'Katolik' Vega w chamski sposób drwi z prof. Krystyny Pawłowicz!!!  - zdjęcie
14.06.19, 11:36Zdj. Youtube/Onet Flesz

'Katolik' Vega w chamski sposób drwi z prof. Krystyny Pawłowicz!!!

83

Reżyser Patryk Vega niedawno chętnie opowiadał w mediach o swojej wierze i nawróceniu. Po filmie "Botoks" był wyśmiewany przez część środowisk lewicowo-liberalnych, stał się za to autorytetem części prawicy oraz... "antyszczepionkowców". Teraz postanowił bawić się w ofiarę "represji" ze strony obecnych władz, gdyż pracuje właśnie nad filmem o politykach. 

Reżyser nie boi się poruszać trudnych tematów, jedno trzeba mu przyznać. Tym niemniej, w ostatnim czasie stwierdził, że otrzymywał propozycje przesunięcia premiery filmów na czas po wyborach oraz groźby, że "zostanie pomówiony". Powstającego właśnie filmu "Polityka" mają rzekomo bać się rządzący. 

"Kolejny reżyser po panach Sekielskich, tym razem Patryk VEGA od »mocnych« filmów obyczajowych, za pośrednictwem Onetu już STRASZY, że tuż przed wyborami we wrześniu pokaże film=SWOJĄ »prawdę o politykach«. Byśmy widzieli na kogo głosować, a na kogo nie Film ma »ustawić« wynik wyborów"-skomentowała na Twitterze posłanka PiS, prof. Krystyna Pawłowicz. Jak zareagował reżyser? Bynajmniej nie po katolicku... Najpierw zamieścił tweet posłanki na swoim profilu na Facebooku, wystawiając prof. Pawłowicz na lincz ze strony "młodych, wykształconych, z wielkich ośrodków", a dziś... upublicznił fragment filmu, gdzie pojawia się postać wzorowana na posłance PiS. 

"Pani Krysiu, w odpowiedzi na Pani wpis na Twitterze przesyłam Pani serdeczne pozdrowienia wraz z fragmentem mojego nowego filmu "Polityka"- mówi Vega z jadowitą uprzejmością. Co dalej? Zobaczmy sami. 

 

"W moim filmie widzowie będą mogli zobaczyć, jak zachowują się politycy, kiedy kamery są wyłączone"-powiedział reżyser w rozmowie z Onetem, sugerując, że zdawał sobie sprawę, iż film może sprawić mu wiele problemów. Ze "względów bezpieczeństwa" Vega musiał realizować go "w ścisłej tajemnicy, pod zupełnie innym tytułem". 

"Nastąpiło embargo informacji, wszyscy mieli zakaz wykonywania jakichkolwiek zdjęć na planie filmowym, nie mogli z nikim się w tej sprawie komunikować. Chodziło o to, żeby w spokoju i komforcie realizować zdjęcia"-twierdzi reżyser, rozpaczając, że mimo wszystko scenariusz filmu został wykradziony, co więcej- sam Vega spotykał się z próbami nacisku.

"Komunikowano mi wprost, że ten film uderzy w określone frakcje polityczne i może mieć wpływ na wynik wyborów, dlatego namawiano mnie do przesunięcia premiery na po wyborach i składano różne intratne propozycje"-mówi w rozmowie z Onetem, dodając, że grożono mu również „pomówieniami w sprawie karnej”.

Wygląda na to, że Patryk Vega, niedawno wyśmiewany przez środowiska lewicowo-liberalne za film, w którym pokazuje m.in. "zabieg" aborcji oraz stawia w bardzo złym świetle lekarzy, zostanie teraz "gwiazdą" salonu, bo... zakpił ze znienawidzonej posłanki. Taki to "katolik", którego filmy zawierają stek wulgaryzmów, najgorsze patologie i mnóstwo seksu, który nie umie odpowiedzieć na krytykę "z klasą". 

hkk/Onet.pl, Fronda.pl

Komentarze (83):

Ryszard2019.06.15 18:43
PO tym filmie PiS wygra w cyglach ... panie vega może warszawkę ty znasz ale nie znasz ducha polskości .... jesteś POprostu głupi...
anonim2019.06.15 16:35
Lewactwo zniszczyło faceta tym ciągłym wyśmiewaniem. Vega już nie może tego znieść.
