Komunikat Ministerstwa Prawdy (nr 337): Donald Tusk na czarnym lądzie - zdjęcie
12.10.13, 08:36

Komunikat Ministerstwa Prawdy (nr 337): Donald Tusk na czarnym lądzie

3

Nie będą to jednak wczasy, tylko ciężka siedmiodniowa harówka! Dlatego też Donald Tusk zabiera ze sobą aż pięcioro ministrów. Wszakże nie od dziś wiadomo, że przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę. W niebezpieczną wyprawę do krainy słoni i hipopotamów wybiorą się Bartosz Arłukowicz, Sławomir Nowak, Stanisław Kalemba, Barbara Kudrycka i Marcin Korolec.

Celem ekspedycji ma być wymiana. Minister rolnictwa ma przywieźć żywność, zaś minister nauki i szkolnictwa wyższego nowych, afrykańskich studentów. Wciąż jednak nie wiadomo czym wymienią się minister środowiska, transportu i zdrowia. Choć przynajmniej w przypadku tego ostatniego, lepiej byłoby, by nic z sobą nie przywoził. By żyło się lepiej! By żyło się lepiej wszystkim!

Komentarze (3):

anonim2013.10.12 13:55
Zgadzam się z przedmówcą - tekst o niczym, napisany bez celu, bez sensu, na poziomie słabego gimnazjalisty i z jednym, jedynym założeniem, że należy dokopać rządowi. Przypominam redaktorom, że akurat RPA jest całkiem nieźle rozwiniętym krajem, z którym jak najbardziej warto utrzymywać dobre relacje.
anonim2013.10.12 16:23
Gipsen, Lukas- Ciekawe czego tam szuka Ałukowicz i Kudrycką?
anonim2013.10.12 17:59
@cox Czego szuka Kudrycka? Spójrz, gdzie w rankingach mieści się np. Uniwersytet Kapsztadzki, a gdzie nasze. Jest z kim współpracować. Co do Arłukowicza, nie wiem, pewnie współpraca z tamtejszym przemysłem medycznym? Patrząc w ten sposób, nikt nigdzie nie powinien jeździć. Chodzi o pokazanie się, wstępne nawiązanie kontaktów, pokazanie możliwości. Kosztuje niedużo, a potencjalne zyski mogą być spore.