Kolejne wydarzenie z udziałem imigrantów, a zagraniczne media MILCZĄ! Uchodźcy zaatakowali autobus z dziećmi - zdjęcie
13.01.16, 14:00fot zdjęcie ilustracyjne

Kolejne wydarzenie z udziałem imigrantów, a zagraniczne media MILCZĄ! Uchodźcy zaatakowali autobus z dziećmi

4

Kolejne wydarzenie, o którym opinia publiczna dowiaduje się z opóźnieniem, a które dotyczy tak zwanych "uchodźców". Tym razem imigranci zaatakowali autobus pełen... brytyjskich dzieci.

Autobus pełen brytyjskich dzieci wracających z nart we Włoszech został zaatakowany przez uchodźców w pobliżu Calais. Chociaż do zdarzenia doszło w poniedziałek rano, angielskie media poinformowały o tym dopiero teraz.

Express.co.uk informuje, że uchodźcy wybili szybę w autokarze. Jedno z wystraszonych dzieci dostało ataku epilepsji.
Imigranci z obozu dla uchodźców we francuskim Calais bardzo zależy na przedostaniu się do Anglii. Aktualnie w Calais przebywa około 7 tysięcy migrantów.

Autokarem podróżowało 35 dzieci, a także 9 nauczycieli ze szkoły Portree High School na szkockiej wyspie Skye. Wycieczka wracała z włoskiego kurortu narciarskiego Aosta.

gb/radiozet.pl/express.co.uk

<<<MUSISZ TO PRZECZYTAĆ! ENCYKLOPEDIA ... KOŃCA ŚWIATA!!! >>>


Komentarze (4):

anonim2016.01.13 15:16
http://www.express.co.uk/news/uk/633689/Calais-migrant-crisis-refugees-attack-British-school-coach-rocks-violence
anonim2016.01.13 16:06
kolejna kompromitacja - ośrodek w Calais okazuje się być na prawdę poza jakąkolwiek kontrolą państwa i służb regionalnych, czyli państwo w państwie no to chyba na incydencie się nie skończy
anonim2016.01.13 17:52
Wiadomosci BBC jak i brytyjska prasa, zarowno krajowa jak i lokalna, informowala o tym zdarzeniu w poniedzialek. Ciekawa jestem jakie "brytyjskie media" autor ma na mysli?
anonim2016.01.13 19:33
Jak widać Socjalistyczny Prezydent Holland nie zadaje egzaminu jak głowa Francuzów. Socjaliści jak widać są tylko dobrzy w demoralizowaniu społeczeństwa Francuskiego.