Marek Młynarczyk2019.06.15 7:34
Panie Vega ale pan .....komedie pan nakręcił. Takiego obrazu w sejmie nie było. A przepraszam takie jaja robił Niesiołowski. Stał sie pan niewiarygodny. Smutny koniec.
igor2019.06.14 19:04
iwona bielska nie musi grać, ona tak mówi
Marek Młynarczyk2019.06.15 7:45
ale ta aktorka chciała to zagrac bo dawno jej nigdzie nie było więc poostanowiła idziemy na mury, kwestia że skutek smutny,,,
andrzej2019.06.14 19:02
to naprawdę Vega, lubiłem go, teraz się nim brzydzę
Ryszard2019.06.15 18:47
ja też ....lewacki sługus....
ten 2019.06.14 17:39
Poszedłem na "kobiety mafii" Vegi bo moja kobita robila zakupy w galeri.... tego filmu ludzie z IQ powyżej 79 nie powinni w ogóle oglądać, a ci poniżej 79 powinni być po jego obejrzeniu natychmiast aresztowani, ten Vega zresztą też. To filmy dla kretynów, i przyszłych morderców, ten pożal się Boże reżyser myśli chyba że jest polskim Tarantino. Nie dość że to film idiotyczny, brutalny, wulgarny i bezsensowny, to bardzo szkodliwy z punktu widzenia oddziaływania na widza (po gimnazjum). Jak siedziałem i patrzyłem (postanowiłem się poświęcić i nie wyjść w trakcie) na tych dorosłych było nie było imbecyli, którz zrywali boki z każdej "k..." lub śmiali sie do rozpuku z niedzwiedzia na rowerze, to sobie pomyslałem, że racje mają ci mówiący że gimnazja wychowały masy kolektywnie "myslących" półniewolników, którzy smieją się, płaczą, biją, doopczą i robią zakupy, jak im się pstryknie palcami. PS a dlaczego ktoś o poglądach rządu nie nagra filmu o politykach i pedofilach wśród celebrytów ? w ciągu tych paru mięsiecy, biorąc pod uwagę poziom Vegi, spokojnie można zrobić coś stokroć lepszego, co będzie można nazwać filmem, a nie kolorowym gownem do popcornu
anonim2019.06.14 16:42
Pusta twarz tego faceta, opatrzona bez wyrazu OBSERWATOR
Ciekawski2019.06.14 16:22
Następny młody wykształcony itd. miłośnik i wielbiciel wielkiego prezydenta Komorowskiego co po meblach skakał w japońskim parlamencie a zaproszone głowy państw witał pod parasolem a gości trzymał na deszczu i w każdej innej sytuacji pokazywał swoje wyjątkowe prostactwo. To jest idol tych wykształconych i celebrytów.
Urszula2019.06.15 9:26
No, ale wie przynajmniej jak nakładać słuchawki na uszy bo Jarkacz tego nie umie. Zresztą jego brat też miał z tym kłopoty. :D Zacofani jak ich popieracze. :D
zatroskany2019.06.14 16:12
Vega to tak naprawdę miernota która kroczy za sensacją, do usług da się zaprosić każdemu. W swojej pysze na pewno myśli że jest geniuszem. Od 90-tych lat ogromnie ciężko jest dostrzec w polskiej kinematografii jakieś wielkie dzieło. owszem jest ich kilka ale reszta to niestety szmira obliczona na zepsucie ludzi.
zatroskany2019.06.14 16:02
W sztuce był romantyzm, pozytywizm... a teraz jest burdel. Żałosne ale prawdziwe
ten 2019.06.14 18:17
większość gimbazy nie wie co to romantyzm, ba, większość z nich nie wie co to "kultura", o rozróżnianiu jej okresów, trendów, chatakteru i wymowy nie wspominając. Dla nich "kultura" to to co napisza w wysokich obcasach, albo co powie Owsiak z hodysem i ostaszewską w TVN. Nic nie czytają oprócz tłitów, oglądają szybkich i wściekłych, grają, tatuuja się i tzrepia gruchę przy pornolach, to jest dzisiejsza kultura gimbazy wychowanej przez rodziców-gimbaze. Póżniej idą do roboty, biorą kredyt na 30 lat i zostają korpoludkami, chodzącymi na "filmy" Vegi lub (ci od ą/ę) do "teatru" ... na klątwe
Szlomo Rozencwajgier2019.06.14 15:03
Zaprawdę powiadam wam, o Żydach i PiS nie wolno mówić źle! Mówimy tylko dobrze lub milczymy. Zrozumieli goje?
