26.06.18, 15:27zdj. screen Youtube

Kto zastąpi Nawałkę? Tak typują bukmacherzy

Większość kibiców nie ma chyba wątpliwości, że dni/tygodnie Adama Nawałki na stanowisku selekcjonera piłkarskiej reprezentacji Polski są raczej policzone. Kto miałby go zastąpić?

Bukmacherzy wskazują na Michała Probierza, trenera Cracovii. Obecnie za jedną złotówkę postawioną na Probierza można otrzymać trzy złote. Były szkoleniowiec Legii, Jacek Magiera został natomiast "wyceniony" na sześć złotych. Osiem złotych wygrać można za każdą złotówkę postawioną na Gianiego de Blasiego, byłego selekcjonera reprezentacji Albanii.  

Michał Probierz, trener Cracovii wcześniej wywalczył wicemistrzostwo Polski z Jagiellonią Białystok. Czy jednak na pewno chciałby poprowadzić polską reprezentację? Probierz odciął się od tych spekulacji i stwierdził, że nie ma takich planów. 

Probierz odciął się jednak od plotek i stwierdził, że nie chce prowadzić reprezentacji. Słowa szkoleniowca Cracovii zacytował na Twitterze Piotr Wołosik, dziennikarz "Przeglądu Sportowego":

 

A może warto zastanowić się, czy rzeczywiście na siłę trzeba robić z piłki nożnej nasz sport narodowy, skoro, jak widać- jesteśmy wyłącznie "średniakami" i postawić na inne dyscypliny, zaniedbane i niedofinansowane?

yenn/Onet.pl, Fronda.pl