Komornik u Marcinkiewicza.  Isabel: Będę wreszcie mogła spać spokojnie - zdjęcie
11.05.19, 13:50(fot. youtube)

Komornik u Marcinkiewicza. Isabel: Będę wreszcie mogła spać spokojnie

16

Kazimierz Marcinkiewicz z Izabelą Olchowicz rozwiódł się w 2018 roku. Kazimierz Marcinkiewicz od dłuższego czasu nie płacił swojej byłej żonie alimentów, jakie przyznał mu sąd. Teraz jego majątek przejmuje komornik.

Portal "Pudelek" donosi, że w jednym z mieszkań polityka, które znajduje się na warszawskiej Ochocie, doszło do egzekucji komorniczej.

 - Tak, zgadza się. Najpierw mieszkanie było zajęte z tytułu wynajmu, a teraz zajęte w drodze licytacji w celu egzekucji alimentów. (...) Sprawa jest coraz bliżej finału. Kiedy odzyskam pieniądze, będę mogła w końcu spłacić długi i spać spokojnie - udzieliła komentarza "Pudelkowi" Izabela Olchowicz.

Kilka dni temu była żona Marcinkiewicza, napisała:

- Dłużnik alimentacyjny (na kwotę ponad 100 tys.) nadal chce dyskutować z decyzją sądu. Dłużnik przywołuje stare wydarzenia, mijając się z prawdą, insynuuje, naraża swoimi poczynaniami na nieprzyjemności. Dlaczego to wszystko? Dlaczego nadal manipuluje opinią publiczną, straszy pozwem (trzeba mieć podstawy prawne, aby być w ogóle takowy złożyć)? Bo pętla wolno się zaciska? Bo wie, że będzie musiał już wkrótce ponieść odpowiedzialność za swoje kłamstwa oraz uchylanie się od płacenia alimentów? - czytamy

Z kolei Kazimierz Marcinkiewicz pisze w mediach społecznościowych:

"1/ pani Stalkerka miała wypadek w grudniu 2014 roku, nie spiesząc się na spotkanie ze mną, tylko przeciwnie, jechała prawie pustymi Al. Jerozolimskimi w stronę Pruszkowa, nie do centrum, gdzie na nią czekałem. Jak zeznał kierowca jadący za nią, jechała najwyżej 50 km/h i sama wjechała w barierki. Sprokurowała ten wypadek do czego przyznała się mi w szpitalu i na co są także inne dowody. W tym czasie nie żyłem już z nią od 2 lat. 
2/ pani Stalkerka mająca problemy z codziennym życiem, przebieraniem, a nawet spaniem, we wrześniu 2016 roku poleciała do Barcelony, tam na swoje prawo jazdy wynajęła w firmie Sixt samochód peuge 208 z automatyczna skrzynia biegów i pojechała na Majorkę. Tam miała stłuczkę, za którą nie zapłaciła. Jako że podała zły adres, windykator trafił do mnie. Nie potwierdził, by wynajmująca samochód miała widoczną rękę na temblaku i to w sposób, który właściwie uniemożliwiałby jazdę. Wynajmując samochód nie wskazała też innego kierowcę. 
3/ pani Stalkerka w lutym tego roku otrzymała od kancelarii prawnej propozycje wykupu mojego długu, najpierw za 80, a pózniej 90 tys. zł. Propozycję odrzuciła i zalała mnie hejtem oraz kłamliwymi donosami na mnie do wszystkich możliwych instytucji.

Wiem już, że stalker się sam nie zatrzyma. Składam więc pozew."

 

Przykład byłego premiera uczy dobitnie - bądź wierny swojej żonie, żadnych "skoków w bok".

 

gb/pudelek/fb

Komentarze (16):