zatroskany2019.06.14 15:49
Są wśród żydów uczciwi ludzie, ale to wyjątek który potwierdza regułę że reszta to "plemię żmijowe" - patrz Jezus Chrystus
Wies2019.06.14 14:57
Ciekawa która wypowiedź Pani poseł Pawłowicz mu się nie podobała ? Może poczuł się dotknięty ? Może to było o nim ? Ja się ze wszystkimi wypowiedziami Pani Pawłowicz zgadzam. Nigdy nie widziałem Pani profesor Pawłowicz z takim wyrazem twarzy jaki ma ta prymitywna aktorka. Cóż widocznie ten " nawrócony katolik" ocenia innych swoją miarką. Jeśli cały film jest taki głupi to po prostu szkoda czasu i pieniędzy ? A tak na marginesie kolejny śpioch się budzi z hasłem "wszyscy politycy to zło". Całe szczęście większość Polaków już w takie kłamstwa nie wierzy.
Mateusz2019.06.14 14:41
No tak, bo jak się ubliża ''niezbyt miłej'' posłance jedynej słusznej partii, to już automatycznie nie jest katolem. Żałośni jesteście.
andrzejhahn32019.06.14 14:27
jak mozna drwic z takiego cos jak pawlowicz ona jest sama dla siebie drwina
zatroskany2019.06.14 15:51
Popatrz na siebie, wgłąb swojego robaczywego serca.
Pat2019.06.14 14:24
NAJBARDZIEJ podoba mi się ten fragment "którego filmy zawierają stek wulgaryzmów, najgorsze patologie" idealnie pasuje do Profesor Pawłowicz
asder2019.06.14 14:18
Fronda jeszcze nie skapowała że wszyscy artyści to prostytutki. Więc nie ma się czemu dziwić. Czego można się spodziewać po niedowartościowanym faceciku który z grubasa stał się wytatuowanym chudzielcem. Co w życiu to i na ekranie, ze skrajności w skrajność. A jego filmy to dno. Jakby nie te wulgaryzmy to nawet gimbaza olała by te "arcydzieła".
Polak2019.06.14 14:05
Pawłowicz ma język i poziom pijaczka spod monopola z połowy lat 90. Nie wiem z czego ona ma profesurę z chamstwa, czy jak? Tytuł tego ścieku - bo trudno nazwać go artykułem, wmawia nam, że katolik nie może krytykować pisowca... co za szambo!
zatroskany2019.06.14 15:58
Nie udawaj Polaka. Zobacz ile wulgarności jest w twoim wpisie, stań obok siebie i zobacz kim jesteś tak naprawdę
ydfghdfgh2019.06.14 14:02
vega sprzedawca popularnej kukurydzy, sprzeda matke, sprzeda ojca za troszeczke cwelebryctwa
Maria2019.06.14 13:48
"Bo piękno jest na to by zachwycało do pracy"... ale współcześni twórcy nie tworzą piękna, niestety nie mają duchą znikną w mrokach historii
Jan2019.06.14 13:43
Po czym rozpoznaliście, że aktorka odgrywa Krystynę Pawłowicz?
Albert2019.06.14 14:21
Postawiłbym na bekanie w trakcie odgrywania Mazurka Dąbrowskiego.
Zygfryd2019.06.14 13:27
Kolejny tzw."WIELKI" chce poniżać i niby pokazywać prawdę swoja prawdę przeciwko rządzącym brutalizm w jego filmach zwroty pełne chamstwa bandyctwa niby w realu no taki mamy świat ? pewnie jest tylko że niech poszuka dobra w tym wszystkim bo nie jest tak że człowiek jest z gruntu rzeczy zły.
anonim2019.06.14 13:13
Mateusz Jegliński 14.6.19 14:36 Bo nie drwi, prawda to nie drwina. ------------------ To zależy kto się wypowiada i kogo ta prawda czy drwina dotyczą. Jeśli po chamsku wypowiada się zwolennik PiS to jest to prawda. Natomiast jeśli wypowiadają się przeciwnicy PiS to jest to wg pisiorów drwina. Nazywa się to hipokryzja, ale o tym pisiory juz wiedzą. Można to też nazwać rozdwojenie jaźni. A to juz jest choroba niestety.
ten 2019.06.14 18:07
a jak wg ciebie, ma się sprawa z sodomią LPGT - można się śmiać z lpbt, można im wytkać ich patologie, a może mamy ich ignorować, czy mamy na nich patrzeć z grobową miną, czy lekkim uśmieszkiem? ktróa forma jest poprawna?
