Korwin-Mikke odpowiada posłom PO, oskarżając ich o gwałt i homoseksualizm! - zdjęcie
23.04.14, 14:35fot. Facebook

Korwin-Mikke odpowiada posłom PO, oskarżając ich o gwałt i homoseksualizm!

16

Takiej riposty nie spodziewali się chyba panowie z Platformy Obywatelskiej, kiedyś należący do partii Janusza Korwina-Mikkego. Tomasz Tomczykiewicz i Sławomir Nitras - bo o nich mowa - powiedzieli w tygodniku "Wprost", że Korwin-Mikke nie płaci rachunków i pije wino z gwinta. Takie wspomnienia posłów ze spotkań z Korwinem, doczekały się bardzo mocnej odpowiedzi ze strony JKM.

Na swoim Facebooku, który należy do najpopularniejszych profili w polskiej sieci, Korwin pisze:

"Rekord bezczelności pp.Nitrasa i Tomczykiewicza trwał krótko: jakiś gówniarz twierdzi, że… ze mną spał! Coraz ciekawiej. Co do tego picia z gwinta – nie przypominam sobie, ale z p.Tomczykiewiczem tylko raz byłem w restauracji, w Pszczynie – a skończyło się to przykrym incydentem, bo p.Tomczykiewicz zgwałcił kelnerkę, co policja z trudem zatuszowała. Co do niezapłacenia rachunku w Szczecinie: istotnie wyszedlem zniesmaczony, bo p.Nitras był tak zajęty tym, co robił z pewnym rudym kelnerem, że tylko machał ręką, bym sobie poszedł…".

Ten wpis Korwina niewątpliwie wywoła w Polsce prawdziwą burzę!

philo

Źródło: Facebook

Komentarze (16):

anonim2014.04.23 14:56
Coś mnie zastanowiło. Czy JKM jest praworządnym obywatelem, czy nie? Bo jeżeli jest, to co robił, kiedy kolega gwałcił kelnerkę i wtedy, kiedy policja to tuszowała? Twierdzi przecież, że był świadkiem.
anonim2014.04.23 14:58
Korwin z kim ty się zadajesz ze złodziejska PO !! Co gorsze swoja wypowiedzią pogrążasz się chłopie ,że nie zgłosiłeś gwałtu do prokuratora.A tym samym nie przestrzegasz prawa.Czy tak ma zaczynać się twój urząd.
anonim2014.04.23 15:24
LOL Korwin pogrążył siebie i obydwu kretynów z PO tym sposobem, przy okazji wychodzi jakie mamy "elity" polityczne. Oby demokracja w Polsce zdechła bo nic dobrego nam nie przynosi. Całe towarzystwo "osłów" z wiejskiej i partii politycznych należałoby przegonić z kraju
anonim2014.04.23 15:53
Mikke to pajac, niech przedstawia dowody, a nie pusto gada.
anonim2014.04.23 16:08
Przecież to była prowokacja na zarzuty w stylu "słowo wobec słowa" - kto zna prawo, wie, że obie nie mają świadków to sprawy nie ma. Nic z tego nie będzie poza tym, że kilka dużych mediów wspomni i zrobi darmową reklamę Korwinowi. Korwin tylko na tym zyska.
anonim2014.04.23 16:34
Dlaczego dopiero teraz o tym fakcie mówi?? Zresztą słów tego pana mało kto traktuje poważnie.
anonim2014.04.23 18:40
To straszne to teraz tęcza w Warszawie będzie kojarzona z gender- komunistami i gwałcicielami
anonim2014.04.23 18:40
To straszne to teraz tęcza w Warszawie będzie kojarzona z gender- komunistami i gwałcicielami
anonim2014.04.23 20:34
Janusz Korwin-Mikke potrafi tylko obrażać innych i szokować. Za tą krzykliwą autoreklamą jest programowa pustka. Poza tym tymi wypowiedziami sam Korwin się pogrąża-dlaczego jeżeli był świadkiem gwałtu dokonanego przez Tomczykiewicza na kelnerce w Pszczynie pozwolił na "zatuszowanie" sprawy przez Policję?! Broń nas Boże od polityków pokroju Korwina. Ale no właśnie, czy to jest jeszcze polityk, czy już błazen zdobywający zainteresowanie mediów mocnymi, niepoprawnymi wypowiedziami?!
anonim2014.04.23 22:34
"Portal poświęcony" ... Hmmmm....
anonim2014.04.24 8:50
A może szanowna Fronda umieści jakiś artykuł programowy JKM, a nie publikuje bzdury na pierwszej stronie... Ale nie, bo jakby ludzie się dowiedzieli co chce zrobić KNP, to jeszcze może by na nich zagłosowali zamiast na bandę czworga i wtedy nie będzie o czym pisać: znikną z przestrzeni publicznej tęcze, geje i inne gendery, krzyże na Krakowskim etc... i niniejszym Fronda straci rację bytu. Ludzie! Włączcie youtuba, zajrzyjcie na stronę KNP, a nie czytajcie głupot, czy ktoś pije z gwinta, bo jutro będziecie się ekscytować, że Kaczyński pewnie pije mleko z kartonu. Co to ma dla nas za znaczenie?!!! Wstydź się Frondo!
anonim2014.04.24 14:02
Marek TWAIN: "Jak kandydowałem na gubernatora?" http://korwin-mikke.pl/blog/wpis/marek_twain_jak_kandydowalem_na_gubernatora/2172
anonim2014.04.25 9:27
JKM powoli stacza się w kierunku cyrku politycznego. Dochodzę do wniosku, że nie interesuje go żaden sukces wyborczy. Dobrze jest jak jest, a grupka nieopierzonych młokosów zawsze będzie się koło niego kręciła, bo "ma gadane". Ale to wszystko. Jest niepoprawnym utopistą. Dla mnie przegrał z kretesem gdy nazwał śp. Lecha Kaczyńskiego zdrajcą. Politycy popełniają błędy, większe lub mniejsze. Zdrajcą jest Jaruzelski i stawianie na jednym poziomie obu osób jest nikczemną podłością, by nie nazwać tego jeszcze mocniej!
anonim2014.04.25 14:09
Towarzysze z Frondy od kilku tygodni kiedy okazało się, że KNP ma szanse na przekroczeie progu wyborczego a PiS nie rośnie jadą na Korwina na każdym etapie...jeśli Fronda chce być rzetelna to proszę o równie celne krytyki na kolegów z PiS...bo ta partia jest wyraźnie omijana
anonim2014.04.26 22:17
Brawo dla JKM. Gwałt niech się gwałtem odciska. Na pomówienia należy s-synom odpowiadać pomówieniami.
anonim2014.04.26 23:46
kelnerka nie chciała?t trzeba było innej poszukać a nie gwałcić.Gdyby ktoś przy mnie gwałcił też bym uciekł.Ale co z kelnerką?Jak kiedyś kupię knajpę to wszystkie kelnerki u mnie będą opancerzone...albo zatrudnię dziwki na kelnerki i klient dostanie wyższy rachunek nieco...