Kto ma być twarzą KO: Sonik czy Jachira? - zdjęcie
22.12.19, 18:10

Kto ma być twarzą KO: Sonik czy Jachira?

12

Ponawiam swój apel do władz klubu Koalicji Obywatelskiej o usunięcie z niego posłanki Klaudii Jachiry, która każdą swoją wypowiedzią kompromituje nie tylko KO, ale także polski parlamentaryzm.

 

Rozumiem, że przy ustalaniu list wyborczych każdemu komitetowi mogą przytrafić się personalne błędy, bo trudno przewidzieć, co zrobi jego kandydat w roli posła bądź senatora. Trudno mi jednak zrozumieć brak reakcji władz Koalicji na skandaliczne wybryki Jachiry w kampanii wyborczej, a także już jako posłanki.

W parlamencie RP jest miejsce dla każdego, kogo wprowadzili do niego wyborcy, także dla ludzi wrogich narodowym imponderabiliom oraz wartościom, na których opiera się niepodległa Rzeczpospolita. Czy władze klubu, który deklaruje swój patriotyzm muszą jednak tolerować w swoich szeregach osobniczkę podłej konduity znieważającej to, co jest dla zdecydowanej większości Polaków święte?

To pytanie kieruję szczególnie do krakowskiego posła Koalicji Obywatelskiej Bogusława Sonika, którego bardzo szanuję i poważam za jego wspaniałą działalność opozycyjną i niepodległościową od lat 70. ubiegłego wieku do dzisiaj. Jak się czujesz, Bogusiu, zasiadając w tym samym klubie, co wroga Polsce i chrześcijaństwu intelektualna impotentka oraz moralna troglodytka Klaudia Jachira?

Jerzy Bukowski

Komentarze (12):

Ryszard Olejniczak2019.12.23 9:52
"Kto ma być twarzą KO: Sonik czy Jachira?" Najlepiej ta głupsza.
Old_man2019.12.23 0:19
Jachira w Sejmie tyra aż w piersiach dech zapira, głos mocno sobie zdzira choć bełkot ten to szmira
Pfft2019.12.22 19:23
- "wroga (...) chrześcijaństwu" - "moralna troglodytka" Te dwa stwierdzenia się wzajemnie wykluczają, panie Bukowski.
Mirek2019.12.22 18:53
A lewactwo kacapskie znowu szczuje . Dlatego kacapsko-brukselskiemu lewactwu wyjaśniam co następuje : Otóż wedle wszelkiego rozeznania stwierdzam że Prawo i Sprawiedliwość dysponuje kadrami o wysokim morale . Wszyscy reprezentanci PiS-u we wszystkich organach Państwa [ Urząd Prezydenta , Rząd , Sejm , Senat] to ludzie uczciwi , inteligentni , szanujący swoich wyborców . Natomiast kogo mamy po stronie totalnej opozycji ?. Otóż mamy : złodziei , łgarzy , zdradzieckie mordy które szkalują Polskę poza granicami . Jednym słowem totalna opozycja to polityczne śmieci !!! . Totalna opozycja na sali sejmowej i na posiedzeniach komisji zachowuje się niczym łobuzeria , menele . To jest bydło a nie opozycja parlamentarna !!! .
Pfft2019.12.22 19:25
Po pierwsze, szanowne mentalne dziadostwo z komentarza powyżej, zanim zaczniesz bluzgać, warto by było chociaż upewnić się czy rozumiesz słowa, których używasz. Morale i moralność to dwie kompletnie różne rzeczy.
Ura-Bura - syn Baby Jagi2019.12.22 18:52
Klaudia Jachira, jest wzorcem politycznej, poselskiej uczciwości. Musi bardzo boleć środowisko katolicko-narodowe, jeśli stała się dla niego WROGIEM NR 1. Gdyby była tym, o czym pisze ten gostek - nikt nie zwróciłby na nią najmniejszej uwagi.
Majestic2019.12.22 19:05
Gdyby nie Jachiry język szkaradny który zawsze pokazuje to nie zrobiłaby w około siebie zamieszania, o to jej tylko chodzi, robi sobie jaja a ty sądzisz że Jachira dla idei działa.
Teresa2019.12.22 19:23
KO z twarzą smutnego clowna Klaudii Jachiry. Powiało horrorem!
anonim2019.12.22 18:36
Panie Bukowski! spójrz pan na twarz PiSu a raczej zdradziecką mordę jaką jest Kaczyński zawsze miernota, który w godzinie próby był pod pierzyną z kotem a opowiadał później jak to było na barykadzie i jak to walczył z komuną... o męstwie i bohaterstwie tego człowieczka świadczy wianuszek prywatnej ochrony którą zawsze się otacza! taka to twarz PiSu! zwykły zakłamany tchórz!
Majestic2019.12.22 18:59
Na własne oblicze już nie możesz patrzyć, a plucie na człowieka zasłużonego dla Polski tylko potwierdza że zdradziecka morda to własnie o tobie.
Paweł. 2019.12.22 18:27
Ty pisowski pomiocie, cały czas się kompromitujesz, i jakoś nikt do Frondy nie apeluje, żeby debila nie publikować!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Majestic2019.12.22 19:03
Słownictwo którym się posłużyłeś oznacza że na moralną troglodytę Jachirę gwiżdżesz, co jest w twojej grupie patologicznej uznawane za pochlebstwo.