Dominik2019.06.14 13:12
No tak w końcu Krystyna Pawłowicz jako obiekt kultu nie podlega pod prawo do żartów. Szczególnie że nawet to nie żart tylko dowcipna odpowiedź na atak z jej strony. A fragment filmu jest 1:1 tym co zrobiła Krystyna Pawłowicz w sejmie.
nikt2019.06.14 13:12
Nie będę czytać , napiszę tylko - jeśli ten pan na zdjęciu jest Katolikiem , to potwierdza tylko moje wcześniejsze komentarze w których pisałam , że wśród Katolików jest masa Żydów . A Krystyna Pawłowicz jest człowiekiem skromnym , uczciwym i zależy jej na tym kraju , chociaż jako politykowi brak jej dyplomacji . Ale przecież nie jest Ministrem Spraw Zagranicznych . Jak R. Sikorski , który był dyplomatą , ale Polską gardził . Już zrozumiałabym , gdyby gardził Polakami , ale Polską ? Kim jest dla niego ta ziemia ? Dla K. Pawłowicz jest ojczyzną .
Hi, hi ...2019.06.14 13:00
robaczek, Nowaczek, buziaczek, misiaczek ze staten ajlend alumnaj oksfordzki...
robaczek 2019.06.14 14:07
;] **** moc buziaczków!! ;]
Ho, ho ...2019.06.14 14:28
hal is de staten ajlend dis tajm of de jer, you moron?
Pfft2019.06.14 15:10
Słowik... Jesteś żałosny. Jak zwykle zresztą.
PolskaKaruzelaObokMuruGetta2019.06.14 12:51
Dlaczego "katolik" a nie po prostu katolik? Jeśli znacie sposób na cofnięcie następstw Chrztu Św. to chętnie się z nimi zapoznam. Poza tym pani profesor Pawłowicz sama jest czystej krwi chamką i prostaczką, więc jak się do niej odnosić jeśli nie po chamsku i po prostacku?
Hi, hi ...2019.06.14 12:55
Moj dziadek bawil sie na tej karuzeli i cieszyl sie widokiem.
Albert2019.06.14 13:35
Pawłowicz nie jest profesorem i nie należy jej tak tytułować.
J.P2019.06.14 12:44
A propo Vegi. Jego film o politykach, o brudnej polityce musiał być kręcony potajemnie z uwagi na naciski PiSu. Grożono mu żeby przed wyborami nie wszedł do kin. Obecnie jest gdzieś montowany za granicą.
Stefan2019.06.14 12:38
Jak to zadrwił? On ją tylko cytuje :)
Mateusz Jegli\305\204ski2019.06.14 12:38
Ale dzisiaj lewactwo w formie. No cóż nareszcie można się pośmiać.
Q2019.06.14 12:35
Vega to nie katolik, katolicy to Pawlowicz i reszta frondlowych baranow.
trucker2019.06.15 11:59
Odezwal sie Q Qutafonus vel cretino unificato .
likad2019.06.14 12:29
Taki to "katolik", którego filmy zawierają stek wulgaryzmów, najgorsze patologie i mnóstwo seksu, który nie umie odpowiedzieć na krytykę "z klasą". hah ah a jakiś czas temu wyście go bronili jak niepodległości. :)
ROCCO2019.06.14 12:26
panna Pawłowicz NIE JEST PROFESOREM!!!!! Drogi frądelku nie powielajcie fake-newsów!!!
