Kora wystraszyła się pozwu i przeprasza Kościół? - zdjęcie
05.02.15, 13:34fot. Wikimedia Commons

Kora wystraszyła się pozwu i przeprasza Kościół?

20

Portal pudelek.pl opublikował wypowiedź menadżerki Kory Jackowskiej, Katarzyny Litwin odnośnie zawiadomienia do prokuratury jakie złożył Ryszard Nowak z  Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami i Przemocą, a dotyczący obrazy Kościoła katolickiego i polskich biskupów przez piosenkarke w jednym z wywiadów. Litwin mówi: "Kora nie obraziła Kościoła Katolickiego i nie miała takiego zamiaru. W tym samym wywiadzie mówi, jak ważną osobą jest Papież Franciszek. Kora należy do osób odważnych, szczerych i ma prawo do subiektywnych spostrzeżeń. To, że ma inne doświadczenia życiowe niż Pan Nowak, nie czyni z niej przestępcy". I dodaje: " Bardzo jest mi żal tych, którzy mają czas na takie mącenie i wyolbrzymianie. Jest tak wiele spraw, którymi mogliby się zająć, by naprawdę pomóc potrzebującym. Może poszukiwanie sensacji i promocja siebie samych motywuje ich do poświęcania energii na burzenie spokoju bliźniemu swemu".

Pani Litwin w sposób dość prostacki próbuje zatuszować całą sprawę. Kora w sposób chamski i prymitywny zaatakowała Kościół, a teraz próbuje się sprawę wyciszyć. Miejmy nadzieję, że sama zainteresowana zabierze publicznie głos w tej sprawie!

mm/pudelek.pl

Komentarze (20):

