11.09.15, 14:27

Kolejne ludobójstwo z 11 września

11 września po raz kolejny okazał się dniem ludobójstwa. W 2001 roku w atakach terrorystycznych zginęły 2973 osoby. W 2015 roku polski Sejm dał przyzwolenie na kontynuacje holocaustu dzieci nienarodzonych, który rocznie pochłania ponad 1000 istnień ludzkich.

Ataki z 11 września 2001 roku odbiły się szerokim echem na całym świecie. Nazywano je „potwornymi” (Jacques Chirac), „straszliwymi tragediami” (Wladimir Putin), „złem naszych czasów” (Tony Blair), a osoby, które dopuściły się ataków określono mianem „fanatyków, którzy są obojętni na świętość życia ludzkiego” (Tony Blair).

Podobnych komentarzy czołowych światowych polityków w odniesieniu do piątkowych wydarzeń pewnie nie usłyszymy. Ataku na życie dzieci oraz ich śmierci w męczarniach nie zobaczymy na ekranie każdego telewizora. Nie usłyszymy płomiennych przemówień zapewniających o tym, że zbrodnia ta więcej się nie powtórzy; nikt nie ogłosi żałoby narodowej. Zamiast tego nasi rządzący będą hołubić fanatyków, którzy są obojętni na świętość życia ludzkiego.

Aleksandra Musiał

www.stopaborcji.pl

Komentarze

anonim2015.09.11 14:52
W demokracji trzeba przekonać większość, a większość chce obecnego prawa, aby matka decydowała w 3 przypadkach. Na szczęście nie mamy dyktatury, a przekonanych przeciwników aborcji przybywa.
anonim2015.09.11 15:01
Panie Musiał, pora wrócić do szkoły, holocaust - z greckiego całopalenie ...
anonim2015.09.11 15:01
przepraszam, Pani Musiał
anonim2015.09.11 16:18
Szatan chce zawłaszczyć sobie wigilie świąt NMP i żwiętych Bo czyż Bezbożny M Luter nie wystąpił przeciwko KK w przeddzień święta Wszystkich świętych I dodtąd znnany jest ten dzień jako dzień święty czarowników czarownic, satanistów którzy w tym dniu ojcu kłamstwa - Wężowi starodawnemu, składają krwawe ofiary z ludzi. Tu podobnie 11 to wigilia św.Imienia Matki Bożej. Władca ciemności chce zaznaczyć że on rządzi w świecie. Ale przecież nie miałby tej władzy gdyby mu jej sami ludzie nie dali. Tzn gdyby królował Pan i Bóg "Słowo Wcielone " Jezus Chrystus toby nic takiego się wydarzało. Ponieważ ludzie nie chcą dokonać Intronizacji to i Diabeł zbiera te krwawe ofiary by rządzić w świecie i ludzi wciągać w otchłań śmierci wiecznej
anonim2015.09.11 16:49
@bielzz "Odsiecz Wiedeńska - ratunek dla chrześcijańskiej Europy." Ratunek dla Habsburgów, za który podziękowali rozbiorami (ale hej, tylko w dwóch brali udział, więc może się opłacało).
anonim2015.09.11 19:59
http://wirtualnapolonia.com/2015/09/10/czy-nadal-wierzysz-w-oficjalna-wersje-911/
anonim2015.09.11 21:04
@bielzz "Inaczej [gdyby nie Sobieski pod Wiedniem] pomykałbyś z dywanikiem pod pachą." Nie mieszkam w Wiedniu, więc raczej nie. Zresztą Serbowie, Bułgarzy jakoś z tymi dywanikami nie pomykają mimo coś 400 lat pod bezpośrednim panowaniem tureckim. Więc co najwyżej żeby wytrzepać. Do tego pomysł, że w 1683 roku Turcja zagrażała "chrześcijańskiej Europie" czy Rzymowi to absurd. Zagrażała Wiedniowi i Leopoldowi, i tylko Wiedeń i Leopolda uratował Sobieski. Przy okazji pozbawił Węgrów szansy na niepodległość a Polskę potencjalnego sojusznika; a potem zamiast spróbować posprzątać w Polsce - na co mógł mieć autorytet i szansę wdał się w absurdalną Świętą Ligę. Sobieski pod Wiedniem pokonał sypiącą się Turcję, uratował rosnących w siłę i dążących do ekspansji Habsburgów, pozbawił Węgrów szansy na niepodległość a siły, którymi mógł spróbować zaprowadzić porządek w Polsce zmarnował dla odzyskania Kamieńca i dalszego poszerzenia imperium Habsburgów. Za co dostał scyzoryk (w pochwie!) i tytuł. Kiepski bilans.