Ks. Henryk Zieliński o tęczowej ,,mszy'': To powinno być ścigane! - zdjęcie
08.06.19, 20:25screenshot twitter / Youtube - Telewizja Republika

Ks. Henryk Zieliński o tęczowej ,,mszy'': To powinno być ścigane!

118

Problem polega na tym, że w tym, co dla nas katolików jest symbolem zepsucia, sodomy i grzechu, wykorzystuje się katolickie obrzędy. To dla nas coś takiego, jakby do melodii hymnu Polski podłożono jakieś bluźniercze słowa. To nadużycie i uważam, że powinno to być ścigane przez prawo” - w tych mocnych słowach ks. Henryk Zieliński ocenił skandaliczną, tęczową „mszę”, jaka miała dziś miejsce tuż przed rozpoczęciem Parady Równości w Warszawie.

W rozmowie z portalem wpolityce.pl pytany o to „nabożeństwo ekumeniczne”, jak nazwano je na Facebooku, ks. Zieliński podkreśla:

Lobby homoseksualne nie od dzisiaj usiłuje parodiować obrzędy chrześcijańskie. To pokazuje miałkość intelektualną i kulturową tych środowisk. Nie są w stanie wykreować własnych obrzędów, tylko parodiują nasze”.

Podkreślał też, że niestety polskie prawo zezwala na założenie kościoła, który można dowolnie nazwać. Przypomniał też jednak sprawę „kościoła Latającego Potwora Spaghetti”, kiedy to MSWiA po wielu procesach odmówiło jego rejestracji. Zauważył również:

To chyba jest diabelski chochlik, że w Polsce można róże rzeczy nazwać kościołem. Jak Polacy mówią o kościele, to myślą o Kościele rzymskokatolickim”.

Wskazywał, że w tej kwestii istnieje w Polsce zamęt, ponieważ nie każda grupa nazywająca siebie mianem „kościoła katolickiego” jest Kościołem rzymskokatolickim, który żyje w jedności z papieżem. Podał tu przykład choćby kościoła polskokatolickiego.

Mówiąc o parodiowaniu przez lobby homoseksualne obrzędów chrześcijańskich zauważył, że można się było tego spodziewać, jako że w Biblii szatan przedstawiony jest jako ten, który Boga „małpuje”. Dodał:

[…] w tej chwili mamy do czynienia z „małpowaniem” Boga i jego Kościoła”.

dam/wpolityce.pl,Fronda.pl

Komentarze (118):

AN2019.06.9 15:02
Gdzie jest polski episkopat? Gdzie zdecydowane oświadczenie? Cichutko coś tam powiedział, co się w mediach nie przebija. Doszło do najgorszego bluźnierstwa, zaatakowano to, co dla katolika najważniejsze - mszę świętą, Ciało Chrystusa. "To czyńcie na moją pamiątkę" - powiedział Chrystus. I tę pamiątkę sprofanowano. A biskupi siedzą cicho i czekają, aż problem załatwią świeccy? Księża mają do powiedzenie tylko tyle, że to powinno być ścigane? Chrystus wam tego nie wybaczy, kochani.
Albert2019.06.9 17:23
Niczego nie sprofanowano, nie doszło do żadnego bluźnierstwa. Puknij się w łeb. Nabożeństwo zostało przeprowadzone zgodnie z pełnym ceremoniałem religijnym. Tylko nie katolickim - stąd też wasza piana na pysku. Ale nie macie tutaj nic do powiedzenia i nikt was o zdanie nie pyta.
Piotr Lutyk2019.06.9 14:29
Jeśli ktoś miał jeszcze wątpliwości, że homoseksualizm to dewiacje psychiczne to wszystko jest jasne. Tylko dewiant może wymyślić coś takiego.
Ja2019.06.9 13:42
To jest obrzęd msza w wykonaniu Wolnego Kościoła Reformowanego, który tak jak każdy ma prawo działać. W Polsce zarejestrowane są dziesiątki kościołów i każdy z nich ma prawo do swojego własnego obrzędu.
AN2019.06.9 15:09
Ty! - po pierwsze nie jest to żaden kościół zarejestrowany. Po drugie - parodia obrzędu to nie jest żaden obrzęd. To szatańska agresja przeciw Chrystusowi, a szatan dobrał sobie obłąkańców-wykonawców. Biada tym przeklętym i tym, co ich popierają.
Jacuś2019.06.9 13:38
Czarna ....... dla was obrzędy rytuały są ważniejsze niż pedofilia.