robaczek 2019.06.14 14:19
no jak? wszak to portal fakenewsowy nie? tutaj chodzi o masturbacje intelektualna dla PATOKATO! trzeba im czasami rzucic temat do tego zeby sie w swoim G lepiej poczuli. siedza w nim od dziecinstwa to czasami trzeba jakiegos kwiatka rzucic. nigdy nie zauwazyli ze to sztuczniak ;] kochane PATOKATOLE ******** uwielbiam was ;] będize z was polew przez wieki ;]
ten 2019.06.14 18:02
jest doktorem prawa, a przy okazji wykładowcą na wyższej uczelni a tam tytułu "per profesor" używa się potocznie. Gdybys kończył prawdziwe studia, a nie jakiś tani licencjat z coachingu, to być to wiedział, pornoidioto. Przy okazji, jak "maturzysta" śp. Bartoszewski używał "prof." a komuch kwąsniewski "mgr" to ci to zboczeńcu nie przeszkadzało
Janek2019.06.15 5:56
No pierwsze słyszę, aby na wyższej uczelni tytułować kogoś potocznie profesorem? Obecnie osoba ze stopniem naukowym dr hab może być zatrudniona na uczelni na stanowisku "profesor uczelni" a osoba ze stopniem naukowym "profesor" na stanowisku "profesor" A więc Krystyna Pawłowicz w pracy to dr hab. "profesor uczelni" (dawnej prof. nadzwyczajny), a poza murami uczelnii należy ją tytułować dr hab. Krystyna P. , a nie profesor Krystyna P. bo profesor to nie jej tytuł naukowy tylko stanowisko pracy.
inny2020.11.12 23:39
Wiesz co, Twoja pogarda wobec "licencjatu z coachingu" w zestawieniu z "prawdziwymi studiami" jest cokolwiek dziwaczna. Od kilku lat kształcenie wyraźnie idzie w dwie strony, akademicką i zawodową. W niewielu zawodach, jak w prawniczych, te dwa nurty są nierozłączne, dlatego takie kierunki są zasadniczo jednolite-magisterskie. Dyplom zawodowy licencjata to u podstaw tzw. systemu bolońskiego typowy szczebel zawodowy, nie akademicki, więc jeśli ktoś chce, potrzebuje dobrego przygotowania warsztatu, zamiast teorii umożliwiającej pracę badawczą czy wymaganej jako solidna podbudowa późniejszej specjalizacji (casus prawników, lekarzy, psychologów-klinicznych) wybiera takie studia o profilu praktycznym. Z bardziej tradycyjnych kierunków podobnie ze szczeblem licencjackim jako zawodowym, nie akademickim jest z ekonomią, czy administracją - pogardzaną przez prawników. Prawda wydaje się taka, że referentowi czy specjaliście w urzędzie gminy trzeba znajomości praktycznej implementacji pewnego fragmentu prawa jego dotyczącego, zajęć z praktykami, interpretacji, a nie całego wachlarza przedmiotów jak dla przyszłej palestry - co niewątpliwie rozwija, ale jest w wypadku tych ludzi po części uciemiężeniem, po części stratą czasu. Wracając więc do coachingu - jeśli to nie licencjat kogoś, kto w wieku 18 lat poszedł bez pomysłu na siebie na coaching i przebimbał te studia - to jest faktycznie niewiele warte, jak każda praca dyplomowa po każdych przelecianych w ten sposób studiach. Natomiast jeśli taki licencjat z coachingu ktoś pisze jako projekt wdrożeniowy w miejscu, w którym pracuje, albo z powodzeniem rozpoczął działalność (umówmy się na potrzeby tego wywodu, że coaching bezsprzecznie działa jako technika komunikacji w zaciszu biznesu i nie ma nic wspólnego z cyrkowcami ze scen i tv) - czyli zgodnie z przeznaczeniem studiów licencjackich, które są studiami zawodowymi z natury i tylko ignoranci myślą inaczej (i niestety gro z nich idzie na takie studia i je kończy, bo nikomu nie zależy tam na odsiewie - rynek pracy odsiewa dyletantów w praktyce) wówczas Twoja opinia jest krzywdząca.
robaczek 2019.06.14 12:23
KRYSIA będzie gfiasdą!!!! ;] hahahhahahaha! piękne to!! ;] az pierwszy raz pojde na jego film ;] BRAWO! mam tylko nadizeje ze POfki tez bede w filmie ;] obraz jak polskie spoleczenstwo daje sie rychac przez POPIS ;] w dupcie. bez masła. moze dlatego macie problem z tymi gejami. DU_pcia was troche boli ?? ;] buziaczki PATOKATO!!
