Ksiądz pedofil, czyli zaplanowana akcja aktywistów homoseksualnych - zdjęcie
17.02.13, 14:55

Ksiądz pedofil, czyli zaplanowana akcja aktywistów homoseksualnych

30

Nagonka na Kościół i kapłanów nie jest dziełem przypadku, wyrazem autentycznego, społecznego oburzenia wywołanego przypadkami molestowania seksualnego najmłodszych i najbezbronniejszych przedstawicieli ludzkiej rodziny, które rzeczywiście miały miejsce. To starannie zaplanowana akcja wymierzona w instytucję stojącą na straży tradycyjnych wartości, która jako (praktycznie) jedyna może sprzeciwić się wszechobecnej moralnej degrengoladzie. Tęczowe lobby usiłujące przenicować świat na swoją modłę, wmówić mu, że homoseksualizm to normalność a nie dewiacja,  musi najpierw zniszczyć jedyną siłę mającą zdolność przeciwstawić się idei „postępu”, musi zdyskredytować jednoznaczną prawdę płynącą z Dekalogu i Pisma a najłatwiej to zrobić uderzając w ludzi, którzy tę prawdę głoszą. Oskarżenie o grzech tej samej natury ale znacznie cięższego kalibru jest bronią doskonałą, bronią absolutną, nokautującą przeciwnika i nie dającą mu praktycznie żadnej możliwości kontrataku. Człowiek wykorzystujący seksualnie dzieci, plugawiący ich niewinność budzi wściekłość i obrzydzenie. Kiedy ten sam człowiek mówi o złu homoseksualizmu jest kompletnie niewiarygodny, śmieszny, skazany na kpiny i agresję. O to właśnie chodzi gejowskim aktywistom stawiającym siebie na pozycji obrońców pokrzywdzonych, którzy do jednego worka z dewiantami rzekomo prześladowanymi przez „homofobicznych oszołomów” wrzucają gwałcone dzieci.

 

Nie jest moim zamiarem dowiedzenie, że pedofilów wśród katolickich duchownych nie ma, że każdy przypadek dziecięcej krzywdy to wymysł wrogów Kościoła. Byłbym takim samym hipokrytą jak ci wszyscy, dla których sutanna jest znakiem rozpoznawczym potwora śliniącego się na widok małego człowieka. Zwyrodnialcy zdarzają się w każdym środowisku, ich „procentowy udział” jest jednak mniej więcej taki sam wśród księży co wśród hydraulików, nauczycieli, dziennikarzy czy prawników. Wszyscy wywodzimy się z jednej rodziny ludzkiej, mamy te same przywary, popełniamy te same grzechy i jesteśmy tak samo niedoskonali. Powszechne niemal przekonanie o nadreprezentacji seksualnych dewiantów pośród stanu duchownego jest wynikiem doskonale zorganizowanej medialnej kampanii i manipulacji. Jeden przypadek przewałkowany przez wszystkie prasowe tytuły, telewizyjny dokument przedstawiający w krótkim czasie wszystkie zarejestrowane w ciągu kilkunastu, czy nawet kilkudziesięciu lat dziecięce tragedie powoduje, że w ludzkich umysłach mnożą się byty a z każdej parafii słychać płacz gwałconego malucha. Dziś już nawet niewinna zabawa staje się powodem oskarżenia o najcięższą przewinę a idiotyzm urasta do rangi zbrodni co mogliśmy obserwować całkiem niedawno, kiedy media wszystkich proweniencji pochylały się nad krzywdą uczniów salezjańskiego gimnazjum zmuszanych do czynów nieżądnych polegających na... zlizywaniu bitej śmietany z kolana księdza dyrektora. Skrajna głupota, kretyństwo wręcz, ale bez przesady! Gdyby nie sugestia usłużnych dziennikarzy nikt nie dopatrzyłby się w tej sytuacji żadnego podtekstu seksualnego a dostrzegłby wyłącznie debilizm organizatorów.

