Kopacz zgodziła się na... 100 tys. imigrantów! - zdjęcie
13.10.15, 08:36

Kopacz zgodziła się na... 100 tys. imigrantów!

9

Wskazano już konkretne ośrodki, gdzie mieliby trafić islamscy przybysze – podaje tygodnik „wSieci”.

„Decyzja już zapadła. Rząd jednak ukrywa tę prawdę przed Polakami ze względu na zbliżające się wybory parlamentarne” - twierdzi tygodnik. Według niego, Ewa Kopacz zaakceptowała przyjęcie przez Polskę aż 100 tys. imigrantów z krajów arabskich i afrykańskich. Wiadomość mają potwierdzać źródła w Komisji Europejskiej. Przybysze mają zostać ulokowani m.in. w nieczynnych koszarach wojskowych. 

KJ/wpolityce.pl

<<< TA KSIĄŻKA OTWIERA OCZY NA ISLAM! >>>


Komentarze (9):

anonim2015.10.13 9:58
Nigdy nie wierzcie kopaczowej.
anonim2015.10.13 10:46
Zrywka Ewka już do reszty sfiksowała. Na szczęście to już koniec Kopaczowej. https://www.youtube.com/watch?v=D3uFj5cuuzI
anonim2015.10.13 11:00
Poradzieckie koszary? :-D http://turystyka.wp.pl/gid,16052903,kat,1036541,title,Polskie-miasta-widma,galeria.html?ticaid=115c0b&_ticrsn=5
anonim2015.10.13 11:01
@ Norek9 Ciężko jest ustalić dokładną liczbę Czeczenów przebywających w Polsce, ponieważ spora część jak w Polsce dostała papiery to przeniosła się do Niemiec a część Czeczeńców przybywa do Polski nielegalnie. Poczytaj sobie trochę o czeczeńskiej mafii w Polsce. Skupiają się na rozbojach, haraczach i porwaniach dla okupu. Możesz pojechać do Olsztyna i tych okolic popytać się jak przebiega "integracja" Czeczenów (a właściwie jej brak) w Polsce :P Oprócz uchodźców z Syrii mamy całą masę imigrantów ekonomicznych z Albanii, Bangladeszu, Maroka, Algierii, Senegalu, Tunezji, Egiptu, Pakistanu, Iranu i jeszcze długo by można wymieniać... Ciężko powiedzieć, by w ww. krajach trwała jakaś wojna. A porównanie polskiej emigracji do tych imigrantów jest śmieszne. Zdecydowana większość Polaków, którzy wyjeżdżali (i nadal opuszczają nasz kraj) zna język kraju do którego się udają, mają paszporty/dowody osobiste umożliwiające identyfikację oraz bardzo często doświadczenie zawodowe, które umożliwia im podjęcie pracy w nowym kraju. A i na starcie nawet nie marzą o socjalu bo wiedzą, że są zdani całkowicie na siebie (socjal przysługuje im dopiero jak trochę popracują - pomijam dodatek na dzieci). A co charakteryzuje imigrantów/uchodźców? Zazwyczaj nie mają dokumentów ani udokumentowanego doświadczenia zawodowego. Chcą się dostać do Niemiec bądź Szwecji, ale w ogóle nie mówią po niemiecku czy szwedzku (wielu nawet porządnie nie mówi po angielsku). Marzy im się spory zasiłek socjalny i są bardzo roszczeniowo nastawieni. Nie pasuje im jedzenie, brak rozrywek, brak kobiet, wolny internet i w ogóle nie szanują zasad panujących w Europie. Czy tak się zachowują uchodźcy, którzy uciekli ze strefy walk wojennych? Gdzie wdzięczność za bezpieczne schronienie, darmowe jedzenie, ubranie i zasiłki?
anonim2015.10.13 11:03
Już widzę ,kto przyjmnie tych uchodźców: dyżurni : @arbiter,@fazer i @9norek....
anonim2015.10.13 13:14
@Arbter- Daj nam przykład i przyjmij kilku muzułmańskich młodych byczków do siebie.
anonim2015.10.13 14:55
@norek Przestań człowieku bredzić. Zamiast wysilać się przy klawiaturze daj przykład i weź do domu na utrzymanie kilku takich młodych arabskich byczków (typowy imigrant to mężczyzna w wieku poborowym) choćby na kilka tygodni. Zrobisz dobry uczynek i będziesz mógł wtedy z czystym sumieniem dywagować na forum o przyjmowaniu imigrantów. Zobaczymy jak długo z nimi wytrzymasz. Ale póki co to mocny jesteś jedynie w gębie bo próbujesz zmusić innych aby przyjmowali imigrantów. Ani Polacy ani Państwo Polskie nie ma żadnego obowiązku przyjmować jakichkolwiek imigrantów z Bliskiego Wschodu czy Afryki, tym bardziej muzułmanów którzy nie integrują się ze społeczeństwem i trzeba ich utrzymywać bo pracować nie chcą!!
anonim2015.10.13 19:31
@Arbiter i podobnie myślący Fazer, Norek 9 + żebyś przypadkiem nie obudziłbyś się przypadkiem z swoich złudzeń co do PO, podobnie jak Polacy 1 września roku pamiętnego, tzn jak będą ci mili migranci tj. wojownicy dżihadu podcinali wam gardło. Aby złożyć was na ofiarę dla Mahometa i Allacha piekielnego.
anonim2015.10.14 5:08
To dlatego premier Kopacz planuje wyjazd tj. ucieka z RP na zieloną wyspę po przegranych wyborach. zapomina jednak o jednym diabły i tak ją znajdą chodźby jak to się mówi - ukryła się w mysiej dziurze.