Kopalnia na Śląsku kolejnym ogniskiem epidemii - zdjęcie
26.07.20, 17:17fot. pixabay license via tunaolger

Kopalnia na Śląsku kolejnym ogniskiem epidemii

14

Rudzka kopalnia Bielszowice to kolejne potwierdzone w ostatnim czasie ognisko zakażeń koronawirusem w górnictwie. Potwierdziły to badania przesiewowe części załogi. Wczoraj wśród pracowników kopalni przybyło ponad 100 przypadków zakażenia. W poniedziałek rozpoczną się badania. Dotyczyć będą pozostałych 1,4 tys. pracowników.

Kopalnia Bielszowice to część kopalni Ruda, która należy do Polskiej Grupy Górniczej. W ostatnim tygodniu obserwowano tam systematyczny wzrost zakażeń i dlatego w piątek pobrano wymazy do badań od 500 pracowników. Otrzymane dziś wyniki potwierdziły kolejne przypadki zachorowań – ich liczba wzrosła o ponad 100 do stanu z soboty.

Łącznie od początku epidemii do niedzieli w kopalniach PGG koronawirusem zaraziło się 2285 pracowników. Wzrost zachorowań zanotowano też minionej doby w innej kopalni – Chwałowice w Rybniku.

Bielszowice to kolejne potwierdzone w ostatnim czasie ognisko zakażeń koronawirusem w górnictwie

Obecnie z Covid-19 zmaga się łącznie 733 górników . W woj. śląskim odnotowano najwięcej w kraju zakażeń . Na Śląsku do niedzieli koronawirusa wykryto   ponad 15 tys. osób zakażonych . W tym regionie wyzdrowiało ponad 85 proc. wszystkich zakażonych.

Rr, tvp info

Komentarze (14):

