Kto za Sousę? Szef PZPN ujawnił dwa nazwiska... - zdjęcie
04.01.22, 07:55Screenshot Youtube - Kanał Sportowy Extra

Kto za Sousę? Szef PZPN ujawnił dwa nazwiska...

8

Fani piłki nożnej w Polsce czekają wciąż na informację o tym, kto zastąpi Paulo Sousę, który w niezwykle kontrowersyjnych okolicznościach postanowił rozstać się z naszą kadrą. Wczoraj w rozmowie na antenie „Sport.pl Live” prezes PZPN zdradził dwa nazwiska szkoleniowców, którzy starali się o tę posadę.

Cezary Kulesza w rozmowie w serwisie sport.pl przyznał, że posada szkoleniowca polskiej kadry zainteresowała Fabio Cannavari oraz Andreę Pirlo. Pierwszy z nich w 2006 roku odebrał Złotą Piłkę dla najlepszego piłkarza świata. Pirlo z kolei jest jednym z najlepszych pomocników w historii, jednak ma bardzo niewielkie doświadczenie trenerskie. Przez rok prowadził drużynę Juventusu.

Jak przyznał dalej Kulesza, zainteresowanie jest bardzo duże. Nie chciał jednak podać innych nazwisk. Przyznał też, że nie jest wciąż pewne, czy kadrę obejmie szkoleniowiec z Polski, czy obcokrajowiec.

Jest trochę nazwisk mniej znanych, kilka bardziej znanych. Z tym, że ci bardziej znani panowie są w starszym wieku, więc ich czas trochę minął”

- mówił prezes PZPN.

dam/sport.pl,dorzeczy.pl

Komentarze (8):

Anonim2022.01.8 13:13
Kontrowersyjnych?
Skrzypek na dachu2022.01.4 16:47
Polska druzyna jest dobra ale nie ma szczescia do trenerow , najgorsi to ci co nie mowia po Polsku .
Żyd Anonim - wieczny tułacz (i nudziarz)2022.01.4 12:15
Od urodzenia cierpię na ostry oraz przewlekły syndrom antypolonizmu i antyklerykalizmu. (Wyssałem to z mlekiem matki.) Osoba Matki Bożej wywołuje u mnie odruchową wściekłość, bo to Ona pokonała tego, którego jestem kundlem, jazgoczącym na tym forum od lat. Podobnie JP2, który tyle ludzi na całym świecie uchronił od piekła. Wielcy święci, szczególnie św. Siostra Faustyna i Padre Pio, to dla mnie tylko "pyerdolnięci psychole". Gdy słyszę słowa: "Boże Miłosierdzie", "Eucharystia", "Ewangelia", "katolicka Polska" to mam drgawki, wysypkę i permanentną $raczkę. W KAŻDYM księdzu widzę chciwego na kasę pedofila, który naiwnych prostaków straszy piekłem. Każde niepowodzenie w "tym kraju" - prawdziwe, domniemane czy choćby zmyślone - cieszy mnie niezmiernie. Marzy mi się rozwalenie "tego kraju" i przerobienie go na nasz Polin, w którym byłoby normalnie, tzn. kościoły jako Muzea Ateizmu albo knajpy, księża w obozach, my bylibyśmy panami, a polaczki-goje pracowaliby na nas. Oczekuję więc propozycji, bo mi się skończyły pomysły. Bluzgam w kółko to samo, rechoczę głupkowato "buhahahaha", słowem robię tu z siebie durnia, i to jeszcze na oczach gojów oraz katolików.
Krzysztof2022.01.4 16:51
Moim zdaniem jesteś durniem. Po co tym się chwalisz?
Nie można2022.01.4 10:07
dwa razy wejść do tej samej rzeki. Dlatego nie Nawałka czy Brzęczek, ale Papszun.
Anonim2022.01.4 9:37
Może Jarosław? On taki dobry we wszystkim...😁😁😁
Jawny2022.01.4 12:14
Tylko Anonim. Ewentualnie Po 11... Mistrzostwo świata murowane (dla Izraela).
Tego we Frondzie nie ma.2022.01.4 8:39
Wstyd! Kierowca Kaczyńskiego przyłapany. Za to grożą surowe kary. Łącznie 1100 zł i 10 punktów karnych może kosztować rajd po Warszawie kierowcę Jarosława Kaczyńskiego. Limuzyna z prezesem PiS znacznie przekraczała prędkość i nie zatrzymała się na znaku "stop". Kolejnych wykroczeń drogowych miał dopuścić się kierowca drugiego samochodu eskortującego Kaczyńskiego.