 

Po części winę za tę sytuację ponosi sam Kościół. Wyciszanie afer, wiele księżowskich zbrodni zamiecionych pod dywan i dyskrecja mająca na celu (między innymi) chronienie ofiar spowodowały powszechną nieufność i brak wiary w wyjaśnienia. Jawność wydaje się koniecznością, choć może nie spodobać się wielu ludziom a już zwłaszcza kościelnej hierarchii, wśród której panuje przekonanie, że brudy należy prać w rodzinie a nie wynosić je na zewnątrz. Owszem, to prawda. Ale nie wtedy, kiedy sąsiedzi podglądają i czekają na sposobność by chwycić zafajdane prześcieradło i pokazać je wszystkim, którzy wciąż jeszcze wierzą w nieskazitelność gospodyni...

 

Alexander Degrejt

Komentarze (30):

anonim2013.02.17 17:17
Nie w temacie ale blisko!. A ja się ciesze że film Szumowskiej "W imię" poniósł klęskę w Berlinie wepchnięty do finału kolanami działaczy LGBT. Normalni ludzie jaki normalni krytycy filmowi ocenili jego przydatność dla normalnych ludzi! Film Szumowskiej nie zdobył w Berlinie żadnego niedźwiedzia. Został tylko wyróżniony nagroda Award od niemieckiego stowarzyszenia Teady e.v. promującego filmy o tematce gejowskiej. Spodziewałem się takiego wyróżnienia p.Szumowskiej za temat poniżej katolickiego pasa.Pani reżyser/ko/-bicie poniżej pasa dyskwalifikuje boksera,
anonim2013.02.17 17:22
Ondraszek1 - rocznie na festiwal w Berlinie wysyła się do wszystkich kategorii aż siedem tysięcy produkcji. Już sama obecność filmu Szumowskiej w głównej kategorii festiwalu jest dużym wyróżnieniem i żadne stękanie tego nie zmieni.
anonim2013.02.17 17:35
@jBarnabeusz Przez kogo wyróżniony? .Jak napisałem wepchnięty kolanem przez działaczy LGBT/ . Wielkie światowe wyróżnienie heheheheehe!! Dla filmu szkalującego dobre imię Katolików jak" Pokłosie".Lepiej te parę milionów przeznaczyć na pożyteczniejszy cel. Następny film p.Szumowskiej- o księżach pedofilach.Ciekawe kto go zasponsoruje .Może Teady e.V?.
anonim2013.02.17 17:48
Kochani, ale przecież Ci ludzie także mają prawo do szczęścia, nie czytaliście naszej wspaniałej encyklopedii? http://www.homopedia.pl/wiki/Pedofilia Najwidoczniej nie, a potem powstają takie pedofiliofoboczne grupy jak ta http://www.facebook.com/ParentsAgainstNAMBLA?ref=ts&fref=ts
anonim2013.02.17 17:54
"Zwyrodnialcy zdarzają się w każdym środowisku, ich „procentowy udział” jest jednak mniej więcej taki sam wśród księży co wśród hydraulików, nauczycieli, dziennikarzy czy prawników." To nie chodzi o kłamstwo powtórzone 1000 razy. Kwestia, która oburza to taka, że związki zawodowe hydraulików, nauczycieli, dziennikarzy i prawnikow, ani żadna inna organizacja, ani przełożeni wyżej wspomnianych i współpracownicy, nie poświecaja tak dużo energii na to, aby dana osoba nie została doprowadzona do wymiaru sprawiedliwości. Tylko KK ma taką przywarę i robi to systemowo od setek lat. I to jest oburzające i żadne "kłamiące lobby" nie ma nic do rzeczy.
anonim2013.02.17 18:03
@Jasnogrod Maja tak jak każdy człowiek .Nawet mają prawo być wybierani do parlamentu/Jest to najwyższy honor oddany człowiekowi zaufania społecznego/Ale tematem jest pedofilia.
anonim2013.02.17 18:15
Tusk chciał pedofilów kastrować!.To by i wszystkich zboków. objęło . Ale jakoś cicho w tym temacie. http://wiadomosci.onet.pl/kraj/tusk-chce-kastracji-dla-pedofilow-musimy-karac-zwy,1,3483168,wiadomosc.html
anonim2013.02.17 18:28
