Podczas emisji na żywo "Szkła kontaktowego" z Przystanku Woodstock na scenę wskoczył Oskar W., który trzymał kartkę z napisem "TVN kłamie" poczym spoliczkował Grzegorza Miecugowa.

Oskar W., jak ujawnia "GPC", to człowiek, który wypromował Krzysztofa Kononowicza. Obecnie Oskar jest członkiem Nowej Prawicy Janusza Korwin-Mikkego. – Oskar od zawsze podejmował dziwne działania, które nie bardzo były związane z prawicą wolnościową, a miały być z jego strony tylko manifestacją antysystemowości – mówi „Codziennej” Hubert Kożuszko, dawny działacz Nowej Prawicy i były zastępca Oskara W.

– Swoimi działaniami Oskar ośmiesza środowisko wolnościowe prawicy konserwatywnej. Nie chciałem dłużej z taką osobą współpracować i pomagać NP. Uważam też, że to, co zrobił na Przystanku Woodstock, jest szkodliwe dla ruchu konserwatywno-liberalnego – chociaż moja opinia o TVN-ie i dziennikarzach tej telewizji jest negatywna – dodaje Kożuszko.

Czyli to nie człowiek Jarosława Kaczyńskiego, ani ojca Rydzyka, ani środowisk "Do Rzeczy", "W Sieci", ani człowiek Frondy. Więc...

sm/Gazeta Polska Codziennie