pl

Komentarze (5):

anonim2015.07.8 12:35
Jeśli kewstia ordynacji wyborczej jest dla tego pana ważniejsza niż kwestia życia obywateli, to ja dziękuję takiemu politykowi.
anonim2015.07.8 13:40
Przecież to co on powiedział to sama prawda. Chore jest to że policja zatrzymuje kogoś za grama marihuany.
anonim2015.07.8 14:04
Legalizacja marihuany, in vitro, zaprzestanie finansowania kościoła, wycofanie religii ze szkół... niektóre pomysły Kukiza są całkiem do rzeczy. Niestety reszta się kupy nie trzyma.
anonim2015.07.8 14:24
cyt:"Odpowiedział, że wielokrotnie zwracał uwagę, iż alkohol jest groźniejszym narkotykiem." Na liście WHO alkohol jest trzeci wśród twardych narkotyków a ponieważ nasze ? państwo czerpie ogromne zyski z akcyzy alkoholu to sprawa ta jest tabu. Oczywiście ,że marihuana jest mniej toksyczna.Żadne argumenty w przypadku Kukiza nie mają racji bytu jest to zagrożenie dla układu.PIS-PO A fronda wykazuje się szczytem hipokryzji podpierając się Moniką Olejnik.
anonim2015.07.8 14:52
Moralność to bardzo ważna sprawa. Wysoce niemoralny i nieetyczny jest fakt że socjalistyczne państwo w osobach swoich funkcjonariuszy interesuje się tym co obywatele noszą w kieszeni tym bardziej gdy to co noszą nabyli za własnoręcznie zarobione pieniądze.