Kosiniak–Kamysz wierzy w rosyjskie manipulacje? ,,Podobno Andrzej Duda dogadał się z Amerykanami ws. 5G’’ - zdjęcie
25.06.20, 10:51fot. Screenshot/ youtube

Kosiniak–Kamysz wierzy w rosyjskie manipulacje? ,,Podobno Andrzej Duda dogadał się z Amerykanami ws. 5G’’

2

W czasie dzisiejszego spotkania wyborczego kandydat PSL pytał: „Czy to prawda, że Andrzej Duda dogadał się z Amerykanami o 5G, które budzi daleko idące wątpliwości w wielu środowiskach? Na spotkaniach wielu Polaków pyta mnie o to. Czy mamy bezpieczne badania na ten temat?”

Andrzej Duda podpisał w USA umowę ws. technologii 5G. Jest to najbardziej nowoczesny sposób na zwiększenie wydajności usług internetowych. Dezinformacje w tej sprawie podają rosyjskie służby, które zrobią wiele, aby nowoczesna technologia nie działała. Spowodowane jest to zacofaniem technologicznym Rosjan.

Tego faktu zdają się nie zauważać politycy opozycji, a wśród nich Władysław Kosiniak – Kamysz, który powiela dezinformacje Rosjan.

Do sprawy odniósł się Stanisław Żaryn, rzecznik ministra koordynatora ds. służb specjalnych. Wskazał, że „polskie służby obserwują działania mające na celu podsycanie emocji społecznych i szerzenie dezinformacji, również tej dotyczącej technologii 5G”.

Australijski portal spidersweb.pl podaje, że sieć 5G  „jest w 100 proc. bezpieczna, a promieniowanie emitowane przez stacje 5G nie przechodzi nawet przez skórę”.

ks/ TVP INFO

Komentarze (2):

czapajew2020.06.25 19:49
podobno kosiniak i kamasz dogadali się z Putinem w sprawie szczucia na nasz rząd!
ciekawy2020.06.25 12:15
Kosiniak Kamyk staje w obronie chińskich interesów a nie Rosji. To Komunistyczne Chiny chcą wprowadzić tę technologię w Polsce. Nadajniki , które już powstają to chińska technologia a nie amerykańska, a teraz ma być amerykańska. Stad krytyka PSL, bo oni chcą przymilać się do chińskich komunistów brać łapówki od nich i od Niemców. Od amerykanów w łapę nie dostaną , bo w przeciwieństwie do Niemiec i Chin w USA trafia się za to do więzienia.