Konfederata2019.06.9 11:30
Zbyt wielu pedałów jest w wierchuszce pisowskiej żeby się za to zabrali na poważnie. Boją się żeby nie wypłynęły jakieś nagrania gdzie wojują swoimi szabelkami. To raz. A dwa to sami sobie hodują zboków na poważnego przeciwnika politycznego. Wciąż o nich trąbią w TVP, zapraszają do studia itd, tymczasem Konfederaci są albo przemilczani, albo zohydzani, ośmieszani itd. Nie chcą pisdzielce poważnego przeciwnika, więc hodują sobie zbokoli, których nikt normalny nie bierze powaznie. Za cenę takich własnie scen (a będą przecież kolejne) szykują sobie fałszywe gnojki wygraną w kolejnych wyborach.
urbanacje2019.06.9 11:23
a tak korporacje wymuszają zmiany w prawie aborcyjnym USA https://youtu.be/oN8P8J3TQQo
Ch.. taniec2019.06.9 10:43
Obserwujemy "chocholi taniec" wyznawców szatana. Nieliczni, którzy wytrwają w wierze do końca - będą zbawieni.
Stop agresji na Frondzie!2019.06.9 10:28
Ja bym nie ścigał, tylko przeniósł na inną parafię... o, pardon, paradę.
ceramik2019.06.9 10:07
Polacy! Katolicy! Zdrowi ludzie! Wzywam Was, abyśmy szybko zorganizowali Krucjatę przeciwko uszkodzonym genetycznie osobnikom. Jak najszybciej, aby nas nie skazili.
tadeusz Kulczycki2019.06.9 10:06
Tęczowi zboczeni faszyści są coraz bardziej napastliwi. Miarka się przebiera.
mordechaj2019.06.9 9:45
Co za bzdury. Ten człowiek, który odprawiał swoją mszę ma do tego PRAWO. Kościół katolicki nie ma monopolu na chrześcijaństwo. Jest tylko jednym z kościołów chrześcijańskich. W Polsce zarejestrowanych jest 166 związków wyznaniowych i kościołów. Czy zdaniem księdza należałoby je zdelegalizować i zabronić kultu religijnego ? Oj, poprzewracało się w głowie ks. Henrykowi.
Zuzanna2019.06.9 9:20
Jezus nakazał wierzącym w Niego łamać się chlebem i dzielić winem na pamiątkę Jego ofiary i zmartwychwstania. Posłuszni Jego Słowu spotykamy się z naszymi przyjaciółmi w naszych domach na modlitwie i "łamaniu chleba", tak jak to robili pierwsi chrześcijanie. Czy według pana HZ to też stanowi parodię katolicyzmu i powinno być ścigane? Czy kościół rzymskokatolicki chce mieć monopol na Biblię, Jezusa i Boga? Minęły już czasy, kiedy mógł przemocą zapewnić sobie taki monopol. Biblia mówi wyraźnie, że jedynym pośrednikiem między człowiekiem a Bogiem jest Jezus.
Waldek2019.06.9 9:10
Kościół katolicki jest tylko jednym z wielu wyznań (kościołów) chrześcijańskich w Polsce. Zgodnie z obowiązującymi zapisami Konstytucji RP, wszystkie wyznania i religie są równoprawne. Równie dobrze protestanci mogliby złożyć zażalenie na procesje w dniu katolickiego Bożego Ciała, jako obrażające ich uczucia religijne.
bandera2019.06.9 8:25
a kto ich zaskarży do sadu,skoro każda taka sprawa będzie przegrana.Sądy nie zostały zreformowane i to jest problem dla Polski.
baba-jaga2019.06.9 7:27
Msze odprawial niekatolicki celebrant. Wszystkich chyba obowiazuje wolnosc wyznania. Co ma ksidz HZ do mszy na Paradzie Rownosci? Trzeba sie wrecz cieszyc, ze gloszono tam slowo boze - niewazne przez kogo, ale byl gloszony Chrystus. Macie to katole w swoim Pismie swietym. Radujcie sie!
anonim2019.06.9 6:08
To nie są katolickie obrzędy, a chrześcijańskie Czy protestanci, zielonoświątkowcy, badacze dnia siódmego,....., odprawiają nabożeństwa "majowe", nowennę do NMP, nabożeństwa w rycie trydenckim?.......
anonim2019.06.9 6:03
"Mamy świete krowy i raj ISIS?" Mamy LGBT+ pederastów, zoofilii, nekrofilii, kazirodców, którzy terroryzują swoją miałkością intelektualną społeczeństwo.....
Tom Bombadil2019.06.9 5:52
I jeszcze uwaga Nicolasa Gomeza Davili: Łajdak, chcąc dosięgnąć sacrum, sprowadza je do rynsztoka.
margeritta2019.06.9 5:38
Jeżeli uczucia religijne ks. Henryka Zielińskiego zostały urażone, to niech zgłosi zawiadomienie do prokuratury. Nikt mu nie broni. Obrażanie uczuć religijnych nie jest przestępstwem ściganym z urzędu, chyba o tym wie.