Jan Radziszewski2020.07.27 15:37
poniedziałek, 27 lipca 2020 27 VII 2020 - Coronawirus jest teraz zrzucany z samolotów w Polsce. Jak obiecał Pan Jezus chorują i będą chorować nań tylko obcokrajowcy// COWID czyli znakowanie bydła Nim będzie przekaz z dodatkami, który jest przygotowywany, daję teraz otrzymane Słowa Pana Jezusa jako odpowiedź na pytanie moje i domniemania niektórych czytelników i dociekania w sprawie chemtrails od kilku dni. To co dzisiaj jest od rana, całkowicie zamlekowane niebo tam gdzie jestem, przy całkowicie błękitnym naturalnie i znakomitej pogodzie, tak, że aż pochłodniało, czegoś takiego nie było od 20 lutego. Poniedziałek , 27 lipca 13.13 Zapisz dziecko - Pytasz moje drogie dziecko:) czy coronawirus jest teraz zrzucany z samolotów, co przedtem blokowałem aby nie wyniszczano Polaków w znacznym stopniu. Tak, dziecko, dozwoliłem teraz zrzucać coronawirus COWID - 19 ten sam, który przedtem blokowałem z samolotów na ludzi. Lecz jak obiecałem Polacy od początku lipca nań nie chorują a będą chorować i już chorują obcokrajowcy w Polsce. Przede wszystkim Ukraińcy bo tych jest po prostu:) w Polsce najwięcej, w daleko mniejszym stopniu inni cudzoziemcy, którzy tu przyjechali zarabiać, bo nie wszyscy do pracy, gdyż jeśli obywatel turecki ma tutaj swoją gastronomię i zatrudnia do tego jeszcze młodych Polaków to nie można powiedzieć, że przyjechał tutaj do pracy. Otrzymał Cyprian Polak (Krzysztof Michałowski)
BOG MOWI!!!2020.07.27 7:28
pisury!!! a moze wasz jesusek probuje wam cos powiedziec przez ta epidemie w kopalniach!! ;] czas zamykac ten burdel!!!! ;] hihihihi czy nie? ;]
Aniela2020.07.26 23:37
Hej, mam na imię Aniela szukam faceta, który mnie zerznie jak nikt nigdy wczesniej ! Wejdź na nudesnap.pl i napisz do mnie. Wystarczy darmowe założenie konta!
John2020.07.26 23:31
Czyżby zielony sukces premiera Morawieckiego ściśle łączył się z epidemią pseudo wirusa w kopalniach, które w wyniku korona zadłużenia zostaną zamknięte, a druga fala pandemii zbiegnie się z jesiennymi manifestacjami górników pod sejmem?
violencja2020.07.26 21:48
Teraz nagonka na polski węgiel, chcecie wygaszać kopalnie pod pozorem jakiegoś wirusa, bo makrela tak chce?Makrela uruchamia u siebie nowe kopalnie węgla , a Polaczków straszy sankcjami My , jako społeczeństwo nie mamy informacji w tej dziedzinie od lekarzy i od naukowców , jedynie od polityków , którym nie wierzymy!Politycy zakładają nam kagańce w postaci maseczek i nie tylko, patrzą na ile mogą się posunąć , aby nas zgnębić.
Jan Radziszewski2020.07.26 19:57
poniedziałek, 11 maja 2020 11 V 2020 - Tak, górników celowo infekują coronawirusem. Rozpylili go w kopalniach. Poniedziałek, 11 maja 20.54 Zapisz dziecko - Tak, górników celowo infekują coronawirusem. Rozpylili go w kopalniach. - Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste. - Opublikuj. Otrzymał Cyprian Polak ( Krzysztof Michałowski)
Anonim2020.07.26 19:55
D-c ... Zatem ministrze Łukaszu Szumowski. Przeklina Cię Bóg! Przeklina Cię Bóg! Przeklina Cię Bóg! Amen! Amen! Amen! - I tak się stanie. Amen. Mówię to Ja, Jezus Chrystus, Pan Zastępów, Król Nowego Jeruzalem, któremu na imię Polska. Łukaszu Szumowski, Twój czas jest krótki. Jakie życie, taka śmierć. Skończysz marnie i skończysz gorzej niż prezydent Duda. On ma dobre odruchy i kocha Mnie choć przez swe decyzje szkodzi Polsce. Łukaszu Szumowski, Twój czas jest krótki. Jakie życie, taka śmierć. U Ciebie nie ma niczego co byłoby pozytywne w Twej służbie krajowi. Nie mówię już o aferach + Nawet „Twoje” zdjęcie z Matką Teresą jest sfałszowane, wstrętny oszuście, masoński łgarzu. Czekaj więc na swoją kolej. I pamiętaj: im więcej zakarbujesz, jak dawniej mawiali Polacy, tym sowitszą otrzymasz zapłatę. Opublikuj synu. + Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste. Klątwę rzucił i Słowo od Pana otrzymał Krzysztof Michałowski (Cyprian Polak)
Jan Radziszewski2020.07.26 19:54