Albert2019.06.14 12:23
"który nie umie odpowiedzieć na krytykę "z klasą". " Rzeczywiście, Vega odpowiadając w formie "Pani Krysiu, w odpowiedzi na Pani wpis na Twitterze przesyłam Pani serdeczne pozdrowienia" wykazał się skrajnym wręcz chamstwem. Powinien zachować najwyższy poziom kultury wyzywając Pawłowicz na przykład od "𝐛𝐞𝐳𝐜𝐳𝐞𝐥𝐧𝐲𝐜𝐡 𝐳𝐝𝐫𝐚𝐣𝐜ó𝐰, 𝐧𝐢𝐞𝐦𝐢𝐞𝐜𝐤𝐢𝐜𝐡 𝐬𝐳𝐦𝐚𝐭, 𝐩𝐢ą𝐭𝐲𝐜𝐡 𝐤𝐨𝐥𝐮𝐦𝐧, 𝐭𝐨𝐭𝐚𝐥𝐢𝐬𝐭ó𝐰, 𝐬𝐤𝐨𝐫𝐮𝐦𝐩𝐨𝐰𝐚𝐧𝐲𝐜𝐡 𝐚𝐥𝐤𝐨𝐡𝐨𝐥𝐢𝐤ó𝐰, 𝐥𝐞𝐰𝐚𝐤ó𝐰 𝐢 𝐟𝐚𝐬𝐳𝐲𝐬𝐭𝐨𝐰𝐬𝐤𝐢𝐜𝐡 𝐛𝐨𝐣ó𝐰𝐞𝐤, 𝐳𝐛łą𝐤𝐚𝐧𝐲𝐜𝐡 𝐤𝐨𝐬𝐦𝐨𝐩𝐨𝐥𝐢𝐭ó𝐰 𝐛𝐞𝐳 𝐨𝐣𝐜𝐳𝐲𝐳𝐧, 𝐦𝐚𝐭𝐞𝐤 𝐢 𝐨𝐣𝐜ó𝐰, 𝐰𝐲𝐳𝐧𝐚𝐰𝐜ó𝐰 "𝐤𝐮𝐥𝐭𝐮𝐫𝐨𝐰𝐞𝐣 𝐩ł𝐜𝐢". Albo napisać po prostu krótko, tak jak pani poseł Pawłowicz zwróciła się do posła Marka Balta, czyli "𝐒𝐩𝐢𝐞𝐫𝐝𝐚𝐥𝐚𝐣".
you know who2019.06.14 12:53
Albert the cook, This is for you asshole; read it again and go fuck yourself. Su-57 data is a pure fantasy supplied by the Russkies. As of today, Su-57 does not exist as a "final product" only crude prototypes. And as such cannot be classified as a 5th-generation fighter. Period. Su-57 lacks high-end low-observable design features, therefore, should not be, cannot be compared with 5th-generation aircraft like F-35 or F-22. Because it is NOT stealth. End of story. Nobody wants to buy this piece of shit, India said fuck you, maybe Indonesia will buy it, maybe, all 4 of them. Or Turkey. That's what happens when the cook watches too much YT and take them seriously. Or perhaps, most likely, don't habla inglés to get it. P.S. problems with Polish diacritics?
guess who2019.06.14 13:08
Spłuczka naprawiona?
Albert2019.06.14 13:33
Kiedy kolejny raz będziesz się wdawać ze mną w jakąkolwiek polemikę, upewnij się, że się kolejny raz nie skompromitujesz. Będzie prościej. Produkcja seryjna Su-57 rozpoczęła się 29 maja tego roku. Do listopada ma być gotowe 78 egzemplarzy. Oprócz tego gotowych jest bodajże 13 egzemplarzy przedprodukcyjnych w różnych wersjach. O możliwościach Su-57 można się przekonać analizując jego parametry, na przykład obciążenie jednostkowe powierzchni skrzydła, które jest sporo wyższe od F-35. O systemach elektroniki pokładowej już pisałem. > problems with Polish diacritics? Jeśli masz jakiś problem z wyświetlaniem na ekranie tekstu, to nie jest mój problem, tylko twój. Tak trudno ci to ogarnąć to, że nie mam żadnego wpływu na czcionki w twojej przeglądarce? Pytanie retoryczne - jesteś prawackim oszołomem i katolikiem, więc oczywiście, że nie ogarniasz nawet tak trywialnych rzeczy.