Janek2019.06.9 1:11
Tylko jest mały szkopuł, Szymon Niemiec jest bp Wolnego Kościoła Reformowanego, obecnie bez jurysdykcji, a więc może odprawiać nabożeństwa, czyli atak na niego jest atakiem na wolność wyznania, o której mowa w konstytucji RP.
Jozef2019.06.9 0:59
W Polsce nie ma demokracji tylko demoralizacja dlatego dla dobra europy I swiata ten kraj powinien przestac istniec
Beno2019.06.9 0:26
Jak długo będziemy znosić to rozbestiwenie się zboków. Trzeba powiedzieć stop tej propagandzie i prowokacjom. Czas na zbieranie podpisów z zakazem podobnych marszów i parad równości. Nie może tak być, że mniejszość, zaledwie kilka procent ma narzucać ogromnej większości swoje nowe obrzydliwe obyczaje. Czas na działanie. Zła i demoralizacji nie można tolerować
Mejer2019.06.9 0:16
Pozew o zniewarzenie uczuć, sprawa, mandat .Zapłaci jeden, drugi, trzeci, .... w końcu bedzie tak rozpoznawalny że dostanie wpier&ol na ulicy i zmądrzeje.
Maria Blaszczyk2019.06.9 0:32
To już każde nabożeństwo niekatolickie stanowi "zniewarzenie uczuć"? No cóż, katolików na świecie jest mniejszość. Religii tysiące. Jeśli każda różniąca się od Waszej Was "zniewarza", to bierzcie się do roboty...
Andy2019.06.9 0:10
Ten "celebrans" nie powinien dożyć jutrzejszego dnia. Boże dobry i sprawiedliwy uczyń to.
2019.06.9 0:28
😈
PolakPatriota2019.06.9 0:07
Słychać wycie? Znakomicie!
Ukasz2019.06.8 23:49
To zboczeńcy.
Jan Radziszewski = W-wa = Hi hi = słowiczek pedo2019.06.8 23:17
jestem głupiom trollom, przyjechałom z białorusi sprzątać polskie kible i spammuje całe forum, nie mam osobowości, wstydzę się tego kim jestem dlatego podszywam się pod innych jestem choro psychicznie i prosze o pomoc :( Mój email: [email protected] Mój IP adres, oto moje proxy 𝐈𝐏 46.42.4.138 - 𝐬𝐢𝐞𝐝𝐳𝐢𝐛𝐚 - BIAŁORUŚ nie dajcie się nabrać, że Rosja, żadna Rosja! Każdy może to sprawdzić.
Polak2019.06.8 23:05
Kurna psychole znów szatana wyciągają z kieszeni! Zdrowie publiczne! XXI wiek! Do Tworek z tymi wariatami!
baba-jaga2019.06.9 7:39
Jest ich tylu, ze w Tworkach sie nie pomieszcza. Reszte do Kocborowa.
Jan Radziszewski2019.06.8 22:17
Pieśń Obywatela Piekła „Płonące robaki wpełzają, płonące robaki wypełzają, wchodzą do pępka i wychodzą z ust. Z przodu wchodzą, z tyłu wyłażą, wchodzą i wychodzą, w oczy i z uszu. Wołamy o miłosierdzie, lecz nikogo to nie obchodzi, nikt tego nie słyszy. Rozpalony ból w naszej krwi, rzeki odchodów, wymiocin i krwi... to wygląda jak powódź. Płomienie są wszędzie, lecz nie rzucają światła. Wszystko, czego doświadczamy, to wszelkiego rodzaju ból, cierpienie i strach, gdyż jesteśmy Obywatelami Piekła!!! ++ Piekło jest tak gorące, że odparzona skóra odpada od naszych ciał. Jak określimy nasz piekielny ból? Jesteśmy tak spragnieni, a nie mamy nawet moczu ani łez do picia, i och mój BOŻE, jak Piekło śmierdzi! + Nie ma żadnej wody, nawet potu, aby ochłodzić nasze czoło. Wiemy, że nigdy nie będziemy uwolnieni z Piekła, podczas gdy demony przeklinają, szydzą i drwią z nas. + Krzyczymy do BOGA, aby nam pomógł, jednak ON nie słyszy. Zamiast tego głos szatana, śmieje się i drwi: „Nie ma tutaj BOGA, i nie ma miłosierdzia!!! + Mam tortury, potępienie i wszelkiego rodzaju strach!!! Ale BOGA tutaj nie ma!!! Gdyż w końcu jesteś mój, Obywatelu Piekłaaaaaaaaaa!!! + OBYWATEL PIEKŁA!!! + Nie posłuchałeś! Nie posłuchałeś! + A teraz jesteś mój, tylko mój, tylko mój! Mogłeś być z NIM w Niebie, ale ja ściągnąłem cię tutaj, do mnie do Piekła! A teraz jesteś mój, cały mój, na zawsze, na wieczność! Jesteś moim Obywatelem Piekła!!! Czy to nie jest to, czego chciałeś? Czy to nie jest to, na co czekałeś? Śmiałeś się i drwiłeś, kiedy inni mówili: 