24.06.14, 18:59fot. Youtube

Kolejna supermodelka została zakonnicą!

Chodzi tu o znaną hiszpańską modelkę Olallę Oliveros (36 l.). Decyzję o założeniu habitu podjęła podczas pielgrzymki do Fatimy.

„Przeżyłam tam wizję. Bóg zadał mi pytanie, czy chcę za nim pójść – i teraz to robię” – opowiadała Olella Oliveros hiszpańskiej prasie. Wstąpiła do zakonu  św. Michała. Nazywa się dziś Olalla del Si de Maria.

Wcześniej Oliveros bardzo aktywnie współpracowała z hiszpańskim przemysłem medialnym. Znana była z filmów kinowych, seriali telewizyjnych oraz z kolorowych magazynów. Jej decyzja zaszokowała środowisko show-biznesowe.

Oliveros poszła więc w ślady innej celebrytki, modelki Amady Rosy Perez z Kolumbii. W wywiadzie dla "El Tiempo" Perez tak motywowała swoją decyzję:

 "Bycie modelką oznacza bycie marką, kimś, kogo poglądy są godne naśladowania. Miałam dość bycia przykładem powierzchowności".

"Byłam zmęczona światem kłamstw, pozorów, fałszu; społeczeństwem pełnym anty-wartości, które wychwala przemoc, cudzołóstwo, narkotyki i alkohol. Byłam zmęczona światem, który gloryfikuje bogactwo, przyjemność, niemoralność seksualną i oszustwa".

Pac/kath.net/iln

Komentarze

anonim2014.06.24 19:04
Jak widać, Pan Jezus ma gust, no i komu jak komu ale Jemu się nie odmawia. Życzę wytrwania w powołaniu, ale życie z Bogiem to fantastyczna sprawa, zupełnie coś innego niż świeckie zabiegi, zazdroszczę determinacji.
anonim2014.06.24 19:18
Mnie sie wydaja, a moze raczej jestem pewny, ze ja, chociaz doznalbym >wizji, w której Chrystus zaprosił mnie do podążenia Jego drogą.< nie mialbym w sobie tyle samozaparcia by zostac zakonnikiem i zrezygnowac z zycia doczesnego.
anonim2014.06.24 20:58
fajnie :)piękna kobieta w pięknej służbie
anonim2014.06.24 21:20
@Cartblanc Raczej żadna. @Tabor70 Ona poczuła się wezwana do bycia w zakonie, Ty pewnie masz do czego innego powołanie, co nie zmienia faktu, że wszyscy jesteśmy wzywani przez Chrystusa do bliskiej z Nim relacji, i nie ma znaczenia czy jesteś księdzem czy ojcem czy stanu wolnego, ostatecznie Bóg nas wzywa do tego samego, wszystkich, choć różnie się to wyraża...nie wiem czy bycie w zakonie to takie szczęście, widzę wiele smutku w twarzach sióstr zakonnych...o szczęście trzeba walczyć całe życie, życie to bój...
anonim2014.06.24 21:31
Skoro Bóg ją wezwał, to nie będę narzekał, ale portal katolicki powinien równie silnie cieszyć się z kobiet, które zostały katolickimi matkami.
anonim2014.06.25 10:30
Chwała Panu!!!