anonim2015.02.5 13:53
@arbiter Ponowie... Zapewniam Cię, że akurat większość Polaków nie ma zielonego pojęcia ani o tym, kim jest Pan Nowak, ani też o jego działalności ;))
anonim2015.02.5 14:08
@arbiter Abstrahując, Kolego drogi, od postawy Pana Nowaka... :) Nie oznacza też, że NIE chcą, aby ich podatki szły na to i na to, gdyż po prostu NIE WIEDZĄ, że taki gość żyje wśród nich i działa cokolwiek. ;)) Jeśli nie wiedzą, to jak mogą chcieć, bądź nie chcieć? :D
anonim2015.02.5 14:23
nie będzie na gandzię?
anonim2015.02.5 16:10
@AirWolf ------------------------------------------------------------------------------ "Nowak marnuje czas sądów i pieniądze podatników na pierdoły. Dziw się później, że na rozstrzygnięcie prostej sprawy ludzie czekają miesiącami czy latami jak są zawalane takimi idiotycznymi pozwami." ---------------------------------------------------------------------------------- Zgadza się. Co nie zmienia jednak faktu, że przeciętny Polak, zasadniczo przytłaczająca większość naszych rodaków, ma i tak w głębokim poważaniu, czy taki ktoś istnieje, kim jest Pan Nowak, czym się zajmuje i na co traci publiczne pieniądze... :DD
anonim2015.02.5 16:50
Kto to jest Kora? Pierwsze słyszę.
anonim2015.02.5 17:24
@Maksym To nie jest żaden pesymizm, a jedynie prostowanie głupstw prezentowanych przez niektórych użytkowników. Jeżeli ktoś przekonuje, że większość jego rodaków popiera jakąś konwencję, choć prawda jest taka, iż większość Polaków o konwencji tej nie słyszało, bądź nie ma o jej założeniach i tak zielonego pojęcia, to ja jestem zobowiązany takie populistyczne brednie prostować. Podobnie tutaj... :) Nie załamuj... Nigdy nie słyszałeś o zbrodniczej organizacji mającej pod bronią tysiące zidiociałych, naiwnych, zakutych łbów, siejącej zamęt od przeszło 2000 lat?? Immmmmponujące... :DD
anonim2015.02.5 18:54
@Maksiu Ja może faktycznie z lekkim pesymizmem wszedłem w dzisiejszy dzień, ale za to Kolega, to chyba z iście SB-cką podejrzliwością... :DD Maksiu drogi... Zobowiązany wobec własnego sumienia, wartości, którym hołduje... :)
anonim2015.02.5 19:20
@arbiter Ja uważam, że najwyzszy czas zrobić porządek z takimi typkami jak arbiter i jemu podobni, bo to co tu wymóżdżają, to jedna wielka hucpa !!! SIARA, panowie arbiter, sylabariusz, częstochowski, mieszczuch, airwolf i reszta Siara !
anonim2015.02.5 19:39
@akia Z całym szacunkiem, ale jakie, konkretnie, zarzuty przedstawia Pan/i wobec mojej osoby??
anonim2015.02.5 20:22
W tytule slowo przeprasza powinno znaleźć się w cudzysłowie !!! Wtedy nie wprowadzałoby czytelników w błąd.
anonim2015.02.5 20:36
@sylabariusz Trollujesz gościu, bo przecież naprawdę to chyba nie jesteś tak głupi, żeby takie bzdury wypisywać ?!
anonim2015.02.5 20:42
@akia Jakie bzdury konkretnie ma Pan/i na myśli?? Czekam z niecierpliwością...
anonim2015.02.5 20:51
@sylabariusz: "Jakie bzdury konkretnie ma Pan/i na myśli?? Czekam z niecierpliwością..." Jakie bzdury ? Wszystkie bzdury ! Musisz przeczytać wszystkie swoje komentarze od początku do końca, w nich jest odpowiedź. Wcale nie ukryta, ale jawna tzw. mizeria duchowa !
anonim2015.02.5 21:20
Dla mnie Papież też jest ważny kocham Go i szanuję ale JEDYNYM ZBAWICIELEM JEST JEZUS CHRYSTUS - nawet nie Maryja czy Świeci i papież. A Kora wypowiadała się w sposób chamski, cyniczny i to oświadczenie kipi faryzeizmem!!!!
anonim2015.02.5 21:21
@akia Niezmiennie apeluję o konkret, gdyż w przeciwnym razie nie dojdziemy do porozumienia... ;) Szanowny/a Panie/-, podczas swej bytności w strukturach tegoż portalu jedynie obalałem wszelkie bzdury i skutecznie je zwalczałem... Nie inaczej jest też i w tym przypadku. Proszę prześledzić, jaki zarzut przedstawiłem wobec osoby użytkownika @arbitra, jakim sposobem obaliłem jego populistyczne, demagogiczne myśli życzeniowe i zwykłe, głoszone bzdety... Jeżeli mimo to, będzie miał/a Pan/i jeszcze jakieś konkretne (!!) zarzuty wobec mnie, to zachęcam do ich zaprezentowania... Z przyjemnością się odniosę i objaśnię w szczegółach wszelkie pańskie wątpliwości. Tymczasem zapraszam tutaj: http://www.fronda.pl/blogi/wytrwajcie-w-milosci-mojej,2591.html Z Panem Bogiem!
anonim2015.02.5 21:55
Sylabariusz Pan/Pani Akia nie będzie maił/miała konkretnych zarzutów ponieważ, lewak takowych nie posiada. Jest tylko bełkot i nowomowa:)
anonim2015.02.6 6:31
Tylko w którym miejscu Kora obraziła Kościół? I jakoś nie słychać, żeby ten Nowak oskarżył niejakiego Ziemkiewicza, że nazwał papieża Franciszka idiotą. Dziwne, bardzo dziwne.
anonim2015.02.6 8:13
@Sylabariusz Sorry, pomyłka ! Chodziło o arbitra, częstochowskiego, mieszczucha, airwolfa i im podobnych, którzy trollują na Frondzie. Dla Ciebie WIELKI SZACUN ! Przepraszam ! @Bubu64 Nie jestem lewakiem ! To obelga dla mnie !
anonim2015.02.6 10:03
Kora to prymityw, szkoda czasu na nią.
anonim2015.02.6 11:44
Kora się boi że jak zdechnie na raka to trafi do piekła