'Uważaj, pójdziesz do Piekła!' Dałem ci wszelkiego rodzaju grzechy, różne sposoby na to, żeby zaprzeć się TEGO, który króluje na Wysokościach. TEGO, którego nazywają JAHUSZUA ha MASZIJACH. Ty wiesz, ty słyszysz... Dlaczego nie posłuchałeś? Ha, ha, ha! Wiedziałem, że pewnego dnia będziesz mój, tylko mój, tylko mój... Nie czytałeś Biblii, nie miałeś jej nawet w ręku! Ha, ha, ha! Kpiłeś i drwiłeś z tego Pana JAHUSZUA ha MASZIJACH, kiedy ludzie nawoływali cię, abyś nawrócił się i zaczął się modlić. Nie ukorzyłeś się, nie padłeś na kolana w modlitwie. Nie zrobiłeś tego, czego się obawiałem. Śmiałeś się z tego, a ja śmiałem się z ciebie, ponieważ wiedziałem, że wpadniesz tutaj niczym szczur, zwabiony kawałkiem sera w pułapkę. Ha, ha, ha!!! A teraz jesteś moim Obywatelem Piekła!!! Ha, ha, ha!!! Tak, jesteś mój, tylko mój, tylko mój. A ja sprawię, że będziesz cierpiał niewypowiedzianą, niekończącą się agonię!!! Przybędziesz tutaj... w miejsce, gdzie nie istnieją wyjścia, są jedynie do niego wejścia. Odtąd jesteś moim Obywatelem Piekła! + OBYWATELEM PIEKŁA!!! HA, HA, HA, HA!!!
Jestem w Kościele2019.06.8 22:10
Bardzo chcą iść do piekła. Bardzo. Wielu z nich się doczeka. "I staną się potem wstrętną padliną i wiecznym pośmiewiskiem wśród zmarłych. Strąci ich bowiem na głowę - oniemiałych, i wstrząśnie nimi od posad, i zostaną do szczętu zniszczeni, i będą w udręczeniu, a pamięć o nich zaginie. Z bojaźnią przyjdą zdać sprawę z win swoich, a w twarz ich oskarżą własne nieprawości.
ja2019.06.9 19:25
TO jest tzw. syndrom poaborcyjny - czyli jeśli matka zabije swoje dziecko , to nienawidzi innych matek i reaguje agresją jeśli tylko ktoś powie że on postanowił jednak urodzić.
Polak2019.06.8 22:07
Dlaczego to jest marsz równości? Jak może być równość pomiędzy wartościami a antywartościami? Przecież to jest sprzeczność
Polak Ateista Dumny Gej2019.06.8 22:55
LGBT = wartości katolstwo = antywartości
Polak2019.06.8 22:02
Moim zdaniem takie marsze powinny zostać zabronione bo nie promują żadnych wartości
Zdrowy chlop2019.06.8 21:59
JEŻELI FACET MÓWI ŻE JEST NAPOLEONEM, TO JEST UWAŻANY ZA PSYCHICZNEGO. WIĘC JEŻELI FACET UWAŻA ŻE JEST KOBIETĄ, CZY NA ODWRÓT, TO CO TO JEST? PROSZĘ O WYJAŚNIENIE RÓŻNICY.
Baśka2019.06.8 22:13
W gender nie ma różnicy. Myślę, że jeżeli ktoś się uważa za Kopernika albo Skłodowską to jest to też jak najbardziej prawidłowe.
ala2019.06.8 22:36
To jest ciota.
Maria Blaszczyk2019.06.9 0:43
Ależ proszę. Że ktoś nie jest Napoleonem, łatwo stwierdzić. Bo Napoleon nie żyje od 2 wieków. Natomiast nie wiemy, czy ktoś jest facetem, czy kobietą - to dość skomplikowane zagadnienie, rozgrywające się na bardzo wielu poziomach, od genetycznego, poprzez gonadalny, morfologiczny, hormonalny, metaboliczny, psychiczny po społeczny. Te poziomy między sobą mogą się różnić - lub w ramach jednego poziomu rzecz może być niejasna. Więc o ile bycie Napoleonem to kwestia zero-jedynkowa - to płeć bynajmniej taka nie jest. I rozumiem, że pijesz do kwestii transpłciowości. Mówisz o sytuacji transkobiety. No więc tu mamy do czynienia z sytuacją, gdy człowiek ma mózg osoby innej płci (zasadniczo ludzkie mózgi są podobne, ale istnieją struktury wykazujące dymorfizm płciowy; u osoby trans mózg ma budowę typową dla płci, z którą dana osoba się identyfikuje). Dodatkowo bycie "psychicznym" to określenie stanu chorobowego. Sytuacja, gdy ktoś uważa, ze jest Napoleonem, oznacza, że nie ocenia trafnie sytuacji. Ma jakieś zaburzenia poznawcze, a jeśli wyruszy podbijac Rosję - to w ogóle może się dla niego źle skończyć. Osoba trans ocenia sytuację zgodnie ze stanem faktycznym. I w ogóle nie ma nic złego w byciu kobietą.