@Ondraszek1 Jeszcze raz odsyłam do mojego encyklopedycznego hasła, bo ewidentnie nie zadałoś sobie trudu aby je przeczytać:)
anonim2013.02.17 18:41
Panie Degrejt określenie "debilizm organizatorów." w odniesieniu do zabawy uczniów i wychowawców wspomnianej szkoły salezjańskiej dowodzi...niestety, pozwolę sobie tym samym językiem, żeby być przez Pana zrozumianym - debilizmu autora artykułu. Pan Panie Degrejt w tym momencie dla mnie przestał być i poważny, i wiarygodny. Szkoda... Jest Pan zapewne znacznie młodszy ode mnie, ale przecież ma Pan rodziców, dziadków, jakichś starszych członków rodziny. Gdzie się Pan wychował? Na pustyni? w tundrze i do cywilizacji trafił Pan wczoraj? Niech Pan popyta jak bawili się ludzie ze starszych pokoleń, jakie "numery" i żarty sobie robili - i nikt im debilizmu nie zarzucał, bo było to naturalne. Teraz - przepraszam za wyrażenie - gówniarze jak Pan ulegają propagandzie dewiantów i pozornie popierając normalność wchodzą w poprawnościowość nie mając tego w świadomości. To takie postawy powodują, że młody ojciec na spacerze w parku boi się przewinąć niemowlę (a jak spróbuje to pierwsza brzegu kobieta nasyła na niego strażników miejskich - sam widziałem i interweniowałem w obronie tego ojca), to takie postawy powodują, że młodsi rodzice nie chcą by ich synowie byli ministrantami, a księża w parafii zaniedbują formację tych chłopców bo boja się posądzeń nawiedzonych rodziców stymulowanych także takimi artykułami na portalach jak Fronda. Panie Degrejt czy Pan jest kretem LGBT...? Pracuje Pan dla lewactwa?
anonim2013.02.17 18:44
@Jasnogrod2 Mieszkamy w Polsce i u nas obowiązuje prawo ,które pominąłeś w swoim linku http://www.homopedia.pl/wiki/Pedofilia a tam ono jest zapisane.Oj zakałapućkałes się! Pedofilia a prawo karne [edytuj] W polskim prawie jako wiek graniczny (niezależnie od poziomu dojrzałości płciowej) przyjęto ukończony 15 rok życia. Zgodnie z art. 200. K.k. obcowanie płciowe z małoletnim poniżej lat 15 lub dopuszczenie się wobec takiej osoby innej czynności seksualnej, lub doprowadzenie jej do poddania się takim czynnością jest zagrożone karą pozbawienia wolności od lat 2 do 12.[1] Czyn taki nie zawsze musi jednoznacznie wiązać się z pedofilią sprawcy. Od wejścia w życie w 2010 r. nowelizacji uchwalonej i opublikowanej w 2009 r. karane jest również publiczne pochwalanie i propagowanie treści o charakterze pedofilskim (art. 200b).[1] Tu z kolei ustawodawca kryminalizuje jedynie te treści, które tyczą się osób przed okresem dojrzewania (niezależnie od wieku). Wprowadzona nowelizacja była krytykowana przez autorytety prawnicze już na etapie projektu przed pierwszym czytaniem. W życie weszły te zmiany z zakresu przestępstw przeciwko wolności seksualnej i obyczajowości, które zaopiniowano negatywnie. Jedyna zmiana w tym zakresie zaopiniowana pozytywnie, czyli podniesienie wieku określonego w art. 200 z 15 do 16 lat nie została ostatecznie wprowadzona.[2]
anonim2013.02.17 18:47
MDJ, mariamagdalena i inni dyżurni dewianci na forach powtarzają lewackie kłamstwa - tyle, dalsze komentarze są zbędne.
anonim2013.02.17 18:50
A ja jako ojciec myłem krocza moich dzieci /córki i syna/gdy byli malutcy . W tym czasie nikomu nie przyszłoby do głowy oskarżyć mnie o" zły dotyk". Dzisiaj moje dzieciaki są dorosłe, zdrowe i zapewniam że hetero.
anonim2013.02.17 19:12