środa, 22 lipca 2020 22 VII 2020 Klątwa Boża rzucona na ministra Łukasza Szumowskiego Środa, 22 lipca Godzina 6.45 - Rzucam klątwę Bożą na ministra Łukasza Szumowskiego. Za sprawy związane z coronawirusem, które były i są przeciw Polakom, za oszustwa i manipulacje danymi medycznymi, za przekupywanie lekarzy publicznymi pieniędzmi, którzy stwierdzają coronawirusa tam gdzie go nie było i nie ma. A od początku lipca za kłamstwo publiczne iż Polacy nadal chorują i umierają na COWID -19 a nawet, że zwiększa się liczba chorych i zmarłych. A jak zaświadcza Bóg przez swego sługę Grzegorza z Leszna i przez swego sługę Cypriana Polaka ( Krzysztofa Michałowskiego), Pan nasz Jezus Chrystus zgodnie ze swymi wcześniejszymi zapowiedziami, rządząc w Swoim Królestwie po Intronizacji w Niebie 20 lutego 2020 roku, czyli Polsce – Nowym Jeruzalem zwolnił Polaków od chorowania i umierania na coronawirusa COVID -19 od pierwszego lipca. Tak Pan nasz z dniem 20 lutego 2020 roku ograniczył mocno chemtrails nad Polską a zablokował całkowicie chemtrails ze zrzucanym na Polaków coronawirusem, co obserwowali naoczni świadkowie iż w wypadku niektórych smug chemtrails były one wciągane, wsysane z powrotem, wbrew prawom fizyki do zbiorników samolotu, do jego wnętrza. Zatem ministrze Łukaszu Szumowski. Przeklina Cię Bóg! Przeklina Cię Bóg! Przeklina Cię Bóg! Amen! Amen! Amen!
Jan Radziszewski2020.07.26 19:52
Pouczenia Pana Jezusa i Orędzia dla Polski, Kościoła, świata Jezus Chrystus Królem Polski od 20 lutego 2020! Na zasadach na jakich nigdy nie Był do tej pory. Zaczyna się czas oczyszczenia narodu. Jednak zwycięstwo Polski jest pewne. Polska teraz to nowe Jeruzalem. „Ja, Jezus Chrystus, Król Polski i Wszechświata jestem bardzo smutny, że tak niewiele osób wie, że oficjalnie od 20 lutego 2020 roku Jestem Królem Kraju nad Wisłą, Nowego Jeruzalem, narodu wybranego, na zasadach jak nigdy do tej pory. Gdyby Rząd i Episkopat w sposób należyty przeprowadził Moją Intronizację, zło nigdy nie dotknęłoby Polski.” Matka Boska Ostrobramska to Patronka dla Polaków na Czasy Ostatnie, to Niewiasta apokaliptyczna obleczona w słońce. Ofiarujcie się Jej całymi rodzinami, noście Jej poświęcone wizerunki, zawieszajcie obrazy z Matką Boską Ostrobramską w domu. poniedziałek, 11 maja 2020 11 V 2020 - Tak, górników celowo infekują coronawirusem. Rozpylili go w kopalniach. Poniedziałek, 11 maja 20.54 Zapisz dziecko - Tak, górników celowo infekują coronawirusem. Rozpylili go w kopalniach. - Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste. - Opublikuj. Otrzymał Cyprian Polak ( Krzysztof Michałowski)
Jan Radziszewski2020.07.26 19:44
3 VII 2020 Coronawirusa nie ma w Polsce od początku lipca. Nie chorują na niego Polacy// Oficerowie Wojska Polskiego znają prawdę o Smoleńsku o inscenizacji na Siewiernym i o mordowaniu Delegatów w Polsce 13 lipca 00:17 Zapisz dziecko - Tak jak obiecałem przez Grzegorza z Leszna. Coronawirusa nie ma w Polsce od początku lipca. Nie chorują na niego Polacy. Chorują jednak już Ukraińcy i będą chorować i umierać. Jest oczywiste, że masoneria światowa, w tym i Polska jej podrzędna zrobi wszystko aby utrzymywać w Polsce stan pandemii, jak to nazwali. Nie mogą sobie pozwolić na to aby mówić, że nie ma w Polsce żadnego przypadku coronawirusa wśród Polaków a są tylko teraz wśród Ukraińców. Niestety wróg jest silny słabością Polaków bo nie są zakorzenieni w Bogu w dziewięćdziesięciu procentach a od marca to się przecież pogorszyło. Prawda wyjdzie na jaw, ale jeszcze nie teraz. Niedługo rzucisz kolejną klątwę:) - Tak Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste. 8.00 Zapisz dziecko - Tak dziecko, powiedziała Moja Mama przez Annę <Anna od Jezusa C.P.>. że niedługo wzrośnie liczba zachorowań i rząd ponowi obostrzenia. Liczba zwiększyła się w czerwcu a rząd ponowi obostrzenia po wyborach. - Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste. :) Otrzymał Cyprian Polak (Krzysztof Michałowski)
głowa do góry!2020.07.26 17:35
https://www.fronda.pl/a/tylko-u-nas-grzegorz-strzemecki-to-juz-widac-wygaszamy-epidemie,142351.html
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.07.26 17:32
Facet z worami pod oczami ma problem. Zamiast spłaszczenia nastąpiło wybrzuszenie. Znając PiSdowatych chüjków ojciec tego "sukcesu" pozostanie anonimowy, bądź wskażą na opozycję.
pomatolski fredzlu -kretynie2020.07.26 18:01
POmiocie ubeckiej kurvvy z PiSda jak puzon i kulawego stroza pomatola ...znow sie onanizujesz na frondzie ...
niech bedzie pochwalony jaroslaw kaczynski.2020.07.26 18:08
Oczywiste jest, gdyby wybory odbyły się korespondencyjnie... gdyby PO itd.