michu2019.06.9 8:13
A jeśli komuś mózg podpowiada, że jest właścicielem wieży Eiffla np.? No bo jeśli jakiemuś facetowi mózg podpowiada, że jest kobietą, to nie można stwierdzić, że nie ocenia trafnie sytuacji i ma jakieś zaburzenia poznawcze? Chociaż może jakby ruszył na podryw mogłoby się to dla niego źle skończyć ;)
dark errror2019.06.10 3:10
Są fundamentalne różnice biologiczne pomiędzy płciami. I to jest punkt wyjścia. Są także różnice psychologiczne wynikłe z biologicznych, które bywają zniuansowane, ale są równie oczywiste. Płeć w wymiarze biologicznym, jest czymś OCZYWISTYM. Przypadki obojnactwa są niezmiernie rzadkie. Przypadki zaburzeń tożsamości płciowej rzadkie są na tyle, że nie mają znaczenia społecznego. Po prostu wykreowano rzekomy problem polityczny, społeczny. Teorię trzeba udowodnić. Teoria gender, teoria feministyczna nadal są tylko teoriami i niczym więcej, wbrew twierdzeniom ich twórców i wyznawców. To za mało, aby na tym opierać kształt społeczeństwa, prawo, kulturę. To uzurpacja wąskiej grupy ideologów i polityków. Są to teorie, ideologie w istocie swej, zupełnie oderwane od realiów biologicznych, tak jak od realiów ekonomicznych jest oderwany komunizm. Komunizm zdechł w straszliwych paroksyzmach i genderyzm z feminizmem zdechną. To tylko kwestia ofiar i czasu.
PolakNieZboczeniec2019.06.9 11:15
To jest zbokiem i wymaga leczenia.
Jestem w Kościele2019.06.8 21:59
"I stanie się mocarz podpałką, a dzieło jego iskrą. Zapłoną razem oboje, a nikt nie ugasi"
doradca2019.06.8 21:58
Dopóki czynnie nie zaczniemy tepić tych zboczeńców dopóty oni ciągle będą grać na nosie ludziom normalnym
Dulkiewiczowej drożdźówka2019.06.8 21:57
na ich kolorowym stole, powinna leżeć Dulkiewiczowa i prezentować swoją słodką drożdżówkę. Mogliby się znaleźć znawcy słodkości, i pomimo wełny na głowie odważnie podejść do tematu jej dylematu. Obok stanęłaby córka i zachęcająco machała nóżką. Mogliby się znaleźć znawcy młodego wina i uśmiechać się słodko do kotka. Tam jest dużo miłośników zwierzątek.
Dominik2019.06.8 21:53
To nie są katolickie obrzędy, a chrześcijańskie, możecie jak kiedyś się z nimi o to zabijać tylko ostrzegam obecne USA to protestanci.
T2019.06.8 21:44
W Imię Jezusa Chrystusa złe duchy idźcie precz od wrogów Kościoła Katolickiego i nie wracajcie więcej!
Tadeusz2019.06.8 21:40
@Polak Ateista Dumny Gej Polak Ateista Dumny Gej 26.5.19 19:54 Gra muzyczka szampan się chłodzi, Pysio szykuje kieliszki czekamy na 21:00 wielkie zwycięstwo normalności. Wszystko wskazuje na to, że PiSdzielce zostaną zmiażdżeni dzisiejszego wieczora: "Wymowny komentarz Piaseckiego o frekwencji. "Będzie rekord. Raczej oczywiste komu to sprzyja"" https://natemat.pl/273925,kto-wygra-wybory-do-pe-2019-wymowny-komentarz-piaseckiego-o-frekwencji Szykujcie się prawackie kuurwy na największą porażkę w waszych nudnych marnych żywotach. Polacy powiedzieli wam DOŚĆ. Gdzie jesteś lewacka kuurwo?Nachlaj się z kumplami z czerskiej. A jak już będziesz pod stołem to rzygaj i wyj o zwycięstwie.Bolszewicka onuco.
ja2019.06.9 19:23
Dlaczego administrator nie usuwa postów gdzie ktoś klnie ?