FY2019.06.14 14:27
"The Russian Air Force was expected to receive two Su-57s prototypes by the end of 2019 and two more aircraft in 2020. However, these aircraft will not be in serial configuration. Mass production is not expected to begin before 2020. There are currently 10 Su-57 prototypes undergoing various stages testing and evaluation with the Russian Air Force." - The Diplomat - June 12, 2019 - 'The 12 initial-production Su-57 fighters will be deployed to Akhtubinsk and Lipetsk evaluation centres — not to operational units. Full-scale production of the Su-57 will be launched in the coming years. - " Combat Aircraft June 2, 2019 Jakim ignorantem jestes bedac ignorantem nie zdajesz sobie sprawy. "1 na 1 -go, parametry, obciazenie, avionics nie masz najmniejszego pojecia co to wszystko znaczy. Powtarzasz jak imbecyl za YT pewnie za Sputnikiem i innych podobnym im "ekspertom". Zamiast uzywac "qaz.wtf/u/convert.cgi" dla imbecyli naucz sie how to formate text, pictures so they'll have same size and type of fonts. And of course "bold". Basic shit. Face it cook, you're a fucking liar and hateful ignorant! Do the Polish taxpayers a big, fat favor and drop dead.
Albert2019.06.14 15:27
https://lenta.ru/news/2019/05/29/su57/ "parametry, obciazenie, avionics nie masz najmniejszego pojecia co to wszystko znaczy." Jak widać, w odróżnieniu od ciebie wiem, że obciążenie jednostkowe to absolutnie kluczowy parametr odpowiadający za możliwości samolotu w powietrzu. Zbyt mało wiesz o samolotach, by zabierać głos w dyskusji ze mną. Jak widać, o komputerach wiesz jeszcze mniej. Bo jeśli u ciebie coś się źle wyświetla, to rusz tyłek i ogarnij problem u siebie. U mnie wyświetla się tak, jak powinno, czyli prawidłowo. Fronda nie pozwala na jakiekolwiek formatowanie tekstu, ani też obrazków. A to oznacza, że po prostu nie umiesz skonfigurować sobie czcionek w swoim własnym komputerze, ale za to jesteś na tyle bezczelny, że zarzucasz nieudolność mnie. Jak typowy prawacki debil, którym zresztą jesteś. Ale nie łudź się, zgasiłem cię już 100 razy, kolejne 100 skończy się tak samo.
FY2019.06.14 15:42
Sputnik, RT, RU, TASS... Cook knows more about the planes, English lingo (12 years in Australians' schools), Polish lingo, Alabama, Texas, computers, coding ... Holy dog shit! Now I know exactly who I'm dealing with! Moreover, moron, it is you who have no idea who you're dealing with. I'll fuck you over at any opportunity I'll get. Just my simple daily pleasures. Commie bastard.
Albert2019.06.14 16:10
Jak widać, nie potrafisz się odnieść do niczego, co napisałem. Jedyne, co masz w zanadrzu, to inwektywy. I tak, wiem z kim mam do czynienia. Z tępym, niewykształconym, prymitywnym prawackim błędem genetycznym, który wiedzy nie ma za grosz, żadnym językiem nie umie się posługiwać poprawnie, za to co chwilę podkreśla, kim to nie jest. Nikim nie jesteś. Dosłownie nikim. Przy mnie nie jesteś nawet śmieciem. A skoro uważasz się za takiego geniusza, to po prostu zakasuj mnie wiedzą. Na dowolny temat.
FY2019.06.14 17:37
- “to prostu zakasuj mnie wiedza” - I just did... Time and time again!
Albert2019.06.14 18:04
Podaj linka, bo najwyraźniej przeoczyłem tę erupcję krynicy wiedzy wszelakiej.
_Cobra_2019.06.14 12:21
bo pawłowicz nie drwi w chamski sposób z innych ludzi ?
Mateusz Jegliński2019.06.14 12:36
Bo nie drwi, prawda to nie drwina.
Janek2019.06.14 12:39
Jej wolno wg frondy, innym nie
matematyk2019.06.14 12:20
Łączenie PiSu z wiarą katolicką to nieporozumienie. Jak się domyślam, Vega będzie głównie piętnował hipokryzję u polityków. Ale oczywiście dla wielu myślicieli z Frondy atak na rządzących = atak na wiarę katolicką, choćby ,,atakował" (bo PiSu się nie krytykuje ale zawsze atakuje) nawet poważany duchowny.
Azazel2019.06.14 12:18
Nie można w chamski sposób zadrwić z Pawłowicz. Można co najwyżej zaprezentować kwintesencję jej chamstwa.
Pan dobra rada2019.06.14 12:17
Prawie każdy frondowy "katolik" w chamski sposób drwi z osób które choćby w części mają odmienne zdanie od niego więc w czym problem? Hipokryzja aż bije po oczach.
