Ks. Roman Kneblewski celnie odpowiada lewackim hejterom - zdjęcie
10.01.18, 10:00fot. printscreen telewizja republika/youtube. Ks. Roman Kneblewski

Ks. Roman Kneblewski celnie odpowiada lewackim hejterom

Ks. prałat Roman Kneblewski odpowiedział lewackim hejterom, którzy rozkręcili wokół niego kampanię nienawiści.

Kapłan opublikował na facebooku zdjęcie przedstawiające młodego człowieka przyjmującego na kolanach Komunię świętą. Napisał: ,,Po katolicku: na kolanach i do ust, a na rękę co najwyżej trzciną ;)".

Ten podpis redaktorom takich ,,patriotycznych'' i ,,pobożnych'' mediów jak Onet.pl czy NaTemat.pl skojarzył się nie z czym innym, jak tylko... ze stosunkiem homoseksualnym i skandalem pedofilskim.

Już sam pomysł, by w kontekście Komunii świętej pomyśleć o czymś tak obrzydliwym, wskazuje na poważny duchowy problem autorów. By jednak robić z tego ,,sensację'' i zarzucać ks. Kneblewskiemu, że w jakiś sposób ,,przesadził''... To już nie tylko duchowy problem, ale zwykłe działanie motywowane podszeptami diabła, po to, by zszargać świętości i w żałosny sposób spróbować ośmieszyć Kościół katolicki.

,,Wylał się jakiś niczym nieuprawniony potok pomyj. Mnóstwo wulgarnych i jadowicie nienawistnych komentarzy, przesyconych chorymi, zboczonymi skojarzeniami głęboko zasmuca z powodu ujawnienia się aż tylu ludzi chorych lub opętanych'' - skomentował tę sytuację sam ks. Kneblewski w krótkiej rozmowie z portalem Onet.pl.

Jak dodał, istnieje pilna potrzeba modlitwy. Idąc za tym wezwaniem polecamy wszystkim Czytelnikom lewicowych redaktorów modlitwie. Niech się nawrócą i przestaną w tak ohydny sposób pluć na Kościół. Mieszkają w końcu w Polsce, nie w sowieckiej Rosji czy Korei Północnej.

mod