Cogito tego sum2019.06.8 21:34
W Warszawie zabaczyliśmy tęczowy satanizm. Poświęcił go prezydent Trzaskowski
michu2019.06.8 21:45
Czy przypadkiem nie jest on jednak z obozu tej, która budowała Królestwo Boże na ziemi, co zostało potwierdzone przez hierarchię KK i uczczone osobną Mszą św.??? ;).
2019.06.9 0:26
P...lille 👎
ja2019.06.9 19:22
Bardzo trafne określenie - LGBT to religia z fanatykami religijnymi.
ceramik2019.06.8 21:26
Przestańmy wreszcie mówić -parada równoąci- o agresywnych przemarszach ped alskich.
Magda2019.06.8 21:24
Proszę, proszę, jak nam się zboczeńcy rozbisurmanili. Początkowo zabiegali tylko o prawo do akceptacji wynaturzeń, a teraz - bez kija nie podchodź. To, co się dzieje jest regularnym terrorem wobec wyznawców Kościoła Katolickiego. Dopuszczają się notorycznego poniżania, szyderstw i aktów wandalizmu. Czy nie ma na nich sposobu? - A do pierdla tych najbardziej aktywnych. Czas na zaprowadzenie porządków. Nie można ciągle spoglądać, jaka będzie reakcja lewackich zgniłków..
Polak Ateista Dumny Gej2019.06.8 21:30
Cóż mam ci odpowiedzieć obłąkana madziu, może tylko W Y P I E R D A LA J z katolicyzmem! Nie chcemy waszego dziadostwa😂😂😂😂😂
Jan2019.06.8 21:38
A ty wypierniczj z pedalstwem chamie,...
Polak Ateista Dumny Gej2019.06.8 22:52
możesz mi podskoczyć wyppierdku mamuta
stahu2019.06.9 0:05
Wojna między pedalstwem szatańskim a pedalstwem kościelnym , To nadstawianie drugiego policzka skończy się potężnym obiciem katoli
Magda2019.06.8 21:47
Dumny Geju, trudno dyskutować z kimś, kogo rozum mieści się w żołędzi męskiego członka.
Polak Ateista Dumny Gej2019.06.8 22:51
jaka marzycielka..😍 nie dla suuki kiełbasa!!!😂😂😂
ala2019.06.8 22:34
DurnaCioto, gdzie ty się wychowałeś? Co ty bolszewicki prostaku masz do zaoferowania bliskim oprócz chamstwa? Popieram Magdę. Za dzisiejsze popisy należało wam spałować dupska do czerwoności a waszych aktywistów pałować regularnie przez miesiąc.
Polak Ateista Dumny Gej2019.06.8 22:54
fuhrer ala katofaszystka i jej niespełnione marzenia....😂😂😂😂 kup dziiwko staremu bejsbola i niech ci pałuje niemytą PiSdę będziesz szczęśliwa i spełniona😂😂😂😂
JR2019.06.8 21:10
Jeżeli jest jakieś prawo w Polsce to organy wymiaru sprawiedliwości powinny z urzędu zapobiec tych kolorowych marszy, czy innych ekscesów z tym związanych. Jeżeli jakiś kolorowy wariat udaje duchownego i na ulicy wyje (bo trudno to nazwać śpiewem), "odprawia" msze to jest poniżej godności człowieka. To obraża miliony ludzi wierzących! Jak można tak nisko upaść? Ci dewianci, pederaści, lesbijki przynoszą wstyd Polsce! No ale jeżeli sąd uchyla w Rzeszowie decyzję prezydenta to o czym to świadczy? Wiadomo z nazwiska i imienia jaki sędzia wydał taki wyrok! Przecież prawnym gospodarzem miasta jest prezydent. To jest świadome polityczne podważanie jego kompetencji. W/g mnie taki sędzia powinien zmienić zawód. Pomylił się z powołaniem! To jest wyrok z gatunku poniżej pasa!
stahu2019.06.8 23:48
Jarzysz na jakim świecie żyjesz? To wy plebs hołoto katolicka wybraliście sobie sami PIS- popierające LGBT i aborcje ! Od 4 lat PIS z tym nic nie zrobił i nie zrobi ! a Ty rżniesz głupa tu wyjąc ??? poparcie Pisu dwa tygodnie temu 45% ! chcieliście szatana -no to go wam zaprowadzają !
ardo2019.06.9 9:29
Ty znowu na rauszu.
ja2019.06.9 19:21
Oczywiście że jest prawo tylko boimy się go stosować , tak jak nie można chodzić nago po ulicach aby nie gorszyć innych tak samo i z tego samego pragrafu nie można tworzyć marszy homoseksualistów do tego jeszcze tak ubranych którzy wyśmiewają wszytko na czym nasza cywilizacja się opiera.
michu2019.06.8 21:08
Że powinno...a co robią np biskupi i możni katolicy, żeby było??? ;)
stahu2019.06.8 23:28
Ciiiiiiiiiicho ancykryście i stul pysk dyć to święty kościół ! Starczy bachorów i wam i im gracie w jednej drużynie!
michu2019.06.9 7:10
Katolicy i parada równości w jednej drużynie??? No może jacyś pogubieni albo TW zadaniowani, ale nie generalnie ;). He he to przecież zupełnie inne światy ;).
ciekawostka2019.06.8 21:07
Jak Karnowscy z Sakiewiczem topili arc Wielgusa w gnojówce to nie było obrazy?
ziomek2019.06.8 21:06
Problem z Niemcem jest niestety taki, że jego święcenia są najprawdopodobniej ważne.
michu2019.06.8 21:08
Dlaczego ważne??