Fronda powinna dokonać syntezy badań nad pedofilią wśród kleru, przecież są badania z ameryki i europy, statystyki. Są raporty niezależnych komisji, wszystko po angielsku, dla wielu polaków niedostępne. Są też statystyki policyjne dla ogółu społeczeństwa. Przydałaby się taka porządna synteza zamiast wyrywków medialnych.
anonim2013.02.17 19:22
W niektórych krajach zachodu istnieją/istniały organizacje pro-pedofilskie, np. w @ @Ondraszek1 A czemu nie zwrócisz uwagi na postępujący zachód? Niewygodne? :) Stanach Zjednoczonych jest to NAMBLA (działająca od 1978 roku), a w Niderlandach (Holandii) Vereniging MARTIJN (działająca od 1982). Pomimo czasem wieloletniej walki o równouprawnienie (w najludniejszym kraju Beneluxu stara się o to conajmniej od lat 50. XX wieku) organizacje tego typu do dziś nie zdołały wywalczyć zbyt wiele. Mimo wszystko największa tolerancja wobec osób o skłonnościach pedofilskich zdaje się być zauważalna w Niderlandach (Holandii), choć i tak jest ona znikoma. Warto zaznaczyć, że jest to kraj, w którym narodził się ruch pro-pedofilski, którego prekursorem był seksuolog Frits Bernard (ur. 1920, zm. 2006). W Niderlandach (Holandii) najczęściej w Europie można spotkać osoby otwarcie pedofilskie. Pojawiają się nawet w programach telewizyjnych, gdzie udzielają wywiadów, bronią swoich praw, itd. Warto dodać że fragment pochodzi z encyklopedii ludzi, którzy jeszcze 50 lat temu mieli dokładnie te same problemy. Jednak walka z ciemnotą na szczęście przynosi owoce:)
anonim2013.02.17 19:23
@Gipsen, trudno się z Tobą nie zgodzić. Piszę to z ubolewaniem, jako praktykujący katolik.
anonim2013.02.17 19:28
Tyle że celibat niewiele tu zmienia, gdyż przypadki pedofilii wcale nie są mniej liczne niż w przypadku pastorów, o nauczycielach już nie wspominając.
anonim2013.02.17 20:01
Ciekawe na jakiej i podstawie niektórzy tu wypowiadający się mówią o jakiejś nadreprezentacji( jak się wyrażają ) pedofilii wśród księży? Badania jakieś przeprowadzono? Wiarygodne? A może to efekty propagandowej ciężkiej, ale jak widać owocnej pracy dyżurnych mediów nad praniem mózgów? Równie dobrze można by mówić,że najwięcej pedofilów jest wśród np. aktorów pantomimistów czy lekarzy pediatrów... " Kłamstwo powtórzone x razy- staje, się jak widać prawdą. Proponuję taki prywatne badania socjologiczne; Zastanów się jeden z drugim ilu pedofilów spotkałeś w życiu i kim byli. Ja spotkałam kilku( niektórzy się nawet tym,ze przywabiają : młodych, nieletnich szczycili, ale żaden z nich nie był księdzem.
anonim2013.02.17 20:02
Ciekawe na jakiej i podstawie niektórzy tu wypowiadający się mówią o jakiejś nadreprezentacji( jak się wyrażają ) pedofilii wśród księży? Badania jakieś przeprowadzono? Wiarygodne? A może to efekty propagandowej ciężkiej, ale jak widać owocnej pracy dyżurnych mediów nad praniem mózgów? Równie dobrze można by mówić,że najwięcej pedofilów jest wśród np. aktorów pantomimistów czy lekarzy pediatrów... " Kłamstwo powtórzone x razy- staje, się jak widać prawdą. Proponuję taki prywatne badania socjologiczne; Zastanów się jeden z drugim ilu pedofilów spotkałeś w życiu i kim byli. Ja spotkałam kilku( niektórzy się nawet tym,ze przywabiają : młodych, nieletnich szczycili, ale żaden z nich nie był księdzem.
anonim2013.02.17 20:18
