Krzywonos - Podrabiana bohaterka. CAŁA PRAWDA - zdjęcie
02.01.16, 09:10

Krzywonos - Podrabiana bohaterka. CAŁA PRAWDA

8

"Wcale nie zatrzymywała tych tramwajów, tylko za jakieś swoje przewinienia w zakładzie pracy miała stanąć na dywanik. W tym momencie wybuchł strajk i załoga zadecydowała, że tramwaje nie wyjeżdżają z zajezdni w Nowym Porcie. Ona się wystraszyła, że jak nie wyjedzie, to będzie pretekst, żeby ją natychmiast dyscyplinarnie zwolnić, więc w strachu wskoczyła do tramwaju, złamała strajk i wyjechała tym tramwajem.

Dojechała do opery, gdzie podstacja trakcyjna przyłączyła się do strajku i wyłączyła zasilanie. I ona na wysokości opery tą „piętnastką” stanęła. Nie miała wyjścia. Tramwaj stanął. Pieszo dodarła do stoczni i powiedziała, ze to ona zatrzymała tramwaje"

- mówi Ryszard Czajkowski w filmie o "bohaterstwie" Krzywonos. Posłuchaj całej jego relacji!

Komentarze (8):

anonim2016.01.2 11:12
Brawo Rysiu.
anonim2016.01.2 11:51
Taki konkurs: ile minęło czasu od strajku w Stoczni Gdańskiej zanim UB-ecja postawiła płot, przez który niejaki "Bolek" miał skakać by objąć przywodztwo nad strajkiem ???
anonim2016.01.2 12:28
To oczywista oczywistość, że komunę obalili Kaczyńscy. Chwała "bochatyrom" !
anonim2016.01.2 14:08
Jeśli to nieprawda to Krzywonos powinna wystapić do sądu, ale ona milczy co znaczy że potwierdza. Niebawem to co się mówi w tym artykule zostanie zaprezentowane w mediach po zmianie zarządów i wtedy gwiazda Krzywonos będzie ponownie błyszczeć
anonim2016.01.2 16:27
Uczciwi ludzie nie wiążą się z PO. Już samo to świadczy o p. Krzywonos jak najgorzej.
anonim2016.01.3 7:38
@Prześmiewcy - wasze umiłowanie zamiast Boga - lewusów Lucyfera przeraża! co myślicie, że Lucyfer zapewni wam tzw zapiecek, dziewicze hurysy - toż to diabły które nikogo nie miłują, Jak się wami zajmą z właściwą sobie miłością - pożałujecie jak Judasz, żeście się narodzili. a takich jak wy miłośników Lucyfera jest tam mnogo tj nie mniej niż 25 miliardów głupich ludzi - którzy zamiast Bogu woleli wydawało im się, że służą sobie a tak naprawdę służyli niewolniczo Wężowi /Rdz 3,1 nn/ Czerwonemu Smokowi władcy piekła wg religii wschodu królowi Yamie /Ap. 12,3 nn/
anonim2016.01.5 10:25
@der" "bohaterem narodowym który skakał przez płot, załatwił NATO w Polsce oraz nie miał pseudonimu nadanego przez SB" - tam NIE ma płotu. Ot cała prawda. W miejscu, w którym rzekomo pewien bohater skakał wtedy i teraz nie było płotu. NATO załatwili pewni ludzie (w sumie cała masa ludzi), a nie jak pewnie myślisz koleżka od płotu. Ale gdzie ci tam do informacji, lepiej walić na F. byle na odlew w K. Żenujące.
anonim2016.01.5 10:28
der Sty 2, 2016, 2:41 po południu usuńcie ten komentarz! @der: "Dlaczego należy wierzyć Czajkowskiemu?" Może dlatego, że jest osobą wiarygodną? A swoją drogą o Krzywonos wiadomo od zawsze, to co Czajkowski mówi, więc w czym problem?