Michal2019.06.8 21:16
Bo istnieje coś takiego jak sukcesja apostolska.
michu2019.06.8 21:31
A on ją ma?? Kto mu udzielił ważnych święceń?
PolakNieZboczeniec2019.06.9 10:20
Kretyn i zbok, taki sam jak on.
Polak Ateista Dumny Gej2019.06.8 20:52
Pomaszerowaliśmy na rekord! Blisko 100tys uczesztników na warszawskiej Paradzie Równości! Byłem i ja :) "Wg. policjantów, którzy zabezpieczają wydarzenie, pochód ma ok. 4 kilometrów długości. Według pierwszych szacunków w paradzie bierze udział 80 tys.osób." Relacja: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/14,166794,24877013.html#s=BoxOpImg2 🌈❤️Duma duma i jeszcze raz DUMA!🌈❤️
anonim2019.06.8 21:00
pedał z wybujałą wyobraznią i do tego beszczelny kłamca i manipulator a idz w .uj
anonim2019.06.8 21:21
jesteście cwaniaki jak policja was chroni hehehehehłałała urki pedały pod ochroną policji
Joanna2019.06.8 21:34
Po co ty człowieku to piszesz, myślisz ze jak wszyscy powiedzą ze homoseksualizm to coś wspaniałego to Bóg zmieni zdanie i jak przed nim staniesz to rozpłynie się z zachwytu,...
Polak Ateista Dumny Gej2019.06.8 22:48
Joasiu nie schlebiaj sobie naprawdę tutaj wszyscy mają głęboko w duupie twoje urojenia nt. katobożka.
Zdrowy chlop2019.06.8 21:55
W TYM 99,8 TYSIĘCY OPŁACONYCH KLAKIERÓW. HE, HE HE
Jestem w Kościele2019.06.8 22:03
Biedni głupcy. Wszyscy będą płakać gdy Bóg będzie sądził. Wtedy nic ich nie uratuje przed piekłem.
Polak Ateista Dumny Gej2019.06.8 22:49
tylko w twojej chorej głowie Jesteś w Katosekcie, tylko w twojej chorej głowie każdy religiofil ma prawo do swojej wizji bożka, masz i ty!
Jestem w Kościele2019.06.8 23:49
Też będziesz łkał kolo. Więc nie fikaj.
Polak Ateista Dumny Gej2019.06.8 20:51
W myśl prawa stanowionego opartego na Konstytucji RP Kościół biskupa Niemca musi być traktowany i respektowany tak samo jak kościół katolicki i każda inna sekta religijna. Zatem piierdololo pana Zielońskiego nie ma kompletnie żadnego znaczenia, poza wymiarem sfrustrowanego ataku na konkurencję.
Zdrowy chlop2019.06.8 21:53
Jak nie masz argumentów, to używasz kolejny raz wulgaryzmów. "Kościół" przez małe "k" zarejstrowany za granicą nie musi być uznany przez prawo polskie.
asd2019.06.8 22:34
Niemiec nie jest żadną konkurencją. To co robi jest parodią z chrześcijaństwa i herezją
Polak Ateista Dumny Gej2019.06.8 22:47
Nie interesuje mnie twoja subiektywna opinia. Dla innych parodią chrześcijaństwa i rozumu oraz herezją jest katolicyzm. No i co z tego? No i góówno z tego, bo nie o tym jest sedno sprawy.
Alojzy Cedzidło2019.06.8 22:54
A nasz ,,Dumny" znów udowodnił ,że naparzanie się z ,,innej " wiary , dawno by spowodowało ,że jego marne szczątki , na miejsce wiecznego spokoju , tylko ks Sowa by zechciał odprowadzić . No dobra , dobra ...żartowałem . Gacie pan se wypierze , albo partner z miłości za Pana to zrobi.
Bolek2019.06.8 23:29
Dumny pedofil to twoja reklama./
Andy2019.06.9 0:15
Polaku Ateisto Dumny Geju a zarazem, w czym mam pewność, Synu Prostytutki Rynsztokowej Spłodzony Przez Przypadek za Tanie Wino Marki Wino! Ochłoń ...