Maria Blaszczyk2019.06.14 12:14
No proszę... Jeszcze nie tak dawno cytowaliście, nie biorąc nic w cudzywsłowy: "Jestem dumny z tego, że jestem katolikiem. Dla mnie wiara stanowi całe moje życie. Czytam Pismo Święte, dwukrotnie w ciągu dnia się modlę. Biblia jest instrukcją jak żyć'' Wtedy ani słóweczkiem nie wspominaliścue o wulgaryzmach, seksie i najgorszych patologiach. http://www.fronda.pl/a/patryk-vega-jestem-katolikiem-i-jestem-z-tego-dumny,100844.html Ale jak odważył się sparodiować prawdziwą katoliczkę, taką pełną gębą - to nagle cudzysłowy się pojawiają...
Janek2019.06.14 12:38
Jeśli sądzi Pani że p pawłowicz jest prawdziwą katoliczką to znaczy ze nie zna Pani nie tylko Biblii ( No może Stary Testament tak) ale i nie zna Pani nauczania i świadectwa życia choćby Św. Jana Pawła II
anonim2019.06.14 13:06
Musi się pan zdecydować: albo Pismo Święte albo nauki JPII. Jedno i drugie nijak nie idą w parze.
Maria Blaszczyk2019.06.14 13:14
Ja nie sądzę. W ogóle nie czuję potrzeby wydawania sądu na ten temat. Tak najwyraźniej sądzi Fronda, jeśli wziąć (wziąść) pod uwagę szczere upodobanie do pani poseł..
Hi, hi ...2019.06.14 12:57
how is your English bitch?
Janusz Świtaj's asswiper2019.06.14 13:23
Вот полак-дурак! Предложение на английском языке начинается из большой буквы! 😂
Hi, hi...2019.06.14 15:16
Listen to this fuckhead, when I was in service (3 tours in the ME) I got my couple russkis' "advisers" on my HK416 scoop - dead.
Ho, ho ...2019.06.14 15:21
W dpie byleś gwno widziałeś.
Ha, ha ...2019.06.14 17:32
Semper Fi ... motherfucker
szymek2019.06.14 13:10
Wpada pani w schemat jak Rózia von coś tam , coś tam ......też opowiadała anegdotkę ,, wsiadam do taksówki i co widzę ?.....na lusterku wisi różaniec ....od razu pomyślałam ....pisior..... tu wybucha chichot i rechotanie...pisior więc katol ? słabe to trochę.......Vega to celebryta i dobrze wie , że nic lepiej nie zrobi reklamie jak skandal......kucharze , fryzjerzy mają przerąbane , aby być sławnymi i mieć klientów muszą coś umieć , tzw artystom nowego nurtu dziś wystarcza umiejętność szokowania golizną , oral z figurą papieża , wagina w procesji ( swoją drogą , czemu to spalenie kukły żyda , czy powieszenie portretów to czyny karalne , ścigane przez pokuraturę Ziobry , a te nawoływania do zabójstwa Kaczyńskiego, ta parodia mszy czy ta p Pawłowicz i inne tak prowokacyjne wybryki to uprawniona wizja artysty ?)......i czemu łączy pani zwykłe chamstwo czy brak dobrego wychowania z katolicyzmem ?.....schemat ?......
Ach2019.06.14 12:10
Należy przeprosić panią Pawłowicz choćby na okoliczność, że jest starszą panią i egzaltowany sposób bycia nie pozwala się panu skupić na jej wypowiedziach.Z rozwagą proszę posłuchać co ma do powiedzenia i ewentualnie z nią polemizować przedstawiając swoje racje. Ale nie obrażać !
anonim2019.06.14 13:22
Od dzisiaj jak mnie kto serdecznie pozdrowi to go zwyzywam od chamów i zgłoszę gdzie trzeba, że mnie obraża. I od dzisiaj będę się wyrażać bez chamskich słów typu: proszę, dziękuję, przepraszam. A teraz grzecznie i z kulturą do tej starej głupiej i brudnej prukwy Pawłowicz: zamknij ryj, wiedźmo! Tak może być? PiS zadowolony?
Torchwood2019.06.14 12:08
Ciekawe. Zacytowanie tweetu pani Pawłowicz to wystawienie jej na lincz? Czy ona tego tweetu nie napisała?
polak2019.06.14 17:03
ten ćwok to debil
Janusz2019.06.15 12:10
Zanim się skomentuje artykuł wypadałoby go uważnie przeczytać bo inaczej pisze się kompletne głupoty