Max2019.05.12 5:23
Niech portal Fronda zastanowi sie nad sensem artykułu. Prawda w sprawie Pana Marcinkiewicza jest po srodku. Alimenty moga byc zasądzane niesprawiedliwie wg tzw mitycznych zdolności zarobkowych. Sad nie jest czasem sprawiedliwy w tej sprawie. A moze poruszcie ambitnie Państwo temat alienacji rodzicielskiej? Gdzie ojcowie w Polsce sa latami bezkarnie odcięci od swoich dzieci?
moher2019.05.12 7:11
prawdę po środku wymyślili bolszewicy. nie ma czegoś takiego
joanna2019.05.11 21:15
Panie Marcinkiewicz, zarówno Pan, jak i Pana kochanka Izabela jesteście osobami, które można by określić mianem - psychicznych ekshibicjonistów. W czasach, kiedy Pan zdradził własną żonę oraz dzieci i związał się z kochanką, swoją miłosną idyllę w sposób perwersyjny upublicznialiście niemalże ze szczegółami alkowy. To było żałosne, głupie, nieprzyzwoite i po prostu infantylne jak na dorosłe osoby: dojrzałą kobietę i podstarzałego - nazwijmy rzecz po imieniu - lowelasa. Potem ta "miłość stulecia" rozleciała się, ale trudno się dziwić, bo taka jest FILOZOFIA ZŁA, czego nie braliście pod uwagę. A teraz druga odsłona psychicznego ekshibicjonizmu, czyli opisywanie kompromitującego sporu byłych kochanków o kasę. Nie wiem, kto ma rację; nie chce mi się tego analizować; właściwie mnie to nie interesuje. Natomiast interesujące jest to jako przestroga dla innych "igrających z ogniem", czyli naiwnie wierzących, że zdrada, zło, krzywda wyrządzona innym mogą być źródłem dobra, sukcesu, powodzenia, popularności. Za takie naiwne myślenie trzeba zapłacić! I nawet nie pieniądze są tu ważne, bo teraz oboje musicie zmierzyć się z doświadczaniem: złej sławy, politowaniem a nawet pogardą ze strony obserwatorów, utratą perspektyw zawodowych, politycznych (skoro nawet tak żałosne gremium jak Koalicja Europejska nie chciało mieć z p. Kazem nic wspólnego). I wszystko to na własne życzenie!
Sprytny ninja2019.05.11 20:35
ZDRADA - warto było? Zarówno w życiu prywatnym jak i służbowym. Kto poda teraz rękę? Opłacony trener.
Grizzly2019.05.11 19:07
Kaziu - klasyka, Reymont ku przestrodze opisywał przypadki dużo młodszych żon ale widać nie zrobiło to na tobie wrażenia! Kilka miesięcy uciechy a zgryzota na całe życie i najgorsze to pośmiewisko!
Bibi2019.05.11 17:32
Yes Yes Yes
krzysztof2019.05.11 15:07
LEWACY KOŃCZĄ SIĘ DOBRE CZASY CZYNIONEGO ZŁA BEZ KARY IDZIECIE NA DNO I NIKT WAM RĘKI NIE PODA
Jam2019.05.11 14:14
Oboje są siebie warci. Oboje wykazali niezwykłą pogardę dla rodziny. Oboje we wzajemnych utarczkach kierują się egoizmem. A wystarczyło być przy Bogu, którym tak bardzo w tej chwili się pogardza.
Lech Keller-Krawczyk bardzo dumny pedał2019.05.11 14:06
Nazywam się Lech Keller czasami używam Krawczyk (spolszczone żydowskie -Sznajder) mam lat 70 plus jestem Żydem i homoseksualistą, ale to nie wszystko. Jestem dumnym pedałem. Na starość mi wszystko wisi, dosłownie. Gdyby nie te hemoroidy to może bym zaznał przyjemności, a tak... Blogi mi zostały
pawel2019.05.11 14:03
To tam teraz była żona ma ubaw z Kazzia:) Kazio no dałeś d,u.p - y. :)
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.11 13:57
TYLKO NIE MÓW NIKOMU ---> 🔥 https://www.youtube.com/watch?v=BrUvQ3W3nV4 🔥 Już jest długo wyczekiwany wstrząsający dokument, który ostatecznie obnaża prawdę o kościele katolickim w Polsce i ostatecznie go pogrąża. Bagno po uszy !!
Bibi2019.05.11 17:33
Zamknij się debilu!
ddt2019.05.11 20:13
Pederastów powinno się leczyć. Najlepsze efekty przynosi kuracja ołowiem w dawce uderzeniowej. Skuteczność 100%.
moher2019.05.12 7:07
gdyby nie ten kościół to dzisiaj żył byś w kraju przypominającym Koreę Pólnocną w którym po pierwsze nie można pisać tego co się myśli a po drugie nie ma takich jak geje.
Alojzy Cedzidlo2019.05.12 12:37
,,Dumny ,...." przestań Pan labać ten denaturat , Klawiaturę Pan widzi , bo litery duże , ale artykułu to już ani du du ..Chodzi o temat ! ! !
polak2019.05.11 13:57
człowiek -(może za porządnie określiłem tego typa ) ,który zszedł na PSY