Tom Bombadil2019.06.9 5:54
Do zobaczenia na Sądzie Ostatecznym, gleju.
PolakNieZboczeniec2019.06.9 10:17
Synu peta i dulawy, co tu robisz ? Spadaj do swojego zwyrodniałego środowiska, zboków i dewiantów. Tam twoje zawszone miejsce, kundlu ludzki.
ciekawostka2019.06.8 20:47
Każde słowo krytyki kościoła to bluźnierstwo ? Czy my wrzymy w Boga czyw księży?
zamartysta2019.06.8 21:28
Możesz wrzeć jeśli chcesz. Możesz też się zagotować. W końcu ponoć mamy wolność.
doradca2019.06.8 21:56
ty głupawy lewacki śmieciu nie rozróżniasz krytyki od bluźnierstwa , więc zamknij lepiej tego głupawego ryja zanim ktoś inny tego nie uczyni
adrian manowski2019.06.9 11:06
o jaka wielka chrzescijanska milosc do blizniego wylewa sie z tego pana. Jestem pod wrazeniem.
Ja2019.06.9 13:40
I Ty masz czelność nazwać siebie katolikiem? Zwykły dewota z ciebie. Dewotce służebnica w czymsiś przewiniła Właśnie natenczas, kiedy pacierze kończyła. Obróciwszy się przeto z gniewem do dziewczyny, Mówiąc właśnie te słowa: «…i odpuść nam winy, Jako my odpuszczamy», biła bez litości. Uchowaj, Panie Boże, takiej pobożności!
ja2019.06.9 19:19
A na czym polega ta krytyka ?
Albert2019.06.8 20:36
"Problem polega na tym, że w tym, co dla nas katolików jest symbolem zepsucia, sodomy i grzechu," Problem polega na tym, że nikogo nie interesuje, co jakaś zapyziała, antyczna sekta uważa za symbole zepsucia, sodomy i grzechu. Tak samo jak katolików nie interesuje, że inna zapyziała, antyczna sekta, czyli islam uważa lichwę i tchórzostwo za grzech śmiertelny. Także Heniu weź się puknij w ten oczadziały katolicki łeb i idź sobie jakieś dzieci w kruchcie poobracać.
Antoliusz2019.06.8 20:44
kozak w necie, pis..da w świecie..
Albert2019.06.8 20:55
Nie mierz wszystkich swoją miarą, bo ci jej szybko zabraknie.
fuck you Albert2019.06.8 20:46
yo... sailor, cook motherfucker ... did you suck any dicks today? probably not, you're mumbling
Albert2019.06.8 20:55
Słabo ci wychodzi nabijanie ci się z czegoś, o czym pojęcia nie masz. Kucharz na moim obecnym statku zarabia rocznie 72 tys. USD.
anonim2019.06.8 22:53
Jesteś gościu wybitnym prostakiem i chamem na dodatek. I tyle w temacie. Idź teraz sobie na piwko i z kolesiami "mądrze" porozmawiaj.
Albert2019.06.9 10:11
Dostosowuję przekaz do poziomu odbiorców. Inaczej go nie zrozumieją.
ja2019.06.9 19:18
Przypomnę ci że od najstarszych czasów cywilizacji , kiedy nie było jeszcze katolicyzmu , a nawet chrześcijaństwa ... grzech sodomi był już znany i właśnie tak nazywany jako wielka obrzydliwość.
ciekawa2019.06.8 20:32
Każda krytyka to waszym zdaniem napasć? To batdzo wygodne? Mamy świete krowy i raj ISIS?
michu2019.06.8 21:05
To pytanie chyba trzeba by zadać komuś zupełnie innemu ;).
An, on i my2019.06.8 21:55
na ich kolorowym stole, powinna leżeć Dulkiewiczowa i prezentować swoją słodką drożdżówkę. Mogliby się znaleźć znawcy słodkości, i pomimo wełny na głowie odważnie podejść do tematu jej dylematu. Obok stanęła by córka i zachęcająco machała nóżką. Mogliby się znaleźć znawcy młodego wina i uśmiechać się słodko do kotka. Tam jest dużo miłośników zwierzątek.
Alojzy Cedzidło2019.06.8 22:47
Jest Pani nie tyle ,,ciekawa " , co pierońsko LENIWA . Nie chce się Pani sprawdzic etymologię słowa krytyka . Stad pisanie takich pierdoł . No i poza tym to dowód niewyobrażalnego tchórzowstwa . Islam u was jest idealny . No dobra ,dobra . Majtki Pani pobrudziła na śmierdząco.... .
stahu2019.06.9 0:12
Episkopat brał w paradzie udział ? czy tylko kameralnie uczestniczył?
ja2019.06.9 19:16
A co rozumiesz pod hasłem krytyka ? Czy przypadkiem nie to samo co wolność artystyczna ?