@ Jasnogrod A co mnie g. obchodzi Ameryka.Ja żyję w Polsce i mnie i innych krajan obowiązuje polskie prawo.Jak Tobie podoba się hamerykańska wolność to tam wyjedź. O jakim ty postępie piszesz.Chyba o technice stosowania gadżetów erotycznych dla kochających inaczej.Jak długo żyję nigdy nie widziałem i słyszałem by postęp światowy był mierzony pedo-filach,Miarą postępu są od wieków technika i nauka.
anonim2013.02.17 20:24
Chcę dodać iż do klasztorów wstępują również ludzie o określonej u siebie orientacji seksualnej aby ukryć swoje kompleksy i dewiacje przed światem.Klasztory są dla nich doskonałą twierdzą.
anonim2013.02.17 21:16
Coś dla zainteresowanych walką z pedofilią!!!. Brawo Tak jest z fundacjami!! http://niezalezna.pl/38544-spiewak-trwonil-pieniadze-fundacji-wczesniej-kpil-z-ofiar
anonim2013.02.17 21:28
Pederaści sami postulują "tolerancję" dla pedofilów. W przeciwieństwie do KK, który potępia pedofilię i nakazuje zgłaszanie przypadków do prokuratury. http://www.homopedia.pl/wiki/Pedofilia
anonim2013.02.17 21:54
@Plus W przeciwieństwie do Was są bardzo tolerancyjni także w innych dziedzinach http://www.homopedia.pl/wiki/Zoofilia http://www.homopedia.pl/wiki/Nekrofilia http://www.homopedia.pl/wiki/Podofilia
anonim2013.02.17 22:08
@Jasnogrod No tak teraz zoofile i nekrofile będą domagać się równości płci ze swymi partnerami!!.
anonim2013.02.17 22:16
Aha .Kora przyznała się do molestowania jej przez księdza z przed 50 lat.Chyba była na haju?.
anonim2013.02.18 0:30
Prawda jest taka że ta równość już dawno powinna być wprowadzona, przykładowo 25 lat za zabicie człowieka i wyrok w zawieszeniu za zabicie psa to rozbój w biały dzień.
anonim2013.02.18 2:49
W każdym środowisku i organizacji może się trafić zdegenerowana jednostka. Myślę że nikt nie robiłby wielkiego halo z powodu paru księży-pedofili, gdyby Kościół np.: - po wykryciu tego rodzaju procederu natychmiast zakazywał prowadzenia dalszej działalności duszpasterskiej, - a najlepiej wykluczał ze swojej wspólnoty - automatycznie ekskomunikował - oraz zgłaszał sprawę do prokuratury. Opcjonalnie Kościół mógłby obiecać, że wprowadzi dodatkowe testy psychologiczne dla kandydatów do seminariów, oferować (z własnej woli) zadośćuczynienie/pomoc ofiarom oraz ich rodzinom, powołać instytucję, która przyglądałaby się sytuacjom w parafiach i w razie czego odpowiednio wcześnie interweniowała. Wtedy nikt niczego nie mógłby Kościołowi zarzucić. A co zrobił Kościół? Zamiótł wszystko pod dywan, chronił swoich, żeby przypadkiem się nie wydało, bo ważniejsza jest reputacja Kościoła niż jakieś tam ofiary. No to macie o co prosiliście.
anonim2013.02.18 9:49
A ta Szumowska nie jest lesbijką?????
anonim2013.02.18 10:55
Aleatoria i ty jeszcze wierzysz, że to powtarzanie lewackich kłamstw spowoduje uwiedzenie kolejnych użytecznych idiotów?, albo kto potraktuje twój bełkot poważnie?- ich ilość jest ograniczona i tu już się wyczerpali. Biją pianę tylko wciąż ci sami - jak ty.
anonim2013.02.18 21:16
elkalu aż tak ci prawda doskwiera? Dokąd będą powtarzane kłamstwa, lewackie kłamstwa, ja za każdym razem nazywał to po imieniu, wskazywał że to kłamstwa. Na każde lewackie kłamstwo, które spotkam będę wskazywał i za każdym razem kłamstwo nazywał kłamstwem. A swoją drogą dlaczego lewackie kłamstwa powtarzane dużo częściej i wciąż nie przeszkadzają ci elkalu, a nie podoba ci się jak je nazywam kłamstwami? I chyba wszystko jasne kim jesteś. Ale nie zakneblujesz mnie w ten sposób, bardziej się postaraj w swoim komsomolskim zapale towarzyszu elkalu.